Inni o Edycie

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inni o Edycie

Post autor: tomek7 »

Od pewnego czasu pani Elżbieta celebrytka Zapendowska ma niezła rundkę po różnych portalikach itp
Biedna kojarzona zawsze będzie z Edyta. Ta nie jest święta i zapewne nie jedno za kołnierzem ma. Ale to co robi ta wydawało bu mi się zrównoważona, starsza wiec i mądrzejsza kobieta - Ela- jest już żenujące. Rozumiem, ze inflacja, ze mała emerytura ale mogłaby już zamilczeć i zając się jakaś robota a nie wywiadzikami by zarobić chlastajac błotem na lewo i prawo.
Dziś Edyta w sposób mega kulturalny jej na insta wreszcie odpowiedziała. Aż się zdziwiłem ze tak łagodnie.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Inni o Edycie

Post autor: lena7 »

tomek7 pisze:Dziś Edyta w sposób mega kulturalny jej na insta wreszcie odpowiedziała. Aż się zdziwiłem ze tak łagodnie.
U Edyty zawsze jest ciag dalszy. Jeszcze wyleje swoj edytowy jad u jastrzebia lub w innym wywiadzie. Nie bylaby soba.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: wodawodnista »

Skoro już musiała odpowiedzieć to zrobiła to w najlepszy możliwy sposób.

Ale czuć taki lekki smutek, tak jakby ją zatkało i jej się zrobiło szczerze przykro. Ale Edyta ma szacunek do Eli bo nie przypominam sobie nigdy żadnego wulgarnego komentarza z jej strony.
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: Inni o Edycie

Post autor: mpjp »

lena7 pisze:
tomek7 pisze:Dziś Edyta w sposób mega kulturalny jej na insta wreszcie odpowiedziała. Aż się zdziwiłem ze tak łagodnie.
U Edyty zawsze jest ciag dalszy. Jeszcze wyleje swoj edytowy jad u jastrzebia lub w innym wywiadzie. Nie bylaby soba.
Tak, a poza tym ta wypowiedz wcale nie jest spokoja, widac zlosc, szczegolnie w ostatnim pozdrowieniu
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Inni o Edycie

Post autor: Piter »

lena7 pisze:
tomek7 pisze:Dziś Edyta w sposób mega kulturalny jej na insta wreszcie odpowiedziała. Aż się zdziwiłem ze tak łagodnie.
U Edyty zawsze jest ciag dalszy. Jeszcze wyleje swoj edytowy jad u jastrzebia lub w innym wywiadzie. Nie bylaby soba.
Wojowniczka światła :lol3:
Zapendowska trafiła w dychę.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: wodawodnista »

Mogła jej odpowiedzieć po elficku, bo nuuuuudy.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inni o Edycie

Post autor: tomek7 »

Zapendowska to najpierw niech se poprawi relacje ze swoją ponad 40letnia córka bo jak wychodzi na światło dzienne sa one bardzo marne. Dla mnie Zapendowska to juz dno. Kiedyś bawiły mnie te hej komentarze w Idolu czy JOŚ. Ale teraz to już przegina. Babsko bez skrupolow dla mamony obsmarowuje bez powodu osoby znane. Ona ma wyrąbane na to. Grunt by była kasa na ślepia i życie. Tyle w temacie tej pseudo celebrytki.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: wodawodnista »

Rzeczywiście bezpodstawnie :lol3: Ale na pewno nie powinna nic mówić o rodzinie sama mając lichą sytuację. Podobnie Doda nie powinna się wypowiadać na temat tego jaki stosunek Edyta ma z rodziną bo mi się wydaje, że wszystkie Dodowe skandale i jej zachowanie z przeszłości to jedna wielka manifestacja bólu spowodowanego tym, że ojciec latami zdradzał matkę i został przy niej chyba tylko wiedząc, że z Dody coś będzie kiedyś.

