wRealu24

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: wRealu24

Post autor: ray »

Jestem zdumiony, że ktoś po obejrzeniu tego wywiadu może naprawdę uważać, że Edyta jest niesamowicie inteligentna. :shock: O jej inteligencji świadczy np. to, że potrafi genialnie interpretować utwory, celnie wbijać szpile wrogom i od lat utrzymywać chorobliwe zainteresowanie mediów mimo braku spektakularnych sukcesów. Ale już to, że ona w wywiadzie dla Marcina Roli prezentuje swoje poglądy ukształtowane pod wpływem filmików z netu, które polecił jej Allan, zdecydowanie nie świadczy dobrze o jej inteligencji, wręcz przeciwnie. Przecież ona nie powołała się tam na żadne autorytety naukowe! I wygadywała po prostu bzdury, takie jak np. to, że oddychając w maseczce, wdychamy własne spaliny. :roll: Podłączam się więc do pytania Spot_me: "Co tam było tak mądrego?".

Pawel, napisałeś, że jakieś 98% komentarzy pod wywiadem jest pozytywnych. Tak, tylko że są to komentarze przede wszystkim od sympatyków skrajnej prawicy i fanów teorii spiskowych. I nie tylko na naszym forum Edyta spotkała się z krytyką za ten wywiad. Na największej grupie fanów na Facebooku dwa najwyżej ocenione komentarze to:
Nie ma to jak mówić o miłości do homoseksualistów a później być gościem w największym faszystowskim i homofobicznym kanale na YT. Brawo edzia
Przepraszam, ale czuje jakby Edyta napluła mi na twarz. Napluła, a potem dała plaskacza. Marcin Wieczorek, Magda Sowa czy Wy w ogóle z Nią jeszcze pracujecie? Naprawdę? Wywiad u Roli? Co będzie dalej, wywiad u Rydzyka w radio maryja? Nie, nie można poprawiać tęczy na zbawiciela, dawać wywiadu Grabariemu w Replice a potem występować u kogoś takiego. Polecam zaznajomić się z poglądami Roli nt. Unii Europejskiej, społeczności LGBT, którą podobno Edyta tak szanuje ( wywiad po koncercie Glamu). Edyta ma wspaniały głos, emocjonalność, talent, ale polityki nie rozumie zupełnie, a niestety bierze w niej udział szwendając się po skrajnie prawicowych, kanapowych pseudotelewizjach. Jestem oburzony tym ruchem, serio, cios.
Tak więc nawet od "fanusiów z Fejsa" Edyta zebrała cięgi za ten wywiad...
I nie uważam, by Gosia1423 przegięła, pisząc o przybiciu piątki Hitlerowi. Oczywiście Marcin Rola nie jest ludobójcą, ale nie o to tu chodzi. Jeśli ktoś udziela wywiadu facetowi, który jest blisko związany z Młodzieżą Wszechpolską i ONR i który w prostacki sposób obrażał społeczność LGBT i nie tylko, to pokazuje tym samym, że toleruje takie zachowanie. W przypadku Edyty razi to jeszcze mocniej, bo do tej pory wydawało się, że ona ma liberalne poglądy i jest bardzo wrażliwa na sytuację społeczności LGBT w Polsce. Gdyby na przykład Doda zrobiła sobie teraz wspólny live na Instagramie z Kają Godek albo Jackiem Międlarem, to tak samo wyszłaby na chorągiewkę na wietrze, na osobę bez "utrwalonego kręgosłupa" (jak to mawia Edyta) i też część jej fanów poczułaby się zdradzona.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: wRealu24

Post autor: tomek7 »

Chyba za bardzo co niektórzy zagalopowali się ze swoimi teoriami :ha:
Edyta nie poszła tam na ten wywiad z powodów politycznych tylko z racji swoich poglądów co do chorej sytuacji z wirusem i zamieszania wokół tego (więcej ludzi co roku umiera na grypę ale pandemii wówczas nie ma).
Edyta nie jest przeciwko LGBT, Allan również (na insta kiedyś napisał, ze nie ma nic przeciw tej społeczności tylko nie zgadza się na małżeństwa czy coś w ten deseń).
Porównywanie tej całej sytuacji z Hitletem to już jest poniżej jakiegokolwiek komentarza ;(
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: wRealu24

