Viva

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Viva

Post autor: Fan25 »

Przeczytałem. :P Piękne zdjęcia. :)
Filozof Piotr. Już Go lubię. :d
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Viva

Post autor: Wojtuś »

Nie wiem czego się spodziewaliście ale w tego typu tygodnikach lub dwutygodnikach większość wywiadów jest właśnie o życiu prywatnym, bo to ludzie chcą czytać. Wywiad jak wywiad - taki jak się spodziewałem znając Edytę ale zdjęcia są PIĘKNE :cloud9: :wub: <3 !!!
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Viva

Post autor: DAAMI »

UWAGA !

Trzeba podziękować Piotrkowi !

Dzięki temu, że wniósł do Jej życia poczucie bezpieczeństwa ED> nagrała płytę!


W takim razie Ja też jestem ekologiem jak ED> :P ponieważ jeszcze przed akcją Edyty też zasadziłem 3 drzewa jednak tak jak Edi nie widzę jak dojrzewają i mienią się w słońcu ponieważ już tam nie mieszkam ;(

Wywiad Ok ale i tak nikt nie przebije zdania "Kretynka ..." 8P :ha:
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Viva

Post autor: Emila555 »

Przeczytałam.

Będzie lepiej jak zacznę od zdjęć. Piękne, szczególnie to z biegnącą Edytą.
Mam wrażenie, że sesja do Vivy była robiona za jednym zamachem, razem z tą, która ilustruje płytę.

Jeśli chodzi o wywiad trochę się zawiodłam. Szanuję wszystko to co robi Edyta, ale nie mogę zrozumieć do czego zmierza takie publiczne opowiadanie o życiu prywatnym. Niczego jej to jeszcze nie nauczyło?
Rozumiem, że Edi jest znana i czytelnicy domagają się szczegółów z osobistego życia gwiazd, ale ja jestem tego przeciwniczką.

Miałam nadzieję, że rozmowa będzie krążyć wokół nowej płyty, ale myliłam się. Kilka zdań, krótka wzmianka o płycie, niedługo po jej wielkiej premierze, a na okładce zamiast coś w stylu: Edyta Górniak powraca z nową płytą, chce mieć drugie dziecko 8P

Fajnie, trzymam kciuki, żeby spełniły się wszystkie plany i marzenia Edyty, ale nie trzeba pchać się z tym na pierwsze strony gazet. Potem się tylko słyszy o plotkach na temat Edyty, a coraz mniej o Muzyce.

Jeśli Edyta jest usatysfakcjonowana tym wywiadem to w porządku, ale uważam, że jako fan miałam prawo powiedzieć co o tym myślę :)
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Viva

Post autor: DAAMI »

Mi i tak najbardziej podoba się te zdanie :

" Rzadko zdarza się by ktos swoją postawą po rozstaniu udowodnił, że zasługuje na przyjaźń.

Tym osobom, które są na początku lub w trakcie podejmowania decyzji o zmianie życia chcę z całym przekonaniem dawać sił i odwagi i przekazać, że przychodzi dzień, kiedy odchodzą wszystkie emocje i dobre i złe. "


Edytko Kochana dziękuję Ci za te piękne słowa płynące z głębi serca.

<3
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Viva

Post autor: Blur »

Były konie, teraz przyszedł czas na krowy 8)

krowa - symbol obfitości, czyżby artystycznej ? :lol3:
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Viva

Post autor: Natu$ »

Ręce mi opadły. Zdjęcia są pięknie i to jedyny plus tego wywiadu, chociaż na okładkę (tak jak przy płycie) dali najbrzydsze. Nie wiem, kto to wybiera. :?

Edyta w swoim życiu powiedziała wiele głupot i pewnie jeszcze wiele powie, ale fragment o drzewach to miejsce w pierwszej piątce. Edyta będzie się przywiązywać do drzew, jeśli będzie trzeba i zacznie promować sadzenie drzew. No trzymajcie mnie... Na następne spotkanie wara jak ktoś nie będzie miał filmiku, jak drzewko sadzi albo jeszcze lepiej, niech przyjdzie z doniczką, bo w przeciwnym razie autografu nie da! No naprawdę, takich pierduł to ja już długo nie czytałam. Dobrze, że czytałam w Empiku i pamiętałam, że gazeta, którą trzymam nie jest moją własnością.

Zresztą fragment o "planach", albo chyba marzeniach Edyty nie lepszy. Cztery płyty w 5 lat. :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: Zgadzam się, że widać, że Edyta ruszyła z miejsca i wzięła ten swój seksowny tyłek do roboty, ale w takie teksty to ja nie uwierzę.

No i dalej Allan, Piotr, Darek, Maja. Rewelacja. :roll: Rozumiem, że to kolorowa gazetka na relaks, ale czy Ona nie widzi, że się takimi wywiadami pogrąża i daje pudlom newsy na tacy?! Czekam na nagłówek "Górniak będzie przywiązywać się do drzewa". :x Ja się bardzo cieszę, że Jej się układa, ale co mnie do cholery obchodzi, jakie SMSy Allan wysyła Piotrowi.

