Wideoportal

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Wideoportal

Post autor: Himcio »

Edzia-moja pisze:Edytko, Twoja nastoletnia fanka radzi: Nie idź tą drogą.
O proszę. Królowa K. II
Edyta12
Make it happen
Make it happen
Posty: 159
Rejestracja: 29 cze 2010, 17:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wideoportal

Post autor: Edyta12 »

Rose: jesteś dziwna. Skąd możesz wiedzieć jaka jest Doda? Jakie relacje łączyły ją z Mają? Nie wiem.. chodziłaś za nimi, czy co?
Nie ośmieszaj się, bo Twoje zapatrzenie w Sablewską nie jest już śmieszne, a chore.

Co do pojednania Dody i Edyty. Wydaje mi się, że to nie nastąpi. Doda jest zbyt pamiętliwa.
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Wideoportal

Post autor: stinger »

Edyta zmienia zdanie jak latawiec na wietrze,ale bez tego nie byłaby Edytą. :PP

Moim zdaniem powinna już raz na zawsze zakończyć temat Sablewskiej.
Rozeszły się,ok,było to kilka miesięcy temu.
Wywlekanie brudów nie jest dobre,choć trzeba przyznać,że Edka i tak to zrobiła w hm...
elegancki sposób. :lol:
princess_edyta
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 666
Rejestracja: 01 paź 2006, 0:04

Re: Wideoportal

Post autor: princess_edyta »

Mnie sie to wcale nie podoba!!! Edyta jest jak choragiewka po co ona wogole sie spowiada !!Nieeee jeszcze takiemu z faktu ,ten facet jest kosmiczny.Jak z Maja bylo dobrze pieknie tez mowila ...teraz mowi o dodzie gdzie zawsze na jej imie reagaowala dzwnymi minami.
Ja bym to przemilczala i z klasa nie mowila NIC !!! :beczy:
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Wideoportal

Post autor: Mist »

normalnie jeszcze raz musze sobie obejrzec ten wywiad bo ciagle nie moge w to uwierzyc...
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Wideoportal

Post autor: DeathlySilence »

Mist pisze:Przyznam szczerze, ze Edyta bez tych wszystkich zwrotow akcji jakie nam serwuje bylaby nudna jak flaki z olejem a tak co tydzien mamy cos nowego - jakas nowa rewelacje :ha:
Skoro jest pod względem muzycznym coraz mniej aktywna (a przynajmniej była - nie wiem, co przyniesie jutro) i interesująca, to musi się wspomagać takimi historiami. Bidulka. :)
Poza tym bez tej medialnej bonanzy nie tyle byłaby nudna, co w ogóle by Jej nie było - nie licząc tych kilku występów w roku urastających do rangi Jej koncertów. :wink:
Nawiasem mówiąc - wolałbym nudną Edytę, czyli poważną artystkę. Niestety mamy to, co mamy. Przebrzmiałą, bezproduktywną gwiazdę, zapełniającą rubryki w brukowcach. I jak tu być dla Niej wyrozumiałym, tym bardziej cierpliwym w oczekiwaniu na jakiś muzyczny kąsek lub mieć do Niej szacunek, skoro sama tego szacunku się wyzbywa. Ani wyrozumiałości, ani szacunku. Taka Brooke Logan z "Mody na sukces" - wszyscy Ją nienawidzą, ale śledzą Jej poczynania, zawirowania, wymianę partnerów itd. karmią się tym i już tylko tego od Niej oczekują - taki chleb powszedni.
vanity pisze:No proszę, co za news, Edyta się z Krową zaprzyjaźnia! 8) Dorabianie osobowości do osoby już jej nie przeszkadza. :lol:
Jak tak dalej pójdzie fani Edzi i Dosi będą rzucać się sobie nawzajem w ramiona, dojdzie do fuzji obu forów internetowych i do wspólnej polityki wsparcia przy nabijaniu głosów na wszelkiego typu listach przebojów. :lol3:
Tylko jest jeden problem, a dokładnie hasło: "Królowa jest tylko jedna". :wink: Dojdą do porozumienia, kompromisu, czy okaże się, że mogą być dwie królowe. Mam nadzieję, że będą się koroną wymieniać co 2 tygodnie, jak Edyta z Darkiem Allankiem. :D
Awatar użytkownika
strzalka21
Perła
Perła
Posty: 1013
Rejestracja: 01 maja 2009, 23:58
Ulubiony album: EG, Invisible
Lokalizacja: Łódź