Post autor: Marcin A. »

Załamanie normalnie. Ikona LGBT na antenie homofobicznej stacji rozmawia o swojej wierze i dobru ani słowem nie zająkając się w stronę prowadzącego i jego pogardliwego nazywania osób LGBT lewactwem....
Takie rzeczy tylko u Edyty....
Filemon2
Sit down
Sit down
Posty: 71
Rejestracja: 26 lis 2017, 0:03
Lokalizacja: Polska

Re: wRealu24

Post autor: Filemon2 »

Wow, Edyta w przyjacielskiej rozmowie z obrzydliwym FASZYSTĄ! :shock:

Szczepionki jeszcze nie ma i nie wiadomo, czy w ogóle będzie, ale Edka już wie, że będzie tak samo szkodliwa jak wszystkie inne (bo dzieci w przeszłości zapadały na chorobę Heinego-Medina i gruźlicę przez to, że były smutne i brakowało im wiary, natomiast ospa prawdziwa, jak wiemy, zniknęła w latach siedemdziesiątych za sprawą wyboru Karola Wojtyły na papieża), koronawirusa oczywiście wyhodował i rozprowadził po całym świecie Bill Gates, któremu źle patrzy z oczu i który planuje wytłuc dziewięć dziesiątych ludzkości, żeby przypodobać się Szatanowi... albo dlatego, że chce jeszcze więcej zarobić i będzie inwestował w biznes usług pogrzebowych...

W każdym razie :edi: osiągnęła swój cel. W szołbizie zastój, a ona, bidulka, spragniona uwagi, poszła tam, gdzie jeszcze mają czynne i wytoczyła na tyle ciężkie działa, żeby zapewniły jej rozgłos.

Ciekawe, czy po tej akcji jakieś poważniejsze media w tym kraju będą chciały z nią jeszcze rozmawiać, czy zostanie jej już tylko TVPis...
Bob
Lunatique
Lunatique
Posty: 2847
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:26
Ulubiony album: Perła
Lokalizacja: Poland

Re: wRealu24

Post autor: Bob »

Edyta powinna być spokojna , jeśli ta szczepionka powstanie —podobnie jak grypa będzie szczepieniem uzupełniającym nie obowiązkowym!!!Nikt jej nie będzie zmuszał ,pistoletu do skroni nie będzie przystawiał,nie będzie stosowana jako tajne nocne opryski czy dodawana do kranówki...
Ponadto szczepień nie testuje się na celebrytach !!!! tylko ochotnikach,skład szczepionek nie jest wiedzą utajnioną , istnieją strony internetowe wykazujące każdy składnik , adjuwant itd
Wystarczy poszukać w necie a nie powielać debilne opinie sztabu putinowskich troli siejących
dezinformacje.
https://szczepienia.pzh.gov.pl/wszystko ... epionek/2/
https://gis.gov.pl/kategoria/zdrowie/pr ... czepienia/
Awatar użytkownika
optymista
The story so far
The story so far
Posty: 532
Rejestracja: 21 paź 2007, 19:20
Lokalizacja: wawa

Re: wRealu24

Post autor: optymista »

Wywiad to niestety kompromitacja EG co niestety jest kolejnym potwierdzeniem, że nie należy słuchać co ta osoba ma do powiedzenia. Co najwyżej można słuchać jej piosenek.

