TVN Style

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: TVN Style

Post autor: lisa »

To akurat była aluzja dotychąca wyżej wspomnianego programu na VH1 :d
Co do "66 niezapomnianych chwil telewizji" to widziałam tylko jedną część, więc raczej nie mam podstaw by się na ten temat wypowiadać. Ale w tej jednej częsci widziałam akurat rzeczy, które dla mnie wcale nie były dla mnie niezapomniane, a tym bardziej mile wspominane ( a raczej nie wspominane wogóle) jak np. jakiś beznadziejny koncert Mandaryny czy jakiś festiwal piosenki rosyjskiej.
No i wciąz czepiam się o Eurowizje ( a raczej jej brak).
Przyznaje że sam pomysł na program dobry, gorzej z doborem tych "niezapomnianych wydarzeń"
Poza tym zgadzam się z Magdą, nie ma co takich list brać na powaznie. Każdy ma własne odczucia i zdanie na dany temat, i nie musi się sugerować opiniamii innych
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2007, 12:53 przez lisa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: TVN Style

Post autor: vanity »

lisa pisze:" 50 najbardziej irytyjących piosenek w historii". Bardzo mnie to zirytowało i zgorszyło
no chwila, chwila... można robić listę najlepszych piosenek w historii - i wtedy jest okej- a nie można robić najgorszych bo wtedy już to jest gnojenie i parszywa ludzka mentalność? zwykła ocena. raz nam się coś podoba raz nie. pozatym jak ktoś robi słaby "produkt" to co w tym złego, że ktoś publicznie uznaje go za zły? widać ludzie czasem potrzebują wypunktowania. zresztą punktuje się wszystko: np i wady i zalety. ... życie.
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: TVN Style

Post autor: lisa »

Otóż to właśnie. Podchodzę do takich spraw z dystansem i raczej nie za bardzo się tym przejmuje, co możesz zobaczyć po ikonce jaka pojawiła się po zdaniu, które zacytowałaś :PP
Lista najlepszych piosenek też nie byłaby okej- bo to w ten sposób twórcy programu narzucają widzowi własne zdanie, tak samo jak w przypadku tych najgorszych. Ale jeśli ma się odrobine dystansu i własnego zdania to można na coś takiego spojrzeć z przymrużonym okiem i tyle.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: TVN Style

Post autor: vanity »

lisa pisze:Lista najlepszych piosenek też nie byłaby okej- bo to w ten sposób twórcy programu narzucają widzowi własne zdanie, tak samo jak w przypadku tych najgorszych
nie zawsze jest to narzucanie, np lista wszechczasów Niedźwiedzia jest układana z głosów słuchaczy. często na róznych listach, i tych "dobrych" i tych "złych" głosuje publika. twórcy tylko przekazują wyniki.

a wracając do programu - ja go nie mam więc nie oglądam - może mi ktoś powiedziec dlaczego 66 a nie 72? no i czy jest jakaś lista tych chwil, bo chciałabym sie z nia zapoznać od 1 do 66?
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: TVN Style

Post autor: DeathlySilence »

66. Pszczółka Maja
65. Kaczyńskiego "Spieprzaj dziadu"
64. Taniec z Gwiazdami
63. Tamara Miansarowa "Pust wsiegda budiet solnce"
62. Teleturniej Milionerzy
61. Mandaryna Sopot 2006
60. Mecz polskiej reprezentacji na Wembley 1973
59. "Yes, yes, yes" Marcinkiewicza
58. Pierwsza reklama podpasek "Always"
57. Demis Roussos z playback’u Sopot 1976
56. Długopis Wałęsy
55. Taniec Jerzego Dudka
54. Kopytko- reklama Plusa
53. Festiwal Rockowy w Jarocinie
52. Powiedzenia Leszka Millera
51. Smerfy
50. Mirosław Hermaszewski
49. Piosenka Bajmu "Józek, nie daruję Ci tej nocy"
48. Oleksy i Gudzowaty
47. Bruce Lee
46. Musical Metro
45. 1 Maja w PRL-u
44. Bolek i Lolek
43. Kaczyńskiego "Białe jest białe, a czarne jest czarne"
42. Kobra
41. Wiśniewski kontra Urbański w Jestem jaki jestem
40. Wałęsa niesie flagę na Igrzyskach Olimpijskich 2002
39. Festiwal Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze
38. Andrzej Gołota i Lennox Lewis
37. Babcia Jadzia w reklamie Statoil
36. Bolter "Daj mi tę noc"
35. Zrób to sam
34. The Rolling Stones w Polsce 1967
33. "Kolorowe jarmarki" Laskowskiego i Rodowicz
32. Serial Bonanza
31. Szkło kontaktowe
30. Tytus de’Zoo
29. Pocałunki w usta dygnitarzy PRL-u
28. Pora na Telesfora
27. Kabaret Tey
26. "Ociec, prać?" w reklamie Pollena 2000
25. Wyścig Pokoju
24. Big Brother
23. Wyprowadzenie sztandaru PZPR
22.
21.
20.
19.
18.
17.
16. Serial Dynastia
15. Komisja śledcza ds. Rywina
14. Niewidzialna ręka
13.
12. Kabaret Starszych Panów
11.
10. Miś Uszatek
9. Gest Władysława Kozakiewicza
8. Hymn Polski Edyty Górniak
7. Koncert ABBY w Studio 2
6.
5.
4.
3.
2. Joanna Szczepkowska ze słynnym zdaniem o zakończeniu się komunizmu w Polsce
1. 16.X.1978 r. Papież Polakiem
Źródło: Wikipedia -> http://pl.wikipedia.org/wiki/66_niezapo ... _telewizji
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: TVN Style

