TVN Style

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: TVN Style

Post autor: B@r »

Przede wszystkim Iwona poraziła mnei brakiem kultury. Program i tak był montowany, więc przerywanie ropzmówcy zanim dokończy myśl jest po prostu chamskie.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: TVN Style

Post autor: vanity »

eh nie oglądałam nie jestem w posiadaniu :(
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: TVN Style

Post autor: B@r »

Jutro będzie na arktyce.
Beata
Sit down
Sit down
Posty: 95
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:03
Lokalizacja: Łódź

Re: TVN Style

Post autor: Beata »

Dla mnie trudno to nazwać wywiadem-jeden wielki atak z radami na przyszłość.
Za te głupie,ironiczne uśmieszki ze strony Pani Radziszewskiej wzięłabym jedną radę od Niej-w mig podziękowałałbym za rozmowę przerywając resztę zaplanowanego wywiadu.
Wiem to chwila emocji...
agata
Sit down
Sit down
Posty: 76
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:16
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Skawina

Re: TVN Style

Post autor: agata »

Chcialabym sie dowiedziec kiedy bedzie powtorka???? :sad: bo nie ogladalam
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: TVN Style

Post autor: marlena »

agata pisze:Chcialabym sie dowiedziec kiedy bedzie powtorka???? :sad: bo nie ogladalam
więc wystarczy zajrzć do programu TV - ten program powtarzaja bardzo czessto - po kilka razy dziennie az do nastepnego poniedziałku!
marcinek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 17 gru 2004, 13:12
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Perła
Lokalizacja: Suwałki

Re: TVN Style

Post autor: marcinek »

Ten wywiad był potrzebny i myślę że dużo ludzi po tym programie przekona się do edi... a kto będzie przejmował się radziszewską, nawet nie była przygotowana na wywiad, co to za dziennikarka... ona sama się zgóbiła gdy zadawała pytania hehehe a Edytka dała sobie radę... pozdrawiam...
Awatar użytkownika
Madziorek888
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 291
Rejestracja: 25 gru 2004, 22:50
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Olsztyn

Re: TVN Style

Post autor: Madziorek888 »

za chwile wlasnie zaczyna sie oowtórka na tvn style
tko nie widzial to zapraszam.......

[ Dodano: 22-03-2005, 09:53 ]
falszywy alarm!!!!!!!!!!!!!
nie bylo niestety powtórki :( nie wiem dlaczego
weop
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2005, 22:48
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

TVN STYLE PONIEDZIAŁEK 22.30

Post autor: weop »

Ja oglądałem wcześniejsze wywiady z Kayah i Urszulą Dudziak i muszę powiedziec że te wywiady były naprawdę fajne. Radziszewska była miła, sympatyczna, wyrozumiała.
Jednak w poniedziałkowym wydaniu to był atak, to było jedne wielkie chamstwo ze strony tej baby, po co ona zapraszała Edytę skoro chciała ją upokorzyć. Niekonsekwecja i brak profesjonalizmu ze strony Iwony Radziszewskiej. Może ona miała te trudne dni w miesiącu chociaż i to by jej nie usprawiedliwiało.
Radziszewska nie zadała ani jednego pytania a muzykę, tylko o jakieś głupie plotki i nie wiem jeszcze co. Robiła idiotyczne miny, myślę, ze te miny swiadczyły o niej samej. Przykładem tego moze byc odpowiedź na pytanie Edyty w jakiej skali ma wystawić sobie ocene. Pani "redaktor" z ironicznym uśmiechem odpowiedziała Od 1 do 6. Dziwna jest ta kobieta.
Ja na miejscu Edyty opuściłbym ten pokoik i nie udzielał juz tego wywiadu, był zbyt bezczelnych oskarżeniem. Jedno wielkie oskarżenie i co ty na to. Podejrzewam ze Edyta miała ochotę to zrobić ale dopiero by zaczęli mówić że to kapryśna gwiazda, no i pewnie stacja TVN Style miałaby zakaz goszczenia Edi, bo w końcu Radziszewska ma władzę :) aż trudno w to uwierzyć :)
Miałem wrażenie, że Radziszewska chciała zrobić z Edyty taką kobietę przyjmującą zasade, nieważne co mówią byle by po nazwisku. W końcu to ona powiedziała, że tego rodzaju plotka pomogła Monice Lewisky w karierze. I odpowiedź Edi, "zależy kto jaką chce robić karierę".
Edyta, moim zdaniem, raz źle odpowiedziała, kiedy chodziło o zdjecie Allana. Edyta powiedziała coś w stylu "chodzi pani o to smieszne zdjęcie", rzeczywiscie to zdjecie nie było smieszne ani fajne.
Jednak podejrzewam że pani prokurator, a przepraszam to była dziennikarka:) już postarała się o dobry montaż, wiec nei wiem czy rzeczywiscie Edyta tak odpowiadała :)
I jeszcze jedno już zaczynają mnie drażnić pytania o Paula, hymn, prezydenta, Allana itd. Edyta to piosenkarka nie zapominajcie dziennikarze piosenkarka nie skandalistka. Dlaczego nikt nie zapytał dlaczego Edi zdecydowała sie śpiewać po francusku, ile czasu jej zajęłyprzygotowania do Lunatique, czy miała problemy z językiem itd co ją skłoniło do zmiany stylu, jak z koncertami teraz bedzie

Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
edikate
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 609
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:07
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on, Grateful
Lokalizacja: everywhere

