wRealu24

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Filemon2
Sit down
Sit down
Posty: 71
Rejestracja: 26 lis 2017, 0:03
Lokalizacja: Polska

Re: wRealu24

Post autor: Filemon2 »

A jeszcze kilka lat temu Edyta na swoim fb była oburzona, w jaki sposób prawica wypowiada się w sejmie o osobach homoseksualnych w trakcie debaty o związkach partnerskich. Było minęło.
Synuś w ciągu tych kilku lat nabrał poglądów, więc musiała zrobić się bardziej tolerancyjna.
To właśnie świadczy o jej inteligencji, a nie to, co tam mówiła.
Myślę, że w przypadku Edyty można mówić tylko o tym najniższym rodzaju inteligencji - sprycie życiowym/ cwaniactwie. Ale co prawda, to prawda: w umiejętności wychodzenia na swoje :edi: nie ma sobie równych.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: wRealu24

Post autor: B@r »

Czytam ten wątek i zastanawiam się, w odniesieniu do wpisów zapaleńców Edi. Czy wy zawsze - bez względu na wszystko - będziecie bronić Edyty? Nawet ten żenujący wywiad, który jest szkodliwy, dla najmłodszych ludzi, którzy tego słuchali? Czy jednak jest coś/jakaś granica, po której stwierdzicie, że Edyta odpłynęła?
Według mnie, teoria, że ten wywiad miał być sygnałem od Edyty, że ona chce wrócić do "Voice'a" albo zostać jurorką/uczestniczką jakiegoś innego show TVP, to już nadinterpretacja.
Dokładnie tak. Zanim pojawił się koronawirus, pod koniec 2019 roku ekipa Edi mówiła, że ma ona propozycję z Wojsa, więc ona żadnych sygnałów dawać nie musi :) 8P
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: wRealu24

Post autor: spot_me »

Na tym wlasnie polega fanatyzm (od slowa 'fan'), ze traci sie poczucie tej granicy i broni swego idola bez wzgledu na okolicznosci. Gdyby to Edyta byla na miejscu jej meza, to ci ''zapalency'' by od tamtej pory wypadku do dzis pisali tutaj, ze przeciez kazdemu moglo sie zdrarzyc, ze nie winna, ze nadal kochaja i zalewali by jej instagram serduszkami wysylajac do wiezienia bukiety kwiatow i prezenty. Niestety Darek niczyim idolem nie byl i nie mial na social media setek tysiecy followersow. Nie usprawiedliwiam go w tej chwili, ale Edyty tez nie usprawiedliwialbym - i na tym polega zdrowy rozsadek. Fanatyzm jest jego zaprzeczeniem.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: wRealu24

Post autor: IgaAga »

Najbardziej podobało mi się, że dla Edyty życie makro to limuzyna, a mikro to stokrotka, ma kobieta fantazję.
Tak samo jak stwierdzenie, że trzeba żyć mądrze i zdrowo- to ci biedni Włosi naród najdłużej żyjący w Europie, mający świetne regionalne i zdrowe jedzenie niezły wyciął numer i postanowił wymrzeć. Zauroczył się globalistami. :( :( :( .
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: wRealu24

Post autor: spot_me »

ray pisze:Wśród profili, które Allan obserwuje, są:
- Krzysztof Bosak
- Konfederacja
- Janusz Korwin-Mikke
Moze niech ktos podesle Edycie te linki by zobaczyla jakich idoli ma jej syn.
Bosak publikuje swoj program i nazywa go ''Nowy porzadek'' wyjmujac to haslo z ust Hitlera :!:
https://queer.pl/news/204377/krzysztof- ... stytucyjne
Konfederacja bedzie gwalcic jak dojdzie do wladzy:
https://www.facebook.com/osrodek.monito ... 626340568/
a Korwin-Mikke chialby mordowac kazdego kto jest przeciw:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... enge2.html
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: wRealu24

Post autor: addar »

Wow jesteś mistrzem propagandy niczym TVPis. Co za dobór linków co za interpretcja. Pierwsza klasa :klaszcze:
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: wRealu24

Post autor: spot_me »

Gdzie Ty w tym widzisz propagande? Linki sa pierwsze z brzegu, a te same tematy zostaly opisane przez wiekszosc mediow, ktore wykazuja jeszcze jakakolwiek troske o stan praworzadnosci w tym kraju.
Z jakich chcesz mediow o tym przeczytac? Podaj nazwy to poszukam bo prawdopodobnie tez o tym pisaly. No chyba, ze czytasz tylko te sama zrodla co byc moze Allan Krupa. Ja staram sie patrzec z lotu ptaka 8) i korzystam w wielu zrodel.
Cos co widac na wlasne oczy nie jest propaganda - Korwin mierzy z broni i wymachuje maczeta. Bosak cytuje Hitlera (nie pierwszy raz zreszta), a o panach z konfederacji promujacych gwalt pisano chyba wszedzie.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: wRealu24

Post autor: addar »

