Gwiazdy na dywaniku

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Gwiazdy na dywaniku

Post autor: homerowa »

Niewiem czy kiedykolwiek byl poruszany temat o programie z POLSAT Cafe "Gwiazdy na dywaniku". Dopiero teraz zaczelam ogladac ten program i przyznam ze sporo mowia o Edycie i niezbyt pochlebnie. Niewim cz wiecie co to za program. Prowadzi go Horodynska i Malinowska i komentuja ubiory gwiazd na roznych imprezach. I tak np. pod obstrzal poszla Edyta z imprezy Cosmopolitan (odc.8) a tazke ogolny styl Edyty komentuja i powiedzialy Edyta Krolowa kiczu (odc.11).
Ogladal ktos?
Ostatnio zmieniony 03 sie 2010, 18:54 przez homerowa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gwiazdy na dywaniku

Post autor: Martynkaa »

Niewiem czy kiedykolwiek byl poruszany temat o programie z POLSAT Cafe "Gwiazdy na dywaniku". Dopiero teraz zaczelam ogladac ten program i przyznam ze sporo mowia o Edycie i niezbyt pochlebnie. Niewim cz wiecie co to za program. Prowadzi go Horodynska i Malinowska i komentuja ubiory gwiazd na roznych imprezach. I tak np. pod obstrzal poszla Edyta z imprezy Cosmopolitan (odc.8) a tazke ogolny styl Edyty komentuja i powiedzialy Edyta Krolowa kiczu (odc.11).
Ogladal ktos?
Ja oglądałam. Od dawna śledze ten program. Ten odcinek z ubiorem na Cosmopolitan też oglądałam i faktycznie o Edycie nie mówią zbyt pohlebnie :?
Ostatnio zmieniony 04 sie 2010, 9:11 przez Martynkaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Gwiazdy na dywaniku

Post autor: weroniuka »

Jeżeli Malinowska i Horodyńska ubierają się zgodnie z trendami mody, to dobrze, że Edyta ubiera się kiczowato. 8)
Awatar użytkownika
sebastian
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 06 lip 2008, 16:08
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Gwiazdy na dywaniku

Post autor: sebastian »

weroniuka pisze:Jeżeli Malinowska i Horodyńska ubierają się zgodnie z trendami mody, to dobrze, że Edyta ubiera się kiczowato. 8)
Wyjęłaś mi to z ust.
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Gwiazdy na dywaniku

Post autor: LaFidelite »

homerowa pisze:I tak np. pod obstrzal poszla Edyta z imprezy Cosmopolitan (odc.8) a tazke ogolny styl Edyty komentuja i powiedzialy Edyta Krolowa kiczu
Niestety, ale mają rację. Edyta czasem ubiera się jakby nie miała lustra w domu. A ten look z imprezy Cosmopolitan, to najlepszy na to przykład.Wielka szkoda, bo kobiet o tak niesamowitej urodzie w Polsce i nie tylko nie ma wiele. Pod tym względem Edyta kładzie Horodyńską na łopatki, ale krzywdzi się strojem.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Gwiazdy na dywaniku

Post autor: ANETA »

Czasami oglądam ten program, jak akurat trafię. Często bezpodstawnie krytykują czyjś wygląd, same nie wyglądając lepiej.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Gwiazdy na dywaniku

Post autor: Mist »

Czy mi sie tylko wydaje ale Horodynska byla kiedys wielka przyjaciolka Edyty? Byla z nia w programie Jak Lyse Konie??
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Gwiazdy na dywaniku

Post autor: homerowa »

http://e-gorniak.com/v1/viewtopic.php?t ... lyse+konie
Mist pisze:Czy mi sie tylko wydaje ale Horodynska byla kiedys wielka przyjaciolka Edyty? Byla z nia w programie Jak Lyse Konie??
Nie tam nie bylo Horodynskiej. Tam byla Ewa Galin czy jak ona sie nazywa a tej drugiej nie pamietam. Ale na gorze wstawilam link do tematu na forum .Co prawda zdjecia sa tylko miniaturki.

A to fakt czasem oceniaja osoby i ich krytykuja calkiem bezpodstawnie. Juz ja sie zastanawiam czy ja naprawde nie mam kompletnie gustu skoro mi sie to podoba. Albo na odwrot im sie podoba a mi zdecydowanie nie. Jedno co nas laczy z Malinowska to to zeby nosci wysokie kozaki o kazdej porze roku. To wg mnie koszmar i ona tez tak uwaza.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Gwiazdy na dywaniku

Post autor: ANETA »

Ja w niedziele byłam w kościele. Upał, słońce parzy, wszyscy lekko ubrani (niektórzy to nawet za lekko jak na kościół) a jedna babka czarne rybaczki i białe, długie kozaki.... MASAKRA. Nawet mój mąż, który kompletnie nie zna się na modzie był w szoku :P

Ślicznie Edi wyglądała w tym programie.

