Grazia

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Emila555
Impossible
Impossible
Posty: 1931
Rejestracja: 11 wrz 2009, 18:16
Ulubiony album: wszystkie!!!!
Ulubiona piosenka: wszystkie!!!!
Lokalizacja: Szczecin

Re: Grazia

Post autor: Emila555 »

Wartość merytoryczna tego artykułu jest tak naprawdę poniżej wszelkiej krytyki.
20 lecie pracy artystycznej uwieczończone koncertem w HBO :shock: , rzekome doniesienia o długach, zamieszczenie na końcu artykułu wypowiedzi Edyty zupełnie wyrwanej z kontekstu, do tego te zdjęcia ściągnięte z fb. I tak jak mówicie artykuł zlepiony z tego co ostatnimi czasy wypiywały portale plotkarskie.

Edytę mogło to porządnie wyprowadzić z równowagi, ale to pewnie nie pierwszy i nie ostatni artykuł tego typu. Dobrze, że chce walczyć z takim rodzajem publicznych pomówień ale czy to coś da?

Z jednej strony sama chętnie mówi o swoim życiu w magazynach, choćby te ostatnie zdjęcia z wakacji w Party, z drugiej walczy bo jakieś pismo niesłusznie ją o coś oskarża.
Chyba trzeba być konsekwentnym w relacjach z mediami.

Życzę Edycie jak najlepiej, jeśli podjęła walkę z kolejnym tytułem, to trzymam kciuki żeby ją wygrała, ale myślę, że za jakiś czas i tak nikt już nie będzie pamiętał tych bredni, które wypisano w dzisiejszym numerze tego nowego pisma. Szkoda nerwów na to wszystko.
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grazia

Post autor: sexuality »

I ekspert z RMF FM się pojawił... Dla tych co nie wiedzą RMF FM zostało wykupione przez Bauer (m.in. wydawcę Grazii). Pan Adam pięknie się wypowiedział... Szkoda tylko, że sam zablokował Edycie piosenki, które rzekomo mu się podobały.
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Grazia

Post autor: Joan »

lado pisze:- bo wiekszosc rzeczy, o ktorych sie pisze nie ma z prawda nic wspolnego. To pozwala jej chronic swoje prawdziwe zycie prywatne. Zreszta nie ona to wymyslila, ba ona wcale nie jest w tym najlepsza. Duzo lepiej radzi sobie np Piotr Adamczyk, Tomasz Kammel, Anna Mucha itd.
Jesteś taki nierozumny czy głupi.
To od Edyty wiemy, że była więziona w złotej klatce, Darek zabierał jest dowód, Allan miał połamaną rękę przez Darka, Allan chodzi do szkoły dla bogaczy bo publiczna jest dla nieudaczników, swoich byłych obrzuca błotem, pisze jaka jest teraz zakochana, szczęśliwa. Tylko powiem, że schemat jest taki sam jak przy Darku.

Dodam jeszcze, że o Ance M. , Piotrze A. nie słyszy się tyle o ich życiu prywatnym co o Edycie.
lado pisze:- Bez urazy, ale bardzo nisko stawiasz poprzeczke dla slowa drukowanego w tysiacach egzemplarzy. Ten artykul to zlepek plotek i domyslow, nielaczacy sie logicznie w calosc, uciety w polowie.
Wyrwałeś zdane z kontekstu. Dobry wywiad bo piszę prawdę o tym, że Edyta nie koncertuje tylko zarabia pieniądze na reklamach i poj. występach. Ktoś w końcu napisał o tym wprost.
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grazia

Post autor: rav33 »

ona zawsze reaguje nie na to, co potrzeba, a jak wiadomo powszechnie gada głupoty, farmazony w wywiadach (już na koncertach też)... sama siebie powinna podac do sadu, bo sobie sama najbardziej szkodzi!
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Grazia

Post autor: karen »

a tak w ogóle jest to pierwszy od lat artykuł w prasie tzw. brukowej o karierze Edyty,a nie o życiu prywatnym.. Pewnie jest troche przesadzony-nie będe sie kłocic,ale pewnie też sporo obnazył....
temat sprzedaży płyty MY był poruszany tu na farum-według naszych przeliczń, zestawień Olisu wcale duzo wiecej Edyta nie sprzedała od tego co napisali...
zresztą z końcówką 'artykułu" trudno się nie zgodzić-jeśli kolejna płyta sprzeda sie tak jak MY-to moze byc juz całkiem ciężko....
Mogła Edzi nie pisać żadnych oświadczeń-to bym nawet nie wiedziała o istnieniu tego artykułu-a tak :PP
Ostatnio zmieniony 07 lut 2013, 14:41 przez karen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Grazia