Re: Wideoportal

Post autor: strzalka21 »

Mist pisze:normalnie jeszcze raz musze sobie obejrzec ten wywiad bo ciagle nie moge w to uwierzyc...
Też sobie obejrzałem 3 razy. Za każdym razem gdy Edyta sama się nakręca mówiąc o Dodzie głupio się uśmiecham :D
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Wideoportal

Post autor: Madlen »

Himcio pisze:O proszę. Królowa K. II
Królowa jest tylko JEDNA! 8)
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Wideoportal

Post autor: Marek »

Mist pisze:normalnie jeszcze raz musze sobie obejrzec ten wywiad bo ciagle nie moge w to uwierzyc...
Oglądałem dwa razy. Trudno w to uwierzyć 8)
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Wideoportal

Post autor: Anu$$ia »

A może Edyta zrozumiała, że nie można się wypowiadać tak źle o ludziach i ich pracy ( jak to robiła z Dodą i jej twórczością) i postanowiła przejść wewnętrzną przemianę :-D

W sumie to wolę słuchać jak Edyta mówi o kimś pochlebnie i nie szuka zaczepek niż jak "jedzie" po kimś. Jedno się tylko nie zmieniło: Narzekanie forumowiczów- Jak wypowiadała się niepochlebnie o Dorocie to było źle, wypowiada się pozytywnie- jeszcze gorzej ;]

Lepiej, żeby gazety i portale pisały, że Edyta powiedziała o kimś dobrze niż jak mają pisać, że znowu kogoś obraziła. Może to jest nowy wizerunek :D
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Wideoportal

Post autor: Mist »

Anu$$ia pisze:W sumie to wolę słuchać jak Edyta mówi o kimś pochlebnie i nie szuka zaczepek niż jak "jedzie" po kimś. Jedno się tylko nie zmieniło: Narzekanie forumowiczów- Jak wypowiadała się niepochlebnie o Dorocie to było źle, wypowiada się pozytywnie- jeszcze gorzej ;]
obejrzyj jeszcze raz moze o Dodzicy bylo milutko i slodziutko, ale "jechala" po Mai!! :lol:

Kazdy wywiad to w sumie narzekanie na kogos - Edyta zawsze cos do kogos ma :P :lol:
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Wideoportal

Post autor: Anu$$ia »

Mist pisze:ale "jechala" po Mai!! :lol:
No dobra, ale i tak w mniejszym stopniu niż kiedyś :D Nie zauważyłaś tej wewnętrznej przemiany i nowego etapu w życiu Edyty? :lol3:
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Wideoportal

Post autor: Mist »

Anu$$ia pisze:No dobra, ale i tak w mniejszym stopniu niż kiedyś Nie zauważyłaś tej wewnętrznej przemiany i nowego etapu w życiu Edyty?
nie ja jeszcze ciagle badam trzy poprzednie etapy i do tego nowego jeszcze nie doszlam :D Poczekam sobie od razu na etap po Dodzie :lol3:
Awatar użytkownika
rose-dma
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 02 lut 2011, 1:24
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: jest ich kilka
Lokalizacja: EU

Re: Wideoportal

Post autor: rose-dma »

Nie wiem dlaczego niektorzy robia taka zadyme z wywiadu Edyty. Mnie sie jej wywiad podobal i z tego co zrozumialem Edyta jest zgodna z Marina i Doda, ze zostaly przez soblewska wykorzystane. Wspomina w nim, ze rozumie Dode, ale w odniesieniu do mai s.
Nie widze w tym wywiadzie szczegolnego zblizania sie Edyty do Dody. Wrecz przeciwnie podkresla jej innosc muzyczna i to, ze Dody muzyka i zachowanie sie (jak to ladnie nazywa: komunikacja) nie sa w jej guscie.
Jezeli je trzy laczy "menadzerka" maja s. i sposob w jaki sie z nia rozstaly, to zgodnosc pogladow nie musi swiadczyc o nowej przyjazni.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Wideoportal

Post autor: Cypix »

Super wywiad :D

Już się nie mogę doczekać newsu w stylu Edyta Górniak, Doda & Marina nowy singiel "A maj..." już w maju 8P
ODPOWIEDZ