Edyta w Superstacji

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5027
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta w Superstacji

Post autor: addar »

jedyne co mnie śmieszyło to kwestia K(r)upy:

- nie chce o tym gadac , ale wiesz to taki degenerat zniszczył zyce allankowi, ale już ruszałam z tym do przodu ale jak pomyśle ze allanek bedzie musiał zyc z cięzarem że jego tata zabił kobiete , o mój boże ale lepiej o tym nie mówić....gdyby tatuś alana nie siedział w więzieniu za zabicie kbiety to bym mogła jeżdzieć z allanaosem... :d no cóż lepiej się nad tym nie rozwodzić...
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w Superstacji

Post autor: Blur »

Dobra, jednak zmieniam nieco zdanie.
Dziś wpadł mi w ręce news, że Doda przeprowadziła się do nowego typka, widzę Edyta jest bardzo na bieżąco, żałosne. Myślałem, że mówi ogólnie o sesjach w Vivie z nowym facetem w nowym domku. To naprawdę słabe.

Co do Jagielskiego, kiedyś był zdecydowanie fajniejszy. Wywiad z wampirem traktuję wręcz jako rzecz kultową z mojego dzieciństwa, pamiętam jak oglądałem to z rodzicami.
Te jego dzisiejsze wywiady są słabe, chociaż jeśli chodzi o Edytę to był całkiem odważny, w zawoalowany sposób zadał kilka, myślę mało komfortowych dla Divy pytań. Pod pozorem delikatnego pytania w zasadzie zarzucił Edycie nadmierne komentowanie publiczne spraw prywatnych. Ciekawe czy zrozumiała.
Awatar użytkownika
theshape
Lunatique
Lunatique
Posty: 2519
Rejestracja: 01 cze 2012, 20:15
Ulubiony album: ten niewydany
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w Superstacji

Post autor: theshape »

Ale dlaczego zalosne, ze jest na biezaco? To przeciez nic takiego, przeciez dzis chyba kazdy ma dostep do neta, wystarczy otworzyc jeden portal i juz sie jest na biezaco. Nie oczekujmy, ze Edyta zyje w szklanej wiezy i nie wie, co sie dzieje na swiecie.
Mysle tez, ze Edyta bardzo dojrzala i zmienila sie w ciagu tych ponad 20 lat kariery, juz nie jest ta naiwna, slodka dziewczynka, ale czlowiekiem z krwi i kosci, i jak kazdy z nas ma swoje przemyslenia. I dobrze.
Widac, ze zdaje sobie sprawe z wplywu dziecinstwa na swoja osobe oraz surowego wychowania.
Na szczescie teraz jest wolna i moze robic, co chce.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: Edyta w Superstacji

Post autor: karen »

Jagielski zniesmaczony faktem ze ktoś wrzucił fote Edzi z brzuchem zza kulis Sylwestra :lol3:
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Edyta w Superstacji

Post autor: Frytka »

w zasadzie to nikomu się wprost nie oberwalo. Doda i Krupa trochę dostali po uszach, ale ludzie nie w temacie się nie zorientują. Nie wykorzystała kolejnej okazji żeby pojeździć po Piotrze. O matce nie będę pisać.
kamil87
The story so far
The story so far
Posty: 506
Rejestracja: 07 sty 2006, 0:44
Lokalizacja: daleko :)

Re: Edyta w Superstacji

Post autor: kamil87 »

i tak najlepszy był tekst o pracowitości :D a co do koncertu to naprawdę organizator chciał wyciągnąć z ludzi po 100 zł za mini występ z 4 utworami ? Edyta nie mogła po prostu zagrać normalnego koncertu ? Pełnometrażowy koncert raz na 3 lata, to chyba aż za nadto na tytuł pracowitej pszczółki :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta w Superstacji

Post autor: Aro »

Wtedy bilety by były po 250 zł bo pewnie diva sobie dużo życzy za takie występy. :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta w Superstacji

Post autor: vanity »

Flux pisze:organizator nazwał 4 utwory pełnym koncertem? Mało razy Edyta właśnie tak określała swoje występy z pojedynczymi piosenkami na jakichś galach? Ile razy mówiła, że gra dużo koncertów podczas gdy liczbę pełnoprawnych koncertów w ostatnich latach można policzyć na palcach jednej ręki?
Słuszne spostrzeżenie, dotychczas określenie "koncert" przy jednej czy raptem kilku piosenkach jej nie przeszkadzało.
Michael pisze:Szkoda tylko, że rozmowa nie dotyczyła nadchodzącej płyty.
Może nie ma jeszcze żadnej płyty, ona (płyta) już chyba kilka lat "nadchodzi".
rav33 pisze: tak czy siak, nie zawsze fajnie jest być Górniak - z tym się zgodzę. ale nierzadko tę popularność wykorzystywała, żeby dokopać.
Ale ma ponoć 20-letnie doświadczenie w branży powinna umieć nie dopuszczać do takich sytuacji, że ktoś ją wykorzystuje. Poza tym, nie kojarzę takich sytuacji z dalekiej przeszłości, czyli dawniej ktoś potrafił dopilnować aby wszystko było umówione i przygotowane jak trzeba.
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Edyta w Superstacji