Post autor: Kopaneek »

lado pisze:Artykul bardzo chaotyczny i wyjatkowo slaby. Te "osoby z branzy" to na moj nos sa wymyslone.
Mylisz się i to bardzo. Moja wykłdwoczyni powiedziała, że obecnie żadna redakcja nie pozwala sobie na takie triki. Nie po tym, co działo się w latach 2004-2006. I nie pracowała w "Kropka TV".
Emila555 pisze:Wartość merytoryczna tego artykułu jest tak naprawdę poniżej wszelkiej krytyki.
Nie zgodzę się. Ktoś obliczył na podstawie danch z OLIS'u, że Edyta sprzedała około 4 tysiące sztuk MY. To by się zgadzało.
Joan pisze:Wyrwałeś zdane z kontekstu. Dobry wywiad bo piszę prawdę o tym, że Edyta nie koncertuje tylko zarabia pieniądze na reklamach i poj. występach. Ktoś w końcu napisał o tym wprost.
Popieram. Jeśli dodać do tego sprzedaż MY - nie dziwię się, że Edyta najzwyczajniej... się wku*wiła. ;)
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Grazia

Post autor: Kopaneek »

lado pisze: A sam zlosliwie piszesz, ze te "przyjaciolki" Edyty wypowiadajace sie dla Faktu to przeciez sama Edyta.
Owszem, co nie zmiania Faktu, że redakcja posiada źródło tych informacji.
No chyba, że dla Ciebie Edyta jest zmyślona.
lado pisze:To jest przerazajace jak bardzo zaklamane sa media i jak latwo ludziom wcisnac najgorszy kit, a im nawet nie przemknie przez mysl, zeby poddac w watpliwosc to, co czytaja.
Dziwi mnie, że nie oburzałeś się tak namiętnie, gdy media "kłamały" na korzyść Edyty. ;)
Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Grazia

Post autor: Joan »

lado pisze:Ugryz sie lepiej w język zanim cos napiszesz. To nie sztuka kogos obrazic i ja moge dokladnie to samo albo i wiecej napisac o Tobie.Te gatki o zlotej klatce itd mialy na celu skupienie uwagi na czym innym niz prawdziwy powod rozstania. Skad w Tobie taka naiwnosc, zeby wierzyc we wszystko co Edyta mowi ?A osoby przeze mnie wymienione maja tuziny ustawek z publicznych klotni, opowiesci z sypialni, o orgazmach i masa innych. Nie wiesz o tym, bo sledzisz uwaznie "zycie" Edyty, nie ich, ale wierz mi ze jej- w porownaniu z innymi- wcale nie ma w mediach tak duzo.
Chce Ci tylko wytłumaczyć to, że:
- albo wierzymy we wszystko co Edyta powie
- albo nie wierzymy w nic

Nie mam ochoty i przyjemności przebierać w tym co jest dobre dla jej wizerunku a co nie. Tak samo mogę powiedzieć (idąc Twoim tokiem myślenia), że Edyta nie kocha Piotra bo nie należy we wszystko wierzyć co powie. Może chce przez to powiedzieć coś innego?

Wiesz co może przesadzam, ale Edyta Górniak celebrytka mnie już nie jara. Jak miałam 15 lat to wierzyłam w to co piszą o niej, zawsze wierzyłam w to co mówiła - teraz śledząc jej karierę 6 lat mam prawo do własnej opinii. Chce Edyty Górniak jako piosenkarki, która koncertuje, a nie w wywiadach mówi prawdę bądź nie.

Oczywiście teraz osoby czytające powiedzą jacy to źli jesteśmy z forum. Ale myślę, że każdemu z osobna zależy na jej karierze nie celebrytki ale piosenkarki. Przez tę krytykę po prostu każdy się sprzeciwia z tym jaką "politykę" teraz prowadzi Górniak.
Możecie tez pisać, że mogę zmienić idolkę,ale ja nie chce bo to Górniak mnie przyciągnęła do siebie a nie ktoś inny. Widocznie miała coś w sobie, teraz tym samym zniechęca kolejnych fanów do siebie.
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Grazia

Post autor: ja30 »

juz to bylo przerabiane z tymi fanami. kto bedzie z nia to bedzie kto odejdzie plakac za nim nie bedzie,beda nowi jak zwykle.
podala sprawe to ok ,wiec co robi nikogo a tym bardziej 2tyg. nie powinno interesowac ile ma kasy . widac ze chca sprzedac jak najwiecej na nazwisku GORNIAK ale to nic nowego.
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Grazia

Post autor: weroniuka »

Joan pisze: Chce Ci tylko wytłumaczyć to, że:
- albo wierzymy we wszystko co Edyta powie
- albo nie wierzymy w nic
To wcale nie działa tak prosto. Można raz komuś wierzyć w to, co mówi, a innym razem nie, bo w większości przypadków nie ma tak, że ktoś zawsze tylko kłamie albo zawsze mówi samą prawdę.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Grazia

