Party

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Edyta w PARTY

Post autor: DeathlySilence »

Czy z tą nominacją wiąże się jakiś występ na żywo, gala, czy po prostu jest to kolejna próba zbicia kasy za nic :?: 8)
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Edyta w PARTY

Post autor: Anu$$ia »

A ile sms kosztuje tak w ogóle? :)
Alek2
Sit down
Sit down
Posty: 89
Rejestracja: 22 kwie 2005, 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w PARTY

Post autor: Alek2 »

I znów to samo.

Pogniewamy się i poprosimy adminów serwera o interwencję.

Skoro nie da się z Wami jak z fajnymi ludźmi, to trzeba będzie załatwić to inaczej.

Skan z gazety umieszczony na forum to też PIRACTWO!!!

Jako osoba z gazety NIE ZEZWALAM na umieszczanie tutaj skanów z "Party" do czasu zejścia numeru z rynku.

Czy jest to zrozumiałe, czy też mam naprawdę poprosić nasz dział prawny o interwencję u właściciela domeny, na której jest forum???

[ Dodano: 11-08-2008, 19:50 ]
Aha, i przy okazji - wszystkie wiadomości publikowane w "Party" pochodzą prosto od Darka. Nie mamy w zwyczaju tak jak inne tytuły sami fabrykować wiadomości. Jeśli coś jest niesprawdzone, po prostu nie idzie do druku.
To tak gwoli wyjaśnienia dla tych, którzy między słowami dają do zrozumienia, że nie nzależy wierzyć w to, co się czyta :)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez Alek2, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Edyta w PARTY

Post autor: Joan »

Alek2 pisze:ako osoba z gazety NIE ZEZWALAM na umieszczanie tutaj skanów z "Party" do czasu zejścia numeru z rynku.
A kiedy to będzie :?:
Alek2 pisze:Aha, i przy okazji - wszystkie wiadomości publikowane w "Party" pochodzą prosto od Darka. Nie mamy w zwyczaju tak jak inne tytuły sami fabrykować wiadomości. Jeśli coś jest niesprawdzone, po prostu nie idzie do druku.
To tak gwoli wyjaśnienia dla tych, którzy między słowami dają do zrozumienia, że nie nzależy wierzyć w to, co się czyta :)
Fajnie, dzięki za wiadomość :D
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Edyta w PARTY

Post autor: Chris »

Alek2 pisze:Aha, i przy okazji - wszystkie wiadomości publikowane w "Party" pochodzą prosto od Darka. Nie mamy w zwyczaju tak jak inne tytuły sami fabrykować wiadomości. Jeśli coś jest niesprawdzone, po prostu nie idzie do druku.
To tak gwoli wyjaśnienia dla tych, którzy między słowami dają do zrozumienia, że nie nzależy wierzyć w to, co się czyta :)
czyli E.K.G sprzedane w 70 tys egzemplarzy...? Jak to pisano wcześniej? Kurczaki fajnie mieć kogoś z gazety tu na forum :hellobaby:
Alek2
Sit down
Sit down
Posty: 89
Rejestracja: 22 kwie 2005, 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w PARTY

Post autor: Alek2 »

Z tymi liczbami byłbym ostrożny. Sam nie wiedziałem, że ZPAV przyjęło zasadę, że jeśli album jest podwójny to ilość sprzedanych nośników mnoży się przez dwa.
W ten sposób wystarczy wydać na przykład wydawnictwo składające się z dwóch płyt CD i trzeciej DVD - sprzedać go 10 tysięcy i mieć platynę za 30 tysięcy sprzedanych sztuk! Toż to oszustwo.
Z "E.K.G." jest łatwiej, bo to pojedyncza płyta i żadne szwindle nie wchodzą w rachubę, ale dokładna liczba jest nadal tajemnicą Agory. Nie widziałem dokładnych danych, a z wiadomości, które otrzymałem przy okazji pisania artykułu wynika, że album znacznie przekroczył próg podwójnej platyny. Stąd to 70 tysięcy.
Kiedy poznam dokładną liczbę - na pewno się tą wieścią podzielę.
Awatar użytkownika
Chris
Perła
Perła
Posty: 1192
Rejestracja: 13 kwie 2008, 18:07
Ulubiony album: EG/Live'99
Ulubiona piosenka: M&MA (Live)

Re: Edyta w PARTY

Post autor: Chris »

super to mi się podoba dzięki Alek2, za wyjaśnienia :lol:
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Edyta w PARTY

Post autor: Marcin A. »

Alek2 pisze:Sam nie wiedziałem, że ZPAV przyjęło zasadę, że jeśli album jest podwójny to ilość sprzedanych nośników mnoży się przez dwa.
Tak było w przypadku "Perły". Kiedy uzyskała złoto, mówiono w tamtym czasie o 50 tys., a tak naprawdę album kupiło 25 tys. osób. Gdyby płyta nie była podwójna, nie weszłaby do 10 na Top Trendy.

