URODA

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: URODA

Post autor: Piter »

Michel pisze:Do tego ten sztab 70 osób pracujących dla niej, wow! .
No wiesz, sprzątaczka, kucharka, pan, który wywozi szambo... może z 70 sztuk się uzbiera. A może Edyta wyliczy ich wszystkich na fejsie, jak te zajęcia, które tak ją pochłonęły w zeszłym roku i uczyniły z niego rok muzyczny? Kto wie.
Awatar użytkownika
milan
Hope for us
Hope for us
Posty: 46
Rejestracja: 01 sty 2013, 13:41
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie prosze o wiecej
Lokalizacja: warszawa

Re: URODA

Post autor: milan »

Znając Edkę to na pewno autoryzowała zdjęcia i sama wybrała najkorzystniejsze. One teraz ma widać ogromne parcie na bycie Kim Kardashian. Wg niej jej obecny look to szczyt jej kobiecości. Dla mnie odarta z wszelkiej swojej dawnej tajemnicy i szlachetności. Fuj ! Plastic is fantastic
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: URODA

Post autor: theshape »

Oczywiscie przedruki z tego wywiadu sa wszedzie. A najgorsze w tym wszystkim jest to, ze kiedys miala naprawde piekne, naturalne usta. :?
Wystarczy polookac w necie...

http://e-gorniak.com/prasa/page/5/

http://kobieta.dziennik.pl/gwiazdy/gale ... zdjec.html

A tutaj w 2002 r. - moim ulubionym w karierze Edyty. Przy okazji mozna poczytac wywiad o Paulu. 8P

http://e-gorniak.com/prasa/2002/11/viva-2/

Jak piekne miala usta najlepiej widac na okladce plyty EG.

Nie mam pojecia, skad wzielo sie przekonanie, ze jej usta byly nie takie, jak trzeba.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: URODA

Post autor: Flux »

Nie wiem czy zwróciliście uwagę na motywację powiększenia ust. Jeszcze niedawno mówiła, że "zrobiła sobie ustka, żeby piękniej wyglądać na ślubie" a teraz to ze względu na "pomarszczone i przygnębione czoło, kiedy była mężatką" :lol3: W ogóle powalająca logika. Przeszkadza ci czoło - zmień usta! :lol3: Pewnie zadziałała ta słynna intuicja i głos serca, którym się kieruje :edi: :d Niech wargi płoną! :PP
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: URODA

Post autor: Emila555 »

Flux pisze:Nie wiem czy zwróciliście uwagę na motywację powiększenia ust. Jeszcze niedawno mówiła, że "zrobiła sobie ustka, żeby piękniej wyglądać na ślubie" a teraz to ze względu na "pomarszczone i przygnębione czoło, kiedy była mężatką
Może robiła je więcej aniżeli raz :P

Ja tam nie wnikam, zrobiła nie zrobiła jej sprawa.
Botoks czy co oni sobie tam wstrzykują na głos nie wpływa.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: URODA

Post autor: Kopaneek »

Wiadomo, że jej sprawa jeśli chodzi o zabiegi.

Trudno jednak przemilczeć kolejne kłamstwa, wykluczające się wzajemnie wypowiedzi. To nie kwestia złośliwości a higiena inteligencji. :)
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5550
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: URODA

Post autor: Flux »

Emila555, mówiła też, że to był ogromny błąd, bo wyglądała jak żaba i cieszyła się, że ten preparat po czasie wsiąka w ciało i teraz ma usta "naturalne" 8)

Edka po prostu kłamie na okrągło, łatwo pogubić się w zeznaniach. Niech sobie wstrzykuje co tylko chce (parafrazując tytuł jej ostatniego hitu), niech się oszpeca, byle by nie opowiadała już bajek.
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: URODA

Post autor: Phealer33 »

Kopaneek pisze:rudno jednak przemilczeć kolejne kłamstwa, wykluczające się wzajemnie wypowiedzi. To nie kwestia złośliwości a higiena inteligencji.
Słowa Edyty z koncertu dla HBO o "nieznanym taksówkarzu, który powiedział jej w taksówce, że kochał się z żoną przy DOTYKU" jest juz wątpliwe. Żaden normalny człowiek takich rzeczy nie mówi drugiemu, a tym bardziej wokalistce, którą spotyka po raz pierwszy. Co najmniej zdrowa reakcja Edyty powinna być odpychająca od takiego faceta, który najprawdopodobniej miałby coś z głową, mówić takie rzeczy na starcie bez zahamowań. Ale nie mi oceniać.
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: URODA

