Rewia

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Rewia

Post autor: Aro »

Z okladki:

Obrazek

I dalej

Obrazek
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rewia

Post autor: kinga »

Wlaśnie tez chcialam o tym napisać :wink: Fajny wywiad, taki dość luźny, neutralny :grin:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Rewia

Post autor: Estratos »

Pomijajac interesujaca tresc wywiadu (juz wiemy gdzie Edyta wyda ksiazke), to jednak wolalbym zeby nie udzielala wypowiedzi brukowcom, bo w ten sposob sama sobie zaprzecza. Dzis Rewia pieknie pisze, za rok pismo moze zminic profil na bardziej agresywne i bedzie opluwac Edyte. Gdzie tu logika?
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Rewia

Post autor: mancia »

Estratos pisze:Pomijajac interesujaca tresc wywiadu (juz wiemy gdzie Edyta wyda ksiazke), to jednak wolalbym zeby nie udzielala wypowiedzi brukowcom, bo w ten sposob sama sobie zaprzecza. Dzis Rewia pieknie pisze, za rok pismo moze zminic profil na bardziej agresywne i bedzie opluwac Edyte. Gdzie tu logika?
Zgadzam się w 100% procentach. Dlaczego Rewiiii to takiego samego typu gazeta ja ŻnG , to droga w jedna stronę, i znowu więcej o rodzinie niż o płycie......choc wiemy ,że ma byc kilka piosenek po fran.
Czekamy
P.S.
A ha jak książka wyjdzie w tym samym czasie co płyta to płyta sie nie sprzda bo ludziska będą chcieli poznać pewnie jakieś szczegóły osobiste a nie muzykę.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rewia

Post autor: kinga »

Ja tak nie uważam. Gdyby tak myśleć, to trzebaby bylo zamknąć Edytę w zlotej klatce i wypuszczać Ją tylko na wywiady z...Wprostem (?), Polityką (?) czy czym tam jeszcze? Rewia ma dobre stosunki z Edytą, zwykle są tam wywiady a nie artykuly o Niej (moim zdaniem to bardzo dobrze) więc nie widzę powodu, żeby Edytka miala im odmawiać wywiadu...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rewia

Post autor: B@r »

Elizabeth Duda to fajna kobitka uczę sie z nią francuskiego w programie "pytanie na sniadanie" ale kiepsko mi wychodzi bo inaczej sie pisze a inaczej wymawia . Już łatwiejszy jest włoski :wink:
Estratos pisze: Dzis Rewia pieknie pisze, za rok pismo moze zminic profil na bardziej agresywne i bedzie opluwac Edyte. Gdzie tu logika?
Kilka miesiecy przecież tak było, ale chyba Edyta tego nie czytała, teraz ma maszynke więc przerobi je na kotlety :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 11 maja 2005, 13:15 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Rewia

Post autor: Estratos »

Tylko, ze te gazety sa jak choragiewki. A pozniej beda zarzuty: najpierw dzieli sie zyciem osobistym z brukowcami a pozniej narzeka. I to chyba jednak sluszne zarzuty.
No chyba, ze zamiarem Edyty jest szybko odbudowac swoj wizerunek wsrod mas. W takim razie Rewia sie do tego swietnie nadaje. Tylko pytanie: Czy Edyta powinna zgadzac sie na wywiady do kazdej gazetki, ktora ja o to poprosi? Czy nalezy isc w masowosc czy w jakosc. Bo ja mowiac szczerze wole jeden dlugi wywiad na 2 miesiace z porzadna sesja zdjeciowa niz strzepki wywiadow w kazdej bylejakiej gazetce.
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Rewia

Post autor: mancia »

kinga pisze:Ja tak nie uważam. Gdyby tak myśleć, to trzebaby bylo zamknąć Edytę w zlotej klatce i wypuszczać Ją tylko na wywiady z...Wprostem (?), Polityką (?) czy czym tam jeszcze? Rewia ma dobre stosunki z Edytą, zwykle są tam wywiady a nie artykuly o Niej (moim zdaniem to bardzo dobrze) więc nie widzę powodu, żeby Edytka miala im odmawiać wywiadu...
No tak ale jak juz nie bedzie chciała tak chetnie mówić to i Ją zaatakująąą , bo na razie Edytę skutecznie kuszą. Raz kupiłam ta gazeta na plotkarstwie się opiera.
A ja mówię o "Gala", "Viva" itp.....
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rewia

Post autor: kinga »

Ale nie przesadzajcie. Edyta nic znowu tak bardzo osobistego w tym wywiadzie nie powiedziala. Wywiad z sesją zdjęciową raz na 2 miesiące?? Marzenia 8) Nie popadajmy w oblęd.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Rewia

Post autor: Marek »

Udany wywiad, dzieki za skan :)
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Rewia

Post autor: Aro »

Edyta nie udzuela wywiadów każdemu brukowcowi. Pamiętam, że pierwszy od dłuższego czasu wywiad był własnie w "Rewii" (było tam pierwsze wspólne zdjecie Darka z Edytą). Tylko pamiętajmy jednak, że przychylna Edycie "Rewia" raz się wyłamała pisząc złośliwie plotki o niej. Zamieszczałem tu kiedyś skan.

I przynajmniej wiemy, że w reklamie nie Allan. :P
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Rewia

Post autor: monia80 »

Bardzo fajny wywiad swobodny ,neutralny :)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Rewia

Post autor: Estratos »

No wlasnie. Ta sesja zdjeciowa w Rewii byla za czasow Tomasza Reicha, ktory teraz jest w Zyciu na Goraco (i po kilku przychylnych artykulikach zaczal 'cykl' o Edycie) Zreszta art. o Kasi D. to tesh jego sprawk :roll: :roll: :roll:

Ja tylko wyrazam swoje zdanie na temat obecnosci Edyty w mediach. Wolalbym, zeby nie 'chalturzyla' w kazdej gazetce. Powinna lepiej dobierac media, w ktorych sie pokazuje. Dla mnie ostatecznym upadkiem bylby np. udzial Edyty w... "Spiewajacych fortepianach" albo jakims programie typu "Bar" :P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Rewia

Post autor: Aro »

"Śpiewających fortepianach" :?: Jak dla mnie to zywczajny program rozrywkowy. Bywają tam Kasie Kowalskie itp. to dlaczego nie ma być Górniak :P
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Rewia

Post autor: Estratos »

Bo to chyba najbardziej obciachowy program jaki widzialem w TVP...brrrrrrrrr.....
ODPOWIEDZ