Inni o Edycie

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Inni o Edycie

Post autor: lena7 »

Kopaneek pisze:Edyta jest intelektualnie niezależna.
Tak, intelektualnie niezależn, zwlaszcza od tego co Alan zasieje jej w glowie, filmiki na youtube i te wszystkie profile ktore sledzi na insta (wystarczy zajrzec i zobaczyc w jakich ''szamanach swiatla'' Edyta obecnie sie lubuje - dziwne tez to, ze jakos o Jezusie i Bogu malo z jej ust slyszymy ostatnio, chyba bardziej wierzy w kosmiczne moce teraz).
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: wodawodnista »

Prawda jest taka, że nie chodzi o to, że Edyta myśli to, co myśli. Was boli po prostu fakt, że postanowiła iść pod prąd i zawsze ludzi boli to, kiedy jednostka nie idzie za tłumem. Oczywiście mózg sam Was oszukuje, bo to przecież pandemia, więc jak tu można mieć inne zdanie? To tylko pokazuje jak sprytnie obmyślono, aby własnie użyć pandemii. Ludzie, którym lekarze nie potrafili pomóc medycyną akademicką wyleczyli się sami alternatywnymi metodami też byli opluwani i wyśmiewani, bo chcieli po swojemu i próbowali. Dzisiaj osoby, które odmawiają chemioterapii na raka (która ma zylion skutków ubocznych od straty włosów po stratę nawet zębów i ponownej wznowy) są wyśmiewani. Nadal się nie szanujecie, kłócicie w imię czego, bo ja nadal nie kapuję... :edi: W imię kaszlu i kataru. Akceptujecie tylko wybranych lekarzy, wybranych wirusologów i naukowców, którzy są "pro", wszyscy inni to "wariaci" a jest takich mnóstwo, łącznie z tymi którym odbiera się prawo wykonywania zawodu teraz. A świstak siedzi i liczy dolary :edi:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Inni o Edycie

Post autor: endeven »

wodawodnista pisze:Dzisiaj osoby, które odmawiają chemioterapii na raka (która ma zylion skutków ubocznych od straty włosów po stratę nawet zębów i ponownej wznowy) są wyśmiewani.
Moja znajoma z pracy przeszła chemię jakieś 8 lat temu. Wróciła do formy. W zeszłym roku rak powrócił. Odmówiła chemii. Skupiła sie na ziołach. Zawinęła się w miesiąc.
wodawodnista pisze:Was boli po prostu fakt, że postanowiła iść pod prąd i zawsze ludzi boli to, kiedy jednostka nie idzie za tłumem.
Uwielbiam iść pod prąd. W kontrze do stereotypów, utartych ścieżek i schematów. Miec inne zdanie, czasem zaszokowac, sprowokować, by wydobyć wartość. bezcenne. Ale trzeba robić to z głową. I wiedzieć kiedy jest to słuszne. Jak ktos nie ma głowy na karku, to kończy na jednej linii z Ivanem i delfinem.
wodawodnista pisze:To tylko pokazuje jak sprytnie obmyślono, aby własnie użyć pandemii.
Nie wiem w imię czego był ten post?

Dodano po 1 minucie 36 sekundach:
wodawodnista pisze: A świstak siedzi i liczy dolary
aaa i wszystko jasne haha cofam pytanie po tym jak to dodałęś do wypowiedzi.

Dodano po 52 sekundach:
Kopaneek pisze: Edyta jest intelektualnie niezależna.
Ty szydero bezlitosna :lol3:
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: wodawodnista »

Ale co mnie obchodzi Twoja znajoma? Ja mam znajomą, która wyleczyła się sama bez wznowy. No więc przykładów można mnożyć wiele w taką i drugą stronę - chodziło o przykład, że tacy ludzie są wyśmiewani bo mają inne zdanie. Czego ty nie rozumiesz?

Skoro nie wiesz w imię czego był ten post no to naprawdę nie wiem jak Ci pomóc. Twoje zaczepki, aby tylko dyskredytować moje wypowiedzi na każdym kroku są już nudne, bo nie robi to na mnie wrażenia. Rozmowa była o podążaniu za tłumem, więc kontynuuję temat, chyba przerasta Cię analogia.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inni o Edycie

Post autor: Gosia1423 »

No Edyta podąża za tłumem Ivana z Delfinem, Violą Kołek, Marcina Najmana i innych foliarzy, antyszczepionkowców, spiskowców, "przebudzonych", i długo by jeszcze wymieniać.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: wodawodnista »

Ale Gosia skad tym wiesz za kim ona podąża? Źródła a nie #CIACH# pieprzniczką ciągłe. Linki gdzie mówi o ivanie violi, czekam :edi:

Jeżeli nie będzie linków to proszę moderatora o zwrócenie Gosi uwagi o pisanie nie na temat i robienie celowego zamieszania w tematach.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Inni o Edycie

Post autor: Piter »

