Miasto Kobiet - magazyn

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: Kasia »

hehe, vanity :D :lol: Ale szok był :D "jak to? edyta kogoś ma?" :DDD hehe, tare dobre czasy :DDDD
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: B@r »

vanity pisze:
Magda pisze:A pamietacie, jaki szok byl gdy sie dowiedzielismy o nich?
a co z gazet się dowiedzieliście? :shock: :lol: :roll: ;) :!: :D
Pamietam pierwsze zdjecie Darka w Milanowku z notka o tym, ze mezczyzna Edy buduje im dom i ze Eda wrocila do Polski z zagranicy na stale.

:D
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: magda s »

a ja pierwszy raz razem widziałam ich na zakupach,ale wtedy była niby z Paulem jeszcze...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: vanity »

Magda pisze:Pamietam pierwsze zdjecie Darka w Milanowku z notka o tym, ze mezczyzna Edy buduje im dom i ze Eda wrocila do Polski z zagranicy na stale.
ja z jakiejś gazety, nie wiem Twoje imperium czy cuś. ale to były czyste domysły bo nie przypominam sobie by były tam jakieś "zdjęcia uliczne". było to coś w stylu: dzielą scenę i sypialnię ze znakiem "?". no i się zaskoczyłam bo to był skok z Paula na Darka. choć potraktowałam to jako plotkę tylko, mówiła że taka szczęsliwa z Paulem.... no i plotka okazała się prawdą :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: B@r »

Pamietam ze w maju 2003, na koncercie Edki w Chicago, jeszcze wtedy myslalam, ze jest z Paulem. No ale chwila moment i Allanek byl w drodze, wiec wtedy juz chyba z Panem Krupa krecila. :D A my tkwilismy w takiej niewiedzy... :D
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: kinga »

Ja pamiętam, że pierwszy chyba Super Express dal zdjęcie Edyty i Darka jak wysiadają z samochodu i zastanawial sie, czy to aby nie ten tajemniczy Paul. My rozpoznaliśmy w nim Darka i jeszcze śmialiśmy się, jacy z nich (SE) gląby, że to przecież nie Paul, tylko Edyty gitarzysta...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: B@r »

kinga pisze:Ja pamiętam, że pierwszy chyba Super Express dal zdjęcie Edyty i Darka jak wysiadają z samochodu i zastanawial sie, czy to aby nie ten tajemniczy Paul. My rozpoznaliśmy w nim Darka i jeszcze śmialiśmy się, jacy z nich (SE) gląby, że to przecież nie Paul, tylko Edyty gitarzysta...
No bo przeciez Edyty gitarzysta, mielismy absolutna racje. :lol2: :D:D:D :P
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: vanity »

kinga pisze:Ja pamiętam, że pierwszy chyba Super Express dal zdjęcie Edyty i Darka jak wysiadają z samochodu i zastanawial sie, czy to aby nie ten tajemniczy Paul. My rozpoznaliśmy w nim Darka i jeszcze śmialiśmy się, jacy z nich (SE) gląby, że to przecież nie Paul, tylko Edyty gitarzysta...
tu się nie ma z czego śmiać... bo są jeszcze większe głąby wśród dziennikarzy. już kiedyś o tym pisałam na tym forum - kiedyś w Halo przeczytałam, że Jon Bon Jovi pojawił się gdzieś (chyba pokaz mody czy coś) z jakąś blondynką i że zdradza żonę itd. problem w tym że ja w tej blondynie rozpoznałam jego żonę. nie było to trudne bo oni byli ze sobą już trochę lat. tak więc jak bruki nie rozpoznają żony długoletniej to co się dziwić że Darka nie poznali - wszak on w cieniu był showbusinessu... :lol:
1316gosiaczek
Perła
Perła
Posty: 1020
Rejestracja: 08 lut 2006, 14:10
Lokalizacja: ****

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: 1316gosiaczek »

Ja widzialam ich po raz pierwszy w czerwcu 2003 roku w Olsztynie -po koncercie- jak trzymali sie za raczki-niestety wtedy nie rozpoznalam Darka (bylam pod takim wrazeniem koncertu Edi, ze racjonalnie wtedy nie myslalam ;) :D :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: B@r »

1316gosiaczek pisze:Ja widzialam ich po raz pierwszy w czerwcu 2003 roku w Olsztynie -po koncercie- jak trzymali sie za raczki-niestety wtedy nie rozpoznalam Darka (bylam pod takim wrazeniem koncertu Edi, ze racjonalnie wtedy nie myslalam ;) :D :D
Czyli miesiac po koncercie w Chicago... Kurcze Gosiaczku - nic nie napisalas na forum. :D Ach, to "podwrazenie". :D:D:D
ODPOWIEDZ