Pudelek...

Edyta na plotkarskich witrynach

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Pudelek...

Post autor: lordarek1 »

EDYTA GÓRNIAK Z NOWYM PARTNEREM NA URODZINACH ALLANA! TO MUSI BYĆ MIŁOŚĆ! - GALERIA


https://jastrzabpost.pl/paparazzi/edyta ... =2&photo=3
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Pudelek...

Post autor: KrzysiekF »

Ależ cudne foty z papierosem :lol3:

Bardzo zdrowe te urodziny w KFC :d

no i te przypadkowe foty JS.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Pudelek...

Post autor: Estratos »

KrzysiekF pisze:Bardzo zdrowe te urodziny w KFC
To był tort w kształcie kubełka KFC. Edzia znowu ma ładnego faceta.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Pudelek...

Post autor: KrzysiekF »

Estratos pisze:
KrzysiekF pisze:Bardzo zdrowe te urodziny w KFC
To był tort w kształcie kubełka KFC. Edzia znowu ma ładnego faceta.
Dzięki zasugerowałem się opisem w newsie.
Urodziny w KFC upłynęły całej ekipie pod znakiem szalonej zabawy pełnej kalorycznych przekąsek. Specjalnie dla nastolatka przygotowano tort z dwóch jego ulubionych hamburgerów oraz ogromne pudło skrzydełek, w które wbito kolorowe świeczki w kształcie cyfr 1 i 5.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: Gosia1423 »

Urodziny odbyły się w "Seafood Station Restaurant" w Sopocie ;)

A tak wyglądał tort w przekroju ;) (zrzut z InstaStory M. Sowy) Obrazek
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: ray »

TYLKO U NAS: Edyta Górniak ma nowego chłopaka. To były piłkarz Arki Gdynia! (ZDJĘCIA):
https://www.pudelek.pl/artykul/144429/t ... a_zdjecia/

Czyli potwierdziły się plotki z połowy stycznia - już wtedy pisano, że Edyta spotyka się z Tomaszem, byłym sportowcem z Sopotu, ojcem dwóch córek.
Pod koniec października na koncercie w Łodzi Edyta mówiła ze sceny, że się zakochała, i że właśnie z tego miasta pochodzi jej obecny wybranek. W styczniu nadal była zakochana, tylko że już w innym. ;-)
Jeśli Edyta od co najmniej 2 miesięcy ma nowego faceta, to po co ściemniała u Mołek, że czuje się bardzo samotna i nie ma nawet z kim zjeść rosołu? Co ona chciała przez to osiągnąć?

Ciekawe też, że już kiedy Edyta spotykała się z Mazurkiewiczem, pisała na Facebooku o Zalewskim:
Edyta Górniak pisze:Ufam Mojemu Stwórcy. Bezwarunkowo.
Jeśli związek dwojga ludzi miał okazać się niedojrzały, bylibyśmy egoistami chcąc dla własnego spełnienia skazać bezbronne życie na niewłaściwy dla niego Dom.
Pan Bóg już to wiedział, zanim zrozumieliśmy to my.
Edyta Górniak pisze:Tak, przeprowadziłam się z pięknego Los Angeles dla relacji, która przetrwała w swojej czystości zaledwie trzy miesiące, bo dalszy czas odsłaniał różnice w dojrzałości życiowej i właściwie był już nieustającą walką.
Ale za to - mój Syn korzystając z Naszego pobytu w Polsce spełnia się dziś i realizuje w swojej wymarzonej szkole wojskowej.
Nie liczą się więc przepłakałane do świtu noce w obliczu szczęście mojego dziecka.
Skoro już wtedy miała nowego partnera, to po co pisała takie pierdoły o poprzednim?

Mazurkiewicz jest przystojny. I przypomina poprzednich facetów Edyty. :PP

15-LETNI (!) Allan Krupa PALI PAPIEROSY i całuje się z mamą na swojej imprezie urodzinowej (ZDJĘCIA):
https://www.pudelek.pl/artykul/144425/1 ... foto_1#s20

Słabe jest to, że Allan pali. :roll:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: Gosia1423 »

Ray to, że kogoś poznałeś i czasami go widujesz, nie oznacza od razu, że tworzycie związek... Może dopiero teraz postanowili zmienić status swojej znajomości, skąd wiesz?

To, że Allan pali jest słabe, ale typowe dla większości licealistów, niestety... Może zaprzestanie, bo z jego InstaStory wynika, że fotki do niego doszły i ludzie też do niego pisali oraz "mama wystarczająco suszyła głowę za wczorajszy parowóz".
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Pudelek...

Post autor: ray »

Gosia1423 pisze:Ray to, że kogoś poznałeś i czasami go widujesz, nie oznacza od razu, że tworzycie związek... Może dopiero teraz postanowili zmienić status swojej znajomości, skąd wiesz?
Na podstawie tego, co pisała nasza forowiczka Frytka już w styczniu:
Frytka pisze:Myśle, ze Edyta jest już zajęta. Nie przez Gortata 8)
Frytka pisze:Mówiłam. Dokopać się do tego nie było trudno, widziałam ten post ponad tydzień temu :PP
Frytka pisze:
Steffie pisze:Przecież ten newsik brzmi jak absurd. Może to tylko koleś, który robi jej paznokcie od Chiodopro? :edi:
No tak, i głaszcze ją po łapie jak napalony :lol3:
Jak się dzisiaj okazało, Frytka miała rację. :)
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Pudelek...

