Inni o Edycie

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Inni o Edycie

Post autor: addar »

edyta powinna reagowac jak Marysia. Cleo? Who ? i dont know her :lol3:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Inni o Edycie

Post autor: endeven »

Nie znam zadnej piosenki oprocz My Słowianie.
Hity ktore zlewaja sie w jedno wytwornie i radia moga nadmuchac, ale co z tego. Za 10 lat nikt tych piosenek nie rozrozni.
michal.p
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 292
Rejestracja: 27 lut 2019, 20:02
Lokalizacja: Pcim Dolny

Re: Inni o Edycie

Post autor: michal.p »

Zupełnie obiektywnie, totalnie nie kojarzę innych jej utworów poza Słowiankami, Lowcami Gwiazd, tup tup i taką wstrętną reklamą samochodów, nie pamiętam tytułu, bo utwór kojarzę tylko z tej reklamy. Kleło jadła na samochodzie, kładła się na nim, ubierala go...
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Inni o Edycie

Post autor: Kamui Shiro »

Michael pisze:Ciekawy jestem, o jakich sukcesach Cleo pisze Donek: 14 miejsce na Eurowizji, czy piosence "My Słowianie", która jak dotąd jest jej jedynym hitem? :lol: Edyta, będąc w wieku Cleo miała za sobą jednak więcej hitów i sukcesów.
W każdym razie, mnie jakoś specjalnie ten tekst Wieczorka nie oburzył. Potraktowałem go z humorem i Edyta chyba też. To media dorobiły do tego ideologię sugerując, że Edyta ma Cleo za "niewdzięczną sukę".
Aktualnie idzie jej dużo lepiej niż Edycie i to tej drugiej powinno być wstyd raczej, że po takich osiągnięciach i latach na scenie jest na krawędzi nicnierobienia, a sukcesem jest, jeśli jej kolejny singiel w ogóle trafi na jakąkolwiek listę, na ostatnie miejsca.

Jeśli ktoś nie kojarzy piosenek Cleo, to widocznie nie interesuje się polskim popem ostatnich lat i może sobie podarować wypowiedź. Nie każdy jej utwór był wielkim hitem, ale co drugi, a ogólnie wszystkie, włącznie z tą głupawą piosenką z klipem w stylu ferii zimowych, podobały się ludziom na ogół więcej niż nowy rozdział dyskografii Edyty przez ostatnie 7 lat.
Zaczepianie, obrażanie, wywlekanie do podziękowań młodszej koleżanki, od której można nauczyć się pracowitości i skuteczności, to dno.
W tym momencie nawet komentarze oskarżanego o zbockie podmacywanie d... Edzi Donatana ludzie są gotowi uznać za dopuszczalne - jakoś mało kogo dziwią. Media nic nie muszą dorabiać, babka wie, co robi i na jakie odium nienawiści naraża innych jakimi środkami. Brawo, katoliczka.

endeven pisze:Nie znam zadnej piosenki oprocz My Słowianie.
Hity ktore zlewaja sie w jedno wytwornie i radia moga nadmuchac, ale co z tego. Za 10 lat nikt tych piosenek nie rozrozni.

A kto rozróżni Króla od Oczyszczenia i innego Glona? Chyba Ty ;) Dajże spokój.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Inni o Edycie

Post autor: Piter »

Daami pisze: Można jej nie lubić, ale nie można jej odebrać tego co już ma ;)
Pewnie, zaraz wyda Greatest Hits. Tyle ich ma!
Można ją lubić, ale po co od razu przeceniać?
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: Flux »

Jak ma się ta licytacja popularności, osiągnięć czy kultowości do zwyczajnie żenującej wrzawy, którą rozpętała, tradycyjnie już, Edyta Górniak?
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Inni o Edycie

Post autor: Kamui Shiro »