U Edyty nigdy nie może być dobrze. Co nadrobi pracą, to straci takimi wypocinami!

Przepraszam, że się uniosłam, ale mnie krew zalewa.
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Viva

Post autor: Fan25 »

Czy Edyta nagrywa już kolejną płytę? :haha:
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Viva

Post autor: KrzysiekF »

Natu$ pisze:Ręce mi opadły. Zdjęcia są pięknie i to jedyny plus tego wywiadu, chociaż na okładkę (tak jak przy płycie) dali najbrzydsze. Nie wiem, kto to wybiera. :?
Na okładkę albumu z pewnością Edyta. Viva ? Nie zdziwiłbym się, gdyby Edyta miała bardzo duży wpływ na kształt wywiadu i dobór zdjęć..
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Viva

Post autor: DAAMI »

Virtual Tom pisze:3 płyty? Bardzo łatwo.

CD1 "Teraz-Tu (Remixes)"
CD2 "On the run (Remixes)"
CD3 "Nie zapomnij (Remixes)"

:hehe:
ja się nie zgadzam, będzie tak :
cd 1 Re-edycja płyty MY (dodatkowe 2/3 utwory albo z wersji elektronicznej 8P ) koniec 2012
cd 2 the best of ( nowe 2/3 utwory ) połowa 2013
cd3 ścieżka dźwiękowa z jej filmu - 2015
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Viva

Post autor: Mist »

Zdjecia przepiekne - warto kupic vive dla samych zdjec. Wywiad co tu duzo mowic...."klasyk" w EG stylu :ha: Troche nudny :spie: :spie: :spie: Edyta zaczyna wychwalac Piotra publicznie - poczatek schematu.... WHY?? :roll: Viva Voodoo doll szpileczki wbite. Eksio bedzie mial depresje przez miesiac.... Po co takie prywatne rzeczy o synu, ze wysyla smsy i kocha nowego faceta... Komentarz o Sablewskiej jeden zlosliwy a drugi trafny ale po co wracac ciagle do tego tematu. Edyta przezuwa te tematy jak krowy trawe - po dziesiec razy... :lol:

Autografy za drzewa - fajne - ekologiczne :)

Wyglada super - sesja na plyte i ta sesja to najlesze zdjecia od 1997/99. Wow
perła6
Perła
Perła
Posty: 1037
Rejestracja: 08 sie 2010, 14:42
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Re: Viva

Post autor: perła6 »

Zdjecia piękne. :d

Co do wywiadu... Już wszytko napisaliscie.... :lol3:
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Viva

Post autor: Joan »

Wiadomo, że przeciętny Kowalki nie będzie czytał tylko o muzyce Edyty. Jest prywata jest sprzedaż....
Mi się wywiad podobał - nie wiem dlaczego, ale mi się podobał był taki lekki i przyjemny. Może już się przyzwyczaiłam do tego, że Eda w każdym gazetowym wywiadzie mówi o życiu prywatnym. Ciesze się, że jest szczęśliwa. :edi:
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Viva

Post autor: betka »

Allan to duma mamy... chce się nim chwalić, to zrozumiałe.
Co do Piotra, myślę że byłoby dobrze gdyby nie mówiła absolutnie nic na jego temat... ale rozumiem, że kiedy ktoś przeżywa fascynację drugim człowiekiem, to nie potrafi milczeć na jego temat. Kiedy szczęście aż rozpiera, nie da się robić z tego tajemnicy a Ed powiedziała tak naprawdę 3, 4 zdania o narzeczonym- nie przesadzajmy, że wylała całą prywatę.


Jeśli chodzi o temat drzew, to nie róbcie z Edyty wariatki :!: To fajnie, że obchodzi ją cokolwiek poza czubkiem własnego nosa, nieprawdaż? Akurat ten temat przewijał się w wywiadach od początku kariery. Tym razem postanowiła po prostu zrobić coś więcej niż zachwycać się. I chwała jej za to. Pięknie uzasadnia skąd taki pomysł i pięknie jej nie obchodzi, że jeden z drugim to wyśmieje.
Boję się tego co :edi: , że moje dzieci nie zobaczą tego świata, który widziałam ja.
Kiedyś przemierzając Polskę samochodem patrzyłam na lasy, pola, zwierzęta.... dziś mijam markety, osiedla i fabryki. Nie uważam, żeby było to zabawne.
Ostatnio zmieniony 01 mar 2012, 22:36 przez betka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Viva

Post autor: DAAMI »

najgorsze jest to że na temat płyty powiedziała zaledwie kilka zdań - już nam znanych.

No i coś napomknęła o dalszym rozwoju kariery
ODPOWIEDZ