Na twitterze jest pogrom, rozprawili się z nią celebryci wszerz i wzdłuż, suchej nitki nie zostawił również najbardziej znany epidemiolog w Polsce. Albo jest na tyle naiwna i bezmyślna, dając sobą łatwo manipulować, albo nie jest do końca szczera ze swoimi fanami, których gro stanowią właśnie LGBT jako najbardziej oddani. Nie wiem co bym teraz zrobił jakbym należał do sztabu gejowskich współpracowników Edyty, na pewno czułbym się fatalnie - zdradzony jakby ktoś zaufany nagle napluł w twarz. Raczej szukałbym sobie innej pracy.
tomek7 pisze: Allan również (na insta kiedyś napisał, ze nie ma nic przeciw tej społeczności tylko nie zgadza się na małżeństwa czy coś w ten deseń).
Czyli jednak ma coś przeciwko społeczności LGBT. Zresztą odkąd Allanek wzrasta dojrzewa i ma własne zdanie EG jest jakby bardziej skłonna do przyjmowania poglądów homofobicznego prawactwa. Kiedy Allanek palnął homofobiczną głupotę Edyta się wykręcała i go usprawiedliwiała. Kiedy w rzeczonym wywiadzie pan "dziennikarz" rzucił, że LGBT to antywartości EG nie pisnęła słowem. Kiedy zaczął opowiadać, że LGBT organizują "spędy, na których obrażają religię" EG wręcz przytaknęła, a następnie dolała oliwy do ognia przytoczając przykład Nergala. Wg. niej LGBT powinni szanować homofobiczną ideologię religijną, natomiast wyznawcy tejże ideologii nie muszą szanować LGBT.
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 301
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: wRealu24

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

optymista pisze:Kiedy zaczął opowiadać, że LGBT organizują "spędy, na których obrażają religię" EG wręcz przytaknęła, a następnie dolała oliwy do ognia przytoczając przykład Nergala. Wg. niej LGBT powinni szanować homofobiczną ideologię religijną, natomiast wyznawcy tejże ideologii i nie muszą szanować LGBT.
Mam wrażenie, że oglądaliśmy dwa różne wywiady. Co ma wspólnego oburzenie wywołane podarciem Biblii z LGBT? Mam wrażenie, ze wiele osób chce dostrzec w wywiadzie to, czego tam nie ma. Oprócz swojego zdania na temat szczepionek Edyta podkreśliła, ze to jedna z nie wielu kwestii w których jest tak radykalna, a w życiu jest bardzo tolerancyjna, kiedy Rola zapytał ja o konserwatywne poglądy. W którym fragmencie Edyta stwierdziła, ze katolicy nie musza szanować społeczności LGBT? Określanie katolików mianem homofobicznej ideologii tez uważam za nadużycie. To, że są w kościele osoby które odnoszą się w ten sposób do tej społeczności nie świadczy o ogóle katolików.
Awatar użytkownika
optymista
The story so far
The story so far
Posty: 532
Rejestracja: 21 paź 2007, 19:20
Lokalizacja: wawa

Re: wRealu24

Post autor: optymista »

Ideologia katolicyzmu jest ideologią homofobiczną to jest fakt i nie ma w tym momencie znaczenia, że są katolicy, którzy nie zgadzają się z kościołem, biblią, katechizmem, bo to już jest hipokryzja. Jeżeli się z czymś nie zgadzasz to nie chcesz mieć z tym nic wspólnego, a nie należysz sobie czujes się częścią danej społeczności i udajesz, że czarne jest białe. Kościół katolicki jest w Polsce organizacją numer jeden odpowiedzialną w największym stopniu za propagandę przeciwko społeczności LGBT. Tu nie ma co zamydlać rzeczywistości.

Owszem ludzie dostrzegają elementy, których w wywiadzie po stronie Edyty zabrakło, a których możnaby oczekiwać od osoby mieniącej się gay-friendly, obracającej się w tym środowisku, współpracującej z gejami. Zabrakło np. reakcji na stwierdzenie Ruli, że LGBT to "antywartości". Zabrakło reakcji na "spędy", w których rzekomo obraża się religię. Gdyby EG była taka przyjazna, za jaką chce uchodzić i miała więcej oleju w głowie odpowiedziałaby, że owszem LGBT protestują w różny sposób, jednak jest to reakcją na propagandę nienawiści ze strony piewców homofobicznej religii, przedstawicieli kościoła, pana Jędraszewskiego itd. Zatem albo ona się w tym kompletnie nie orientuje i jest pogubiona, a co za tym idzie łatwa do manipulacji i chwiejna, albo zachowuje się umyślnie próbując coś dla siebie ugrać na przypodobaniu się opcji światopoglądowo-polityczne, która w tym momencie jest u władzy.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2020, 12:12 przez optymista, łącznie zmieniany 1 raz.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: wRealu24

Post autor: Katarzynaa »

Czytam wypowiedzi niektórych z Was i zastanawiam się czy oglądaliście cały wywiad od początku, choćby pierwsze 10 minut czy oparliście się tylko na przekazach medialnych? Kolejne nasuwające się pytanie to, zakładając, że tak oglądaliście, to czy posługujemy się na pewno tym samym językiem i tak samo rozumiemy wypowiadane słowa? A może a priori ze złym, negatywnym i nieobiektywnym nastawieniem włączyliście wywiad dlatego, że Edyta udzieliła go takiej a nie innej stacji?

