Party

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Party

Post autor: lordarek1 »

Edyta Górniak z partnerem na okładce "Party"! Rozstanie?

Obrazek
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Party

Post autor: michal.p »

https://party.pl/tv-show/edyta-gorniak- ... 119163-r1/
:edi: najprawdopodobniej wróci do 3 edycji TVK, z jednej strony dobrze, że będzie można zobaczyć ją w ambitniejszym show, z drugiej zaś, lepiej byłoby gdyby zamiast siedzieć w fotelu w TVP, siedziała w studio i nagrywała płytę.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Party

Post autor: spot_me »

Cwana jest. W edycji dla doroslych trzeba sie napracowac, byc narazonym na ewentualne oceny i krytyczne komentarze uczestnikow, a dodatkowo czesto mierzyc sie z glosami ktore moga byc rownie dobre co jej. Voice Kids to latwa fucha, bezstresowa, mozna sie poprzytulac i dzielic krowkami. Smutne, ze z taka latwoscia przychodzi jej niweczyc swoj talent.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Party

Post autor: ChristopherP »

Czyli TVN podziękował za współpracę.
Awatar użytkownika
channel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 210
Rejestracja: 03 sty 2007, 18:04
Ulubiona piosenka: Sleep With Me
Lokalizacja: Silesia

Re: Party

Post autor: channel »

michal.p pisze:... z jednej strony dobrze, że będzie można zobaczyć ją w ambitniejszym show, z drugiej zaś, lepiej byłoby gdyby zamiast siedzieć w fotelu w TVP, siedziała w studio i nagrywała płytę.
Nowa edycja TVK dopiero na początku 2020 więc na nagranie płyty ma sporo czasu! Nagrania do programu na pewno zaczną się wcześniej ale gdyby :edi: zależało na wydaniu w końcu płyty z kilkunastoma nowymi piosenkami to dałaby radę, ale jaka jest rzeczywistość wszyscy wiemy... mam nadzieję, że za naszego życia doświadczymy nowego albumy EG... 8P ... czas tak szybko leci :kopie: :wink:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Party

Post autor: ray »

W najnowszym numerze "Party" jest krótki artykuł o Edycie i jej (domniemanym) nowym partnerze.
Party pisze:Choć od momentu, gdy Edyta Górniak rozstała się z Mateuszem Zalewskim, minęło zaledwie pięć miesięcy, to wszystko wskazuje na to, że zdążyła w tym czasie znaleźć nową miłość. Wybrankiem jej serca jest były piłkarz Arki Gdynia, 38-letni Tomasz Mazurkiewicz. Jak udało się dowiedzieć "Party", para poznała się w grudniu ubiegłego roku podczas koncertu Górniak w Operze Bałtyckiej. - Po występie Tomasz z jedną ze swoich córek podszedł do Edyty i poprosił o wspólne zdjęcie. Złapali kontakt, a potem korespondowali na Instagramie - zdradza nam osoba z otoczenia gwiazdy. Ostatnio paparazzi przyłapali parę w restauracji w Sopocie, gdzie wspólnie świętowali urodziny syna artystki Allana. Podobno Tomasz bardzo dba o Edytę i robi jej niespodzianki. Gdy ostatnio chorowała, bez zapowiedzi zjawił się w jej domu z kwiatami i... lekami.
Edyta miała w grudniu koncert w Operze Bałtyckiej? Chyba coś się komuś pomyliło...
W październiku Edyta miała koncert w Filharmonii Bałtyckiej, natomiast w Operze Bałtyckiej miała występ niedawno, w marcu, w ramach trasy "Stulecie PKO BP".
Może chodziło o koncert "Miłość jest wszystkim" na Ołowiance?
A może faktycznie Edyta miała w grudniu jakiś koncert zamknięty w Operze Bałtyckiej, tylko my o nim nic nie wiemy? :PP
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Party

Post autor: B@r »

Mówisz o poprzednim numerze, bo w najnowszym numerze jest o... rozstaniu Edyty z Mazurkiewiczem.

Na FB Party 2h temu udostępniono okładkę, gdzie jest to zajawione.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Party

Post autor: Margaret »

Czy tylko ja się pogubiłam?
Byli ze sobą? czy jednak nie byli? już zerwali? czy za chwilę znów do siebie wrócą? to taki chwyt marketingowy aby było o nich głośno?

W sumie dla mnie ich zachowanie było żenujące. Chłopak "ujawnił się" i już nagle odpowiada na pytania mediów, wrzuca screeny z prywatnych rozmów i podsyca zainteresowanie. Słabe to wszystko z jego strony ... :roll:

Edyta jednak ma rację, że mężczyźni nie widzą w niej atrakcyjnej kobiety, tylko przedmiot by móc choć na chwilę pojawić się w mediach ;( ma kobieta przekichane :beczy: :beczy:
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Party

Post autor: Flux »

Edyta sama wciska kity o swoich byłych/aktualnych, domniemanych czy rzeczywistych facetach. Jeden z jej ulubionych tematów. Nawet jeśli przechodzi krótki etap publicznego zaprzeczania związkom. Zawsze ten sam scenariusz. Pokaleczona po poprzednim związku, on zwraca jej wiarę w gatunek męski. Doskonale dogaduje się z Allanem, zupełnie jak 10 poprzednich. Później rozstanie, diwa zarzeka się że już nigdy nie zaufa, jej serce więcej nie zniesie, odezwy do Boga, przeliczne szpile wbijane eks w wywiadach. I tak to się kręci od lat. Problemem jest nie tylko to, że faceci widzą w niej złoty interes, ale także dlatego że Edyta nie tworzy stałych relacji, bawi się i szybko nudzi. Facetów porzuca, muzykę zarzuca.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Party

Post autor: lordarek1 »

:edi:

Obrazek
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Party

Post autor: IgaAga »

Zgodziła się ponieważ doskonale zapłacili :lol3:
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Party

Post autor: lordarek1 »

Edyta Górniak wróci do "The Voice of Poland"? Kogo może zastąpić w jury?



https://party.pl/newsy/edyta-gorniak-wr ... 127503-r1/


Dwa programy z Edytą Górniak w jesiennej ramówce. Konkurencyjne stacje walczą o diwę


https://jastrzabpost.pl/newsy/edyta-gor ... 95920.html
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Party

Post autor: spot_me »

Znajac zycie zlapie obie sroki za ogon. Koncertow zapewne jeszcze dlugo nie bedzie wiec tym razem ma usprawiediwienie, ze promowac muzyki by i tak nie mogla.
Moze jednak bedzie to faktycznie the voice dla doroslych, a nie kids, a tym samym znow usiadzie obok Justyny. Byloby to jakies potwierdzenie, ze jednak potrafi to practice what she preaches :ha:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Party

Post autor: endeven »

lordarek1 pisze:practice what she preaches
ha! piękne,

Myślę, że Edyta będzie mieć wiele okazji i konfrontacji, jak zawsze. Taka tykająca bomba...
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Party

Post autor: spot_me »

endeven pisze:Taka tykająca bomba...
I wlasnie dlatego jest tak pozadana przez producentow telewizyjnych.
ODPOWIEDZ