Post autor: Marrcino »

3 tys tylko??? :shock:
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Grazia

Post autor: theshape »

sexuality pisze:I ekspert z RMF FM się pojawił... Dla tych co nie wiedzą RMF FM zostało wykupione przez Bauer (m.in. wydawcę Grazii). Pan Adam pięknie się wypowiedział... Szkoda tylko, że sam zablokował Edycie piosenki, które rzekomo mu się podobały.
I to jest wlasnie doskonaly dowod na to, jak bardzo "obiektywne" sa dzis media, dziennikarze. :roll:

Caly ten paszkwilowaty pseudoartykulik swiadczy o tym, ze wciaz jest wiele osob, ktore zycza Edycie az tak zle, ze posuwaja sie do produkawania tak slabych manipulacji. :? Bo to wlasnie jest manipulacja.
Ktos, kto opublikowal takie cos: a. liczy na zysk ze sprzedazy numeru b. sieje czarny PR szkalowanej osoby c. pewnie wzial kase za tego oczerniajacego paszkwila.
lado pisze:To jest przerazajace jak bardzo zaklamane sa media i jak latwo ludziom wcisnac najgorszy kit, a im nawet nie przemknie przez mysl, zeby poddac w watpliwosc to, co czytaja.
Tak, to jest przerazajace. :? Jeden artykulik i od razu wszyscy wierza, ze tak jest naprawde.

Nie dziwie sie, ze Edyta sie wq... la.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Grazia

Post autor: vanity »

lado pisze:Szkoda tylko, że Edyta nie "walczy" z tymi co piszą o jej życiu prywatnym.


- bo wiekszosc rzeczy, o ktorych sie pisze nie ma z prawda nic wspolnego. To pozwala jej chronic swoje prawdziwe zycie prywatne. Zreszta nie ona to wymyslila, ba ona wcale nie jest w tym najlepsza. Duzo lepiej radzi sobie np Piotr Adamczyk, Tomasz Kammel, Anna Mucha itd.
Świetnie nad mediami panuje Joanna Brodzik, brukowce nie publikują jej, bo ich pozwała i jest konsekwentna, żadnej wspópracy. Prasa z górnej półki, od czasu do czasu, głównie pisze się o niej aktorsko. Ciekawa postawa biorąc pod uwagę, że nie jest zbyt utalentowaną aktorką. Ale wiem jedno (z wywiadów), chcąc uprawiać ten zawód a nie inny, miała parę cięższych momentów, związanych z egzystencją od pierwszego do pierszego, co ją nauczyło pokory. Sukces Kasi i Tomka nie przewrócił jej w głowie, nadal stara się pracować, a dobrabia sobie w reklamach. Oczywiście zawsze można powiedzieć, że jest nudna i ona to nie to co Edyta, ale to bzdura. Z każdego pustaka można zrobić celebrytę i sztucznie wywoływać zainteresowanie. Kammel i Mucha to ludzie, którzy lubią wygodne życie bez ciężkiej pracy a i talentu im brak. Adamczykowi się dziwię, bo to świetny aktor, tabloidy całkowicie obdzierają go z talentu.
Kopaneek pisze:Nie zgodzę się. Ktoś obliczył na podstawie danch z OLIS'u, że Edyta sprzedała około 4 tysiące sztuk MY. To by się zgadzało.
3 czy 4 tysiące bez różnicy. Ale słabo. Tak sobie myślę teraz, że My słabo, za chwilę DVD, które też słabo się sprzeda i zastanawiam się czy Edyta będzie chciała wydać w ogóle nową płytę.
lado pisze:To jest przerazajace jak bardzo zaklamane sa media i jak latwo ludziom wcisnac najgorszy kit, a im nawet nie przemknie przez mysl, zeby poddac w watpliwosc to, co czytaja.
Piszesz, że zakłamane są media, a wcześniej napisałeś, że sama Edyta kłamie celowo w mediach:
lado pisze:Te gatki o zlotej klatce itd mialy na celu skupienie uwagi na czym innym niz prawdziwy powod rozstania.
Skad w Tobie taka naiwnosc, zeby wierzyc we wszystko co Edyta mowi ?
Media nie mają prawa kłamać, a artysta może z premedytacją. Po co zmyślać teksty o złotych klatkach, można powiedzieć, "nie Pani (redaktor) sprawa", tylko, że wtedy nie byłoby wakacji sponsorowanych przez gazetę, bo klatka jest sensacją w wywiadzie, a "nie Pani sprawa" już nie.
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Facebook - oficjalne konto Edyty

Post autor: Phealer33 »

Widziałem dziś reklamę GRAZI w telewizji. W czołówce była Edyta.
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Grazia

Post autor: Meg »

Gratuluje refleksu... :lol3:
Smiga juz od kilku dni
ODPOWIEDZ