Ustosunkowując się już bezpośrednio do totalnych bzdur i nadinterpretacji, które zostały tutaj napisane:

- Edyta wprost powiedziała, że nie jest wstanie pod kątem naukowym/medycznym ocenić kwestii samego wirusa bo od tego są naukowcy! Więc skąd w Waszych głowach powstały jakiekolwiek uszczypliwości, że celebrytka bez wykształcenia kierunkowego i bez matury wypowiada się w kwestii samego wirusa, otóż nie zrobiła tego - odnosiła się do kwestii paniki strachu, która powstała i która w jej subiektywnej ocenie jest nieuzasadniona, w tak wielkim rozmiarze! O tym był głównie cały wywiad, że ludzie przez media i rządy zostali zastraszeni, podczas gdy nawet jeżeli wirus jest faktycznie groźny to ludzi powinno się wraz z wprowadzaniem rozwiązań bezpieczeństwa USPOKAJAĆ, aby uniknąć zbiorowej paniki;

- Edyta wprost powiedziała, że nie zna pełnego profilu stacji i tylko w kwestii zdroworozsądkowego podejścia do tematu pandemii wywarli na niej dobre wrażenie, w żaden sposób nie odcięła się od LGBT, ale o tym dalej, wracając do kwestii stacji powiedziała wprost, że nigdy nie da się zaszufladkować, że żadna stacja jej nie kupi, że będzie współpracować z wszystkimi stacjami bo ważne jest przesłanie, która ona niesie ludziom nie stacja! a niektórzy tutaj już snują teorie o szykowaniu sobie drogi do fotela jurorskiego w TV PIS (WTF??!!!);

- Edyta w skrajnie prawicowej, konserwatywnej i pełnej nienawiści do innych ludzi telewizji mówiła o TOLERANCJI, O PRAWIE DO WŁASNYCH POGLĄDÓW, O WOLNOŚCI, O TYM, ŻE NIE GRUPUJE I KATEGORYZUJE SWOICH ODBIORCÓW więc jakim Ku... Cudem zarzucacie jej obrazę LGBT?! Przecież to wręcz mistrzostwo żeby wejść do tego programu mówić o szacunki i miłości gościowi, który pluje jadem na innych i ba! jeszcze w niektórych momentach zyskiwać jego potakiwanie (szczerze WIELKIE OWACJE dla Edyty, sztos na maksa!), jakby wchodzić w ten wywiad między wiersze to koleś największemu wrogowi ukłony składał i przyznawał rację do tego, że każdy z Nas jest WOLNY... no, ale jak jeżeli ktoś nie chce to nawet w piękny słoneczny dzień będzie widział #CIACH# na trawniku bo tak nastawił swój mózg..

- co do kwestii szczepionek, to niestety, bardzo mi przykro, ale muszę zburzyć Wasz świat bo nie każdy kto zgodził się z Edytą jest płaskoziemcą i nieukiem, ja mam wyższe wykształcenie i obracam się głównie w takim towarzystwie (tak wyszło, nie selekcjonuje ludzi) i też W CHWILI OBECNEJ, mam bardzo duże wątpliwości co do szczepionki na SARS-2, i w CHWILI OBECNEJ nie dała bym się zaszczepić >>>> powód dodatkowy (nie jedyny), to choćby projekty przepisów, które znosiłyby wszelkie ewentualne roszczenia odszkodowawcze do Państwa, czy firm farmaceutycznych, które wprowadziłyby je na rynek.