Uważam, że nie każdy musi ubierać sie według kanonów mody, bo to co modne nie zawsze każdemu pasuje. Pamiętam jak kiedyś był szał na biodrówki. Na szczupłych wyglądało to ok, ale u grubych już nie. Idzie taka, brzuch się wylewa, nóżki automatycznie robią się jeszcze krótsze i grubsze... :x Trzeba znać granice dobrego smaku. Edyta (prawie) ZAWSZE wygląda pięknie (można poza kilkoma wyskokami w JOŚu)
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Gwiazdy na dywaniku

Post autor: pijej1 »

ANETA pisze: ...Nawet mój mąż...
Matko Boska Aneta ty wyszłaś za mąż?! Boże ja cię pamiętam jeszcze z czasów współpracy Edi ze znajomymi Dariusza z projektu Lunatique!!!
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Gwiazdy na dywaniku

Post autor: Matiz99 »

pijej1, To już chyba od dłuższego czasu 8P Aneta już pare razy o tym wspominała.

A jeżeli chcecie o tym podyskutować to bardzo proszę na PW :)
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Gwiazdy na dywaniku

Post autor: Mist »

homerowa pisze:Nie tam nie bylo Horodynskiej. Tam byla Ewa Galin czy jak ona sie nazywa a tej drugiej nie pamietam. Ale na gorze wstawilam link do tematu na forum .Co prawda zdjecia sa tylko miniaturki.

tak dzieki to Ewa Galin i Joanna Hereta - pomylilo mi sie z Horodynska bo to dawno bylo... :)
KäßöóM
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 25 maja 2010, 15:59
Lokalizacja: Kielce

Re: Gwiazdy na dywaniku

Post autor: KäßöóM »

LaFidelite pisze:Edyta czasem ubiera się jakby nie miała lustra w domu.
Wyjęłaś mi to z ust. Z nienapompowanych ust.
Dziwię się dlaczego tak wiele osób po zrobieniu sobie operacji plastycznych zyskuje sławę. Osoby takie jak Kasia Kowalska to stuprocentowa naturalność, której nikt nie docenia. To jest irytujące.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Gwiazdy na dywaniku

Post autor: ANETA »

KäßöóM pisze:
LaFidelite pisze:Edyta czasem ubiera się jakby nie miała lustra w domu.
Wyjęłaś mi to z ust. Z nienapompowanych ust.
Dziwię się dlaczego tak wiele osób po zrobieniu sobie operacji plastycznych zyskuje sławę. Osoby takie jak Kasia Kowalska to stuprocentowa naturalność, której nikt nie docenia. To jest irytujące.
Nie sądzę aby Kasia, jako osoba publiczna, która poniekąd jednak zarabia wyglądem (bo gdyby była gruba krowa to z pewnością gorzej by się sprzedawała) nie wstrzykiwała sobie tu i ówdzie różności.
KäßöóM
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 25 maja 2010, 15:59
Lokalizacja: Kielce

Re: Gwiazdy na dywaniku

Post autor: KäßöóM »

ANETA pisze:
KäßöóM pisze: Wyjęłaś mi to z ust. Z nienapompowanych ust.
Dziwię się dlaczego tak wiele osób po zrobieniu sobie operacji plastycznych zyskuje sławę. Osoby takie jak Kasia Kowalska to stuprocentowa naturalność, której nikt nie docenia. To jest irytujące.
Nie sądzę aby Kasia, jako osoba publiczna, która poniekąd jednak zarabia wyglądem (bo gdyby była gruba krowa to z pewnością gorzej by się sprzedawała) nie wstrzykiwała sobie tu i ówdzie różności.
Bycie osobą publiczną nie wiąże się z tym, że musi sobie tu i ówdzie wstrzyknąć różności. Kasia Kowalska nie zarabia wyglądem, ale śpiewem i za to jej chwała, że nie bierze przykładu z "czołówki" polskich wokalistek. Serce też jest ważne, nie tylko wygląd. Co powiedziałabyś (o ile znasz) o osobie Susan Boyle? Ona ma serce do śpiewania i wątpię, aby w jej życiu pojawiła się jakakolwiek zakładka z operacjami plastycznymi. To był przykład, bo ludzi którzy robią karierę z sercem nie wchodząc w nią całym tyłkiem za przeproszeniem jest niewiele.
ODPOWIEDZ