Rewia

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Rewia

Post autor: Magda M »

heheh.. rzeczywiscie.. ten program jest kosmiczny :D:D:D:D ale by było gdzyby wzieli edzie i do jej druzyny dorzucili mandaryne :D:D:D juhhhuuu:D:D: kosmos:D:D:D:D
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Rewia

Post autor: Aro »

Jak dla mnie może tam być. Program chyba małej oglądalności nie ma. :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rewia

Post autor: B@r »

ArO pisze:Jak dla mnie może tam być. Program chyba małej oglądalności nie ma. :P
Czasem jestem zmuszony to oglądać moja mama lubi takie przeboje hehehe :mrgreen:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Rewia

Post autor: Magda M »

heheh piateczka adam :D:D moja mama tez to ogląda.... spewajace fortepiany .. :D:D:D heheh... ciekawe jakby to z edzią wypadło :D:D:D:D:D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Rewia

Post autor: vanity »

co do wywiadu, to spoko majonez, podoba mi się. szkoda tylko że nic konkretnego na temat ksiązki tzn kiedy będzie tak mniej więcej.

a co do śpiewających fortepianów to nie lubię tego. niby to rozrywka, można sobie pośpiewać i się pośmiać, ale nie uważam aby to było dla Edyty.

nie będę już cytować wypowiedzi estratosa, ale zgadzam się z nimi. nie czytam rewii, ale ja bym zaliczyła ją do "półki" bruków. też wolałabym aby ukazał się jakiś dłuższy i konkretniejszy wywiad z Edytą (obojętnie z sesją czy bez - ale lepiej z sesją oczywiście) w czymś na poziomie, a nie urywki 2x2 czyli 2 pytania 2 odpowiedzi. pozatym Edzia powinna się trzymać od takich gazet z daleka. diabli wiedzą czy aktualnie "dobrym" brukom nie odbije coś nagle.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Rewia

Post autor: DeathlySilence »

Nie wiem co wy chcecie od 'Śpiewających fortepianów' - wiekszośc odcinków jest beznadziejna, ale to wina nie programu, a jego uczestników, gdyby tak zaproszono Edke i pare innych fajnych osób (najlepiej z porządnym wokalem - np. na jakis jubileuszowy odcinek programu) to sadze, że byłoby rewelacyjnie :lol:

Juz lepiej w 'Śpiewajacych fortepianach' niz np. w 'Chiao Darwin', czy jak mu tam :shock: :lol:

A co do wywiadu - mało o poczynaniach artystycznych...a na tym miała się Edyta skupić - ale próbuje sobie wmawiać,że inaczej sie nie da - gadka szmatka o rodzinie, a dalej przemyca sie pare wzmianek o karierze (wolałbym na odwrót) no ale i to dobre...a że w brukowcu - cóż ubolewam też nad tym :roll:
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Rewia

Post autor: fajna »

No jak Kasie Kowalskie tam bywają to juz lepiej niech tam nie bedzie Edyty, bo obciach na maxaaaa!!!
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Rewia

Post autor: Magda M »

fajna pisze:No jak Kasie Kowalskie tam bywają to juz lepiej niech tam nie bedzie Edyty, bo obciach na maxaaaa!!!
:D:D:D:D fajne okreslenie.. kasiE kowalskiEEE :D:D:D:D:D:D ja tez bym wolała zeby edzia tam nie wystapila...... yyyy... nieeeee....
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Rewia

Post autor: fajna »

No cóż...nie przepadam za Kowalską delikatnie mówiąc. Moim zdaniem skrzeczy, a nie śpiewa, a teksty jej piosenek juz nie raz przyprawily mnie o doła... :neutral: No, a program...hmm...też nie w moich klimatach. Ogólnie wg mnie Edyta tam nie pasuje.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Rewia

Post autor: vanity »

DeathlySilence pisze:Nie wiem co wy chcecie od 'Śpiewających fortepianów' - wiekszośc odcinków jest beznadziejna, ale to wina nie programu, a jego uczestników, gdyby tak zaproszono Edke i pare innych fajnych osób (najlepiej z porządnym wokalem - np. na jakis jubileuszowy odcinek programu) to sadze, że byłoby rewelacyjnie :lol:

Juz lepiej w 'Śpiewajacych fortepianach' niz np. w 'Chiao Darwin', czy jak mu tam :shock: :lol:
problem w tym że do fortepianów zapraszają 4 osoby więc musieliby uzbierać 4 dobre wokale. nie wiem gdzie chcesz je znaleść. bo w tym programie już chyba byli wszyscy poza Edytą. ja w każdym razie Edzi nie widzę w tym programie. już wolę ciau darwin - chociaż tego nie oglądam. bo Edi zaśpiewałaby live 1 piosenkę w całości i miałabym kolejną perełkę do winampa. a z fortepianów będę miała urywki chóralne 30 sekundowe i Edi będzie ledwo słychać.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Rewia

Post autor: Magda M »

a ja bym chciała zeby edzia wzeila udzial w programnie TVN - nie pamietak jak sie nazywa ... yy.. a moze juz nawet nie ;ecie... yyy... no ale brali tam udział np. sławne dziecko + rodzic albo na odwrót... np była Hłowczyc z córka... fajnie by było zobaczyc tam edzie z mamą... :)
PS. Tez wole Ciao Darwin......
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Rewia

Post autor: FRYMIK »

Nie no...przestańcie, to żenujace programy, tragedia poprostu- śpiewające i ciao darwin...!!!!???? Tylko Edi tam brakowało- jeden wielki kicz
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Rewia

Post autor: monia80 »

magdamiecz pisze:
fajna pisze:No jak Kasie Kowalskie tam bywają to juz lepiej niech tam nie bedzie Edyty, bo obciach na maxaaaa!!!
:D:D:D:D fajne okreslenie.. kasiE kowalskiEEE :D:D:D:D:D:D ja tez bym wolała zeby edzia tam nie wystapila...... yyyy... nieeeee....
:lol: :lol: dobre :lol:

ja nie chce ,zeby edzia wystapila w fortepianach brrr w zyciu :roll: beznadziejny i obciachowy program taki typowy dla gwiazd typu Kaski Skrzyneckiej :roll:


Edyta jest gwiazda powazna a nie jakas biesiadowka :roll:
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Rewia

Post autor: fajna »

Nooo, Skrzynecka to też taka chałturnica. Nie lubie tego i nie chcialabym, by Edyta zniżyła sie do takiego poziomu.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Rewia

Post autor: vanity »

jeśli chodzi o Skrzynecką to nie przepadam za nią, z jednym wyjątkiem. dawno temu z okolic Music Box Marysi zaśpiewała ładną piosenkę. nie znam tytułu , ale wciąż mam nadzieję że ja jeszcze usłyszę...
a jeśli chodzi o Edi to jeśli ma się gdzieś pokazać to niech pokaże się tam gdzie będzie mogła zaśpiewać ( ale w całości coś a nie jakieś 15 kawałków po 5 sekund). wy macie większe możliwości posłuchania Edi na żywo niż ja, dlatego ja bym się ucieszyła nawet z ciao darwin.
ODPOWIEDZ