Miasto Kobiet - magazyn

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: Estratos »

Bardzo odbry wywiad ;-)

Dziekuje Pawle :-)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: B@r »

Pol godzinki temu Edyta i Darek byli w Miescie Kobiet.Rozmawiano o Playboyu przede wszystkim,Sexuality i małzeństwie itp...Ktoś się tu zastanawiał czy Edi pokaże Playboya Allankowi.Odpowiedziała ze oczywiscie i ze to on własnie byl jedną z niewielu osob,która widziała Jej pierś :D Wtedy Darek oczywiscie wtracił ze on był pierwszy :D Proawdzące doczepiły się wywiadu w Playboyu gdzie Edyta krytykowała teledyski pelne erotyzmu itp.Mowiły ze jest niekonsekwentna skoro mowi jedno robi drugie.Edyta probowała sie bronic mowiac ze okladka singla nie mowi o nagosci wprost czy cos w tym rodzaju..i ze teledysk ma nie byc wulgarny ani erotyczny :roll: Była mowa o odchudzaniu,Edi ponoc nie je miesa.Było tez ujęcie jak Edyta wcina ciacho :wink: No i było o tym ze są szczesliwym malzenstwem,spedzaja ze sobą 24godz na dobę i ze sie czasem kłoca i to zawsze Darek wyciaga reke :wink: Ogolnie taka przyjemna rozmowa,nie przesłodzona bo padały takze i pewne zarzuty..Edyta np oburzyła się bo pani powiedziala ze Edyta jest chimeryczna :D no i bylo tez czasami zabawnie
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: baker »

Aguss pisze:Pol godzinki temu Edyta i Darek byli w Miescie Kobiet.Rozmawiano o Playboyu przede wszystkim,Sexuality i małzeństwie itp...Ktoś się tu zastanawiał czy Edi pokaże Playboya Allankowi.Odpowiedziała ze oczywiscie i ze to on własnie byl jedną z niewielu osob,która widziała Jej pierś :D Wtedy Darek oczywiscie wtracił ze on był pierwszy :D Proawdzące doczepiły się wywiadu w Playboyu gdzie Edyta krytykowała teledyski pelne erotyzmu itp.Mowiły ze jest niekonsekwentna skoro mowi jedno robi drugie.Edyta probowała sie bronic mowiac ze okladka singla nie mowi o nagosci wprost czy cos w tym rodzaju..i ze teledysk ma nie byc wulgarny ani erotyczny :roll: Była mowa o odchudzaniu,Edi ponoc nie je miesa.Było tez ujęcie jak Edyta wcina ciacho :wink: No i było o tym ze są szczesliwym malzenstwem,spedzaja ze sobą 24godz na dobę i ze sie czasem kłoca i to zawsze Darek wyciaga reke :wink: Ogolnie taka przyjemna rozmowa,nie przesłodzona bo padały takze i pewne zarzuty..Edyta np oburzyła się bo pani powiedziala ze Edyta jest chimeryczna :D no i bylo tez czasami zabawnie
nooo dzieki, a gdzie link do wywiadu??

;)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: B@r »

Aguss pisze: Ktoś się tu zastanawiał czy Edi pokaże Playboya Allankowi.Odpowiedziała ze oczywiscie i ze to on własnie byl jedną z niewielu osob,która widziała Jej pierś :D Wtedy Darek oczywiscie wtracił ze on był pierwszy :D
Dobrzy sa. Odpowiednia odpowiedz na pytanie. :D
Aguss pisze: Proawdzące doczepiły się wywiadu w Playboyu gdzie Edyta krytykowała teledyski pelne erotyzmu itp.Mowiły ze jest niekonsekwentna skoro mowi jedno robi drugie.Edyta probowała sie bronic mowiac ze okladka singla nie mowi o nagosci wprost czy cos w tym rodzaju..i ze teledysk ma nie byc wulgarny ani erotyczny :roll:
Mogla po prostu powiedziec, ze zmienil jej sie swiatopoglad. Przeciez tylko glupcy nie zmieniaja zdania.
Aguss pisze: Była mowa o odchudzaniu,Edi ponoc nie je miesa.
Nooo, moja dziolcha. :D:D:D To tak jak ja, z tymze nie ma to u mnie nic wspolnego z odchudzaniem.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: vanity »

baker pisze:nooo dzieki, a gdzie link do wywiadu??
gdyby ktoś nas powiadomił to pewnie by był link, no ale tak to jest jak się nie ma "narzędzia" do komunikacji z fanami. ale trzeba się przyzwyczajać, bo przecież strony nie ma i nie będzie...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: KrzysiekF »

