TVN Style

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

TVN Style

Post autor: alicja »

Słuchajcie! ... a właściwie czytajcie :P

Wczoraj oglądałam sobie TVN Style, tam jest taki program pt. Miasto Kobiet no i właśnie w tym programie był wczoraj wywiad z asystentką i stylistką Edyty, w każdym razie tą panią z czarnymi włosami z którą Edzia się ostatnio często pokazuje :) nie pamiętam w tej chwili nazwiska, za co przepraszam, ale nie mam czasu teraz szukać... zdaje się pani Małgosia...:)

Ale do rzeczy...:) Kobitki prowadzące program pytały ją jak to jest tak blisko współpracować z Edzią, być praktycznie na każde zawołanie... no i pani Małgosia trzeba przyznać wypowiadała się bardzo porytywnie, mówiła że Edzia jest bardzo wymagająca w pracy, bo jest profesjonalistką w kazdym calu, ale po pracy również bardzo dobrze się dogadują i się przyjaźnią...:) pytały też czy Edzia ma jakieś kaprysy typu truskawki w czekoladzie o 3 nad ranem :) odpowiedź była że nie, ale że przed każdym koncertem musi być koniecznie rosół i to tłusty :grin:

Nie będę opisywać calutkiego wywiadu, bo długo by mi się zeszło, poza tym nie wszystko pamiętam :P

No ale najważniejsze :) Na koniec padło pytanko, kiedy Edytka je odwiedzi, bo bardzo serdecznie zapraszają nio i pani Małgosia powiedziała, że najwcześniej na początku marca bo... Edzia jest bardzo zapracowana w tej chwili, teraz cały czas siedzi w studio i nagrywa no a poza tym to ma koncerty i jeszcze raz koncerty :) Czyli z tą płytką to nie bleff i mam nadzieje niebawem usłyszymy naszą Edzie :)

Mam w związku z tym prośbę do Maryoosha żeby dał nam znać jak będzie coś więcej wiedział o wizycie Edki w Mieście Kobiet i gdy będzie już znana data emisji programu :)

No to tyle :P troszke się rozpisałam, ale pomyślałam że to Was zainteresuje :)
Pozdrowionka!
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: TVN Style

Post autor: Estratos »

dzieki! swietne wiesci :-) Moze beda powtarzac, to nagraj !
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: TVN Style

Post autor: Piter »

Dziś rano była powtórka. Pani Małgosia jest bardzo sympatyczna i robi miłe wrażenie! :)
marcinek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 17 gru 2004, 13:12
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Perła
Lokalizacja: Suwałki

Re: TVN Style

Post autor: marcinek »

WOW... bardzo się cieszę że już niedługo będziemy mogli zakupić nową płytę Edytki G... muszę przyznać że jestem bardzo ciekawy tego co znajdzie się na krążku ponieważ trudno będzie Edzi przekonać do siebie ludzi, kórzy już troszkę mniej ją lubią... W każdym razie ja czekam z utęsknieniem... Pozdrowienia :)
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: TVN Style

Post autor: edikate »

Piter pisze:Dziś rano była powtórka. Pani Małgosia jest bardzo sympatyczna i robi miłe wrażenie! :)
i co nagrales moze????????? :)
orzeszekch
Sit down
Sit down
Posty: 55
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:12
Lokalizacja: Francja

Re: TVN Style

Post autor: orzeszekch »

z tego co zrozumialam to Edyta najwiecej czasu teraz spedza w studio nagrywajac singiel a nie plyte,ale tez mam nadzieje ze na nim sie nie skonczy!
Wiem ze powtorka tego programu bedzie w ten wekend,tzn tak bylo do tej pory.
radek
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 658
Rejestracja: 08 gru 2004, 7:22
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: Miechów kolo Krakowa

Re: TVN Style

Post autor: radek »

ja tez slyszalem ze nagrywa jakiegos singla(przed chwila byla powtorka)
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: TVN Style

Post autor: marlena »

dzisiaj o 21 znowu bedzie magazyn Miasto Kobiet - miejmy nadzieję, że powtórzą znowu wywaid z tą panią:)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: TVN Style

