TVN Style

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Lunatique
Hope for us
Hope for us
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2005, 17:00
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Hmm... Niemal kaŻda :)
Lokalizacja: Stąd

Re: TVN Style

Post autor: Lunatique »

Titter pisze:Moje zdanie też jest takie, że Edyta była atakowana. Niezbyt mi się to wszystko podobało. I jeszcze ten tekst o Allanie w ODCHODACH.. Nie byłam zachwycona kiedy Edyta pokazała to zdjęcie, ale bez przesady... Odchody brzmią tak, jakby niewiadomo w czym Edyta umazała Allana..
Racja. Poza tym, czy pupa dziecka w kupie to rzeczywiscie jest cos niezwyklego? Czyzby Radziszewska jako niemowlak nigdy nie zapackala pieluchy...? :twisted:

Paranoja, ile jeszcze beda o tym mowic?
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: TVN Style

Post autor: monia80 »

radziszewska pewnie nieswiadoma tego ,ze male dzieci robia kupki i ze to raczej jest rzecz normlana-do swojego bachora pewnie nianke wynajela i coz "bidna" niedolega ma na ten tematy wiedziec :roll: kupka dziecka ja gorszy co za damulka fe :573:

gdzies ona sie wychowala ,ze takie rzeczy ja dziwia :roll:
agata
Sit down
Sit down
Posty: 76
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:16
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Skawina

Re: TVN Style

Post autor: agata »

czesc
ogladalam powtorke dzisiaj i w sumie to sumtno sie zakonczylo to przesluchanie
p.radziszewska chyba byla bardziej spieta i recytowala pytania . faktycznie wszystko sie powtarzalo !!!! Edyta wybrnela z tego ataku i dobrze i jeszcze dobrze ze nie dla sie poniesc emocjom. p. radziszewska powinna byc bardziej na luznie i miec pozytywny stosunek do przebiegu rozmowy . w zachowaniu Edyty bylo widac naturalnosc , bez skrepowania
pozdrawiam
papapapappa
ps p. iwona dla niektorych gwiazd jest milsza
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: TVN Style

Post autor: ANETA »

Kiedy będzie teraz powtórka? Bo ja nie oglądałam a przeciez ciągle przed telewizorem siedzieć nie będę. TVN Style nie ma telegezaety niestety.

Na arktyce tego chyba jeszcze nie ma, albo ja nie widzę 8)
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: TVN Style

Post autor: Titter »

Na arktyce ma być chyba jutro, z tego co Trzypion pisał
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: TVN Style

Post autor: Kasia »

NO to wychodzi na toże tylko ja uwazam ze Edyta nie została zjechana. :D Może p. Iwona czasem głupio coś powiedziała, ale mysle że po tym co mówiliście przed programem to wszystko byo ok. I tak w ogóle to myśle, że troche przesadzacie z tym. :roll:
agata
Sit down
Sit down
Posty: 76
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:16
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Skawina

Re: TVN Style

Post autor: agata »

wydaje mi sie ze jednak nie przesadzamy bo wiekszosc osob zauwazyla bylo wyraznie widzac jak a byla atmosfera rozmowy
jezeli chodzi o powtorke to bede na tyle uprzejma niz marlena i napisze ze powtorka bedzie dzisiaj o 20
i jutro chya o 11,30 na koniec programu podane sa godziny na kolejne dni
pozdrawiam

[ Dodano: 2005-03-22, 19:20 ]
powtorka dzisiaj o 20
pozdrawiam
ogladaj do konca pod koniec jest podane o ktorej goddzinie bedza programy :) ANETA,
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: TVN Style

Post autor: monia80 »

agata pisze:czesc
ogladalam powtorke dzisiaj i w sumie to sumtno sie zakonczylo to przesluchanie
p.radziszewska chyba byla bardziej spieta i recytowala pytania . faktycznie wszystko sie powtarzalo !!!! Edyta wybrnela z tego ataku i dobrze i jeszcze dobrze ze nie dla sie poniesc emocjom. p. radziszewska powinna byc bardziej na luznie i miec pozytywny stosunek do przebiegu rozmowy . w zachowaniu Edyty bylo widac naturalnosc , bez skrepowania
pozdrawiam
papapapappa
ps p. iwona dla niektorych gwiazd jest milsza
oczywiscie , bo to tylko do Edzi zawsze wszyscy maja jakies anty :(
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: TVN Style