Re: TVN STYLE PONIEDZIAŁEK 22.30

Post autor: edikate »

weop pisze:Ja oglądałem wcześniejsze wywiady z Kayah i Urszulą Dudziak i muszę powiedziec że te wywiady były naprawdę fajne. Radziszewska była miła, sympatyczna, wyrozumiała.
Jednak w poniedziałkowym wydaniu to był atak, to było jedne wielkie chamstwo ze strony tej baby, po co ona zapraszała Edytę skoro chciała ją upokorzyć. Niekonsekwecja i brak profesjonalizmu ze strony Iwony Radziszewskiej. Może ona miała te trudne dni w miesiącu chociaż i to by jej nie usprawiedliwiało.
Radziszewska nie zadała ani jednego pytania a muzykę, tylko o jakieś głupie plotki i nie wiem jeszcze co. Robiła idiotyczne miny, myślę, ze te miny swiadczyły o niej samej. Przykładem tego moze byc odpowiedź na pytanie Edyty w jakiej skali ma wystawić sobie ocene. Pani "redaktor" z ironicznym uśmiechem odpowiedziała Od 1 do 6. Dziwna jest ta kobieta.
Ja na miejscu Edyty opuściłbym ten pokoik i nie udzielał juz tego wywiadu, był zbyt bezczelnych oskarżeniem. Jedno wielkie oskarżenie i co ty na to. Podejrzewam ze Edyta miała ochotę to zrobić ale dopiero by zaczęli mówić że to kapryśna gwiazda, no i pewnie stacja TVN Style miałaby zakaz goszczenia Edi, bo w końcu Radziszewska ma władzę :) aż trudno w to uwierzyć :)
Miałem wrażenie, że Radziszewska chciała zrobić z Edyty taką kobietę przyjmującą zasade, nieważne co mówią byle by po nazwisku. W końcu to ona powiedziała, że tego rodzaju plotka pomogła Monice Lewisky w karierze. I odpowiedź Edi, "zależy kto jaką chce robić karierę".
Edyta, moim zdaniem, raz źle odpowiedziała, kiedy chodziło o zdjecie Allana. Edyta powiedziała coś w stylu "chodzi pani o to smieszne zdjęcie", rzeczywiscie to zdjecie nie było smieszne ani fajne.
Jednak podejrzewam że pani prokurator, a przepraszam to była dziennikarka:) już postarała się o dobry montaż, wiec nei wiem czy rzeczywiscie Edyta tak odpowiadała :)
I jeszcze jedno już zaczynają mnie drażnić pytania o Paula, hymn, prezydenta, Allana itd. Edyta to piosenkarka nie zapominajcie dziennikarze piosenkarka nie skandalistka. Dlaczego nikt nie zapytał dlaczego Edi zdecydowała sie śpiewać po francusku, ile czasu jej zajęłyprzygotowania do Lunatique, czy miała problemy z językiem itd co ją skłoniło do zmiany stylu, jak z koncertami teraz bedzie

Pozdrawiam wszystkich
zgadzam sie z tym w 100%tach!!!! ;)
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: TVN Style

Post autor: mancia »

Nie no taki jakiś dziwny program , nie aż taki zły jak podejrzewałam.W poprzednich programach Pani Iwona tak jakoś swoje Panie pytała o całość życia i kariery a tutaj w zasadzie tylko ostatnie dwa lata i to te najgorsze rzeczy wygrzebywała jakby innych plusów i sukcesów nie ptrafiła dostrzec, ale Edyta jakos się wybroniła tylko szkoda ,że musiała się znowu tłumaczyć.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: TVN Style

Post autor: Kasia »

Bardzo mi sie podobał ten wywiad. Mówiliście, ze p. Radziszewska zjedzie Edyte a ja odniosłam wrazenie ze była dla niej bardzo miła. Robiła dziwne miny zadawała jakies pytania, ale nie wytykała niczego Edycie nie drwiła ani nic. Mi sie bardzo podobała. I Edytka slicznie wygladała.
Lunatique
Hope for us
Hope for us
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2005, 17:00
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Hmm... Niemal kaŻda :)
Lokalizacja: Stąd

Re: TVN STYLE PONIEDZIAŁEK 22.30

Post autor: Lunatique »

weop pisze:Ja oglądałem wcześniejsze wywiady z Kayah i Urszulą Dudziak i muszę powiedziec że te wywiady były naprawdę fajne. Radziszewska była miła, sympatyczna, wyrozumiała.
Jednak w poniedziałkowym wydaniu to był atak, to było jedne wielkie chamstwo ze strony tej baby, po co ona zapraszała Edytę skoro chciała ją upokorzyć. Niekonsekwecja i brak profesjonalizmu ze strony Iwony Radziszewskiej.(...)
Otoz to, ja rowniez jestem bardzo rozczarowana... Liczylam na rzetelna dziennikarska robote, jak np. w przypadku wywiadu z Malgosia Foremniak, ktora niektorymi pytaniami byla pozytywnie zaskoczona, gdyz nikt jej wczesniej ich nie zadal, a prowadzaca (lub jej wyslannicy) wykazala/li sie obiektywizmem i zaangazowaniem.
Edyta byla zaszczuta - tak odbieram cala te rozmowe. Mialam wrazenie, jakby Radziszewska opierala sie tylko i wylacznie na info, jakie znalazla na szmatlawych stronach F i SE. Wstyd, pani Iwono, wstyd.

:?
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: TVN Style

Post autor: Titter »

Moje zdanie też jest takie, że Edyta była atakowana. Niezbyt mi się to wszystko podobało. I jeszcze ten tekst o Allanie w ODCHODACH.. Nie byłam zachwycona kiedy Edyta pokazała to zdjęcie, ale bez przesady... Odchody brzmią tak, jakby niewiadomo w czym Edyta umazała Allana..
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: TVN Style

Post autor: monia80 »

Paskuda z tej radziszewskiej -nigdy nie grzeszyla kultura :roll:
ODPOWIEDZ