Akurat pod względem rodzinnym zawsze bronię Edyty. Także Steffie zapisz sobie screen.
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 299
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

wodawodnista pisze:Podobnie Doda nie powinna się wypowiadać na temat tego jaki stosunek Edyta ma z rodziną bo mi się wydaje, że wszystkie Dodowe skandale i jej zachowanie z przeszłości to jedna wielka manifestacja bólu spowodowanego tym, że ojciec latami zdradzał matkę i został przy niej chyba tylko wiedząc, że z Dody coś będzie kiedyś.
Piszesz, że Doda nie powinna wypowiadać się na temat sytuacji rodzinnej Edyty, a sam komentujesz relajcę Dody z jej rodzicami i interpretujesz jej życie w kontekście relacji z rodzicami. Hipokryzja straszna:)
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: wodawodnista »

Love2Love 1990-2016 pisze:
wodawodnista pisze:Podobnie Doda nie powinna się wypowiadać na temat tego jaki stosunek Edyta ma z rodziną bo mi się wydaje, że wszystkie Dodowe skandale i jej zachowanie z przeszłości to jedna wielka manifestacja bólu spowodowanego tym, że ojciec latami zdradzał matkę i został przy niej chyba tylko wiedząc, że z Dody coś będzie kiedyś.
Piszesz, że Doda nie powinna wypowiadać się na temat sytuacji rodzinnej Edyty, a sam komentujesz relajcę Dody z jej rodzicami i interpretujesz jej życie w kontekście relacji z rodzicami. Hipokryzja straszna:)

Ja wiem, że przykłady są Ci obce, ale mnie to nie martwi, bo lubię tłumaczyć po ileśkroć. To jest forum dyskusyjne - niestety na żywo nie komentuję nikogo rodziny. Mniemam jednak, że Ty zachowujesz się tak samo w każdym "świecie" - za pewne Pani z Żabki już słuchała o skalach wokalnych Edzi gdzie się wykłócałeś z nią kiedy nakładała Ci musztardę na hotdoga. Nie mierz wszystkich swoją miarą.
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 299
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

wodawodnista pisze:
Love2Love 1990-2016 pisze:
Piszesz, że Doda nie powinna wypowiadać się na temat sytuacji rodzinnej Edyty, a sam komentujesz relajcę Dody z jej rodzicami i interpretujesz jej życie w kontekście relacji z rodzicami. Hipokryzja straszna:)

Ja wiem, że przykłady są Ci obce, ale mnie to nie martwi, bo lubię tłumaczyć po ileśkroć. To jest forum dyskusyjne - niestety na żywo nie komentuję nikogo rodziny. Mniemam jednak, że Ty zachowujesz się tak samo w każdym "świecie" - za pewne Pani z Żabki już słuchała o skalach wokalnych Edzi gdzie się wykłócałeś z nią kiedy nakładała Ci musztardę na hotdoga. Nie mierz wszystkich swoją miarą.
Wychodzę z założenia, że pewne standardy jeśli chodzi o kulturę osobistą czy stosunek do innych wypada zachować, wszędzie - niezależnie od tego czy jesteśmy na forum dyskusyjnym czy w żabce;). Szkoda, że nie widzisz takich oczywistych rzeczy
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Inni o Edycie

Post autor: wodawodnista »

Ja zachowuję tylko swoje standardy i tylko to się dla mnie liczy.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1669
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Inni o Edycie

Post autor: Steffie »

Widać brak jakichkolwiek standardów, tylko huzia na Józia. :edi:
Zapendowska chyba rzeczywiście dla kasy tak obsmarowuje innych, szkoda, bo jak widać sama ma problemy.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Inni o Edycie

Post autor: Flux »

Historia kariery, pięknej miłości i okrutnej nienawiści - Podcast Sława Przybylska
https://youtu.be/rSxQb1LQXGw?si=RKQBwdA8eHwbnSIe

Około 50. minuty Sława poświęca kilka miłych słów Edycie i jej koncertowi świątecznemu.
Awatar użytkownika
Fan17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 365
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:08
Ulubiony album: wszystkie
Ulubiona piosenka: Miles & miles away
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Inni o Edycie

Post autor: Fan17 »

Edyta to wokalistka wybitna i ogromnie mnie cieszy, że takie ikony jak Pani Przybylska i Pani Prońko potrafią to docenić <3
ODPOWIEDZ