Post autor: lisa »

A jakie to ma znaczenie czy wybiera publika czy twórcy? Ja mam własne zdanie, czasem się zgadzam z takimi listami czasem nie, ale raczej staram się ich unikać bo jest to ocena subiektywna, i coś co komuś się podoba, może mi się nie podobać i na odwrót. Jak już napisałam: trzeba mieć dystans i tyle.

O DS! Fajnie! Pamiętam że podobało mi się "Kaczyńskiego spieprzaj dziadu" :lol:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: TVN Style

Post autor: B@r »

vanity pisze:pozatym jak ktoś robi słaby "produkt" to co w tym złego, że ktoś publicznie uznaje go za zły?
Tylko ze kazdy moze miec swoje zdanie. Powtarzajac za Lisa - trzeba miec dystans.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: TVN Style

Post autor: vanity »

DS - dzięki wielkie za tę listę :)

nie jest zła ta lista, wiele fajnych pozycji :D choć szczerze mówiąc jedna mnie zdziwiła i to bardzo. a mianowicie "szkło kontaktowe" jeśli sie nie mylę to program na tvn24 - i nie wiem z jakiej racji znalazł się na tej liście, bo nie jest to jakieś bardzo oglądane, już prędzej bym dała Teraz My za ten kawałek z taśmami z posłanką Begger.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: TVN Style

Post autor: Cypix »

Co do całej sprawy hymnu a TVN to pozwolę sobie przypomnieć, iż bezpośrednio po wydarzeniu, a konkretnie po materialne kończącym Fakty, który był właśnie o Edycie i hymnie, Lis (który to wówczas jeszcze był prowadzącym Faktów), stanął w obronie Edyty i powiedział coś w stylu: „Zatem Edytę kochamy, ale w innym repertuarze”. Pamiętam to wydanie do dziś, bo tylko on z dzienniakrzy wtedy zdobył się na taki gest w tej fali miażdżącej krytyki. Zresztą Tomek nieraz pozytywnie wypowiadał się na temat Edyty, chociażby w jednym z felietonów we Wprost gdy powrównał ją do politycznych gwiazd, pisząc o jej wielkiej klasie.

Dlaczego nie było o Eurowizji? Podejrzewam, że przygotowanie choćby krótkiego materiału na ten temat wiązało by się z ogromem pracy i chyba zgodą TVP by chocby kawałek koncertu pokazać. Pewnie się nie chciało tego robić, albo pamietać o tym wspaniałym, podziwianym podobno przez 12 milionów polaków występie...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: TVN Style

Post autor: vanity »

Cypix pisze:hyba zgodą TVP by chocby kawałek koncertu
no wiesz, jak potrzebują Wałęsę z megadługopisem to pewnie też muszą wziąć materiały z tvp.
jest zdaje się coś takiego jak archiwum na którego utrzymywanie zrzucają się wszystkie telewizje. być może z uwagi na umowę z samą Eurowizją mogłby być to problem.
Cypix pisze:stanął w obronie Edyty i powiedział coś w stylu: „Zatem Edytę kochamy, ale w innym repertuarze”.
ja tego nie pamiętam, ale zdanie w cudzysłowiu rozumiem tak: ekstra śpiewasz, ale hymn spieprzyłaś. więcej tego nie rób.
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: TVN Style

Post autor: Cypix »

Cytować mnie można śmiało, ale żeby wmawiać mnie i innym, że napisałem "hyba" to już przesada 8P :lol3: :PP Co do pokazania sukcesu Edyty to pewno tak własnie było, że albo TVP i Eurowizja robiłyby problemy, albo ktoś nie chciał lub nie pamietał o tym sukcesie i fantastycznym wykonaniu jednego z największych przebojów lat 90.
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

TVN STyle " W roli glownej"

Post autor: homerowa »

No no Molek powiedziala o tym ze nagrala z Edyta program, wiec zapowiada sie nowy program,wywiad z Edzia.


Nie potrzebny nowy temat. Takowy już istnieje.
Temat scalony.

Matiz.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2010, 11:36 przez homerowa, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