Viva

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marecki
Admin techniczny
Admin techniczny
Posty: 2806
Rejestracja: 05 paź 2007, 13:37
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: WYCBTM
Lokalizacja: podlaskie;)

Re: Viva

Post autor: Marecki »

Kolędy były normalnie sprzedawane przez ok. 2 lata, aż do wyczerpania nakładu w sklepie Agory.
Wg mnie powinniśmy je nazywać EPką, jak np. Cannibal Ke$hy.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Viva

Post autor: DAAMI »

pijej1 pisze:Ja bym koled nie zaliczał do płyt
"ciocia" wikipedia mówi co innego :PP
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Viva

Post autor: pijej1 »

Marecki pisze:Kolędy były normalnie sprzedawane przez ok. 2 lata, aż do wyczerpania nakładu w sklepie Agory.
Wg mnie powinniśmy je nazywać EPką, jak np. Cannibal Ke$hy.
No yo mnie zażyłeś tą info - nie wiedziałem, że sprzedawali tę płytke w sklepie internetowym!!!
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Viva

Post autor: Dobi »

DAAMI pisze:"ciocia" wikipedia mówi co innego :PP
Wikipedię tworzą i edytują użytkownicy. Też mogę wpsiać tam, że Edyta nagrała 10 płyt. Będziesz w to wierzył?
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Viva

Post autor: DAAMI »

Dobi pisze:Będziesz w to wierzył?
uważałem, że to dobre źródło informacji i wszystkie zagadnienia spisuję z tej strony. Ale nie wierzę
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Viva

Post autor: Mist »

Michael pisze:Mam nadzieję, że P. Schramm nie podzieli w przyszłości losu D. Krupy .
Na Krupę miałem alergię od samego początku, ale Schramma nawet da się lubić .
Bedzie harsh... :P

Krupa nigdy nie pasowal do Edyty :P Mial/ma ciezkie zycie z byla zona - ona tez winna DRUGA STRONA MEDALU - PienkowskaChannel sie klania.... Ale niezaprzeczalna prawda jest taka, ze kiedy Edyta z nim byla nie byla soba. Jakby spala przez kilka lat i nic do niej nie docieralo. Sama sobie tego nie zrobila. Wrocila do zycia przy Sablewskiej, ktora pod niebiosa wychwalala a teraz...jest jak jest.. :ha:
Piotr Schramm wyzsza liga - lepszy zawodnik, ale tez zaczyna miec parcie na szklo. Nie wroze dlugiej przyszlosci, bo z Edyta trudno wytrzymac - poza tym zawod ma trudny, stresujacy, ciagla presja, zycie pod mikroskopem, chaotycznie, wielka gwiazda wielkie potrzeby, materialne, emocjonalne, czasowe. To wyniszcza zwiazek - wypala ludzi, a Edyta to cyganskie serce.... ;) Drugi niepokojacy objaw to to ze zaczela sie litania opowiesci w prasie kolorowej jaki to on wspanialy... jak wyniosl czy tez czysta relacja z nim zaniosla Edyte do studia i prosze: 1 miesiac pozniej: PLYTA jest.... , jak cudownie usynawia sie z Allankiem. Dla rodziny Krupy i jego samego to musialo byc gorzkie do polkniecia. Prywatna sprawa, delikatna sprawa dla dziecka ktore usiluje pozbierac rozbity swiat a tu prosze cala Polska wie, ze z nowm "tatusiem" dobrze sie uklada. Bardzo nie na miejscu. Jedynie moge sobie wyobrazic rozgoryczenie tej rodziny..., bo na pewno to nie jest sposob na budowanie relacji z bylym mezem i jego rodzina.
Czytam te wywiady i za kazdym razem czuje niesmak...mam wrazenie ze Edyta wykorzystuje te okazje do rozliczania prywatnych porachunkow bez wzgledu na cene. Dziwne wypowiedzi jak na buddystke... :roll:

Przeczytalam jeszcze raz i nie miesci mi sie w glowie jak mozna takie walenie w bambus autoryzowac... A o plycie prawie nic. Ale nie ma co narzekac beda 2 firmy, trzy dodatkowe plyty, dziecko i film z dobrymi aktorami :ha: Gdyby gazeta wyszla 1 Kwietnia mozna by spokojnie traktowac to jako kiepski aprilisowy zart :D
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Viva

Post autor: Meg »

Wiecie co :> przyznam się szczerze że obejrzałam tylko zdjęcia z tej sesji...
Nie wiem czemu ale wywiadu jakoś nie mam ochoty czytać.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Viva

Post autor: Sebuch »

Mnie tam się wywiad bardzo podobał. ;)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Viva

Post autor: Virtual Tom »

Meg pisze:Wiecie co :> przyznam się szczerze że obejrzałam tylko zdjęcia z tej sesji...
Nie wiem czemu ale wywiadu jakoś nie mam ochoty czytać.
A drzewko już zasadziłaś? :mama: Leniuszku TY! :placzka:
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Viva

Post autor: Mist »

Meg pisze:Wiecie co przyznam się szczerze że obejrzałam tylko zdjęcia z tej sesji...
Nie wiem czemu ale wywiadu jakoś nie mam ochoty czytać.
Meg dobrze zrobilas. Zawsze wiedzialam, ze super madra babitka jestes :d
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Viva

Post autor: Piter »

Meg pisze:Wiecie co :> przyznam się szczerze że obejrzałam tylko zdjęcia z tej sesji...
Nie wiem czemu ale wywiadu jakoś nie mam ochoty czytać.
Ja przeczytałem. Do połowy. Bo to wszystko już było, utarty schemat. Wielkie plany, ćwierkanie na temat tego, którego akurat teraz ma przy sobie, wieszanie psów na wszystkich tych, którzy towarzyszyli niegdyś. Zero autokrytyki. Edyta jak skała, od dziecka przyzwyczajona do krytyki, automonument.

"Spektakl rozstania odegrany wtedy wobec mnie w przestrzeni publicznej zafundował mi okrutne, bezlitosne i bezgraniczne odarcie z własnej tożsamości". Komentarz zbędny.
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Viva

Post autor: anet97 »

Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, czy Edyta zawsze musi gadać takie glupoty. Czasem myśle sobie,że ona chyba ma coś z glową, bo jak to inaczej wytłumaczyć.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Viva

Post autor: DAAMI »

dla niej to nie są głupoty tylko rzeczy ważne !!

Ona się tym inspiruje i tym żyje, dla niej to ważna sprawa i chce się z tym podzielić z nami
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Viva

Post autor: vanity »

DAAMI pisze:dla niej to nie są głupoty tylko rzeczy ważne !!

Ona się tym inspiruje i tym żyje, dla niej to ważna sprawa i chce się z tym podzielić z nami
Dzieli się za pieniądze, bądź fajne wakacje. Reklamy płyty w tym żadnej!!!!!!!!!
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Viva

Post autor: anet97 »

Tak,tylko problem w tym czym się dzieli... Dzieli się z nami tym,że opluwa jak zwykle osoby,które kiedyś wychwalała pod niebiosa i tak już od 20 lat, tylko opluwani się zmieniają. Panu Piotrowi też się kiedyś dostanie, to tylko kwestia czasu. Górnolotne słowa, obietnice bez pokrycia, to wygląda jakby Edyta miała wszystkich za idiotów. Chyba nie wie, że w czasach internetu bardzo łatwo jest sprawdzić,co mówiła kilka lat temu. W latach 90-tych te jej bajeczki dobrze się sprzadawały,ale teraz robi z siebie łagodnie mówiąc niewiarygodną osobe.
ODPOWIEDZ