Post autor: vanity »

bo Edyta za dużo o swoim życiu prywatnym mówi. to się mści. dlatego na topie jest jej przeszłość a nie nowa piosenka. ja nad tym ubolewam i uważam że Edyta sobie złą strategię marketingową obrała ( to gadulstwo osobiste). to teraz się będzie ciągnęło i ciągnęło za nią. trochę głupio że w każdym wywiadzie nie można posłuchać o piosenkach ale o hymnie, kupie, ciąży z wiadomo kim, byłych eks itd. wielce szkoda bo akurat to mnie najmniej interesuje
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: TVN Style

Post autor: Estratos »

Znalazlem na onecie taki komentarz dot. programu:
Wcześniej zarzekała się, że prezydenta widziała tylko w trakcie lotu do Korei i z powrotem. Wczoraj przypomniała sobie, że w drodze powrotnej w czasie międzylądowania dała recital dla gości prezydenta.
Edyta tak wszystko "umiejętnie" dementuje, zę tylko podsyca zainteresowanie, prowokuje plotki i niedomówienia.
To prawda? Jezeli tak to czemu o tym nie piszecie, przeciez to cos nowego :-)
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: TVN Style

Post autor: Titter »

To prawda. Edyta wspomniala, ze podczas drogi powrotnej mieli miedzyladowanie gdzies w Rosji i ze prezydent mial tam jakies spotkanie. Edyta sie na tym spotkaniu znalazla a prezydent poprosil ja zeby cos zaspiewala. Mowila, ze gdyby nie zrobil tego przy wszystkich gosciach, tylko "na stronie" to by odmowila. Ale niezrecznie bylo odmowic przy wszystkich, takze zaspiewala ( nie pamietala co ) I tyle na ten temat :)
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 556
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: TVN Style

Post autor: betka »

nie wiem kto jest autorem tego komentarza, ale jest to dziennikarstwo na poziomie brukowcow.... juz kiedys Edyta mowila o tym, ze bylo międzylądowanie, tylko wszelkie komentarze Edyty tonęły w kolejnych rewelacjach gazet!! i nie ma gdzie doszukiwać się sensacji- po prostu pani Iwona i autorzy programu są Edycie najwidoczniej nieprzychylni i nie ma dla nich znaczenia prawda- wolą mieć swoją. Chciałabym, żeby Eda nie udzielała wywiadów dotyczących przeszlości-nie tłumaczyła się już bo jak sama słusznie zauważyła, jeśli ktoś jest jej wrogiem, to czego niepowiedzialaby Edyta i tak jej nie uwierzą. Edytko nie przejmuj się tym co o Tobie napiszą- rób tylko to co uważsz za słuszne i nie tłumacz się więcej bo nie masz przed kim!! całuję
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: TVN Style

Post autor: vanity »

Edytko nie przejmuj się tym co o Tobie napiszą- rób tylko to co uważsz za słuszne i nie tłumacz się więcej bo nie masz przed kim!!
popieram
Lunatique
Hope for us
Hope for us
Posty: 27
Rejestracja: 09 mar 2005, 17:00
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Hmm... Niemal kaŻda :)
Lokalizacja: Stąd

Re: TVN Style

Post autor: Lunatique »

Taka jeszcze mala refleksja na temat programu "Swiat wg..."; czy ambicja dziennikarza nie jest czasem, by przedstawic gwiazde inaczej, w innym swietle, pod innym katem niz cala reszta srodowiska...? Popatrzcie, co robi Kuba - owszem, ma glupie wstawki i mozna go nie lubic, jednak zawsze stara sie pokazac jakas malo znana strone goscia, chociazby prowokujac sprosne zarty itp. I wtedy okazuje sie, ze ten-a-ten ma np. swietne poczucie humoru, tamta jest strasznie sztywna, a ci po godzinach robia zdjecia chrzaszczom. Radziszewska nie zadala sobie zadnego trudu, by zadac pytanie inne od setek innych dziennikarzy, by zapytac o cos, o czym nie pisaly brukowce. Dlatego twierdze, ze program byl strasznie kiepski, i bylby rownie kiepski, gdyby na takim poziomie wywiadowala jakakolwiek inna gwiazde.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: TVN Style

Post autor: ANETA »

Miałam okazje obejrzeć ten program wczoraj o 20 i Edytka oczywiscie powaliła mnie na kolana i nie pozwoliła wstać do końca programu ;) . Kocham Ją i zawsze jestem z nią :wink: Radziszewska była raz lekko miła a za chwile walneła cos takiego, że chciałam ja udusić. Jest być może dobrą dziennikarką, ale chyba niezbyt nastawioną do Edyty, choć mam wrażenie ze hymn jej się podobał bo sama powiedziała, że wielu się podobał.

Wywiad nie był na wysokim poziomie, ale i tak miło było zobaczyć mojego Skarba :grin: :grin: :grin:
ODPOWIEDZ