Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Jubileuszowy - 100. odcinek programu

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: Virtual Tom »

Piter pisze:Jakaś inna mi się Edyta wydaje w tym programie. I sam nie wiem, o co chodzi, ale jest coś niepokojącego w tym, jak porusza głową, jaki ma ton głosu
Może wreszcie odpowiednio dobrane leki? :smierc: :placzka:
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: Robik »

O co chodziło z tym, że gdyby nie wyszła za Darka nie miała by Allana :?: Przecież najpierw był Allan, a potem dopiero ślub :roll: .
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: Frytka »

W II i III części Edyta będzie bardzo dużo mówiła o płycie, którą już niedługo ma wydać.
Ahhahhahahahh :buahaha:
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: ediva »

Robik pisze:O co chodziło z tym, że gdyby nie wyszła za Darka nie miała by Allana :?: Przecież najpierw był Allan, a potem dopiero ślub :roll: .
Edyta żałuje małżeństwa z Darkiem, ale nie żałuje Allanka. Chociaż Allanek powstał przed ślubem, to dzięki małżeństwu mogli przez pierwsze lata życia stworzyć dla niego pełną rodzinę.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: Natu$ »

Napisze krotko - czesc druga tak zenujaca, ze az przykro patrzec. Ogolnie to wszystko takie przykre raczej, no i oczywiscie Dareczkowi i Mamusi sie oberwalo, a jak. Tego szampana coraz wiecej, wiec sie boje trzecia czesc wlaczyc.
Awatar użytkownika
patrick
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 314
Rejestracja: 06 lip 2013, 15:05
Ulubiony album: Edyta Górniak/ My
Ulubiona piosenka: NPOW/ Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: patrick »

Druga część rzeczywiście, nie zachwyca. Jednak trzecią część polecam jak najbardziej, dużo o muzyce, scenie międzynarodowej- wiele ciekawych faktów.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: Margaret »

Na temat całości wypowiem się kiedy raz jeszcze w skupieniu przesłucham wszystkie 3 części naraz.

Natomiast jeśli ktoś po II części boi się włączyć kolejną to napiszę coś, aby zachęciło Was do obejrzenia go.

- Edyta krótko po Eurowizji miała pracować nad materiałem z Prince'm
- Wraz z Kubiakiem planowali powrót na scenę międzynarodową (właśnie z tym najnowszym materiałem!)
- Prace nad poprzednią płytą "MY" zakończyły się 7 miesięcy przed premierą (czyli jakoś w lipcu)
- Łukasz słyszał już 2 singiel z płyty, który mógłby być utworem eurowizyjnym i odstaje trochę od reszty piosenek
- Edyta powiedziała dlaczego nie chce jechać po raz kolejny na Eurowizje
- Piosenki, które do tej pory powstały pojawią się na płycie
- ....

Moim zdaniem część III wywiadu jest najlepsza.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: addar »

"mamusia jest w pracy" podsumowanie wywiadu :PP ten wstep za analem zbyteczny , biere sie za czesc 3
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: theshape »

Ten wywiad z soczkiem procentowym obnaza Edyte. Pokazuje, ze byly jakies szanse, ale przepadly wraz z odejsciem Wiktora, watpie, ze jest jeszcze ktos taki, kto wylozy kase na kariere Edyty, ktora ma teraz 41 lat, ale moze sie myle... Przyklad Lukasza pokazuje, ze wszystko sie moze zdarzyc. Lukasz ma niesamowitego farta, ten wywiad moze stac sie trampolina do jego sukcesu - nagrac Gorniak wygladajaca jakby na niego leciala, a jednoczesnie poruszyc wiekszosc plotkarskich tematow - niezle! Po ogladnieciu calosci odczuwam jeszcze wiekszy zal z powodu sytuacji, w jakiej znajduje sie Edyta niz przed obejrzeniem. Edyta ma bardzo malo wiary w siebie, szkoda, gdyby tylko miala jej tyle co taki Lukasz. Zastanawiam sie, dlaczego wlasciwie zgodzila sie na ten wywiad? Zeby byc w plotkarskich rubrykach przez kolejny miesiac? Z jakiegos innego powodu? Jest duzo pozytywnych komentow pod wywiadem. Mam mieszane uczucia.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: addar »

potwierdzaja sie wszystkie nasze domysły na teamat stosunlku edyty do kariery, gdyby chciała toby miała, do szczescia wystarczaja jej przesłodzone włazidupstwa i drbnostki z kim to sie nie umówiła i z kim to miała nie grac, sad...kariery z tego juz nie bedzie
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: max28 »

3 część - płakałem...
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: Flux »

EG pisze:Muszę mieć nastrój żeby śpiewać. Chyba, że mi płacą...
No i to jest właśnie kwintesencja twórczości Edyty. Niby żartem, niby serio, ale boleśnie celne ujęcie problemu. Edyta od samego początku boryka się ze swoim trudnym charakterem i tylko on stanął jej na drodze do prawdziwej kariery i artyzmu. Nie menadżerowie, nie producenci, nie wytwórnie. ONA sama. Mamy tylko namiastkę. Nie ma się co oszukiwać, że Edyta zrobi karierę światową. Ona w Polsce muzycznie prawie nic nie znaczy i wcale nie chce jej się tego zmieniać a co tutaj o zagranicy mówić. Cholernie przykre. Tak się pogubić...
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: sexuality »

