Inni o Edycie

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Inni o Edycie

Post autor: endeven »

Piter pisze:Pamiętam, jak Donatan gnębił Concite, a Cleo mu wtórowała. Bo to jej ojciec, brat, czy Bóg wie kto. Pamiętam, co mówiła, po tym, jak klepał Edytę po tyłku.
dokładnie o tym też pisałem w którymś wątku. Zachowanie tego kolesia i tej pani w kontekście wieśniackiej nagonki looserów na Conchitę, obsmiewania środowiska LGBT, drwienia z "nowego" modelu eurpejskich mężczyzn, afera z pięściami i policzkami wobec Szpaka i samo troglodyckie klepanie w pupę Edyty.. tzn ja sie dziwię, że Edyta podjęła z tym teamem współpracę, dziwię się, że po reakcji kleo na zachowanie donatana Edyta dalej sie ku niej miała, ale też dziwię się, że ten team Don i Kleo nie został porządnie zbanowany przez środowisko, przez media. Tu nie powinno być nawet cienia wątpliwości, że jego zachowania i jej akceptacja są czymś skandalicznym, niedopuszczalnym i godnym wykluczenia z jakiegokolwiek obiegu. A środowisko było wyjątkowo łagodne, bierne, co mnie obrzydza jak o tym dłużej pomyśleć. A media cóż, jak zwykle, tylko kliknięcia majo sie zgadzać.

I serio nie interesujo mnie miliardy wyświetleń dla Kleo, nie dlatego, że umiała odpowiedzieć Edycie, ale dlatego że to słomiana prowincja i w zachowaniu ludzkim i w poziomie prezentowanego disco polo.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Inni o Edycie

Post autor: Piter »

Wziąłeś mnie to z ust, Endziu! 8)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: Flux »

No to przykro powiedzieć, ale właśnie do takiego poziomu prowincji i disco polo nasza diwa aspirowała, podejmując się współpracy i desperacko próbując wyrwać dla siebie piosenkę. Jeszcze przed tym miał miejsce incydent, że Donatan niby podpatrywał Edytę w garderobie i chwalił tym publicznie. Już wtedy jej podpadł. Skoro bała się z nim przebywać, po co dodawała na instagram prowokacyjne zdjęcie zagryzając palec w "słowiańskim" stroju? Dlaczego w lyric video wystąpiła topless, śpiewając o wolności ducha? Po co w ogóle wchodziła do studio mimo wszystkich przesłanek, żeby tego nie robić? Tylko proszę bez bredni o poświęceniu dla sztuki czy gay community. Wiedziała z kim ma do czynienia i grała według tych reguł. Nie twierdzę oczywiście, że prosiła się o macanie w Opolu i pochwalam błyskawiczną i zdecydowaną reakcję. Powinna była jeszcze ostentacyjnie przerwać pozowanie fotoreporterom.

Co do Cleo, to Edyta jakoś nie zdaje się mieć problemu z aferą z Conchitą czy Szpakiem, co z faktem że młodsza koleżanka jej należycie nie podziękowała za "załatwienie" posady. Ze Szpakiem sama ma aferkę na koncie, udawanie że nie pamięta jak się nazywa lub co gorsza faktycznie nie pamiętała nazwiska konkurenta, co dobitnie pokazało jej nastawienie wobec niego. Jeszcze stwierdziła, że "dziwne nie znaczy fajne" a chłopak mimo przykrości z jej strony wciąż okazywał jej szacunek. O Wurst też była pytana, odpowiadała wymijająco i zdawkowo po jej zwycięstwie w Eurowizji. Można się domyślać, co tak naprawdę sądzi.

Wywlekanie sprawy sprzed roku i robienie dramy z powodu braku podziękowań jest zabawne. Nasza wojowniczka światła nie walczy o prawdę czy dobre traktowanie kobiet i mniejszości seksualnych, tylko znów robi wokół siebie zamieszanie i stawia w roli poszkodowanej, jak to ma w zwyczaju. Zwłaszcza, że jak miała interes to wypowiadała się w samych superlatywach, jaka to Cleosia utalentowana i milusia a Donek nie okazał się takim szowinistą, jak ją przestrzegano. Trudno wierzyć komuś, kto w 9 na 10 przypadków, dał się złapać na zmyślaniu alternatywnych wersji wydarzeń. A jeśli to właśnie ten przypadek, kiedy naprawdę padła ofiarą lepkich rączek producenta, niech opublikuje te prywatne wiadomości, o których wspominała. Ukróci dywagacje i przestrzeże inne kobiety. Inaczej niech odpuści, choć spodziewam się kolejnych aktów tego dramatu.
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Inni o Edycie

Post autor: Michael »

Piter pisze:Pamiętam, jak Donatan gnębił Concite, a Cleo mu wtórowała. Bo to jej ojciec, brat, czy Bóg wie kto.
A może to po prostu syndrom sztokholmski?
Może ona też doświadczyła obmacywania ze strony Donatana?
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Inni o Edycie

Post autor: Kamui Shiro »

ray pisze:Niech Edyta mówi to, co może się nie spodobać, tylko niech chociaż przy tym nie kłamie. Bo to, że Cleo nigdy jej nie podziękowała, to było ewidentne kłamstwo.

