Cieple slowo dla Edyty

...a może jednak przeczyta?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: caterina78 »

Aniolku Kochany!
Wlasnie dowiedzialam sie, ze sie, ze sie rozchorowalas, nie wiem,czy to cos powaznego, najwazniejsze to zdrowie, nie szkodzi,ze nie bede mogla Cie uslyszec, to teraz nie jest istotne, teaz liczysz sie tylko Ty i Twoje zdrowie, mam nadzieje, ze jest ktos blisko przy Tobie, aby podac Ci lekarstwa, przynies herbate, czy zmierzyc goraczke, takie prozaiczne rzeczy, a jednak wazne, coz My jako fani mozemy tylko wspierac Cie duchowo i modlic sie do Boga, aby przeszlo to chorobsko jak najpredzej...
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Madlen »

Moja Kochana Edytko! :*

Wiem, że wszystko to, co tutaj napiszę i tak ani w połowie nie odda tego, jak bardzo Cię kocham i uwielbiam. Słowa to zbyt mało, uczucia te mają taką siłę i moc, których nawet rozum nie zna. Pozostaje mi tylko powiedzieć "Dziękuję". Aniołku, Dziękuję Ci, za wszystko. Nawet nie wyobrażasz sobie Edytko, jak ważną jesteś dla mnie osobą. Każdy dzień spędzony bez Ciebie i Twojej cudownej Muzyki, jest dla mnie dniem straconym. Dziękuję Edytko, za Twój kojący głos, który odkąd Cię poznałam stał się dla mnie lekiem na całe zło. Dziękuję za Twoją wrażliwość, piękne, prawdziwe emocje i chwile wzruszeń, których mi dostarczyłaś i wciąż dostarczasz. Dziękuję za Twoje Cygańskie Serce, pełne miłości i ciepła. Dziękuję Ci, właśnie, za tą miłość, którą bezzmiennie i od wielu lat obdarzasz swoich Fanów. Dziękuję za setki łagodnych uśmiechów, które wypełniły moje życie, rozjaśniły szare i smutne dni, przywróciły chęć do życia. Już nie wyobrażam sobie życia, bez Ciebie i Twojej Muzyki. Dziękuję Ci, za Twoją wspaniałą twórczość Edytko, która jest tak piękna, że aż brak mi słów. Masz rację Edytko, Muzyka to magia, dzięki Tobie też uwierzyłam w czary. Twój niesamowity, magiczny głos, prowadzi mnie za rękę każdego dnia, a Ty jesteś Aniołem i czuwasz nade mną. Potrafisz uzależnić jak narkotyk, ale taki dobry narkotyk, uzależniasz swoją osobą Edytko, za to też Dziękuję. Podziwiam Cię Edytko. Za ogomną wolę walki o swoją rodzinę, spokój i szczęście. Walczyłaś do końca, to pokazało mi jak wartościowym i mądrym jesteś człowiekiem. Dziękuję, że pomogłaś mi odnaleźć w sobie siłę. Edytko dla mnie jesteś jak kropla rosy, która spadając z płatka róży, świeci się jak tysiące gwiazd. Ty jesteś tą najjaśniejszą Gwiazdą. Jesteś jak tlen, bez Ciebie nie da się żyć. Kocham Cię Edysiu, cokolwiek się stanie, ja będę z Tobą już zawsze. Edytko życzę Ci teraz jak najwięcej szcześliwych chwil, mam nadzieję, że już odnalazłaś wewnętrzny spokój, proszę trwaj w tej silności jeszcze trochę, nigdy się nie poddawaj, nawet jeśli szczęśliwy los się od Ciebie odwróci, to Twój talent nigdy nie straci swej szlachetniejszej, lepszej natury. Mam tylko jedno malutkie życzenie, abyś już zawsze była szczęśliwa i prześlicznie uśmiechnięta. Twoje szczęście jest dla mnie tak ważne.

Kocham Cię i Dziękuję Edytko. Za Wszystko :wub: :oops:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: DeathlySilence »

  • Miłość. Jedno słowo, wiele różnorodnych uczuć.
    Pięknych, ale też i tych gorzkich, wystawiających Ją na próbę czasu.

    W długiej wędrówce, jaką jest życie, wielu z Nas miało to szczęście odkryć i chwycić się warkocza, rozpuszczonego przez tajemniczą kometę. Rozpoczęliśmy dzięki temu muzyczną przygodę, kształtującą człowieka, jego emocjonalność i osobowość.

