wRealu24

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

wRealu24

Post autor: addar »

Edyta będzie gościem w prawicowej telewizji internetowej w Realu 24 o 19
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: wRealu24

Post autor: ray »

W zeszłym roku w dniu 25. rocznicy sukcesu Edyty na Eurowizji ukazała się "Viva!" z :edi: na okładce i długim wywiadem, w którym nie było ani słowa o muzyce:
-> https://viva.pl/ludzie/newsy/edyta-gorn ... -33266-r3/

A w tym roku w dniu 25. rocznicy premiery "Dotyku" ukaże się wywiad Edyty dla Marcina Roli:
Edyta Górniak u Roli o pandemii COVID-19, maseczkach, dezinformacji, wartościach i antypolonizmie!
:facepalm:

Polecam poczytać, kto to jest Marcin Rola:
-> https://natemat.pl/241983,kim-jest-marc ... mi-prawicy#
A to jeszcze nie wszystko. Niedawno to właśnie on stwierdził, że winę za pożary w Australii ponoszą homoseksualiści i aborcja:
Marcin Rola pisze:Najpierw w Australii zalegalizowano małżeństwa tej samej płci, potem aborcję i od tego czasu kraj trawią ogromne pożary, w których giną ludzie, zwierzęta i natura. Już raz taka sytuacja miała miejsce. Możemy o niej przeczytać w Starym Testemencie. Nie ma przypadków są tylko znaki
I Edyta komuś takiemu udzieliła wywiadu. :roll:
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: wRealu24

Post autor: aśka »

Czuję, że będzie grubo. :ha:
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: wRealu24

Post autor: tomek7 »

Mam głęboką nadzieje, że Edyta wie kim ten gościu jest .... Skoro Wieczorek też to pokazuje u siebie to ja rownież sądzę, że będzie grubo :lol3: :lol3: :lol3:
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: wRealu24

Post autor: ChristopherP »

Czemu ją zawsze ciągnie w stronę takiego intelektualnego ścieku?

Jak nie te durne wywiady dla tabloidów, to dla prawicowych oszołomów. ;(
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: wRealu24

Post autor: aśka »

No i co, że do oszołoma? :PP Przynajmniej można wtedy skonfrontować swoje poglądy, a nie cały czas kisić się we własnym gronie.
Poza tym włączyłam na chwilę i Edyta robiła to co chyba lubi najbardziej - znaczy filozofuje.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2020, 20:22 przez aśka, łącznie zmieniany 1 raz.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: wRealu24

Post autor: ChristopherP »

Niestety Edyta z niczym się nie konfrontowała w tym wywiadzie, jedyne co to pokazała, że jej poglądy na wszystko zależą od tego jak zawieje wiatr.

Poza tym, że ponoć od zawsze jest zagorzałym antyszczepionkowcem i woli umrzeć niż dać się zaszczepić albo pozwolić Allanowi się zaszczepić.
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: wRealu24

Post autor: aśka »

A o muzyce coś było? :wink:
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: wRealu24

Post autor: Kopaneek »

ChristopherP pisze:Jak nie te durne wywiady dla tabloidów, to dla prawicowych oszołomów.
Bo jest wolnym człowiekiem i nie daje się zamknąć w żadne ramy.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: wRealu24

Post autor: ChristopherP »

Kopaneek pisze:
ChristopherP pisze:Jak nie te durne wywiady dla tabloidów, to dla prawicowych oszołomów.
Bo jest wolnym człowiekiem i nie daje się zamknąć w żadne ramy.
Ja nie wątpię, że ona tam występuje z własnej woli. Smutne i bardzo wymowne jest to, że mogąc wybierać wybiera właśnie to.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: wRealu24

Post autor: spot_me »