Jeju, nawet jakby nie podziękował jej za fuszkę w Voice Kids sam władca szatanów Lucyfer we własnej osobie, to co za dziecinada skarżyć się na to w wywiadzie do mediów :?: Quo vadis, rozumie Edyty Górniak...? Szukanie teraz pomówień, niedomówień, pod kątem muzycznym lub personalnym na konto Cleo, jest nieudolnym zakrywaniem przez fanów Edyty słonia zazdrostką. Tu nie chodzi o to, kto kogo klepał po zadku i czy Cleo z Donkiem lubią LGBT, tylko że Edzia do reszty sparszywiała... i wreszcie dorównała zgodnie z życzeniami niektórych Mariah, Whitney etc., będąc najkomiczniejszą wokalistką z dużym głosem ever. Szkoda że przy tym najmniej pracowitą.


A z Conchity nie każdy musi się cieszyć.
Piter pisze:Właśnie osoba Cleo ma tu ogromne znaczenie. A powód nie błahy. Dziwiło mnie, że Edyta pomogła jej po jej reakcji na macanie po pupie. Potem te wymuszone podziękowania. Ogólnie dostało się jej zasłużenie, nareszcie.

Edyta to całokształt zachowań. To ona wlepiała kwiaty w spaloną teczę, bez kalkulowania, czy więcej będzie głosów za czy przeciw. Dzisiejsze gwiazdki robią raczej to, na co pozwoli menedżer. Bez charakteru i jaj.

Oczywiście, że jej się opłacało i kalkulowało ozdabianie spalonej tęczy. W końcu kto jej głównie słucha? ;)

Piterze, jeśli chodzi o osobę Cleo, to ogólnie o kogo nie chodzi? Bo EG ma rzadką zdolność dowalenia się praktycznie do każdego, a już zwłaszcza do byłych współpracowników. Czekamy na usłyszenie, jak chciał jej zrobić krzywdę Gromee... Gniewa mnie roszczeniowa i konfliktowa postawa tej kobiety, obserwuję to od lat i to się rozkręca. Czemu nikomu nie zdarza się aż tyle niewłaściwych relacji?

endeven pisze: I serio nie interesujo mnie miliardy wyświetleń dla Kleo, nie dlatego, że umiała odpowiedzieć Edycie, ale dlatego że to słomiana prowincja i w zachowaniu ludzkim i w poziomie prezentowanego disco polo.
A Edith to udawana klasa, sznycik awanturnego i odętego babsztyla z metropolii Ziębice. Śpiewa kopie zachodnich gwiazd i również disco. O ile w ogóle raczy dać głos, bo ten dziwny świat jest za mało wdzięczny, by słuchać nagrań królowej suczek. Hehe.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Inni o Edycie

Post autor: Piter »

Michael pisze:
Piter pisze:Pamiętam, jak Donatan gnębił Concite, a Cleo mu wtórowała. Bo to jej ojciec, brat, czy Bóg wie kto.
A może to po prostu syndrom sztokholmski?
Może ona też doświadczyła obmacywania ze strony Donatana?
Za jakiś czas jakiś menedżer doradzi jej hasztag metoo.

Dodano po 1 godzinie 25 minutach 40 sekundach:
Nasza wojowniczka światła nie walczy o prawdę czy dobre traktowanie kobiet i mniejszości seksualnych, tylko znów robi wokół siebie zamieszanie i stawia w roli poszkodowanej, jak to ma w zwyczaju.
Edyta po prostu odpowiedziała na pytanie. Przedstawiła swój punkt widzenia i się zaczęło, bo jak śmiała, bo po co po roku, bo z klasą, to należy przemilczeć.
Edyta nie przepada za Szpakiem, to nie grzech. Jego nazwisko umknęło jej z pamięci, zdarza się. Występ Concity skomentowała merytorycznie, ominęła całą otoczke. Myślę, że godnie przy tym oddała część stronie artystycznej.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: Flux »

Nieprawda. Pytanie nie brzmiało: "Komu chcesz dzisiaj dokopać i za co?" :wink: Wtedy by to była po prostu odpowiedź i nie musiałaby udawać potulnej, zupełnie przy okazji rozgrzebując publicznie tak śmieszne sprawy jak brak podziękowań. Żenujące jest to generowanie konfliktów i załatwianie medialnych porachunków. Ile jeszcze odcinków tej telenoweli przed nami?
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Inni o Edycie