Jeszcze aguss nie wspomniała o jednym:) Paulina Młynarska miała uwagi do wymowy i błedów w LUNATIQUE :grin:
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: edikate »

czy moglby ktos ponownie zamiescic??????nie moge otworzyc tego wywiadu :sad: pliiiiiiiissssssssssssssss
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: mancia »

KrzysiekF pisze:Jeszcze aguss nie wspomniała o jednym:) Paulina Młynarska miała uwagi do wymowy i błedów w LUNATIQUE :grin:
Heheh a Ona wie co mówi bo swietnie zna francuski :grin: :grin:

Na pewno w tygodniu będzie jeszcze z parę razy wywiad powtarzany, i po relacji Aguss widać ,że nie było to podlizywanie się i bardzo dobrze.
Tylko niech sie Edyta nie pogniewa. 8) 8)Ale pewnie tak zrobi, bo ltos juz napisał,że nie umie komletnie przyjmować krytyki, i to nawet tej zasłużonej :neutral: :D
witold
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 260
Rejestracja: 05 lut 2005, 0:42
Lokalizacja: Europa

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: witold »

mancia pisze:po relacji Aguss widać ,że nie było to podlizywanie się i bardzo dobrze.
Tez tak uwazam. Dotychczas sama publicznie atakowala innych, teraz najwyzszy czas nauczyc sie przyjmowac razy. Trzeba zejsc ze stolka gwiazdorskiego i zetknac sie z realiami normalnego zycia :P

mancia pisze:bo ltos juz napisał,że nie umie komletnie przyjmować krytyki, i to nawet tej zasłużonej
A czy ona kiedys umiala :?: :)
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: alicja »

Ja też poprosze o załadowanie wywiadu z gazety raz jeszcze... nie otwiera się... :?
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: vanity »

witold pisze:mancia napisał/a:
bo ltos juz napisał,że nie umie komletnie przyjmować krytyki, i to nawet tej zasłużonej


A czy ona kiedys umiala n n
ona sama twierdzi i zawsze twierdziła, że jeśli krytyka jest zasłużona to ją przyjmuje z pokorą :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: B@r »

baker pisze:nooo dzieki, a gdzie link do wywiadu??
Sama obejrzałam to tylko dzieki temu ze Krzys do mnie zadzwonił. :wink:
KrzysiekF pisze:Paulina Młynarska miała uwagi do wymowy i błedów w LUNATIQUE
No własnie...A Edyta na to,ze pani Duda starała sie ją wyuczyc jak najlepiej.A najlepsze ze Darek powiedział,ze przegladali pewne fora internetowe i ponoc Francuzi i osoby znajace francuski były zachwycone Lunatique i Edyty akcentem 8)
Ulubione zdjęcia Darka z Playboya to te czarno-białe na skałach.Playboy tez zafundował Edycie przed sesją pobyt w jakims tam osrodku zajmujacym sie odchudzaniem itp :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: vanity »

Aguss pisze:A Edyta na to,ze pani Duda starała sie ją wyuczyc jak najlepiej
no i dobrze powiedziała, no i to zapewne prawda...
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: KrzysiekF »

Jak będziecie oglądać Miasto kobiet i zobaczycie rozmowę z Sextelefonistkami lub rozmowy o ludziach, którzy prowadzili programy erotyczne to zaraz potem będzie rozmowa z Edytą i Darkiem:)
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Miasto Kobiet - magazyn

Post autor: Titter »

Gdyby ktos nie wiedzial: MK mozna ogladac o 9.00, 14.00 i 22.30.
ODPOWIEDZ