Inni o Edycie

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Inni o Edycie

Post autor: Piter »

Nie wymagam od Edyty pracowitości, a jedynie efektów jej pracy artystycznej. A tych, moim zdaniem, jest niewiele.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Inni o Edycie

Post autor: IgaAga »

Nikt, by nie kręcił nosem gdyby wydała raz na 5 lat płytę godną swojego talentu, śpiewała koncerty dla widzów, mniej opowiadała bzdur, a więcej dzieliła się muzyką po prostu. Nakręciła piękny pomysłowy, ponadczasowy teledysk. Natomiast mamy zawsze to samo opowiadanko o ciężkiej pracy i efektów brak. Jeżeli ktoś uwielbia swoja pracę to podobno nigdy nie jest w pracy u Edyty wszystko jest odwrotnie.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 959
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: Inni o Edycie

Post autor: Sebuch »

Tomasz Kammel na swojej relacji na Insta wrzucił dziś filmik z występem Edyty w "TVoP".
Jego komentarz do tego: "I żeby było jasne: dla mnie od lat to jest jeden z najlepszych, najgenialniejszych głosów, nie tylko w Polsce"
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inni o Edycie

Post autor: B@r »

Justyna Steczkowska na Instagramie pytana o teorie spiskowe Edzi:

„Nieustannie ktoś się dopytuje, co uważam o słowach Edyty Górniak. Kochani, ja nie oceniam ludzi i nie chcę tego robić. Jestem często dumna z siebie, że ugryzę się w język, zanim wypowiem jakąś opinię. Ja myślę, że możecie słuchać, jakich ludzi chcecie i robić to, co chcecie. Bo każdy z was ma wolną wolę. Tylko że na samym końcu pamiętajcie, że macie swój własny rozum. Edyta ma prawo myśleć tak. Tak samo jak każdy z nas. A czy rezonuje to z wami, to już jest wasz wybór, więc nie pytajcie mnie o to, co ja myślę."
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: Inni o Edycie

Post autor: Katarzynaa »

B@r pisze:Justyna Steczkowska na Instagramie pytana o teorie spiskowe Edzi:

„Nieustannie ktoś się dopytuje, co uważam o słowach Edyty Górniak. Kochani, ja nie oceniam ludzi i nie chcę tego robić. Jestem często dumna z siebie, że ugryzę się w język, zanim wypowiem jakąś opinię. Ja myślę, że możecie słuchać, jakich ludzi chcecie i robić to, co chcecie. Bo każdy z was ma wolną wolę. Tylko że na samym końcu pamiętajcie, że macie swój własny rozum. Edyta ma prawo myśleć tak. Tak samo jak każdy z nas. A czy rezonuje to z wami, to już jest wasz wybór, więc nie pytajcie mnie o to, co ja myślę."
W końcu głos rozsądku w tej całej chorej aferze..
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Inni o Edycie

Post autor: Piter »

To smutne, że boi się powiedzieć, co myśli.
Ahsoka
Hope for us
Hope for us
Posty: 16
Rejestracja: 01 gru 2020, 10:20
Lokalizacja: Krynica Morska

Re: Inni o Edycie

Post autor: Ahsoka »

B@r pisze:Justyna Steczkowska na Instagramie pytana o teorie spiskowe Edzi:

„Nieustannie ktoś się dopytuje, co uważam o słowach Edyty Górniak. Kochani, ja nie oceniam ludzi i nie chcę tego robić. Jestem często dumna z siebie, że ugryzę się w język, zanim wypowiem jakąś opinię. Ja myślę, że możecie słuchać, jakich ludzi chcecie i robić to, co chcecie. Bo każdy z was ma wolną wolę. Tylko że na samym końcu pamiętajcie, że macie swój własny rozum. Edyta ma prawo myśleć tak. Tak samo jak każdy z nas. A czy rezonuje to z wami, to już jest wasz wybór, więc nie pytajcie mnie o to, co ja myślę."
Brzmi to jakby po prostu chciala byc miła i nie mowic Edycie wprost, że ogromnie bredzi.
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Inni o Edycie