Przy okazji tematu o Party, mam prośbę do Alka, aby zapytał przy najbliższej okazji Darka, co z obiecanym teledyskiem??
Awatar użytkownika
suuzii17
The story so far
The story so far
Posty: 462
Rejestracja: 19 sty 2008, 19:23
Ulubiony album: Perła,Dotyk EKG
Ulubiona piosenka: List TNJ Szyby litania
Lokalizacja: małopolska

Re: Edyta w PARTY

Post autor: suuzii17 »

Marcin A. pisze:Przy okazji tematu o Party, mam prośbę do Alka, aby zapytał przy najbliższej okazji Darka, co z obiecanym teledyskiem??
Np właśnie , świetny pomysł :-)
Bylibyśmy wdzięczni :d
A swoją drogą jeżeli album EKG osiągnął status podwójnej platyny to dlaczego jest to tajemnicą?? 8P Nie rozumiem :?
Awatar użytkownika
martis
The story so far
The story so far
Posty: 544
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:06
Ulubiony album: EG/Dotyk
Ulubiona piosenka: TTWFAY/Dotyk
Lokalizacja: Malmö
Kontakt:

Re: Edyta w PARTY

Post autor: martis »

suuzii17 pisze:A swoją drogą jeżeli album EKG osiągnął status podwójnej platyny to dlaczego jest to tajemnicą?? 8P Nie rozumiem
bo nasza Edi jest skromna i nie lubi sie chwalić :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: 8P
Ayula91
Linger
Linger
Posty: 888
Rejestracja: 25 maja 2008, 21:16
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Tel'aran'rhiod

Re: Edyta w PARTY

Post autor: Ayula91 »

ja tez:))
a gdyby E.K.G osiagnelo podwojna to cos mi sie wydaje ze jednak byloby slychac chocby po to (znajac Eddie) zeby utrzec Dodzichowi nochala!
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta w PARTY

Post autor: Estratos »

Edyta na okladce PARTY. Wstrząsający tytuł jest zapowiedzią ledwie kilkunastu linijek tekstu o tym, ze... Paula Ignasiak naśladuje Edytę, co zilustrowane jest zdjęciami obu Pań, w podobnych pozach.

Chyba nic się nie dzieje widocznie w polskim szołbiznesie, skoro tak rozdmuchuja taką bzdurkę.
Alek2
Sit down
Sit down
Posty: 89
Rejestracja: 22 kwie 2005, 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w PARTY

Post autor: Alek2 »

Estratos pisze:Edyta na okladce PARTY. Wstrząsający tytuł jest zapowiedzią ledwie kilkunastu linijek tekstu o tym, ze... Paula Ignasiak naśladuje Edytę, co zilustrowane jest zdjęciami obu Pań, w podobnych pozach.

Chyba nic się nie dzieje widocznie w polskim szołbiznesie, skoro tak rozdmuchuja taką bzdurkę.
A słyszałeś, mądraliński, płytę Paulli? Bo ja tak i to jest afera. Rozumiem podobieństwo, ale to jest coś, co przekracza tę granicę. Najgorsze zaś, że album Paulli nie jest w niczym gorszy od "E.K.G." a zaryzykowałbym stwierdzenie, że miejscami nawet nieco lepiej zaaranżowany a przede wszystkim bardziej spójny stylistycznie.
Nic nie rozdmuchiwaliśmy. Samo się rozdmuchało.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta w PARTY

Post autor: Estratos »

Nie sluchalem plyty Pauli, ale nie widze w tym zadnego zagrozenia dla Edyty, że dziewczyna ma podobny do niej głos i od początku swojej karierki ją naśladuje (dosyć jednak nieudolnie).

Sądząc po ogólnym społecznym odbiorze osoby i zachowania Edyty to nie wróżę Pauli i jej płycie sukcesu.

Obrazek
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Edyta w PARTY

Post autor: Wojtuś »

A to Paula nagrała już jakąś płytę? Ja do tej pory słyszałem tylko piosenkę świąteczną i zaśpiewała na płycie Mathplanete piosenke Lunatique zamiast Edyty ale o całej płycie nie słyszałem. Czy można gdzieś ją posłuchać chociaż w fragmentach? Wracając do tematu to uważam, że to przesada tak to rozdmuchiwać. Jeśli faktycznie Paula śpiewa jak Edyta to niestety kariery nie zrobi bo od poczatku będzie uważana tylko za kopie Edyty choćby nie wiem jak dobre piosenki nagrała.
ODPOWIEDZ