Post autor: Mist »

Jagielski bardzo odwazny, ciekawe czy kiedys Edyta go znowu odwiedzi po tym wywiadzie nie wiem czemu sie go czepiacie. Wyglada troche mizernie ale bylo ok tylko szkoda ze nie zapytal o muzyke :roll:

Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja, ze Edyta ma juz nowego faceta, ale sie kryje. Podobnie bylo ze Sztaba. Ten sam cykl.
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Edyta w Superstacji

Post autor: lordarek1 »

Mist pisze:Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja, ze Edyta ma juz nowego faceta, ale sie kryje. Podobnie bylo ze Sztaba. Ten sam cykl.
mozesz mnie rozjasnic?
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: Edyta w Superstacji

Post autor: Mist »

Wystarczylo dobrze posluchac wywiadu i wychwycic pare detali :P
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: Edyta w Superstacji

Post autor: Bob »

skoro trasą koncertową 2014-nazwała szumnie kilka występów w ramach wspólpracy z Z-ką, to organizator koncertu wykazał się uczciwością pojmowaną w identyczny sposób.
Bardzo odważne pytania , wywiad podobał mi się.
Co do świąt 2014 i samotności-Edyta spędziła je sama przy stoliku w hotelu z synkiem, 99,9% - nie ma nikogo na ten moment w swoim życiu....
Moja cała bliższa i dalsza rodzinka ja uwielbia.
Na wieść o rozstaniu z Panem mecenasem posypał się grad epitetów , sprecyzuję,nikt w racjonalny sposób nie mógł pojąć jak można wypuścić z rąk tak wartościowego człowieka.A oglądali koncert w HBO i widzieli białą różę z dedykacją. Słysząc ją na żywo na koncercie miałem jakieś przeczucie , że ten związek się nie uda...
Po kilku miesiącach mamy efekt z odbicia.Media i pseudomedia typu Pudel atakują ja nieustannie ze spotęgowaną niechęcią, jest wystawiona na te ataki jak kiedyś Niemen, Villas i inne egzotyczne ptaki na naszym rynku muzycznym.Trzeba mieć twardą d..., żeby to wszystko znieść , móc funkcjonować, nagrywać, spokojnie zasnąć...
Edyta im mniej kłapie jęzorem i dementuje tym lepiej, ale czasem się nie da ....To, że jeszcze funkcjonuje na rynku mimo tak wstydliwie małego dorobku płytowego i praktycznie braku koncertów zakrawa na cud...
Z jej talentem powinna mieć własną scenę albo scenę w jakimś teatrze lub hotelu z właściwą oprawą jako gwiazda wieczoru + zapraszani goście . Serce mnie boli , że takie talenty sie w tym parszywym kraju marnują...
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Edyta w Superstacji

Post autor: Michael »

Taka mnie naszła refleksja a propos tego wywiadu, że ciężko jest być w Polsce Edytą Górniak.
Ja osobiście wolałbym nie trzaskać takiej kasy, jak Edyta i móc spokojnie chodzić po ulicach polskich miast.
Wydaje mi się, że nikt w polskim showbiznesie nie wzbudza aż tak dużego zainteresowania mediów i zwykłych ludzi, jak Edyta. Ona roztacza wokół siebie swego rodzaju splendor w stylu amerykańskiej gwiazdy. Niewiele jest w Polsce ludzi w showbiznesie, które zasługują na miano gwiazdy. Edyta przez społeczeństwo właśnie tak jest traktowana, mimo, że wielu ludzi nie ma o niej dobrego zdania. Szkoda tylko, że większość tego zainteresowania generują kwestie niezwiązane stricte z muzyką.
Awatar użytkownika
Frytka
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 623
Rejestracja: 28 lut 2014, 16:05
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Siedlce

Re: Edyta w Superstacji

Post autor: Frytka »

Edyty niedługo w innym programie Superstacji - "Na Tapecie".
Jakaś pani pracująca tam wstawiła foto z Divą i w komentarzu wspomniała, że niedługo będzie.

-- Dodano: 11 sty 2015, o 14:29 --
Bob pisze:Moja cała bliższa i dalsza rodzinka ja uwielbia.
Na wieść o rozstaniu z Panem mecenasem posypał się grad epitetów , sprecyzuję,nikt w racjonalny sposób nie mógł pojąć jak można wypuścić z rąk tak wartościowego człowieka.A oglądali koncert w HBO i widzieli białą różę z dedykacją. Słysząc ją na żywo na koncercie miałem jakieś przeczucie , że ten związek się nie uda...
Grad epitetów w odniesieniu do Edyty czy Piotra?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta w Superstacji

Post autor: Aro »

Frytka pisze:Edyty niedługo w innym programie Superstacji - "Na Tapecie".
Obrazek

To w tym w którym Doda była tego samego dnia kiedy Edyta u Jagielskiego.
ODPOWIEDZ