Viva

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Viva

Post autor: ja30 »

robic co chce i tak juz bedzie. podziwniam ze nie zwariowala od tych podlych atakow i ludzi 2-licowych.
wam by pasowalo aby milczala i jeszcze postawic w kat.
nie rozumiem czego i kogo ma sie bac? jesli mowi prawde jak bylo to malo kto potem mowi ze nie prawda lub milczy ze jest taka podla osoba.
co do gazety. miala takie pytania a nie inne wiec kogo to wina? jej czy dziennikarki ?
zawsze cos komus sie nie podoba co powie . przywyklem do tego i tylko mam lepszy ubaw :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Viva

Post autor: vanity »

ja30 pisze:wam by pasowalo aby milczala i jeszcze postawic w kat.nie rozumiem czego i kogo ma sie bac?
Czyli jeżeli nie potrafi załatwić swoich spraw w cztery oczy to znaczy, że musi się kogoś bać? Ja zaczynam się zastanawiać, czy to nie jest oznaka tchórzostwa skoro nie potrafi tego załatwić w czterech ścianach! Owszem, można publicznie poruszać pewne kwestie powołując się na dodawanie odwagi innym (dajmy na to mąż mnie tłucze, miałam odwagę odejść i tobie radzę to samo), ale jest różnica między patologią a zwykłym niedopasowaniem charakterów i złą życiową decyzją. W ciągu całego naszego życia popełniamy masę błędów, jedni się na nich uczą, inni nie, ale jest też druga strona medalu, kto nie ryzykuje ten się nie bawi. Jak się przekonać, czy osoba, z którą jesteśmy jest dla nas odpowiednia jeżeli nie spróbujemy z nią być?
ja30 pisze:o do gazety. miala takie pytania a nie inne wiec kogo to wina? jej czy dziennikarki ?
Od dziennikarki oczekiwałabym ciekawych pytań, ale czy gwiazda musi odpowiadać na każde pytania jakie się jej zada? Magda Cielecka ponoć kiedyś odwróciła się na pięcie i wyszła z wywiadu, bo zadawano jej pytania o życie prywatne, mnie tym zaimponowała, bo dała jasny i czytelny sygnał, że rozmawiać o pierdołach publicznie nie bardzo ma ochotę i woli w ogóle nie pojawiać się w mediach niż jak jej obecność w nich ma rzutować na jej profesjonalizmie, na który tyle lat pracowała.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Viva

Post autor: Kopaneek »

Czasem jest tak, że nie tylko dziennikarz zadaje pytania... :roll:
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Viva

Post autor: anet97 »

dlaczego tylko Edycie zadają takie pytania? to proste, bo żadna inna szanująca się gwiazda nie udzieliła by na nie odpowiedzi.... no może poza Doda,ale ona otwarcie przyznaje się do kontrowersji
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Viva

Post autor: DAAMI »

anet97 pisze:no może poza Doda,ale ona otwarcie przyznaje się do kontrowersji
Edyta przyznaje się ale po cichu. :D
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Viva

Post autor: Matiz99 »

Meg pisze:Wiecie co :> przyznam się szczerze że obejrzałam tylko zdjęcia z tej sesji...
Nie wiem czemu ale wywiadu jakoś nie mam ochoty czytać.
Ja tak samo. Przeczytałem tylko kilka dni temu co dobi przepisał na forum. Małe fragmenty. Jak przeczytałem że Edyta prawi o drzewach :o To mnie odstraszyło 8P
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Viva

Post autor: Anu$$ia »

Kurde jak na Zachodzie Gwiazdy promują zdrowy tryb życia, ochronę środowiska itd to mają poklask, wszyscy to aprobują. Edyta próbuje coś zmienić w naszym zacofanym społeczeństwie - jest tępiona. Nie zrozumiem tej polityki :P

Przeczytałam także fragmenty. Ale tylko dlatego,że chcę czytać o Muzyce, (O ochronie środowiska także) ale do cholerki, nie o p.Piotrze :P Z całym szacunkiem, ale teraz głównym tematem powinna być płyta a o życiu prywatnym mała wzmianka, a w tym wywiadzie proporcje się odwróciły.

