Szansa na Sukces

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Szansa na Sukces

Post autor: vanity »

Estratos pisze:Istnieje więc konflikt na linii Edyta - Elżbieta S. Nie liczyłbym zatem na ponowny udział Edyty w tym programie.
Nie wiem na ile liczy się głos WOjciecha Manna, czy też na ile on znowu chciałby Edytę w programie, bo w jedym z wywiadów także zaprzeczył temu co Edyta twierdziła publicznie odnośnie Szansy. Więc dwie ważne osoby z tego programu mogą mieć do Edyty żal.
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szansa na Sukces

Post autor: MacLean »

Uważam, że byłoby ciekawie...
Większość piosenek Edyty to jest oddzielna półka techniczna i jeśli już ktoś by z nią program wygrał, oczarował, to w Kongresowej jest praktycznie faworytem.
Niestety, naprawdę niewielki odsetek nawet profesjonalnych wykonawców ma warunki do śpiewania takiego repertuaru, który jest trudny muzycznie, a jednocześnie zobowiązujący pod względem interpretacji.
Edytę z chęcią bym w TVP znów zobaczył, więc i na "Szansę..." bis się piszę:)
Ostatnio zmieniony 10 maja 2009, 22:12 przez MacLean, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Szansa na Sukces

Post autor: Marecki »

Skrętowska tłumaczy to rewanżem za op***nie Edyty za spóźnienie:
Miałem okazję przekonać się jakim jesteś jurorem na Festiwalu Piosenki Angielskiej w Brzegu - sprawiedliwym i uczciwym , tym bardziej zdziwił mnie wywiad, w którym Edyta Górniak twierdziła, że dostała od Ciebie kartkę z nazwiskiem osoby, która miała wygrać odcinek "Szansy" z Jej udziałem.

Jedynym argumentem, którego mogę użyć, jest to, że nie sądzę, aby pani Edyta Górniak medialnie była tak słabą osobą, której można by coś narzucić, bo raczej mówi się, że jest odwrotnie. Myślę, że Edyta Górniak chciała w efekcie "przyłożyć" bardziej mi niż programowi. Podczas nagrania zaistniał między nami spory konflikt. Podejrzewam, że pani Edyta generalnie nie znosi żadnych uwag, a usłyszała ode mnie na powitanie dosyć mocne słowa na temat godzinnego spóźnienia. To, że ja komukolwiek, cokolwiek narzucam jest ewidentnym kłamstwem. Uważam, że "Szansa" jest jedynym, uczciwym programem, bo nikt nie ma interesu w tym, kto ma wygrać. Ja nie jestem menadżerem tych ludzi, nie zajmuję się ich interesami, dla mnie najważniejsze jest, żeby wygrał ktoś najlepszy, kto ciekawie śpiewa i zaistnieje w finałowym koncercie w Sali Kongresowej.


A dlaczego nie było w finale dziewczynki, którą wybrała Edyta?

Schemat tego wydarzenia jest taki, że najpierw zapraszam gwiazdę, a potem laureatów programu z jej udziałem, natomiast Pani Edyta Górniak była niestety za drogą gwiazdą jak na finał "Szansy na sukces" i z tego tylko powodu nie wystąpiła dziewczynka o którą pytasz, zresztą bardzo zdolna. Dodam tylko, że została wtedy w programie słusznie doceniona.

źródło
strzalka21 pisze:Słuchajcie jak już wszędzie te e-miale wysyłacie to może byście wysłali je też do Skrętkowskiej żeby Edyta w końcu wystąpiła w Szansie na sukces, już chyba od roku zaglądam na telegazety żeby zobaczyć czy czasem ona w końcu nie wystąpi, co o tym sądzicie ???
Ktoś może pisał już do redakcji Szansy?
ODPOWIEDZ