Post autor: Martynkaa »

Phealer33 pisze:Słowa Edyty z koncertu dla HBO o "nieznanym taksówkarzu, który powiedział jej w taksówce, że kochał się z żoną przy DOTYKU" jest juz wątpliwe.
Mówiła o tym nie raz. W którymś z większych wywiadów również o tym wspominała.


Wywiad przyjemny, lubię "czytać Edytę" :wink: zdjęcia w środku o wiele lepsze niż to okładkowe.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: URODA

Post autor: Kopaneek »

Martynkaa pisze:Mówiła o tym nie raz.
"Kłam­stwo pow­tarza­ne ty­siąc ra­zy sta­je się prawdą."

Nie oceniam, bo nie wiem jak było. Tak mi się skojarzyło. :hellobaby:
Michel
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 288
Rejestracja: 24 lut 2012, 20:31
Ulubiony album: edyta gorniak
Ulubiona piosenka: love is on the line
Lokalizacja: warszawa

Re: URODA

Post autor: Michel »

Martynkaa pisze:lubię "czytać Edytę"
Jak miałem 12 lat też lubiłem czytać wywiady z Edytą. Teraz jak już czytam, to wstydze się za nią i dziwię, że 40 latnia kobieta, może być aż tak bardzo infantylna.
Dla porównania przeczytajcie sobie wywiad z Moniką Brodką, ktory ukazał się w poprzednim Przekroju. Jak przeczytacie to stwierdzicie, że każdy wywiad Divy to strata czasu.
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: URODA

Post autor: Emila555 »

Martynkaa pisze:Wywiad przyjemny, lubię "czytać Edytę"
A mówcie sobie co chcecie, ale ja też lubię ,,czytać Edytę''.
Nie oznacza to jednak tego, że jestem w tym bezkrytyczna.
Swój rozum mam i wiem co brać na serio a co z przymrużeniem oka.
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: URODA

Post autor: Martynkaa »

Michel pisze:Jak miałem 12 lat też lubiłem czytać wywiady z Edytą. Teraz jak już czytam, to wstydze się za nią i dziwię, że 40 latnia kobieta, może być aż tak bardzo infantylna.
wywiadów o drzewkach, roślinkach i tym podobnych nie biorę na serio, co nie zmienia faktu, że "lubię czytać Edytę" :wink:

nie wiem naprawdę po co ta seria wywodów i narzekań. Przecież niczego to nie zmieni.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: URODA

Post autor: Piter »

Phealer33 pisze:Słowa Edyty z koncertu dla HBO o "nieznanym taksówkarzu, który powiedział jej w taksówce, że kochał się z żoną przy DOTYKU" jest juz wątpliwe. Żaden normalny człowiek takich rzeczy nie mówi drugiemu, a tym bardziej wokalistce, którą spotyka po raz pierwszy. Co najmniej zdrowa reakcja Edyty powinna być odpychająca od takiego faceta, który najprawdopodobniej miałby coś z głową, mówić takie rzeczy na starcie bez zahamowań. Ale nie mi oceniać.
Moze tez bym watpil, gdybym nie slyszal niegdys wyznania, jaki poczynila innej wokalistce pewna dziewczyna. Nie wnikam, nie oceniam, nie znam nawet kontekstu wypowiedzi taksowkarza.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: URODA

Post autor: DAAMI »

Michel pisze:Do tego ten sztab 70 osób pracujących dla niej, wow! nie wiem czy Madonnie w ostatniej trasie towarzyszyło tyle osobistego personelu.
czytajcie ze zrozumieniem. Tam jest wyraźnie napisane, ze
"Gdyby zliczyć WSZYSTKICH RAZEM, jest ich około 70 osób. NIGDY naturalnie w tak dużym składzie NIE PRACUJĘ JEDNORAZOWO, jedynie w konfiguracjach "
ODPOWIEDZ