Nigdy nie wyśmiewałem ludzi sięgających po medycynę alternatywną. To wybór każdego z nas, jak się leczyć. I naprawdę, gdyby to Edyta lub jej bliski przeszli Covid, zwłaszcza w ciężkiej formie, to bardziej bym szanował jej wywody. A tak, to każdy może się madrowac, gdy jego to nie dotyczy.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Inni o Edycie

Post autor: pijej1 »

Mnie dziwi, że pozwoliła zoperować analka tfu alanka w LA
może by się jednak nie zawinął bez tej ratującej życie operacji i nowoczesnej medycyny?
Jak pierdzieli takie głupoty to czemu wtedy błagała o ratunek lekarzy?
a już największą żenadą roku było przyznanie się, że nie była tam ubezpieczona i nie byłoby jej stać na opłacenie rachunków za szpital!!!
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: wodawodnista »

Piter pisze:Nigdy nie wyśmiewałem ludzi sięgających po medycynę alternatywną. To wybór każdego z nas, jak się leczyć. I naprawdę, gdyby to Edyta lub jej bliski przeszli Covid, zwłaszcza w ciężkiej formie, to bardziej bym szanował jej wywody. A tak, to każdy może się madrowac, gdy jego to nie dotyczy.

co to znaczy w ciężkiej formie bo ja nadal nie rozumiem? zapalenie płuc to element pocoividowy tak jak i może być pogrypowy. nie ma czegoś takiego jak cięzkie przypadki covid, conajwyżej cięzkie powikłania po lub w trakcie co tyczy sie także grypy. Ci wszyscy starszuszkowie równie dobrze umarli by przez zakażenie grypą. bzdet na bzdecie.

Odwalcie się już od tej Edyty, antyfani i hejterzy.

Pijej jest różnica negować pandemię lub metody onkologiczne jak ja to opisałem, ale wiadomo, że są przypadki "nagłej potrzeby" gdzie trzeba coś zoperować lub brać antybiotyki, bo inaczej będzie się gniło długo w męczarniach. Nikt nie neguje potrzeby lekarzy, ale neguje się ich procedury i neguje się ich stereotypowość w leczeniu. Neguje się również to, że jest mnóstwo cudów natury jak chociażby oregano :lol3: które powinni lekarze promować a nie na wszystko zapisywać chemie i jakieś tabletki jeśli nie trzeba. Prawda jest taka, że covid (poza osobami starszymi) jest naturalnie wyleczalny w domu z ciepłą herbatką i kocykiem.
Ja w zeszłym roku miałem poważny ropień, albo mam wybór, że czekam aż się urobi i pęknie kilka tygodni albo antybiotyk i po kilku dniach z glowy.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Inni o Edycie

Post autor: Virtual Tom »

wodawodnista pisze:zapalenie płuc to element pocoividowy tak jak i może być pogrypowy.
Piszesz nieprawdę, przyczyną śmierci jest "covidowe zapalenie płuc' prowadzące do zatrzymania oddechu.
Nie jest więc to zwykłe zapalenie płuc, tym samym żadne to elementy pocovidowe, czy pogrypowe.
Wirus niszczy fizycznie tkankę płuc. Pogorszenie i zgon może nastąpić w ciągu dziesięciu minut.
Taką przyczynę śmierci wpisuje się też we wniosku do ubezpieczyciela, który je akceptuje i wypłaca odszkodowanie.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: wodawodnista »

w dópie. ale wpisują na pewno tak :lol3:
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Inni o Edycie

Post autor: Michael »

Jakiś zagraniczny vocal coach zachwyca się Edytą:
:arrow: https://youtu.be/dfJBEbXG4hE
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Inni o Edycie

Post autor: Steffie »

Michael pisze:Jakiś zagraniczny vocal coach zachwyca się Edytą:
:arrow: https://youtu.be/dfJBEbXG4hE
Szkot. 8P

Czy Edyta juz teraz pozostanie odkryciem dla trenerow wokalnych na You Tube? Gdzie ta nowa plyta? :P

Dobrze, ze wyjasnia zagranicznej mlodziezy, ze to, jak spiewa Edyta, nie jest latwe i jest znakomite.
My juz to wiemy. :wink: Slusznie zauwazyl, ze to wykonanie z akompaniamentem fortepianiu, podczas gdy inni maja czesto orkiestre, ktora jest ich wsparciem na scenie.

A tu taki mily pan z Polski rozklada Edyte na czynniki pierwsze, slyszeliscie? :P
http://www.youtube.com/watch?v=alx45luoKdI
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Inni o Edycie

Post autor: mpjp »

Michael pisze:Jakiś zagraniczny vocal coach zachwyca się Edytą:
:arrow: https://youtu.be/dfJBEbXG4hE
Jakie to miłe, że nad tym jak śpiewa ludzie się zachwycają.
Zupełnie odwrotnie niż jak mówi
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Inni o Edycie

Post autor: pijej1 »

to nie jest tylko miły pan tylko wykładowca, nauczyciel od emisji głosu i członek grupy tre voci :D

https://www.trevoci.pl/
ODPOWIEDZ