Gdzie ? podajesz linki do rozmów jakis 2 gnojków z młodzieżówki konfederacji a nie partii, z rozmów które jak widze nie były publiczne i zapewne w tonie niesmacznego żartu. Są to gupie młode szczyle, a ty przedstawiłeś to nagłowkiem z jak z Faktu " jak dojda do władzy będą gwałcić. Piosenkę żart #CIACH# z debilnego "czellendźu" przedstawiłeś jako żądze mordu przeciwników ach i oczywiście bosaka przyrównałeś do Hiltera. Propagandy nie ma żadnej Xd
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: wRealu24

Post autor: spot_me »

Filemon2 pisze:Myślę, że w przypadku Edyty można mówić tylko o tym najniższym rodzaju inteligencji - sprycie życiowym/ cwaniactwie.
To prawda, czasem mysle, ze te afery sa przez nia skrupulatnie przemyslane na ewentualne zyski i straty i jakims sposobem jej sie zawsze kalkuluja na plus. Teraz podobnie, tak jak ktos juz wspomnial, ci co szanuja ja za glos i talent ''nie odejda od stolu'' tylko dlatego, ze palnela po raz setny cos na co nikt inny nawet by nie wpadl w swej pomrocznosci. Natomiast jakims dziwnym trafem przyciagnela tym razem do stolu rzesze tych, ktorzy nia do tej pory pogardzali, szydzili z hymnu, wysmiewali placzliwosc i infantylnosc.
Kilka przykladow zachwytow pani Jadzi od Godek, pana Stasia od Korwina i innych, ktorym pokazala, ze maja swieta racje w swych pogladach skoro i ona diva to potwierdza:
Od wystąpienia u Roli,jestem Pani fanką. Kocham Edytę i jednocześnie proszę niech Pani wesprze protestujących w Warszawie. Błagam Pani Edyto,niech nam Pani pomoże.
Edyta...masz pojecie ze rozkochalas w sobie wielu w ostatnim czasie...?
Hej Edytka. Nie wiem czy zdarza Ci się zaglądać do komentarzy...ale chciałem Ci tylko podziękować za wspaniałą wypowiedź w temacie szczepień, koronawirusa. Nie przejmuj się że sprzedajne media Cię szkalują, taka kolej rzeczy na tej planecie, mówisz Prawdę, będą Cię wytykać, będą chcieli Cię zniszczyć. Nie uda im się
Edytka..Ustaw wsparcie na kanale.Powiedzialas cos co poruszylo serca wielu.Jesli moglabys miec zawodowe problemy z tego tytulu Chcemy byc z TOBA!!!
Ostatnio zmieniony 12 maja 2020, 19:22 przez spot_me, łącznie zmieniany 1 raz.
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: wRealu24

Post autor: aśka »

Eee sama w wieku Allana byłam zafascynowana Korwinem i jego prostą logiką.
Z tego się po prostu wyrasta.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: wRealu24

Post autor: spot_me »

Rozsadni wyrastaja, inni nie. Patrz Korwin i cala jego partia - jakos nie wyrosli z tych pogladow.
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: wRealu24

Post autor: aśka »

spot_me pisze:Rozsadni wyrastaja, inni nie. Patrz Korwin i cala jego partia - jakos nie wyrosli z tych pogladow.
Akurat oni z tego żyją. W takim przypadku trudno wydorośleć. :P
Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: wRealu24

Post autor: Michael »

Żyjemy (jeszcze) w demokratycznym kraju, więc każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, więc nie będę krytykował Edyty za jej zdanie na temat szczepień ochronnych, choć mam nieco odmienne zdanie w tej kwestii.

Zgadzam się natomiast z Edytą w kwestii tego, że pandemia COVID-19 jest w pewnym stopniu podsycana negatywnymi emocjami przez media, które zamiast edukować i tonować napięcia wśród ludzi, sieją postrach, który doprowadza potem do takich sytuacji, że pracownicy ochrony zdrowia oraz osoby poddane kwarantannie są hejtowane a nawet nękane przez koronaświrusów.

Co do samego udziału Edyty w dyskusji na tym kanale, to uważam, że nigdy nie powinna się pojawić w radykalnie prawicowych mediach. Skoro od lat kreuje się na osobę kosmopolityczną i wspierającą osoby LGBT, które stanowią większość jej fanów i sympatyków, nie powinna udzielać wywiadów ludziom, którzy jej fanów hejtują. Absolutny brak spójności wizerunku i poglądów.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: wRealu24

Post autor: Kopaneek »

B@r pisze:Czytam ten wątek i zastanawiam się, w odniesieniu do wpisów zapaleńców Edi. Czy wy zawsze - bez względu na wszystko - będziecie bronić Edyty?
Nie.
Chwalę ją i ganię tylko wtedy, kiedy uznam to za stosowne.
Nie wiem co złego jest w powyższej postawie.

Dziwi mnie natomiast taktyka: "To teraz damy ci popalić, bo nie zrobiłaś tego, co chcieliśmy".
Ten same case zrobił Grabarczyk z Piaskiem. Zjechał go za to, że chce żyć wg własnych zasad.
Niech każdy decyduje o sobie, a Wy zrozumcie, że są ludzie niezależni intelektualnie, co czyni ich wolnymi od ślepej i niewolniczej lojalności wobec ideologii. ;)
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: wRealu24

Post autor: IgaAga »

co to znaczy niezależni intelektualnie
ODPOWIEDZ