Flux, w punkt. Nie idźmy w klimat, jaka to każda gwiazda nie jest gorsza od DiwaJestTylkoJedna , to samo było z Nosowską, Korą (...) wcześniej. Istotne, że ona rozpętuje konflikty i czeka na takie właśnie zapienienie wokół siebie... nic specjalnego nie robiąc jako artystka. Nie ma się też co łudzić, że dla rosnącego teraz pokolenia Edyta bedzie niosła wiele więcej skojarzen muzycznych niż "stara", pomylona baba, siląca się na infantylne zaczepki wobec królowej Cleo. Bo nie dała temu pokoleniu nic lepszego. Debiut to prehistoria, dorastają już ostatnie osoby, ktore mogą mieć sentyment do Pocahontas lub Dumki w kinie, a im dalej w XXIw., tym słabiej szło [z promocją]. Smutny przykład przegrywu, niepowagi i frustracji. Czekam jeszcze tylko na to, aż zaatakuje medialnie Magdę Gessler i w prostym odwecie dostanie od niej paterą czekoladowego jak pamiątkowe foto Allana tortu w papę :twisted:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Inni o Edycie

Post autor: ray »

Rozumiem, że nie wszyscy muszą lubić Cleo i jej muzykę, ja sam nie przepadam za jej twórczością (album "Bastet" był dla mnie niestrawny), ale nie zaklinajmy rzeczywistości, pisząc, że ona ma na koncie tylko jeden hit. Litości.
My, Słowianie było wielkim hitem, Łowcy gwiazd byli wielkim hitem i teraz Za krokiem krok też jest wielkim hitem. Za krokiem krok po zaledwie 4 miesiącach od premiery ma już 40 milionów wyświetleń na YouTube, zobaczymy, ile Król będzie miał po 4 miesiącach. :PP
Zabiorę nas jest diamentowym singlem, N-O-C i Łowcy gwiazd są potrójnie platynowymi singlami, Wolę być, Mi-sie i Za krokiem krok są platynowymi singlami, a Na pół jest złotym singlem. Jeśli dodamy do tego jeszcze My, Słowianie (70 mln wyświetleń na YT), Brać (62 mln) i na przykład Pali się (15 mln) i Evę (9 mln), to jak najbardziej Cleo mogłaby już wydać "Greatest Hits".
Jej 5 minut trwa nieprzerwanie od 6 lat, a Za krokiem krok ma szanse stać się jej największym hitem w karierze...
Cleo jest szalenie pracowita - latem grała czasem nawet 3 koncerty dziennie, teraz w piątek miała koncert w Bydgoszczy, w sobotę zaśpiewała Za krokiem krok na TVP2 na imprezie "Roztańczony PGE Narodowy" i w niedzielę z tą samą piosenką wystąpiła w polsatowskim "Kabarecie na Żywo". A że jej muzyka w większości do mnie nie trafia i raczej nie wybrałbym się na jej koncert, to już inna sprawa...

W każdym razie bardzo mi się podobało to, co Cleo zrobiła tydzień temu. Z klasą odpowiedziała na bezpodstawny atak Edyty. :klaszcze:
Kamui Shiro pisze:Czekam jeszcze tylko na to, aż zaatakuje medialnie Magdę Gessler i w prostym odwecie dostanie od niej paterą czekoladowego jak pamiątkowe foto Allana tortu w papę :twisted:
:lol3:
Medialna wojenka między Magdą Gessler a Edytą to byłoby coś.
Swoją drogą, taka wojenka jest dużo bardziej prawdopodobna niż to, że Edyta kiedykolwiek jeszcze wyda płytę. :PP
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Inni o Edycie

Post autor: Piter »

Flux pisze:Jak ma się ta licytacja popularności, osiągnięć czy kultowości do zwyczajnie żenującej wrzawy, którą rozpętała, tradycyjnie już, Edyta Górniak?
Może ta wrzawa nie jest żenująca?