Można by tu jeszcze sporo wymieniać, ale na pewno do takich absurdów jak Hitler, czy wykształcenie kierunkowe itp. odnosić się nie będę. W jednym zdaniu tylko wspomnę, że jakoś o Konstytucji i prawie bardzo chętnie się wszyscy wypowiadają, a wykształcenia kierunkowego, doświadczenia w pracy prawnika, a już tym bardziej konstytucjonalisty nie mają, także tak...

I szczerze nie napisałam tego wpisu po to, aby Was przekonać, czy skłonić do myślenia bo wystarczy przejrzeć setki wpisów na tym forum żeby wiedzieć, że już dawno nikt i nic do co niektórych nie dotrze. Napisałam to tylko po to żeby w przyszłości nie mieć wyrzutów sumienia, że nie dałam Wam szansy bo patrząc przez pryzmat wielu wypowiedzi wolę nawet nie wiedzieć jak smutne i przykre życie prowadzicie, przynajmniej taki wyłania się obraz, sorry, ludzi sfrustrowanych, nakręconych, niedocenionych, niewysłuchanych, skrzywdzonych lub z poczuciem krzywdy, którzy DZIĘKI BOGU mają to forum gdzie mogą siedzieć od lat i dawać upust swoim negatywnym wewnętrznym emocjom i uczuciom bo osoba, która miała być Ich wybawcą okazała się katem dla ich, już i tak poranionych, dusz..

Wracając do kwestii wywiadu, według mnie bardzo dobry, Edyta mówiła w sposób rozważny, widać było, że sama pilnowała się, aby za bardzo nie "odlecieć" w swoje duchowe i metafizyczne ulubione tematy, starała się dobrze dobierać słowa ani nikogo nie urazić i przedstawić swój pogląd zdroworozsądkowo. W mojej ocenie wywiad bardzo udany.

Natomiast jak wspomniałam powyżej Edyta odcięła się w sposób dyplomatyczny i elegancji od głównego nurtu stacji już w pierwszych 10 minutach wywiadu, także każdy zarzut w kwestii LGBT jest chybiony.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: wRealu24

Post autor: KrzysiekF »

Już od czasu kiedy z wielką radością wspominała o szkole Allana pod auspicjami ministra obrony czyt. Macierewicza nie miałem wątpliwości w , która stronę to idzie.

Jego polubienia na Insta > czyt. ego środowiska które podpaliło tęczę na Pl . Zbawiciela do, której Edyta ze łzami w oczach wpinała kwiaty. Tych, którzy krzyczeli " kto nie skacze jest p edałem"

On szukał męskich tematów, wybrał wojsko. A tam jedyny słuszny przekaz, ideologia narodowa. Chciał być męski bo ile można rozmawiać w domu o ciuchach, gejach , stylistach i kieckach na gale. Wyszedł z fajką przy ustach manifestując męskość, odrębność... Wziął na ramiona pistolety i bagnety.

Jeżeli chodzi o Allana to myślę, że najlepsze dopiero przed Nim. Teraz dopiero poczuje wiatr w żagle...

Jestem ciekaw jak czuł się Wieczorek odprowadzając Edytę do studia, jak czuje się jej ekipa.

Nie mam więcej nic do dodania.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2020, 12:26 przez KrzysiekF, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
optymista
The story so far
The story so far
Posty: 532
Rejestracja: 21 paź 2007, 19:20
Lokalizacja: wawa

Re: wRealu24

Post autor: optymista »

Katarzynaa pisze: Natomiast jak wspomniałam powyżej Edyta odcięła się w sposób dyplomatyczny i elegancji od głównego nurtu stacji już w pierwszych 10 minutach wywiadu, także każdy zarzut w kwestii LGBT jest chybiony.
Niestety nie jest chybiony, bo jednak Edyta reagowała milczeniem, albo przytakiwaniem na homofobiczną propagandę prowadzącego. W niektórych momentach wręcz dolewała oliwy do ognia. I owszem czasem starała się być dyplomatyczna mówiąc o tym, że nie zna profilu stacji, jednak ona ten profil doskonale poznała zanim się jeszcze zdążyła odezwać w pierwszej minucie usłyszała, że wrealu24 to stacja "walcząca z lewackim bełkotem". Również na to zupełnie nie zareagowała, od samego początku wiedziała z czym i z kim ma do czynienia. Nie urągajmy jej minimum jakiejkolwiek inteligencji i nie udawajmy, że przed programem nie zrobiła choćby minimum reaserchu i sobie nie wpisała na google kim jest prowadzący i jakie poglądy głosi przeciwko komu.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2020, 12:20 przez optymista, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: wRealu24

