Edyta w "Uwadze!" TVN

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
kimi
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 28 mar 2005, 16:03
Lokalizacja: Katowice

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: kimi »

czyli relacja jest obustronna....zainteresowałeś się kiedyś jaki procent ludzi płaci abonament? Z jakiej racji tv ma być oddana społeczeństwu, podczas, gdy nie dostają za to od nich zapłaty?
przecież tvn czy polsat też mogli wykupić transmisję oscarową,ale pomimo miliona reklamówek dziennie, który na pewno dostarcza im niemałych zysków,żadna z tych stacji tego nie zrobiła...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: B@r »

Albo abonament, albo reklamy. Telewizja utrzymywana częściowo z abonamentu psuje rynek.
Najlepiej wzorem BBC - państwowe radio i telewizja spełnia rolę mecenasa kultury i jest utrzymywane przez państwo.
W efekcie, jesli chcę posłuchać obiektywnych informacji które sa przedstawione po polskui, a nie po polskawemu, to słucham wiadomości sekscji polskiej BBC...
U nich nie istnieje rok dwutysięczny piaty. Znaczy dziesięciotysięczny, bo to oznacza piąty z kolei dwutysuięczny ;)
kimi
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 28 mar 2005, 16:03
Lokalizacja: Katowice

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: kimi »

nie squmałam tego ostatniego zdania :shock:
ja tam wolę telewizję utrzymującą się częściowo z abonamentu niż te prywatne,bo przynajmniej oglądając film nie jestem narażona na słuchanie o wydajnośi proszków czy komforcie podpasek.
Lunatique
Hope for us
Hope for us
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2005, 17:00
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Hmm... Niemal kaŻda :)
Lokalizacja: Stąd

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: Lunatique »

A ja wole juz kilka przerw na pojscie do kuchni w trakcie filmu (ktory zobaczyc w TVP bede miala szanse za - jak dobrze pojdzie - jakies 4 lata) niz nie pojsc, tym bardziej, ze w kuchni czeka na mnie moj maz. :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: vanity »

ale ja bardzo chcę aby tvp była społeczna a nie komercyjna. a jeśli chodzi o ściągalność abonamentu to problem tvp, nie mój. to ich pieniądze i to oni mają zastosować takie środki aby tą kasę ściągnąć od ludzi.
wiecie ostatnio słyszałam że w takiej tv jak BBC w prime time wogóle nie ma reklam. a u nas? są bez przerwy w tvp. nawet są reklamy pomiędzy wiadomościami, sportem i pogodą. nawet tego nie przegapią.
cały czas powtórki, mają potężne archiwum z tylu dekad i wogóle nie korzystają z tego. jeśli pokazują dokumenty to o życiu dżdżownic, jakby poza nimi nie można było nic innego pokazywać.
a prywatna robi to co chce jak komuś nie odpowiada to niech nie ogląda.
ale tvp ma misję i ja kurde chcę aby tą misję pełniła. bo za to płacę i tego oczekuję. a nie reklam i 10 powtórki tour de Maryla.
kimi
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 28 mar 2005, 16:03
Lokalizacja: Katowice

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: kimi »

Ja mam HBO, filmy prosto z kina,zero reklam....sam abonament :wink: czyli się da :grin:
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: Kasia »

Co do tych reklam, to coraz bardziej mi sie wydaje ze sie przydają. Jak leci ajnny film i zachce ci sie isc do WC to nie mozesz bo na tvp1 i tvp2 nie ma reklam i na HBO i innych. Tylko ze czasem to znowy przesada, bo reklamy czasem trwają 15 minut!!! Błagam, niech ktoś to zmieni!!!
Lunatique
Hope for us
Hope for us
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2005, 17:00
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Hmm... Niemal kaŻda :)
Lokalizacja: Stąd

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: Lunatique »

TVP pobiera oplate abonamentowa, wiec teoretycznie moglaby sie obejsc bez reklam. Dlaczego jest inaczej? That is a question. Natomiast stacje prywatne zadnych oplat nie zadaja, a ich wlascicielom nie zalezy raczej na pozbywaniu sie zer ze swoich prywatnych kont. Dlatego tu konieczne sa reklamy, ktore daja budzet na produkcje programow, wykup filmow itd.

A jesli TVP ma problem ze sciaganiem kasy od abonentow, to ci "na gorze" powinni sie zastanowic, dlaczego tak jest.
O, na dodatek przypomina mi sie sprawa, ktora swego czasu zajmowal sie Janusz Weiss. Kazdy lokal mieszkalny - wg TVP - ma "na stanie" abonenta, tzn. kazdy wlasciciel dowolnego lokum ma odbiornik telewizyjny. Podobno bardzo trudno jest udowodnic, ze "nie uzywa" sie radia lub telewizji... I abonament trzeba placic. :o
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: vanity »

Ja mam HBO, filmy prosto z kina,zero reklam....sam abonament czyli się da
da się, tylko problem w tym że nie w tvp.

