TVN Style

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: TVN Style

Post autor: Marrcino »

A to Lis jest 8P dawajcie mi maila do niego - zaraz wysylam ten list Aguss :?
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: TVN Style

Post autor: Michael »

Aguss pisze:P.Górniak choćby stała na dnie doliny będzie wyższa od wszystkich tych,którzy teraz są "na szczycie".
Najbardziej mi się podoba z tego listu w/w wers. :-)

Pomysł z listem dobry. Choć się zapewne tym nie przejmą, to będą mieli świadomość, że nie każdy w Polsce podziela ich zdanie nt. hymnu. 8)
Angel pisze:Ludzie TVN-u stali sie dla mnie zalosni od pewnego czasu, a dokladniej od afery z Lisem, ale coz, sami sobie kopia grob. Bo wszystko trwa - do czasu.
Dla mnie to wygląda jak infantylna forma "dopiekania" Edycie za to, że związała się z Polsatem :/
Angel
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 766
Rejestracja: 13 lip 2006, 19:43
Lokalizacja: Niebo

Re: TVN Style

Post autor: Angel »

Ale s******l. :twisted: A od kiedy on jest znowu w TVNie??? I od kiedy sie wypowiada na tematy niepolityczne?
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: TVN Style

Post autor: Monika23 »

Bez przesady. Lis tylko powiedzial, ze powinna to zaspiewac w szybszym tempie, ja nie odebralam jego slow jako zlosliwe. Po prostu kazdy ma inne odczucia. Na koniec zreszta powiedzieli, zeby nie obarczac Edyty wina za przegrana.
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: TVN Style

Post autor: lisa »

Ja też raczej nie odebrałam wypowiedzi pana Lisa złośliwie bądz też bardzo negatywnie. Powiedziała to co myśłi, nie kazdy musi się z nim zgadzać i tyle. To już bardziej złosliwy był pan Muniek :lol:
Poza tym podpisuje się pod postem Marciana. Dlaczego nie wspomniano o ogromnym, jak dotychczas największym polskim sukscesie Edyty na Eurowizji? Dlaczego zamiast pokazać coś co przyniosło dume naszemu narodowi, oni wywtykają jej wpadki i błędy? Nie rozumiem tego.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: TVN Style

Post autor: Marrcino »

To naprawde dziwne ze posrod 66 niezpamonianych chwil telewizji nie bylo Eurowizji z Edyta. :? to co oni tam pokazali? 8)
Awatar użytkownika
Isabel
Impossible
Impossible
Posty: 1915
Rejestracja: 21 sie 2007, 18:21
Ulubiony album: Perła-E.K.G
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Kraków

Re: TVN Style

Post autor: Isabel »

Marcin A. pisze:Tak, ten Tomasz Lis. Nie pamiętam dokładnie jego słów, ale było cos tam, że stadion to nie miejsce na popisy wokalnych umiejetności, a hymn powinien byc tak zaśpiewany, aby wszyscy kibice razem z Nią śpiewali.... Podsumował to tak, że Edyta zaśpiewała dokładnie tak, jak nie powinna tego robić.....

Jeszcze mówił ze był bardzo wkurzony jak Edyta śpiewała ten hymn
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: TVN Style

Post autor: B@r »

lisa pisze:Dlaczego zamiast pokazać coś co przyniosło dume naszemu narodowi, oni wywtykają jej wpadki i błędy?
Bo chyba po to stworzono te programy. :?
Co do listu Aguss - piekny, tylko od szalikow wara. :P
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: TVN Style

Post autor: lisa »

I chyba także po to żeby niszczyć artystów. Taka polska mentalnośc :?
Zresztą moim zdnaniem cały ten program to jakaś jedna wielka porażka. No bo sorry, ale dla mnie Bolek i Lolek czy kłotnia Wiśniewskiego z Urbańskim w tym jego błazeńskim show, nie była jakoś szczególnie "niezapomnaina"
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: TVN Style

Post autor: vanity »

lisa pisze:I chyba także po to żeby niszczyć artystów. Taka polska mentalnośc
jest mentalność, ale i własny gust, do którego każdy ma prawo.
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: TVN Style

Post autor: lisa »

Zgadzam się. Jest i gust. Ale to pojęcie sprowadza nas znowu do fundamentalnego pytania: dlaczego krytykować za błędy, a nie chwalić za sukcesy?
Skoro każdy ma własny gust oraz zdanie i ma prawo publicznie je wyrażać to dlaczego zawsze jest to krytyka a nigdy nic pozytywnego? I wcale nie mam tu na myśli tylko Edyty
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: TVN Style

Post autor: B@r »

lisa pisze:I chyba także po to żeby niszczyć artystów. Taka polska mentalnośc :?
Owszem, polska mentalnosc potrafi byc parszywa, niemniej to program na licencji zachodniej. Stacje E! i VH1 maja mase takich list. Owszem, maja tez rozne pozytywne, to fakt.
Awatar użytkownika
lisa
Make it happen
Make it happen
Posty: 177
Rejestracja: 24 sie 2007, 22:55
Lokalizacja: prosto z drzewa

Re: TVN Style

Post autor: lisa »

Prawda, prawda. Ostatnio na VH1 widziałam listę noszącą tytuł bodajze " 50 najbardziej irytyjących piosenek w historii". Bardzo mnie to zirytowało i zgorszyło :lol:
Jak widać to wszędzie działa na podobnej zasadzie: odnosisz sukcesy, powodzi ci sie, to cie zgnoimy. A szkoda
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: TVN Style

Post autor: B@r »

Ja po prostu nie ogladam takich rzeczy, nie czytam pudelkow - nie ma co energii na takie badziewia tracic. No i niech nikt mi nie mowi co ma mi sie podobac a co nie. Sama potrafie ocenic rozne wydarzenia, zadne listy mi do tego nie sa potrzebne.
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: TVN Style

Post autor: Monika23 »

Mnie sie wydaje, ze ten program dziala bardziej na zasadzie przypomnienia roznych ciekawych momentow, ma charakter sentymentalny, a nie gnojenia. Tylko ktos, kto wszedzie upatruje takich rzeczy moze tak pomyslec ..
Mnie sie w niektorych momentach robilo przyjemnie, bo przypominalam sobie dziecinstwo, gdy cala rodzina zasiadalismy do ogladania Bonanzy, Dynastii czy Niewolnicy Izaury, a te filmy tez przypominali. Poza tym bajki - Reksia np. - mile wspomnienia. A ze wspomnieli o hymnie - akurat to spoleczenstwo pamieta i nie bede gnoic calego programu, bo komus nie spodobalo sie wykonanie hymnu.
ODPOWIEDZ