Pamiętam, jak Donatan gnębił Concite, a Cleo mu wtórowała. Bo to jej ojciec, brat, czy Bóg wie kto. Pamiętam, co mówiła, po tym, jak klepał Edytę po tyłku.
Może to i dziś gwiazda, dla której tupie disco-polowy tłum na Narodowym. Może to taki typ, któremu uśmiechowi ulega wielu.
Dla mnie bardziej szmaciana lalka, oportunistka bez jakiegokolwiek kręgosłupa. Już wolę Edytę, bo ma odwagę powiedzieć to, co moze się nie spodobać.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Inni o Edycie

Post autor: ray »

Niech Edyta mówi to, co może się nie spodobać, tylko niech chociaż przy tym nie kłamie. Bo to, że Cleo nigdy jej nie podziękowała, to było ewidentne kłamstwo.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: Flux »

Piter, bez znaczenia jak odbierasz osobę Cleo. Edyta narobiła hałasu z tak błahego powodu, że szkoda gadać. Bo nie okazano jej należytych podziękowań :lol3: Sposób, w który Słowianka odpaliła Edycie na ten zarzut z czapy, też mógł się wielu nie spodobać. Jednak sądząc po reakcji diwy, był w punkt. Czuły punkt. Wytknęła jasno, jaki jest problem z Edytą. Tworzenie afer, nie muzyki. I jeśli ktoś jest tutaj niewdzięczny, to raczej też cecha charakteru Górniak, więc przyganiał kocioł garnkowi (nie mylić wdzięczenia się z wdzięcznością). A co do odwagi EG, to jest ona na pokaz ("skonfrontujmy to przed kamerą"), bo niestety nie potrafi załatwiać spraw w cztery oczy, tylko musi robić to przed światem, aby każdy mógł widzieć. Poza tym Edyta obsmarowuje oponentów na odległość, wymierza te policzki w wywiadach i unika bezpośredniego starcia w obawie, że nie wyjdzie z niego zwycięsko. Teraz doszła jej kolejna osoba, której (nie)obecność na imprezach masowych, w których bierze udział, będzie musiała zakontraktować. Smuteczek. Rozumiem jednak, że Donatan i Cleo to taki system naczyń połączonych, że Górniak była zmuszona zmyć wszystkie brudy za jednym zamachem. Nieumiejętność dogadywania się z ludźmi to tragedia życiowa tej kobiety i poważna dysfunkcja społeczna. Nie ma czemu przyklaskiwać.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Inni o Edycie

Post autor: Piter »

Właśnie osoba Cleo ma tu ogromne znaczenie. A powód nie błahy. Dziwiło mnie, że Edyta pomogła jej po jej reakcji na macanie po pupie. Potem te wymuszone podziękowania. Ogólnie dostało się jej zasłużenie, nareszcie.

Edyta to całokształt zachowań. To ona wlepiała kwiaty w spaloną teczę, bez kalkulowania, czy więcej będzie głosów za czy przeciw. Dzisiejsze gwiazdki robią raczej to, na co pozwoli menedżer. Bez charakteru i jaj.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inni o Edycie

Post autor: Gosia1423 »

Piter pisze:Właśnie osoba Cleo ma tu ogromne znaczenie. A powód nie błahy. Dziwiło mnie, że Edyta pomogła jej po jej reakcji na macanie po pupie. Potem te wymuszone podziękowania. Ogólnie dostało się jej zasłużenie, nareszcie.

Edyta to całokształt zachowań. To ona wlepiała kwiaty w spaloną teczę, bez kalkulowania, czy więcej będzie głosów za czy przeciw. Dzisiejsze gwiazdki robią raczej to, na co pozwoli menedżer. Bez charakteru i jaj.
Tylko spóźniła się o jakiś rok... Poza tym forma jaką wybrała jest dyskusyjna.

Ona pracuje swoim wizerunkiem, więc powinna o niego dbać, zatrudnić PR-owców. Sorry taki biznes. Poza tym Edyta nie jest konsekwentna w swoich działaniach. Jeden uczynek nie zmazuje reszty grzechów ;)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Inni o Edycie

Post autor: Piter »

Minął rok, ale to niczego nie zmienia. Teraz akurat wywiad zszedł na taki temat.

Być może pijarowiec by jej się przydał. Ale ona sobie naprawdę dobrze radzi z tym złym pijarem.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Inni o Edycie

Post autor: addar »

Psy szczekaja a edyta w skodzie jedzie dalej :edi:
ODPOWIEDZ