Co za tydzień TVN

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta w "Co za tydzień"

Post autor: vanity »

Edzia chyba była ciemną blondi, po tym jak ścięła włosy po eurowizji.... choć później je przyciemniła. mnie się podobała w tym kolorku
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Edyta w "Co za tydzień"

Post autor: FRYMIK »

Dla mnie Edyta w tym kolorze włosów (od brazu do czerni) jest bardzo "rasowa", tzn taka, jaka powinna być. Nie jest sztuczną laleczką, która chodzi na solarkę, aby utrzymać opaleniznę- ma złotą skórę(nawet zimą- nie przypomnę kto o Niej tak mówił ;) ) i kolor ciemnych włosów podkreśla pięknie jej karnację. W blondzie wyglądałaby na pewno uroczo, ale w ciemnej oprawie jest bardzo naturalna. :D
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta w "Co za tydzień"

Post autor: Magda M »

ja jednak nie chcialabym widziec edzi w blond włoskach... yyyy...o nieee... :D:D:D:D heheh co to byłby za widok:D:D:D:D edzia w czarnych włoskach wygląda indealnie - nic dodac, nic ując... :D:D:D:D
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Edyta w "Co za tydzień"

Post autor: FRYMIK »

Wydaje mi sie, że nie powinna eksperymentować, ale jestem bardzo ciekawa jak prezentowałaby sie :shock:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta w "Co za tydzień"

Post autor: Magda M »

FRYMIK pisze:Wydaje mi sie, że nie powinna eksperymentować, ale jestem bardzo ciekawa jak prezentowałaby sie :shock:
heheh ta mina bardzooo tu pasuje :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ja bym taką miała jakbym zobaczyla edzie blondyneczka :shock: :shock: :shock:

:D:D:D:D:D:D:D:D
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta w "Co za tydzień"

Post autor: ANETA »

Edytka powinna troche poeksperymentowac, oczywiscie wygląda cudnie w ciemnnych włosach ale moze kilka kremowych pasemek ...no niewiem moze jakas zmiana by sie przydała.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta w "Co za tydzień"

Post autor: Magda M »

yyy... edzia i pasemka... hhmmm.. no nie wiem nie wiem... ja zdecydowani bym wolała zeby znowu zrobila z siebie chłopczyce... ale na bank tego nie zrobi bo widac ze lubi te swoje sliczne długie włoski.... i wreszcie te upragnione koczki moze robic :) :wink: :grin: :grin: :) :) :smile: :smile:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta w "Co za tydzień"

Post autor: monia80 »

W zyciu Edyta i pasemka :? :roll: dobrze ,ze choc Edka nie ulegla tej modzie pasemkowej :roll: Tak wyglada super natrualnie,swiezutko-ja oczywiscie bym Ja najwolala w krociutenkich,ale tak tez wyglada uroczo :)
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Edyta w "Co za tydzień"

Post autor: Kasia »

ja już nie chce żeby edyta zmieniała kolor włosów czy zeby je obcinała. Ma piekne długie czarne włosy. Sama bym chciała takie miec :DDDD A pasemka... hmmm... NIE MA MOWY!!! :DDD
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Edyta w "Co za tydzień"

Post autor: FRYMIK »

Dla mnie w bardzo krótkich (np teledysk Dumki...) wygladała bosko
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Edyta w "Co za tydzień"

Post autor: Kasia »

Tak, ładnie jej było w krótkich, ale trzeba wziąć pod uwage ze no nie ma co ukrywac, ale Edce się kilka kilogramów przyczepiło i to widac po niej, a z doswiadczenia wiem ze krótkie włosy pasują raczej do szczupłych włosów. Choc moja mama jet przy sobie i a krótkie, ale sztywne włosy i one same od siebie jej sterczą. Zresztą są przykłady osób grubszycg które mają krótkiewłosy.

Ale Edyta mi sie podoba i tak i tak. :DDD Niech zostanie jeszzce w długich, widc że je lubi. :)
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Edyta w "Co za tydzień"

Post autor: Alita »

Wg mnie najlepszy wygląd Edki to program "Jestem Jaki Jestem" Ona wtedy wyglądała jak Bogini z jakiś wysp :lol: takie cudne ubrano, grzyweczka i buźka słodziuchna :D
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Edyta w "Co za tydzień"

Post autor: Kasia »

Tak, ale mi jakoś się edi z grzywką nie podobała. nie wiem czemu, ale to chyba przez to ze zasłaniala jej cudne oczy. :DDD
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta w "Co za tydzień"

Post autor: ANETA »

Ja miałam grzywke i juz z niej zrezygonowałam (zaczesuję na bok bo mnie to dobija jak cos mi na oczy spada). A oczy mam piękne hahah i musze je swiatu pokazywać :D
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta w "Co za tydzień"

Post autor: monia80 »

Alita pisze:Wg mnie najlepszy wygląd Edki to program "Jestem Jaki Jestem" Ona wtedy wyglądała jak Bogini z jakiś wysp :lol: takie cudne ubrano, grzyweczka i buźka słodziuchna :D
Fe mi Edyta wlasnie kompletnie nie podobala sie w grzywce zwlaszcza w programie Kuby Wojewodzkiego -przypominala mi wtedy taka slodka amerykanska idotke :?

Edusia zdecydowanie lepiej wyglada bez grzywki :) w krotkich ,dlugich to juz obojetne oby tylko bez grzyweczki
ODPOWIEDZ