Kaprysna Edyta

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Kaprysna Edyta

Post autor: monia80 »

W coolturze -polskiej gazecie wydawanej na terenie Londynu dzisiaj znalazlam artykul o Edycie pod tytule "Kaprysna Edyta" . :evil:

jest tam opisane o tym jak Edyta najpierw rozpetala wojne z dziennikarzami napisala bardzo smialy do nich list oczywiscie nie obylo sie bez zacytowania go :roll: a potem niczym skruszona ksiezniczka powraca z wielkimi przeprosinami, jest tez napisane ,ze ma sie ukazac niebawem album Edyty:"The best of "-czym jestem totalnie zdziwiona :shock: czy ktos wie cos o tym :shock:

dali zdjecie Edyty w tym czerwonym ubranku to znaczy bluzka krociutka i ta spodniczka czerwona krociotenka i Edka trzyma tego bialego misia ma czarne dlugie rozpuszczone wlosy -nie wiem dokladnie z jakiej imprezy to zdjecie pochodzi.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Kaprysna Edyta

Post autor: Estratos »

monia80 pisze:W coolturze -polskiej gazecie wydawanej na terenie Londynu dzisiaj znalazlam artykul o Edycie pod tytule "Kaprysna Edyta" . :evil:

jest tam opisane o tym jak Edyta najpierw rozpetala wojne z dziennikarzami napisala bardzo smialy do nich list oczywiscie nie obylo sie bez zacytowania go :roll: a potem niczym skruszona ksiezniczka powraca z wielkimi przeprosinami, jest tez napisane ,ze ma sie ukazac niebawem album Edyty:"The best of "-czym jestem totalnie zdziwiona :shock: czy ktos wie cos o tym :shock:

dali zdjecie Edyty w tym czerwonym ubranku to znaczy bluzka krociutka i ta spodniczka czerwona krociotenka i Edka trzyma tego bialego misia ma czarne dlugie rozpuszczone wlosy -nie wiem dokladnie z jakiej imprezy to zdjecie pochodzi.
"The best of" = "Zlota Kolekcja. Dotyk" Edyty wyszlo juz w marcu 2004 roku. Zdjecie pochodzi z finalu polskich preselekcji do Eurowizji 2003.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kaprysna Edyta

Post autor: B@r »

JUŻ SOBIĘ SKOJARZYŁEM FOTKE ;)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Kaprysna Edyta

Post autor: ANETA »

Chamstwo !!! Edyta nie przepraszała przeciez wszystkich dziennikarzy tylko tych którzy niesłusznie poczuli się urażeni tym listem. W życiu by nie podała ręki szmatom z Faktu , ale teraz to mozna tłumaczyć....Nigdy nie zrozumiem ludzi...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kaprysna Edyta

Post autor: B@r »

To o co chodzi z ta płytą?
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Kaprysna Edyta

Post autor: ANETA »

Aguss pisze:To o co chodzi z ta płytą?
Mysle, że to zwykła niekompetencja dziennikarzy z tej gazety i ich wybujała fantazja :wink: Edyta taką płytę juz wydała (złota kolekcja).
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kaprysna Edyta

Post autor: B@r »

Ech, kaprysna... Zanim sie ktos zabierze do pisania artykulu moglby sparwdzic informacje i adresatow obu listow Edyty. Bo potem bzdury wypisuja. :roll:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Kaprysna Edyta

Post autor: monia80 »

ANETA pisze:
Aguss pisze:To o co chodzi z ta płytą?
Mysle, że to zwykła niekompetencja dziennikarzy z tej gazety i ich wybujała fantazja :wink: Edyta taką płytę juz wydała (złota kolekcja).
Estratos pisal , ze ponoc to chodzilo o ta plyte "Zlota kolekcja Edyty Gorniak".

Jak widac gazeta mocno opozniona z info. :lol: 8)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Kaprysna Edyta

Post autor: Estratos »

monia80 pisze:
ANETA pisze: Mysle, że to zwykła niekompetencja dziennikarzy z tej gazety i ich wybujała fantazja :wink: Edyta taką płytę juz wydała (złota kolekcja).
Estratos pisal , ze ponoc to chodzilo o ta plyte "Zlota kolekcja Edyty Gorniak".

Jak widac gazeta mocno opozniona z info. :lol: 8)
A moze tak nazwali plyte, na ktora zloza sie najukochansze piosenki Edyty, np. No more drama, kissing a fool. tego nie wiadomo do konca. Zreszta pamietajcie, ze to co sie pojawia w gazetach to czesto bzdury wyssane z palca.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Kaprysna Edyta

Post autor: ANETA »

I pomysleć, że w przyszłości gdyby plany muzyczne nie wypaliły chciałabym byc dziennikarką...ale jakoś coraz bardziej jestem na NIE co do tego zawodu. Pewnie nawet gdybym chciała pisac prawdę to by mnie nie przyjęli :grin: Założe własną redakcje i to ja bede stawiac warunku. Codziennie Edyta Górniak na okładce hahaha :grin: albo zostane panią doktor....biologia a zwłaszcza anatomia mnie zawsze fascynowały :grin:
ODPOWIEDZ