Post autor: addar »

Proszę rozróżniać LGBT od ludzi homoseksualnych. Nie można postawić znaku równości między nimi. LGBT to coś więcej, to ideologia, głoszone przekonania i ogólny zamysł na funkcjonowanie świata. Osobiście nie potępiam homoseksualistów, nie cierpię i nie znoszę jednak, niczym pewien smurf, ruchu LGBT. A propos nie cierpię również stosowania akronimów i ogólnie pojęć z języka angielskiego w mowie polskiej.

LGBT jest ruchem amerykańskim powstałym na kanwie życia w USA. Przekładanie go na polski grunt jest zabawne i śmieszne ale chyba lubimy zapożyczać od Ameryki.
Ogólnie zamysł że istnieje jakaś społeczność LGBT jest tak irracjonalny i bez sensu że szkoda gadać ale rozumiem ze ludzie lubią się szufladkować i czuć przynależność do jakiejś grupy.

Pomiatacie tą Edytą a mam wrażenie że część z was zupełnie nie obejrzała tego wywiadu, potępiając Aniołka tylko dlatego że mówiła to u tego youtubera.
Awatar użytkownika
optymista
The story so far
The story so far
Posty: 532
Rejestracja: 21 paź 2007, 19:20
Lokalizacja: wawa

Re: wRealu24

Post autor: optymista »

Mylisz się LGBT nie jest ideologią, LGBT oznacza skrót osób nieheteronormatywnych nic więcej żadna ideologia. Osoby, które próbują zrobić z LGBT "ideologię" to ci, którym zależy na tym, aby ta społeczność nie miała w Polsce takich samych praw jak hetero. Są to również przeważnie obrońcy homofobicznej ideologii religijnej i/lub ich członkowie. To właśnie kościół katolicki wymyślił coś takiego jak "LGBT jako ideologia" i to on jest odpowiedzialny za tę kłamliwą narrację.
Katarzynaa
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 294
Rejestracja: 04 cze 2017, 21:43
Ulubiony album: MY, EKG
Ulubiona piosenka: Love is a lonely game
Lokalizacja: Leszno

Re: wRealu24

Post autor: Katarzynaa »

Bob pisze:Edyta powinna być spokojna , jeśli ta szczepionka powstanie —podobnie jak grypa będzie szczepieniem uzupełniającym nie obowiązkowym!!!Nikt jej nie będzie zmuszał ,pistoletu do skroni nie będzie przystawiał,nie będzie stosowana jako tajne nocne opryski czy dodawana do kranówki...
Ponadto szczepień nie testuje się na celebrytach !!!! tylko ochotnikach,skład szczepionek nie jest wiedzą utajnioną , istnieją strony internetowe wykazujące każdy składnik , adjuwant itd
Wystarczy poszukać w necie a nie powielać debilne opinie sztabu putinowskich troli siejących
dezinformacje.
https://szczepienia.pzh.gov.pl/wszystko ... epionek/2/
https://gis.gov.pl/kategoria/zdrowie/pr ... czepienia/
Przepraszam, a skąd już teraz w tej chwili wiesz, że szczepionka będzie dobrowolna? Oczywiście jest co do tego bardzo duże prawdopodobieństwo, ale po legislacyjnych pomysłach i totalnych porażkach w przepisach jakie są wprowadzane niemal codziennie przez rząd nie miałabym takiej pewności.. Ustawodawca z prawa zrobił sobie dosłownie szmatę, także dopóki nie ma szczepionki to nie brałabym za pewnik, że będzie ona tylko dla chętnych..
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: wRealu24

Post autor: addar »

@optymista, wybaczam ci bo wiem że chcesz dobrze, jednak gadasz głupoty. :edi:

" nieheteronormatywnych" XD XD

LOVEtoLOVE
ODPOWIEDZ