Ja pierdziele!!! Po pierwsze, kiedy ta kobieta zatrudni kogos kto bedzie jej mowil, co jest szkodliwe dla jej wizerunku?? Po drugie, skad u niej ta potrzeba pouczania innych jak maja zyc?? Niech otworzy swoj kosciol filozoficzny i tam nawija przez godzine o tym jak swiat jest kierowany przez spiskowcow, a nie idzie do homofoba i skrajnego prawicowca firmujac jego patologiczne poglady swym nazwiskiem.
Od jutra wszystkie naglowki - Gorniak anyszczepionkowiec nawoluje Polakow do bojkotowania szczepionek (jakichkolwiek, nie tylko na wirusa). Skandaliczna wypowiedz!
I jeszcze jedna mysl po tej rozmowie - ona sie uwaza za maga intelektualistke, osobe ponadprzecietnie oczytana i uprawniona do pouczania, wiec jak ona sie odnajduje w towarzystwie swojego teamu?? ci ludzie sprawiaja wrazenie nie grzeszacych intelektem nositoreb polujacych na sensacje i wysmiewanie malych suk. Podskoczylo mi cisnienie powiem szczerze. Nic dziwnego, ze branza ma ja za czarna owce, a po tym wywiadzie to bedzie jeszcze spotegowane.
tomek7
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 390
Rejestracja: 31 sie 2008, 0:16
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama
Lokalizacja: Warszawa

Re: wRealu24

Post autor: tomek7 »

Właściwie to nawet mądrze mówiła. Ma prawo do takich a nie innych poglądów w sprawie np szczepionek. Ja akurat tu jej nie popieram. Ale najważniejsze, ze nie dała się sprowokować i wyraźnie powiedziała o tym, że jest otwartym człowiekiem (nie zakompleksionym konserwatystą). W zasadzie to wywiad zbędny ale doceniam, że ma odwagę iść do różnych tv i normalnie, z kultura rozmawiać.
A że filozofka :lol3: no cóż Taka jej natura :lol3 :lol3:
Szkoda jedynie, że zamiast tego wywiadu nie zrobiła live w całości poświęconego dzisiejszej rocznicy Dotyku. Ehhhh
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: wRealu24

Post autor: ChristopherP »

Najstraszniejsze jest to, ze wszystkie te jej poglady sa zbudowane na tym, ze przeczytala cos w internecie.

Akurat ona powinna doskonale wiedziec z autopsji, ze to ze cos jest w internecie, to nie znaczy ze jest prawda.

Jak na taka samozwancza filozofke, uderza brak jakiejkolwiek refleksji nad tym co rozglasza.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: wRealu24

Post autor: addar »

Takie typowe pierdu-pierdu Edyty. O wszystkim i o niczym .Bardzo wiele srok próbowała złapać ale ostatecznie żadnej za ten ogon nie chwyciła. Nic nie powiedziała, nic nie oświadczyła, poza tym że nie lubi szczepionek. Jedna mądra rzecz.
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: wRealu24

Post autor: spot_me »

tomek7 pisze:Ale najważniejsze, ze nie dała się sprowokować i wyraźnie powiedziała o tym, że jest otwartym człowiekiem
Na zaczepki o prawa lgbt i zakaz aborcji juz nie znalazla odwagi by powiedziec co tak naprawde mysli, chyba ze i w tych tematach jest chwiejna. Nie ma watpliwosci, ze to wplyw Allana powoduje jej wyborem kandydata na prezydenta i jest to Bosak. Nie wiem co ona widzi w jego urodzie, ale to ze Allan holduje zolnierzom wykletym tak jak Konfederacja nie powinno jej przeslaniac faktow takich jak nacjonalizm i antyunijne poglady tego kandydata. Wybiorcze myslenie, narcyzm intelektualny i, co tu ukrywac, mocne nawiedzenie tej kobiety poteguje sie z wiekiem. Strach pomyslec co bedzie za 10 lat i dalej.
Nawet slowem nie probowala bronic swego pracodawcy tvn ani kolegow z branzy, ktorzy staja po stronie praworzadnosci. Ostracyzm nieunikniony.
ODPOWIEDZ