Post autor: ray »

endeven pisze:Zachowanie tego kolesia i tej pani w kontekście wieśniackiej nagonki looserów na Conchitę, obsmiewania środowiska LGBT, drwienia z "nowego" modelu eurpejskich mężczyzn
Tylko że mimo tych wszystkich mniej i bardziej prostackich komentarzy Donatana o Conchicie etc., nie tylko Cleo, ale również Edyta, Maryla i Robert Lewandowski wciąż chcieli z nim współpracować. Nikt się wcześniej od niego nie odciął - ani Edyta, ani Cleo, ani Maryla, ani Lewy. Dlaczego tylko od Cleo oczekuje się, że powinna była potępić chamskie zachowania Donatana, a od innych sław, z którymi współpracował, już nie? Bądźmy konsekwentni.
Jeśli już nazywamy Cleo "słomianą prowincją w zachowaniu ludzkim", bo stanowczo nie odcięła się od zachowań Donatana, to powinniśmy tak samo nazwać też Edytę, która przecież nie dość, że dokładnie tak jak Cleo przez długi czas pozostawała na to obojętna, to jeszcze też pozostała obojętna na przykład na to, że na gali boksu, na której występowała, miał walczyć faszysta.

Padły słowa, że Cleo jest oportunistką... A czy Edyta nie jest oportunistką? W wywiadach dla zaprzyjaźnionych z Wieczorkiem tęczowych dziennikarzy opowiada, że wychowuje Allana w duchu tolerancji dla LGBT, a na konferencji promującej galę boksu opowiada, że inspiracją i dla niej, i dla Allana jest Marcin Najman, który przecież tak samo jak Donatan pozwalał sobie na różne homofobiczne wypowiedzi.

Jest jeszcze jedna osoba związana z "teamem" Donatan & Cleo - producent muzyczny Jarosław Baran. To właśnie Baran zrobił miks i mastering najpierw Grateful, a potem Andromedy. Skoro on wciąż współpracuje z Cleo i Donatanem, to musi być już dla Edyty spalony - teraz jest dla niej pewnie zwykłym baranem. :PP
Edyta kiedyś napisała na Facebooku, że Sablewska jest baranem, to może też niedługo napisze, że Baran jest baranem. ;-)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Inni o Edycie

Post autor: Piter »

Flux pisze:Nieprawda. Pytanie nie brzmiało: "Komu chcesz dzisiaj dokopać i za co?" :wink: Wtedy by to była po prostu odpowiedź i nie musiałaby udawać potulnej, zupełnie przy okazji rozgrzebując publicznie tak śmieszne sprawy jak brak podziękowań. Żenujące jest to generowanie konfliktów i załatwianie medialnych porachunków. Ile jeszcze odcinków tej telenoweli przed nami?
Prawda.
I wiesz, Flux, nikt Ci nie każe tego śledzić.

Btw. Co innego pracować z homofobem, a co innego mówić to samo co on.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Inni o Edycie

Post autor: endeven »

ray pisze:Dlaczego tylko od Cleo oczekuje się, że powinna była potępić chamskie zachowania Donatana, a od innych sław, z którymi współpracował, już nie? Bądźmy konsekwentni.
Napawają mnie obrzydzeniem wszyscy, którzy z nimi współpracują/współpracowali, jak i wszyscy głusi na ich postępowanie i zachowanie w środowisku "artystycznym".

Edytę skrytykowałem za jej nielogiczną i niekonsekwentną postawę w tej aferze (i to dość obszernie tu na forum), robię to samo w odniesieniu do gwiazd, które próbują zajmować "słuszne"
stanowisko w tym bajzlu, bo po prostu wcale nie są lepsi.
ray pisze:pozostała obojętna na przykład na to, że na gali boksu, na której występowała, miał walczyć faszysta.
Poruszałem równiez ten problem swego czasu i skrytykowałęm hipkoryzję Edyty.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Inni o Edycie

Post autor: Sebuch »

Rozenek o Edycie:
https://www.youtube.com/watch?v=sVFzfstU6DI

Dodano po 22 godzinach 1 minucie 13 sekundach:
Kordas o Edycie:
https://www.youtube.com/watch?v=IDg1O6nvPak
Awatar użytkownika
Nuklodem
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 728
Rejestracja: 02 maja 2014, 8:41
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: III

Re: Inni o Edycie

Post autor: Nuklodem »

REAKCJA TRENERA WOKALNEGO Polska - Edyta Górniak i Mietek Szcześniak

Patrzcie czego się Edi doczekała <3, ten ziomek super opowiada o niuansach wokalnych.
Nasza zdolniacha :D
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inni o Edycie

Post autor: tomek7 »

A nam w większości wydaje się, że śpiewanie to taka prosta sprawa :D
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: Flux »

Świetny materiał. Oglądam podobne zagraniczne i naprawdę sprawna realizacja. Miło posłuchać o niuansach, przystępnie podane.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Inni o Edycie

Post autor: Sebuch »

ODPOWIEDZ