A czy na kształt wywiadu nie ma wpływu redaktor naczelny,który musi zaakceptować pracę dziennikarza?
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Viva

Post autor: Kopaneek »

Matiz99 pisze:Meg napisał(a):
Wiecie co przyznam się szczerze że obejrzałam tylko zdjęcia z tej sesji...
Nie wiem czemu ale wywiadu jakoś nie mam ochoty czytać.
Ja tak samo. Przeczytałem tylko kilka dni temu co dobi przepisał na forum. Małe fragmenty. Jak przeczytałem że Edyta prawi o drzewach To mnie odstraszyło
Mam podobnie. Nawet nie kupiłem gazety. :D Ale kupię. :d
Anu$$ia pisze:Edyta próbuje coś zmienić w naszym zacofanym społeczeństwie - jest tępiona.
Bo jak każdy chce zmieniać wszystko i wszystkich w koło, tylko nie siebie. A to priorytetowa sprawa. :hellobaby:
Anu$$ia pisze:Przeczytałam także fragmenty. Ale tylko dlatego,że chcę czytać o Muzyce, (O ochronie środowiska także) ale do cholerki, nie o p.Piotrze Z całym szacunkiem, ale teraz głównym tematem powinna być płyta a o życiu prywatnym mała wzmianka, a w tym wywiadzie proporcje się odwróciły.
Popieram, zgadzam się i co tam jeszcze. Ile można prawić o Allanie i Piotrze. 8P
Anu$$ia pisze:A czy na kształt wywiadu nie ma wpływu redaktor naczelny,który musi zaakceptować pracę dziennikarza?
Normalnie tak jest. Ale w przypadku Edyty - Ona ma władzę absolutną. Resztę dopowiedzcie sobie sami.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Viva

Post autor: B@r »

Przeczytajcie wywiad z Vivy z Edytą i Kozyrą - 98 rok, a potem pamiętną sesję z koniem, 2008 r i gadki o tym jaki Darek jest ważny i jak Edyta wspiera go w chorobie.
No i teraz nowy wywiad. Czegoś to nie przypomina? :lol3:
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Viva

Post autor: Marek »

Schematyczne są te wywiady. Nie lubię wywiadów Edyty w Vivie. Zbyt wydumane i patetyczne. Później to już tylko historia... i można śpiewać Nie zapomnij nas, nie przestawaj trwać, nie zapomnij słów by odnaleźć mnie znów. Zapamiętaj mnie, nie przestawaj biec, by nie zastał nas zapomnienia czas
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Viva

Post autor: Emila555 »

Kupiłam dzisiaj nowy numer Vivy z Rosati na okładce, ponieważ zależało mi na tym, żeby mieć wraz z gazetą film ,,Listy do M''. Cena gazety 29.99 zł. :shock: :shock: Za dwa tygodnie będzie Pokaż kotku co masz w środku :hellobaby: Listy do M w postaci płyty i książeczki ( coś na styl E.K.G, ale w większym formacie), dużo informacji o produkcji, dużo zdjęć. Na płycie różne dodatki. Fajnie jakby przy Pokaż kotku... zamieścili w dodatkach teledysk :)

Artykuł o Rosati przypomina mi artykuł o Edycie z Vivy z 2010 roku. Sesja zdjęciowa, ujęcia też są mi znane.
Tekst Katarzyna Przybyszewska, zdjęcia Marlena Bielińska więc przestało mnie to podobieństwo dziwić :d

A więc za dwa tygodnie 29 marca premiera DVD Pokaż kotku co masz w środku :-D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Viva

Post autor: B@r »

Misie Pysie, czy ktoś z was wie na jakich stronach znajdował się ten wywiad Edzi z Vivy z 2002 roku?
http://e-gorniak.com/prasa/2002/07/viva-7/
:edi:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Viva

Post autor: endeven »

koledzy z faktu nie wiedzo?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Viva

Post autor: B@r »

endeven pisze:koledzy z faktu nie wiedzo?
Wyobraź sobie, że tego numery brakuje nawet w Bibliotece Narodowej w Warszawie.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Viva

Post autor: endeven »

fucktycznie
ODPOWIEDZ