Post autor: ChristopherP »

Biedna diva. Tyle dynamicznych zmian, że nie nadąża z opowiadaniem o nich w wywiadach.

Spodziewam się za dwa miesiące serii zwierzeń o odnalezieniu miłości życia, a w okolicach końca roku o tym jak znów została oszukana.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: spot_me »

Przykre to bardzo. Nie zazdrosze, ze tak szybko sie zakochuje, zwlaszcza ze to sie wiaze z rownie szybkim odkochiwaniem, a takze faktem, ze Edyta bedzie zawsze tak naprawde samotna.
Widok Allana z papierosem to zaprzeczenie jej wielu slow o nim. Jak widac ma maly wplyw na niego, a Allan coraz bardziej przypomina ojca.
Zdjecia to na 100% ustawka. Nie bez powodu usiedli przy oknie. Swietny sposob by pokazac swiatu swego nowego faceta. Nie rozumiem tylko dlaczego pozwolila by opublikowano zdjecia palacego 15-latka. Czy to zgodne z prawem, ze rodzic pozwala malolatowi palic na jego oczach?
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Pudelek...

Post autor: Angie29 »

Oj czyli moje spostrzeżenia się sprawdziły. EDYTA JEST CELEBRYTKA NIE PIOSENKARKA. Smutne jak nisko upada wielka Diva polskiego Show Biznesu. Dalej tylko lans i pokazywanie się pod publiczke dla kasy. Kiedyś ja cenilem i lubiłem. Te jej ustawki, ci jej mężczyzni i przyjaciele, ta jej ciągła chęć bywania. Nic się nie różni od Dody a ma mniemanie jakby była Celine Dion lub Whitney Houston.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pudelek...

Post autor: B@r »

Angie, nie porownuj Edyty do Dody, w kwestii zwiazkow. Doda o milosci do Emila Stepnia powiedziala w dniu slubu. Wczesniej przez ponad rok zaprzeczala jakoby cos wiecej ich laczylo, nie robila z nim zadnych ustawek, itp. Do dnia ślubu Doda bardzo chroniła Emila... ;)

Dodano po 1 minucie 24 sekundach:
spot_me pisze: Widok Allana z papierosem to zaprzeczenie jej wielu slow o nim. Jak widac ma maly wplyw na niego, a Allan coraz bardziej przypomina ojca.
Zdjecia to na 100% ustawka. Nie bez powodu usiedli przy oknie. Swietny sposob by pokazac swiatu swego nowego faceta. Nie rozumiem tylko dlaczego pozwolila by opublikowano zdjecia palacego 15-latka. Czy to zgodne z prawem, ze rodzic pozwala malolatowi palic na jego oczach?
Niecały rok temu na jednym z koncertow Edyta mowila, ze Allan prosi ja o kase na papierosy. Jest np. to a Jastrzebiu ;) ray na bank znajdzie odnosnik.
Aniola
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2018, 13:50
Lokalizacja: Poznan

Re: Pudelek...

Post autor: Aniola »

Co prawda do 50siatki jeszcze troche czasu zostalo ale ona juz teraz zachowuje sie jak ryczaca piecdziestka strach sie bac co bedzie za pare lat!
Co chwila inny Pan. Ok ma prawo jezeli tak lubi i potrzebuje. Ale pokazywanie tego jest zalosne.

Jak zobaczylam filmik Edyty wychodzacej z DDTVN to padlam. Pokazuje kim Edyta jest teraz.

Alan no coz skoro chce byc gruby w tym wieku i palic papierosy ok. Mlody jest ze wszystkiego da rade wyrosnac. Plus dla edyty ze pomimo swojego charakterku daje mu wolnosc i zaufanie.
Filemon2
Sit down
Sit down
Posty: 71
Rejestracja: 26 lis 2017, 0:03
Lokalizacja: Polska

Re: Pudelek...

Post autor: Filemon2 »

Cieszy ten cały dzisiejszy wysyp niusów na temat nowej płyty Edki. Jaram się jak pochodnia. No i całkiem ładna ta płyta, gust muzyczny diwy się wyrabia. ;-)
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1673
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Pudelek...

Post autor: Steffie »

Samonapędzająca się machina, a czy "Fakt" nie cieszy się z tego, że będą nowe "newsy" o Edycie? Już nie chce o niej pisać? A może chodzi o to, że news poszedł w świat bez "tylko u nas"? ;)

Życzę Edycie miłości, bo to zawsze dodaje skrzydeł, a może coś się z tego jeszcze urodzi? A jeśli chce się z tym dzielić światem, to niech się dzieli - jej życie, jej sprawa. :edi:

Aha, czy wiadomo, kiedy był nagrywany wywiad z Magdą Mołek?

Co do Allana, to było pewne, że prędzej czy później wyrwie się spod skrzydeł matki, a jeśli mieszka w internacie, to tym mniejsze zaskoczenie, bo tam większość pali. Nie jest to wina Edyty.
ODPOWIEDZ