wRealu24

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: wRealu24

Post autor: spot_me »

Edyta jest ''zalezna intelektualistka'' :ha: Zalezna od filmikow w internetach i od ideologii pompowanej w nia przez Allana.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: wRealu24

Post autor: endeven »

Myślę że dzieci i nastolatki też chcą być bardzo niezależne intelektualnie. Zawsze wiedzą lepiej, a rodzice ich ograniczają. Isnt it? :roll:
Awatar użytkownika
fashionman
Sit down
Sit down
Posty: 59
Rejestracja: 02 sie 2012, 12:51
Ulubiony album: dotyk
Ulubiona piosenka: gone
Lokalizacja: Gdańsk

Re: wRealu24

Post autor: fashionman »

"Edyta Górniak sama zgłosiła się do telewizji, której przekaz jest nienawistny. A potem wysłała podziękowania":
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/po ... spartanntp
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: wRealu24

Post autor: Gosia1423 »

Zgłosiła się sama i wysłała podziękowania :facepalm:
Niech ona serio, zmieni ten "dream team"... :roll:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: wRealu24

Post autor: endeven »

a niech sobie ma jaki team chce, tylko niech zacznie zgłębiac tematy i czytać fachowców w danych tematach, a nie gównoburzystów, którzy świadomie zbijają swój kapitał na populizmie i demagogii.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: wRealu24

Post autor: Virtual Tom »

To jest wprost niewyobrażalne!

Czy leci z nimi pilot?

:niedlaczego:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: wRealu24

Post autor: Piter »

Kopaneek pisze:
B@r pisze:Czytam ten wątek i zastanawiam się, w odniesieniu do wpisów zapaleńców Edi. Czy wy zawsze - bez względu na wszystko - będziecie bronić Edyty?
Niech każdy decyduje o sobie, a Wy zrozumcie, że są ludzie niezależni intelektualnie, co czyni ich wolnymi od ślepej i niewolniczej lojalności wobec ideologii. ;)
Dla mnie to ok, nie potępiam jej za występ w tym medium, ale myślę, że miałoby to większy sens, gdyby oprócz tych antyglobalistycznej i antyszczepionkowej części, powiedziała o tym, co ja różni od tego medium. Wtedy zarysowałaby jak bardzo jest nie do zaszufladkowania.
Swoją drogą, jeśli rozmawiałem z addarem przy piwie, to mam teraz poglądy takie, jak on? To wszystko idzie w jakimś dziwnym kierunku, zamykamy się, każdy w swojej przegrodce, musimy szufladkowac innych, bo inaczej co, nie wiemy, z kim rozmawiamy? Fajnie jest jednak spotykać się i rozmawiać ponad podziałami, choć pewnie nie zawsze się da. Chwała Edycie za ten odważny krok, choć pod tym wywiadem bym się nie podpisał.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: wRealu24

Post autor: endeven »

Ale o to chodzi, jak już poszła w takie miejsce to mogła zrobić z tej wizyty pożytek, reagować tak jak potrafi, powbijać prowadzacemu kilka szpileczek, zbic go z tropu, jakos sie opowiedziec a nie wyjsc na taką co to przyklepała potakiwaniem glowy pewne kontrowersyjne manipulacyjne prawackie tezy. Ja juz teraz nie wiem co ona tak naprawde ma do powiedzenia na temat tęczy w sercu i gay comunity. Ikona lgbt na okladce repliki? Srsly? Wiem natomiast kiedy diabel sie cieszy i jak jest nakrecona na spiskowe bzdety. Jest mi wstyd a z drugiej strony jest mi zal ze jest tak łatwa do przekabacenia demiurgom.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: wRealu24

Post autor: Kopaneek »

endeven pisze:jak już poszła w takie miejsce to mogła zrobić z tej wizyty pożytek, reagować tak jak potrafi, powbijać prowadzacemu kilka szpileczek, zbic go z tropu, jakos sie opowiedziec
Może nie chciała?
Ma prawo.
Nie jest na niczyjej smyczy.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: wRealu24

Post autor: endeven »

No zauważyłem, że nie chciała. A ja przeciwnie, mam ochotę to skrytykować.

Dodano po 10 godzinach 21 minutach 1 sekundzie:
Jürgen Klopp (trener Liverpoolu, obecnego lidera ligi angielskiej) zapytany przez dziennikarza podczas konferencji prasowej o pandemię COVID-19 odpowiedział:
„Wiesz, czego nie lubię w życiu? Tego, jak o bardzo poważne sprawy pyta się trenera piłkarskiego. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego mnie o to pytasz, jak jesteśmy w takim samym położeniu. Nie jest istotne, co o tym sądzą znani ludzie. O takich rzeczach musisz rozmawiać z odpowiednimi ludźmi, którzy się na tym znają. Nie ludźmi, którzy nie mają na ten temat wiedzy tak, jak ja. Ja jestem trenerem, nie rozumiem polityki, koronawirusa, więc dlaczego mnie o to pytasz?”
sedno. dla celebrytów.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: wRealu24

Post autor: Gosia1423 »

Świetna odpowiedź! Większość celebrytów powinna ją sobie wytatuować.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: wRealu24

Post autor: B@r »

- To jest jakaś kompletna degrengolada, żeby Edyta Górniak zapraszała ministra zdrowia na rozmowę uświadamiającą o szczepionkach, które według jej (nie)wiedzy są szkodliwe – mówi o zjawisku celebrytyzacji pseudonauki Milena Kruszewska z Fundacji Watch Health Care.
Stop dla pseudonauki. 20 organizacji pacjentów apeluje do celebrytów – https://tech.wp.pl/stop-dla-pseudonauki ... ent%3Dtech

:)
mpjp
The story so far
The story so far
Posty: 498
Rejestracja: 27 sie 2011, 23:31
Ulubiony album: następny
Ulubiona piosenka: Obudźcie mnie
Lokalizacja: PL

Re: wRealu24

Post autor: mpjp »

Padłem: W szpitalach powstaną oddziały dla celebrytów. Bez lekarzy, bo sami na medycynie znają się lepiej https://aszdziennik.pl/129611,w-szpital ... ez-lekarzy
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: wRealu24

Post autor: spot_me »

Mam nadzieje, ze ktos jej podesle ten link i ze jest na tyle swiadoma i refleksyjna, ze bedzie jej wstyd gdy to przeczyta.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: wRealu24

Post autor: endeven »

Czy ja wiem. Prędzej uznałaby, że jest zniewolony przez światowe media i potrzebuje kogoś, kto go oświeci.
ODPOWIEDZ