Post autor: Piter »

edikate pisze:
Piter pisze:Dziś rano była powtórka. Pani Małgosia jest bardzo sympatyczna i robi miłe wrażenie! :)
i co nagrales moze????????? :)
Niestety nie, bo pierwszy raz oglądałem wywiad z p. Małgosią. :/
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Edyta w Mieście Kobiet w TVN Style

Post autor: kinga »

Chcialam Wam tylko powiedzieć, ze przed chwilą widzialam Edi w tym programie :grin: Trafilam na samą końcówkę, więc niewiele slyszalam...Ale Edytka opowiadala trochę o Darku, o tym za co go ceni i kocha...Powiedziala, że są zaręczeni i nie jest prawdą, że są już po slubie, bo ślub planuja w tym roku. Powiedziala, że ma już wybrany rodzaj sukienki :grin: Opowiedziala trochę o tym zajściu z fotografem, który chcial Jej zrobić zdjęcie jak się przebierala w 6 m-cu ciąży. Prowadzące zaprosily Ją z Malym do programu "Klub mlodej mamy" też na TVN Style i Edi powiedziala, że jak atmosfera się troche poprawi to chętnie przyjdzie :grin: Więcej niestety nie widzialam :cry:

Edytka wyglądala ślicznie, bardzo ladny makijaż, dżinsy... w ogóle fajnie :D

Spisalam godziny powtórek, ale premiery są w poniedzialki i czwartki o 21:00 więc wychodzi na to, że powtórkę można będzie zobaczyć jeszcze tylko jutro o 8:00 i 13:00 :cry:

Może ktoś móglby nagrać?
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: TVN Style

Post autor: Piter »

Cholera, że też nie widziałem!! :(
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: TVN Style

Post autor: Marek »

Kinga, dzieki za info :P :wink:
monica
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 258
Rejestracja: 01 lut 2005, 10:21
Lokalizacja: Łodź

Re: TVN Style

Post autor: monica »

hej ja tez widzialam tylko koncowke ;-(

Pozdrawiam



Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 mar 2005, 23:41 przez monica, łącznie zmieniany 1 raz.
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: TVN Style

Post autor: marlena »

Piter pisze:Cholera, że też nie widziałem!! :(
powtórka jutro o 8 i 13 więc bedziesz miał jeszcze szanse- tak jak ja! - postaram sie tez nagrać!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: TVN Style

Post autor: B@r »

Slub podobno mial byc pod koniec 2004. Musialy sie plany zmienic.

Dzieki za info, jesli ktos nagra, to wiecie... :D

[ Dodano: Sro Mar 09, 2005 3:55 pm ]
A oto co BEATA NAPISALA w rownoleglym watku, ktory musial wyladowac w koszu ze wzgledu na powtarzanie sie. Ale nei chcialam, by reacja Beatki sie zapodiala, wiec ja tu przekopiowalam:

"Dzis około godz 22:00 na tvn style była Edyta.
Opowiadała o nowym singlu,skąd pomysł itd.
O tym,że w tym roku planują z Darkiem ślub,że jest po zaręczynach,że wie już nawet jaka ma być suknia.
Na zadane pytania wspominała o liście do dziennikarzy,o zamieszczonym zdjęciu Alanka na stronie.Dla Niej to było śmieszne,ale podobno najgorzej odebrały to matki,Edi się dziwiła temu.Była zapytana o Darka-co On ma w sobie takiego,że to akurat z Nim dzieli swe życie.
Pięknie o Nim mówiła-dał Jej dom z ogrodem,psa,dziecko,cierpliwość,troskę i wiele innych.Trudno streścić program w całości Na samym poczatku była zapytana czy faktycznie jest kapryśna,odpowiedziała,że taki przydomek miała na samym początku swej pracy.Dementowała jakoby w metrze domagała się osobnej garderoby.
Ogólnie program bardzo miły.Została zaproszona z Alankiem do kolejnego programu,było bardzo sympatycznie.Polecam obejrzenie powtórek,kto oglądał dziś może dopowie więcej co zapamiętał.Ja jestem pod wrażeniem
Tylko czekać na premierę utworku u Kuby."
ODPOWIEDZ