Post autor: Angie29 »

Nie wiem czego wy oczekujecie. Że będzie się zniżać do poziomu kłótni jak dawniej. Nie ma chęci to nie krytykuje aby nie wywoływać kłótni. Zna Edytę i wie co potem będzie a media zrobią z tego wielkie Jol. Bez przesady rozsądnie robi. Zresztą straciła matkę ma inne sprawy na głowie po co jej jakieś wypociny na temat Covidovej Edyty. Mądry człowiek omijałby ten temat jak tylko się da. Sam w zeszłym roku straciłem tatę i przez długi okres było mi obojętnie kto co gada i na jaki temat. Nie chciało mi się słuchać bredni ludzi... Dajcie jej żyć.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Inni o Edycie

Post autor: Steffie »

Nawet Rutek oburzony. :o
Krzysztof Rutkowski ostro do Edyty Górniak. "Zmień dostawcę kawy, bo ci się w głowie przewraca"
http://www.radiozet.pl/Rozrywka/Plotki/ ... -przewraca
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: anet97 »

On sam też powinien zmienić dostawcę kawy,a nawet myśle,że w ogóle powinien przestać ją pić :lol3:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Inni o Edycie

Post autor: addar »

Tomasz Raczek były redaktor naczelny playboya [sic! Xd] o występie edyty z okazji pierwszego wydania:
Z okazji premiery wydaliśmy przyjęcie, na które przyjechali amerykańscy szefowie i celebryci. Absolutną sensacją wieczoru okazał się występ Edyty Górniak, która wtedy była jeszcze przed sukcesem na Eurowizji. Wypatrzyłem ją w musicalu "Metro", a ona nie wahała się nawet chwili czy przyjąć nasze zaproszenie. Kiedy zaczęła śpiewać, ściągnęła uwagę Amerykanów tak, jak magnes przyciąga do siebie igły.
.

https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,2 ... zyska.html
wracamtuznów
Sit down
Sit down
Posty: 75
Rejestracja: 16 mar 2019, 1:52
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Inni o Edycie

Post autor: wracamtuznów »

addar pisze:Tomasz Raczek były redaktor naczelny playboya [sic! Xd] o występie edyty z okazji pierwszego wydania:
Z okazji premiery wydaliśmy przyjęcie, na które przyjechali amerykańscy szefowie i celebryci. Absolutną sensacją wieczoru okazał się występ Edyty Górniak, która wtedy była jeszcze przed sukcesem na Eurowizji. Wypatrzyłem ją w musicalu "Metro", a ona nie wahała się nawet chwili czy przyjąć nasze zaproszenie. Kiedy zaczęła śpiewać, ściągnęła uwagę Amerykanów tak, jak magnes przyciąga do siebie igły.
.

https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,2 ... zyska.html
Ciekawe czy dziś :edi: dałaby radę tak zachwycić Amerykanów :hellobaby: Swoją drogą to bardzo ciekawy wywiad jak na serwis plotkarski
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Inni o Edycie

Post autor: Michael »

wracamtuznów pisze:Ciekawe czy dziś dałaby radę tak zachwycić Amerykanów Swoją drogą to bardzo ciekawy wywiad jak na serwis plotkarski
Pewnie, że dałaby radę. Zaśpiewałaby swój najbardziej znany w USA singiel - "Happy birthday" i cała sala klaskałaby z zachwytu ;).
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: Flux »

Michael pisze:"Happy birthday" i cała sala klaskałaby z zachwytu ;).
Istnieje szansa, że nie pomyliłaby tekstu :edi:
Agunia
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 19 kwie 2006, 12:33
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Inni o Edycie

Post autor: Agunia »

ODPOWIEDZ