Życzenia dla Edyty i rodzinki

...a może jednak przeczyta?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Życzenia świąteczne dla Edyty i rodzinki

Post autor: B@r »

Edi - Tobie i Twoim najblizszym zycze by te Swieta przyniosly wam duzo radosci, a Nowy Rok uplynal pod znakiem milosci, szczescia i spelnienia.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Życzenia świąteczne dla Edyty i rodzinki

Post autor: DeathlySilence »

Adi pisze:Merry Christmas and Happy New Year 2007
Taki kawał czasu na obczyźnie i polskiego zapomniałeś :?: :wink:
Zakładając temat postarałbyś się o bardziej przyjemne życzenia - 'Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 200x' - formuła oklepana i wypowiadana odniechcenia - czasem na 'odwal się' jak 'Dzień dobry'. 8) Poza tym Adi: 'Merry Christmas and Happy New Year 2007' :lol3:

Życze sobie, przez co i Tobie, aby praca przynosiła owoce, które nie gniłyby w spiżarni, a zaspokajałyby głód fanów, a tym samym powiększyłyby stan zer na twoim koncie bankowym :wink2: A przedewszystkim spełnienia jako matki, żony i ... piosenkarki - aby te trzy 'zawody' nie kolidowały ze sobą. Zdrowia, szcęścia, ciepła i miłości. Spokoju ducha. Udanych Świąt w gronie najbliższych, wystrzałowego Sylwestra sceniczngo w Krakowie.
Żeby nie zapomnieć o dwóch nicponiach edytowych - Darkowi już nic nie życze bo ma Edyte :) A Allankowi towarzysza do układania klocków lego. :wink2:
Adi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 07 cze 2005, 12:33
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Życzenia świąteczne dla Edyty i rodzinki

Post autor: Adi »

So.....

To Edyta

Zokazji zblizajacych sie Swiat skladam tobie najserdeczniejsze zyczenia w dniu Bozego Narodzenia Spelnienia najskrytszych marzen co kolwiek bys sobie nie wymarzyla.
Mikolaja z wielkim worem prezentow, oraz wspanialego Sylwestra, by Rok 2007 byl udanym dla Ciebie i Twojej rodziny. xoxo

From Adam
Schooffik
Make it happen
Make it happen
Posty: 180
Rejestracja: 12 wrz 2006, 21:44
Lokalizacja: Radom

Re: Życzenia świąteczne dla Edyty i rodzinki

Post autor: Schooffik »

Moja kolej ;)

Edytko i Darku!
Z całego serca życzę Wam i Waszym bliskim przede wszystkim zdrowia, bo bez tego trudno o cokolwiek innego. Uśmiechu na twarzy i pogody ducha, bo uśmiech pomaga nie tylko nam samym, ale i osobom z naszego otoczenia... Sukcesów w życiu zawodowym jaki i w tym prywatnym. Spełnienia wszystkich marzeń... Tych mówionych pełnią głosu jak i tych wymawianych cichym szeptem. Ciepłych, wesołych, rodzinnych świąt no i... udanego sylwestra ;) Kochajcie się! Dbajcie o siebie!
Karolcia
Linger
Linger
Posty: 836
Rejestracja: 03 sie 2005, 7:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: Życzenia świąteczne dla Edyty i rodzinki

Post autor: Karolcia »

Obrazek

Edytko Tobie i Twoim Najbliższym życzę zdrowych, wesołych , spokojnych, radosnych, niezakłóconych żadnym troskami ani problemami Świąt. Mam nadzieję, że Ty i Twoi Najbliżsi jesteście zdrowi-bo to najważniejsze.
Waldy
Make it happen
Make it happen
Posty: 101
Rejestracja: 08 gru 2004, 12:21
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Ready for love
Lokalizacja: Niemcy,Hessen

Re: Życzenia świąteczne dla Edyty i rodzinki

Post autor: Waldy »

Kochani Edyto i Darku w ten Piękny Wigilijny wieczór zyczę Wam dużo ciepła,spokoju i miłości, która jest siłą i drogą życia. Chciałbym w ten sposób połączyć się z Wami w Swiątecznym klimacie wzajemnej miłości i pokoju ducha.
Asiunia
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 26 gru 2006, 15:23
Lokalizacja: A gdzies tam :)

Re: Życzenia świąteczne dla Edyty i rodzinki

Post autor: Asiunia »

Wszystkiego najlepszego Edytko!!
Boże Narodzenie to czas,
by przesłać Ci
najserdeczniejsze życzenia
miłości, spokoju i
radosnych chwil
spędzonych w gronie rodziny.

