Wprost

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Wprost

Post autor: theshape »

Edyta jest czlowiekiem i nie mozna jej zamknac ust, bedzie mowic - tak jak zawsze - a przynajmniej nie widac, by szybko zmienilo sie jej nastawienie do tego. Ot, taka jest juz jej natura. Dlatego, miedzy innymi, zawsze miala swych zwolennikow i przeciwnikow. To jej gadanie nadaje jej realnosci, sprawia, ze jest nie tylko gwiazda, ale po prostu czlowiekiem z wadami mniejszymi lub wiekszymi. Ktos moze tego nie lubic, ale bedzie musial sie do tego przyzwyczaic. Mniej wytrzymalym radze to po prostu olac. :P
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Wprost

Post autor: Kopaneek »

Flux, chyba zapomniałeś, z kim dyskutujesz. :P
Odpuść.
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Wprost

Post autor: weroniuka »

Dla mnie największym problemem jest poziom tego artykułu. Przecież on się idealnie nadaje do brukowców. Na dodatek treść była już milion razy wałkowana i pewnie nikogo z kupujących Wprost nie obchodzi (no chyba, że licealistów oburzonych wykonaniem Nothing Else Matters :ha: ). Powinni zacząć kupować Party, bo jest tańsze, a artykuły, z tego, co widzę, ma takie same.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Wprost

Post autor: pijej1 »

Flux pisze: ...Mianowicie Diva wykorzystuje swój pogłos w trójnasób. Nigdy nie wystarczy jej jedna kontra, od razu wytacza wszystkie działa i regularnie powraca do tematu, żeby zniszczyć przeciwnika. Ludzie po prostu nie chcą mieć już nic wspólnego z Górniak i trudno im się dziwić...
Boże jestem DIVĄ!!! :niedlaczego: :niedlaczego:
Dokładnie tak można skomentować mój konflikt z ja30, który trwa już od blisko 1,5 roku!!!
OK oficjalnie kończę konflikt z ja30 (z ogromnymi deficytami :hellobaby: ) wybaczam ci !
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Wprost

Post autor: Mist »

AD 2013 a o naszej Edi ciagle glosno :D Znowu burza w szklance fusow. Krolowa ciagle mocna i swietnie sie trzyma, i nic zaden podstepny podjazd Wprostu, ani bunt fryzjerow i garderobianych tego nie zmieni. Dzis wieczorem cala uwaga zostanie przekierowana na to jak wygladala i ktory cover zaspiewala i bedzie ok wszystko wroci do normy. Znowu bedzie pudelek mial o czym pisac. Karawana jedzie dalej :D W artykule nie napisali nic odkrywczego. Kazdy kto sledzi poczynania Edyty z pozycji ptaka juz dawno sobie wywnioskowal co jest nie ten tego, Ci co sledza ja z pozycji kreta niech sobie tak juz zostana skoro im wygodnie. :) niech sieja
swiete oburzenie Teraz tu :lol3:
Maja mnie zaskoczyla tym co powiedziala, do tej pory byla bardzo odtrozna i cedzila slowa, teraz jakby cedzenia bylo mniej :D

Krolewna Sniezka - padlam :D :lol3:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Wprost

Post autor: pijej1 »

P.S. Mist MY wyznawcy nabożnej czci godnej i łaski pełnej landryny oglądamy i słuchamy ją w pozycji drzewa a nie kreta :PP
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Wprost

Post autor: Flux »

Jeśli ktoś chce skan całego numeru, to zapraszam na pw :wink:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Wprost

Post autor: Kopaneek »

Problem w tym, że Edyta nie pozwała nikogo za owe "newsy na Pudelku" jak to ostatanio ma w zwyczaju. :P

Nawet nie zdementowała...

PS A skąd Ty wiesz, skąd Ona wie???
PS 2 Skąd mamy mieć pewność, że Twoje "komunały" o promocji książki KKP są prawdzie? Nawet na Pudelku o tym nie było. ;)
Awatar użytkownika
Fan17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 365
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:08
Ulubiony album: wszystkie
Ulubiona piosenka: Miles & miles away
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Wprost

Post autor: Fan17 »

Wiele oszczerstw można przeczytać pod adresem Edyty, nie tylko w tym artykule.. Szkoda tylko, że autorami tych wypowiedzi są najczęściej osoby anonimowe... :)
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Wprost

Post autor: Meg »

No cóż artykuł pozostawia wiele do życzenia, znowu ta sama śpiewka, nic nowego... Jednak gdy spojrzymy trzeźwym okiem znowu trudno nie zgodzić się z jego treścią... Taka jest prawda.

A wiecie co mnie to już teraz zwisa, co, gdzie, jak i z kim. Na szczęście u mnie "zafascynowanie" dawno przeszło. Resztę mam w nosie - Jej życie, Jej "kariera" niech robi co uważa. Określę to tak: jestem wielbicielem talentu Edyty Górniak a nie Edyty Górniak. Obchodzi mnie tylko i wyłącznie muzyka...
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wprost

Post autor: Blur »

Oprócz przytoczonego wcześniej artykułu w najnowszym Wproście o Edycie wspomina KKP w swoje nowej rubryce, bodajże strona 93 czy 94.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Wprost

Post autor: Flux »

Fragment, o którym wspomniał Blur:
KKP pisze:Tako rzecze Edyta Górniak

TO BYŁ TYDZIEŃ EDYTY GÓRNIAK. Diwa stwierdziła, że jej uroda onieśmiela mężczyzn; następnie onieśmielona sobą pomyliła słowa piosenki wykonywanej na finale Miss Polonia, czym onieśmieliła publiczność i z emocji wyszła do fotografów ubrana w koc, ale w butach za 13 tys. Dobiła tym polskich „projektantów” wciskających kobietom szmaty za równowartość ceny pięciu meblościanek. Na koniec ogłosiła, że pracuje nad zajściem w ciążę. Na szczęście - nie sama.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Wprost

Post autor: ja30 »

jak sie takie cos przeczyta to nie wiadomo co ma sie zrobic . mysle ze to jest odpowiednie :587: .
A ze nikt tego nie sprawdza co ona tam pisze przed wy(k)drukiem.
Ostatnio zmieniony 12 lut 2013, 15:22 przez ja30, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Wprost

Post autor: pijej1 »

zależy co masz na myśli pisząc wykruk? :lol3:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Wprost

Post autor: Kopaneek »

Ponoć bzdury napisali a pozwu nie ma. :niewiem:
ODPOWIEDZ