Obejrzałam wszystkie trzy części. Mam mieszane odczucia. Edyta moim zdaniem w nim grała. Ile prawdy w jej odpowiedziach? Ciężko ocenić. Rozmowa z Allanem trochę dała mi myślenia pod względem prawdziwego "ja" Edyty. Kiedy chłopiec powiedziałał i "żebyś nie była na mnie zła" z takim lękiem zaniepokoiło mnie to w pewnym stopniu. To nie moje dziecko i nie ja wychowuje tego chłopca,ale Edyta wypadła niestety niekorzystnie i ten głos Allana brzmiał dziwnie... Jeśli celem tego wywiadu miała być kolejna pròba zerwania z wizerunkiem Divy to niestety się nie udało. Wyszło w wielu momentach sztucznie.

Zbędne były pytania o rodzinę. Nie pokoi mnie to,że ta kobieta opowiada wrażliwe historie z życie prywatnego - oczernia byłego męża,swoją biologiczną matkę.

Ogòlnie w wywiadzie padły fajne pytania. Łukasz zrobił to,z czym miało problem wielu zawodowych dziennikarzy w Polsce. Był porządny research. To trzeba przyznać jednak to zasługa jego podziwiania Edyty jako Artystki. Za to niektóre odpowiedzi EG poniżej pasa. Czasem słuchało się z zaciekawieniem,a czasem z totalnym
zażenowaniem. Pomijam kwestie rodzinne,ale wypowiedź o morderstwach,naprawianiu świata,naturze,kolejnych etapach życia niestety potwierdzają,że Edyta za bardzo mądra to nie jest. Sorry. To tak jak ze śp. Violettą Villas. Niektórzy powinni śpiewać i nic poza tym. Górniak należy do tych osOb.

Podobało mi się jak Łukasz obnażył mniemanie Edyty o samej sobie. Rozbawiło mnie,gdy ta zapewniała,że nie jest trudna we wspòłpracy. Gdy Jakóbiak dopytywał,nie padł żaden przykład ani uzasadnienie. Tak samo z wizerunkiem medialnym czy możliwości jakichkolwiek sugestii ze strony pracowników Edyty. Jak ktoś dobrze się wsłucha i kojarzy kilka sytuacji wyłapie i tu fałsz oraz obłudę.


Ostatnia część najciekawsza. Dużo ciekawostek. Fajnie,że wspomniała o kulisach współpracy z Princem. W okoliczności rozstania z Kubiakiem po "Edycie Górniak" jestem w stanie uwierzyć. Szkoda,że nie doszło do ich powrotu przy kolejnym albumie. Kariera międzynarodowa Divie się od dawna należy oceniając jej talent. Jednak przez Kubiaka to się nie uda. Wiktor miał wizję,kontakty i pieniądze. Bez tego ani rusz. Świat nie będzie patrzył że 17 lat temu Edyta zaczęłasobie działać na międzynarodowej scenie i zakończyła pracę 11 lat temu.
Bez teamu nie da rady. Wątpię też,aby znalazłby się ktoś kogo Edyta posłuchałaby w całości przy pracy nad płytą i promocjà jak Kubiaka. Charakter na to nie pozwoli. Niemniej na taką karierę jej talent tak jaknapisałam wyżej zasługuje.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: theshape »

Flux pisze:
EG pisze:Muszę mieć nastrój żeby śpiewać. Chyba, że mi płacą...
No i to jest właśnie kwintesencja twórczości Edyty. Niby żartem, niby serio, ale boleśnie celne ujęcie problemu.
Ale to od dawna wiadomo, ze Edyta spiewa dla kasy, to zadne odkrycie, nie wiadomo tylko dlaczego juz sie z tym nie kryje, tylko mowi o tym w wywiadach. Jesli to mialo byc smieszne, to niestety nie bylo. Czy jest az tak zdesperowana, zeby byc na jezykach? Ale to nie jest najistotniejsze. Problemem jest kompletny brak wiary w siebie oraz brak ambicji. Wydaje sie, ze Edyta chalturzy na roznych wystepach, zeby miec na rachunki, ona nie spiewa dla sztuki. Kasa moze byc powodem, zeby chciec zrobic kariere miedzynarodowa, ale najpierw ktos musialby na to wylozyc kase. Czy znajdzie sie jakis drugi Kubiak z kopalnia diamentow? Czy Edyta juz do konca bedzie odcinac kupony od wlasnego nazwiska? Abstrahujac, tak, Edyta to kolorowy ptak, ciekawe czy zdaje sobie sprawe, jak bardzo zawdziecza to genom. I tylko koni zal...
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Edyta w programie "20m2 Łukasza"

Post autor: Virtual Tom »

E.G. "Mogę tak Moją nogę na Twoją nogę?"

Ł.J. "Możżżżesz" (bo i tak mi nie bryknie) :pogrzeb:

:placzka: :ha:

Polać im więcej! :biba:
ODPOWIEDZ