wcześniej napisałąm się więc powtarzać się nie będę. ale napiszę jeszcze tak:
jakiś czas temu tvp zafundowała polskim widzom taki chyba 6 odcinkowy (1 odcinek - 45 minut) cykl pt Historia gospodarki światowej. ja bardzo chciałam to pooglądać. nie twierdzę że to jakieś moje wielkie zainteresowania ale ten dokument mnie zainteresował. poogladałam sobie 1 odcinek i stwierdziłam jest spoko pooglądam pozostałe. problemem dla mnie było to że (leciał raz na tydzień) puszczali go w okolicach 2 w nocy. czyli w okolicach 3 w nocy się kończył. no cóż pokazują powtórkę M jak miłość o 16 czy jakoś tak ale premierę pokazują grubo po północy. ja zawsze uważałam że w dzień daje się premiery a w nocy puszcza powtórki. uważam że to zdrowe podejście.
jakieś 2 miechy temu był dokument o Stalinie. to samo po północy. o której była kontrowersyjna Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym? chyba o 22. wiem że ja z tymi dokumentami tylko, ale je lubię oglądać. to jest coś czego nie pooglądam ani w tvn, ani w polsacie.
jakiś czas temu ( tu już mnie trafiło!) tvp postanowiła skopiować sposób reklamowania wiadomości od polsatu i tvn. wiecie te wstawki po reklamach jakieś pół godziny przed właściwymi faktami, wydarzeniami itd. oki tvn robi to w połowie rozmów w toku, polsat w połowie jakiegoś serialu. a co zrobiła tvp? puściła tą reklamówkę wiadomości na 2 minuty przed wieczorynką. wyglądało to tak. pojawia się jakiś Durczok, i mówi : "krwawe zamachy w iraku ( i zdjęcia wiecie krew, krew broń broń) po czym minuta reklam skierowanych do dzieci i wieczorynka! KRETYNI
ale wiem że tvp się nie poprawi. robią co chcą. to państwo w państwie. chrzanią o misji której nie wykonują, reklam jest jak cholera, obniżając ceny swoich reklam rozwalili medialny rynek reklamowy i mogą sobie na to pozwolić bo mają kasę z abonamentu.
ostatnio wysłałam do nich ostry list za to że oskarów nie pokazali ( nie mam canal +), a to stanowiło mój stały już od kilku lat rytuał. jak go wysłałam koleżance do przeczytania poparła i się zaśmiała z mojego "ich wyśmiania". nie każdy oskary musi oglądać, ale mogli pokazać trans albo retrans. rok temu były obie trans i retrans i wtedy nie żałowali kasy. o sporcie to nie mówię tylko Małysz. nic do niego nie mam niech skacze jak najdalej jak najdłużej, ale ja nie żyję samym Małyszem. monopolistyczny moloch któremu nikt nigdy nie utrze nosa za bezczelność w stosunku do widza, który go karmi :(
kimi
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 28 mar 2005, 16:03
Lokalizacja: Katowice

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: kimi »

W wielu kwestiach się z Tobą zgadzam: ogólenie polska telewizja jest dosyć szmatława(czy to prywatna czy też państwowa). Jednak są również stacje,którym warto poświęcić swoją uwagę:europa,tcm(po 21),HBO,canal +....niestety,żaden z tych programow nie znajduje się w pakiecie podstawowym(niepłatnym,oczywiście poza abonamentem)
Uważam,że u nas z publicznymi stacjami i tak nie jest aż tak źle, a na poprawę nastroju polecam obejrzeć francuskie lub włoskie.....tam to już nawet filmy przerywają reklamami :?
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: vanity »

trzeba tylko mieć kablówkę lub satelitę. kablówki nie mam, bo nie mieszkam w jej zasięgu, a do telewizora z satelitą się nie dopcham, bo emeryci (czyli moi rodzice) oblegają ją 24h. więc mam tylko naziemną. :(
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: homerowa »

Wiem, ze może nie jest to najlepsze miejsce na capsy z tego programu, ale nie wiedziałam gdzie to zamieścić.
Jeśli admini chcą to naprawić to niech przemieszczą tam gdzie to mam miejsce.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
To pierwsza część....
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: monia80 »

Kasia pisze:Co do tych reklam, to coraz bardziej mi sie wydaje ze sie przydają. Jak leci ajnny film i zachce ci sie isc do WC to nie mozesz bo na tvp1 i tvp2 nie ma reklam i na HBO i innych. Tylko ze czasem to znowy przesada, bo reklamy czasem trwają 15 minut!!! Błagam, niech ktoś to zmieni!!!
teraz to nie wiem Kasiu czy bedziasz tak chetnie do WC leciec na rekalmach,bo bedziesz w strachy czy tam aby cisowianka nie leci :D

Ja teraz wrecz przeciwnie nie bede mogla doczekac sie reklam :lol: i napewno nie wyjde do kibelka albo do kuchni zrobic kolacyjke ,bo a noz puszcza Edusie :)
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: Kasia »

Już oczekuje na cisowianke. A tak przy okazji to jeszcze w zadnym sklepie jej nie widziałam. chyba bede musiała zamówic. :lol:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta w "Uwadze!" TVN!

Post autor: monia80 »

no wlasnie -nie wiecie czemu Cisowianka jest niedostepna w sklepach ja schodzilam caly Krakow -i nic :shock: :sad:
ODPOWIEDZ