Wyrazy uwielbienia :)

...a może jednak przeczyta?
Wiola :)
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:30
Ulubiony album: Wszystkie...
Ulubiona piosenka: Wszystkie...
Lokalizacja: Z mojego świata ;)

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: Wiola :) »

Droga Pani Edytko :)
Jestem Pani fanką od zawsze. Bardzo Panią uwielbiam i podziwiam. Pani głos jest cudowny, piosenki wspaniałe, uroda prześliczna i do tego wielka klasa...Nie ma drugiej takiej osoby na świecie jaką jest Pani...Uwielbiam Panią słuchać nie tylko gdy Pani śpiewa, ale również kiedy Pani mówi. Pani Anielski i słodki głos jest niczym lekarstwo na wszystko... Jest Pani moją NAJLEPSZĄ piosenkarką...Stawiam Panią zawsze na pierwszym miejscu... Jest Pani w moim sercu zawsze, za zawsze. Życzę Pani dalszych sukcesów, bo naprawdę Pani na nie zasługuje. Zawsze będę sercem przy Pani. Po prostu tak bardzo Panią uwielbiam, że żadne słowa nie zastąpią tego co czuje...
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: Madlen »

Kochana Edytko, jesteś lekiem na całe zło i nadzieją na lepszy czas :kiss3: :* Kocham Cię ponad życie... :oops:
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: Kamille.g »

A ja Edytko Dziękuję Ci po prostu że jesteś i że otaczasz swoich fanów wrażliwością.
Za to że jesteś sobą i za to że nie wstydzisz się swoich emocji.
Jesteś wielka i nie ma takiej drugiej....!!!
Wierzę że moje marzenie się spełni i spotkam się z Tobą <3
Dziękuję za Twoją muzykę !!
ewelka1161
Invisible
Invisible
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2009, 9:37
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Wszystkie:*:*
Lokalizacja: siewierz

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: ewelka1161 »

jacy z was fani jak chcecie przeniesc sie na strone Dody ??!!
ja nigdy nie zostawie Edytki bo to największy talent świata!!!:*:*:*
Ja cierpliwie poczekam na twoja płyte bo wiem że masz teraz trudne chwilę w swoim życiu...i ja cie wzpomogę:*:*:*:* pozdrów Alanka:*:*:**
Wielki fan
Hope for us
Hope for us
Posty: 27
Rejestracja: 26 lip 2009, 22:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Hold on your heart
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: Wielki fan »

Pani Edyto, Pani głos osobowość sceniczna i to jaka Pani jest(okazywanie uczućbez zahamowań) jest absolutnie unikatowe. Dziękuję za każdą Pani piosenkę, każdą dedykację i słowo oraz za neisamowitą atmosferęna koncertach.Gdybym miał Pani podziękować za wszystko to trwało by to bardzo długo. Jesteś UNIKATOWA-JEDYNA NA TYM ŚWIECIE.KOCHAM CIEEEEEEEEEE!
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Wyrazy uwielbienia :)

Post autor: caterina78 »

Edi!

Moj Kochany Aniolku, dziekuje Ci za ten cudowny wystep, to dawka magicznej energii na poczatek tygodnia w pracy, dziekuje Ci za kazda wyspiewana nutke, jestes Naszym Skarbem Narodowym, Perla, wrecz Istota Muzyki, dziekuje Ci za kazde wzruszenie dzisiejszego wieczoru, wierze w Ciebie i jestem dumna z tego, ze jestes Moim Idolem, Aniolkiem, kocham i dziekuje ze dajesz siebie tak jak dzis poprzez Muzyke.....
misia182
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2011, 21:25
Lokalizacja: opoczno

hej

Post autor: misia182 »

hej edytko masz bardzo fajne piosenki lubie ich bardzo sluchac i sadze ze wielu znas lubi je tak samo sluchac jak ja czyz nie prawda???
ODPOWIEDZ