Asiulka
RobertR
Sit down
Sit down
Posty: 79
Rejestracja: 08 mar 2006, 11:07
Lokalizacja: ...

Serce Edyty...

Post autor: RobertR »

Edyto, czy Ty serca nie masz?
Jak długo będziesz jeszcze milczała na temat płyty?
Jak długo na Twojej oficjalnej stronie będzie ta nic już nie warta informacja: "Już wkrótce premiera nowej, ekscytującej strony"?

Zakończ nasze cierpienia, oszczędź tych męczarni swoim fanom i zdecyduj się wreszcie, albo kończysz karierę definitywnie, albo zrób coś w końcu. Nie czekaj, bo czas ucieka, a wraz z nim liczba fanów topnieje... Pamiętaj, że nie ma ludzi niezastąpionych, nawet, jeśli niektórym Twoim fanom tak się na razie wydaje. Wkrótce mogą przejrzeć na oczy i stwierdzić, że nie warto na Ciebie dłużej czekać...

Ja wciąż mam nadzieję, że nie zdąży nadejść ta chwila, w której stwierdzę, że nie warto już czekać.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Życzenia świąteczne dla Edyty i rodzinki

Post autor: Marrcino »

juz myslalem ze Edycie sie cos stalo :roll:
Awatar użytkownika
GosiaczeQ_14
Lunatique
Lunatique
Posty: 2604
Rejestracja: 27 kwie 2007, 15:18
Ulubiony album: Wszystkie :*
Ulubiona piosenka: Wszystkie :*
Lokalizacja: TyChy/Krk

Re: Życzenia świąteczne dla Edyty i rodzinki

Post autor: GosiaczeQ_14 »

Ja chciałam napisać, że będę czekała choćby ta płyta miała ukazać sie nawet za 5 lat (odpukać w niemalowane) :) :) :) :)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Życzenia świąteczne dla Edyty i rodzinki

Post autor: ANETA »

Dla mnie to żadne cierpienia, nie czekam na tę płytę. 10 razy bardziej wole posłuchać Nelly Furtado niż ostatnich dokonać Edyty. Poza tym sama Edyta stała sie jakas inna, dziwna. Reklama Radia Zet mnie wręcz drażni, Edyta robi sie na słodką idiotkę, nie podoba mi sie taka jej postawa. Lubie sie stęsknić za jej głose, nie słuchac kilka miesięcy i włączyć wtedy EG uapajać sie tym jaka była kiedyś. Jednak juz nawet na tej płycie zacznam przeskakaiwac piosenki a kiedys potrafiłam milion razy słuchać od deski do deski. Może sie starzeje....Może poprostu brakuje mi koncertu Edyty, spotkania .... żeby to wszystko na nowo odżyło.

Dobra...jest mi ciągle OGROMNIE bliska ale chyba poprostu po 12 latach to mozna sie lekko przejeść ..... Zwłaszcza jeśli tak długo nie wydaje czegoś nowego.
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Życzenia świąteczne dla Edyty i rodzinki

Post autor: Marrcino »

ANETA pisze:Zwłaszcza jeśli tak długo nie wydaje czegoś nowego.
No wlasnie. :? Edyta teraz ma czas i powinna realizowac te swoje projekty o ktorych mowila. Oj ja nie wiem czy my sie doczekamy jakiejs plyty. ;( A najgorsze ze nic nie wiemy. :065: Masakra 8P


------------------------------
ANETA i marrcino,
zwracam uwagę na dział. Jest to dział "Do Edyty" :!: Takie swoje uwagi to w innych działach, nie tutaj.

kinga
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2007, 21:43 przez Marrcino, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Życzenia świąteczne dla Edyty i rodzinki

Post autor: Estratos »

Edyto! Miej serce i patrzaj w serce :D
RobertR
Sit down
Sit down
Posty: 79
Rejestracja: 08 mar 2006, 11:07
Lokalizacja: ...

Re: Życzenia świąteczne dla Edyty i rodzinki

Post autor: RobertR »

No i proszę. Tylko napisałem o Sercu Edyty, minęła chwilka i mamy odpowiedź: E.K.G. :lol3: To chyba moja zasługa ;)

Oczywiście żartuje :lol3:
Caroline
Hope for us
Hope for us
Posty: 15
Rejestracja: 24 sie 2005, 19:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Życzenia świąteczne dla Edyty i rodzinki

Post autor: Caroline »

Jeśli chodzi o serce Edyty to wszyscy wiemy, że jest kochana :) Ja mogę czekać na tą płytę bez żadnych bólów, a to co do tej pory Edyta nam dała w pełni mnie zaspokaja. Oczywiście nie mówię, że nie czekam na więcej :smile:
ODPOWIEDZ