    Wydawałoby się, że to bajka wysłana różami. I choć tak nie było, nie jest i nie będzie - bywają złe chwile, to jednak przemijają, usuwając się w ciemne zakamarki pamięci.

    Muzyka pozostaje.

    Wiedz, że choćbyś dziesiątki razy wypadała ze swej orbity, a My sami nie rozumieli przyczyn takiego stanu rzeczy, to:

    JESTEŚMY, WSPIERAMY, TRWAMY.
    Każdy na swój indywidualny sposób.

    Przez wzgląd na Naszą więź, proszę o kilka słów, których w ostatnim okresie tak wiele, a jednak tak mało.

    Artystka i Jej 20-lecie pracy artystycznej.

    Umiesz zaskakiwać. Nie zawsze pozytywnie, ale wierzę, że ta zła karta w końcu się odwróci.
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: caterina78 »

Edytko!
Chcialabym Ci powiedziec, ze cokolwiek zrobisz, dokadkolwiek dojdziesz, dla mnie jestes nieodlaczna czescia mojego 31 letniego zycia, pamietaj, ze tylko Tobie masz byc wierna i Twoim wartosciom i Twojej intuicji sluchaj, nigdy nie przestane w Ciebie wierzyc i Cie wspierac... Dziekuje za kazde wzruszenie poprzez Muzyke, Twoj Glos, dziekuje Ci, ze jestes... I tak jak juz powiedzialam kiedys tu na forum jako fan wciaz Cie kocham.... Dziekuje Ci Edytko
Awatar użytkownika
list
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 262
Rejestracja: 03 sie 2009, 17:27
Ulubiony album: wiele....
Ulubiona piosenka: kaŻda
Lokalizacja: polska

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: list »

kochana..
badz soba ,rob tak abys ty byla szczesliwa i twoj syn.
inne rzeczy sie roztrzygna i bedzie dobrze.
caluje cie mocno
ewa
Awatar użytkownika
tonya2
Linger
Linger
Posty: 940
Rejestracja: 26 gru 2008, 15:04
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Loving You, NPOW, NWI
Lokalizacja: Myślenice, Kraków

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: tonya2 »

Edytko jesteś w fantastycznej formie.
Trzymam kciuki- oby tak dalej. To jest Twój czas!! Pokaż na co Cię stać :*
Mamy szczęście, że Cię mamy, Kochama moja :*
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Madlen »

Edytko chciałam Ci tylko powiedzieć, że jesteś kimś jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym w tym miejscu, w którym się znajduję, w tym właśnie odcinku czasu, w którym żyję. Dziękuję Ci, za to z całego serca. Nawet nie wiesz, jak Ty i Twoja Muzyka mi pomogły. Zawsze będziesz dla mnie kimś wspaniałym. Nigdy Cię nie zapomnę!

M.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: loveedyta »

Aby serduszko Twoje
gorące było zawsze jak słońce,
a uśmiech twój radosny
przypominał zapach wiosny :wink2:

Wszystkiego najlepszego dla Allanka :prezent:

Obrazek
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: weroniuka »

Allanek ma dzisiaj urodziny? Edyta musi zrobić bibę. :d

W takim razie życzę Mu talentu po Mamie. 8)

Allanie, słuchaj się matki i ojca, a będzie klawo. :lody:
Awatar użytkownika
Kamille.g
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1454
Rejestracja: 05 kwie 2008, 15:36
Ulubiony album: All Albums
Ulubiona piosenka: Wszystkie
Lokalizacja: Polska

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Kamille.g »

Ja nie zapomniałam o urodzinkach Allanka :D
Życzę Ci tego wszystkiego o czym pragniesz,abyś był szczęśliwy nawet wtedy gdy życie będzie Ci się sprzeciwiało. Abyś rozwijał swój talent :*
Wszystkiego najlepszego!!!

Ja niestety nie mam urodzin w tym samym dniu co Allanek ale mam dzień po nim :PP heh....
Awatar użytkownika
milencia1992-mk
Impossible
Impossible
Posty: 1747
Rejestracja: 22 gru 2009, 23:02
Ulubiony album: KaŻdy- świetny!
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie ;-)
Lokalizacja: Łeba/Wawa

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: milencia1992-mk »

6latek ;D Ładny wiek ;* hehehe ;-)
Wszystkiego Maluchu najlepszego;) Nie psoć wiecej Mamusi na koncertach ;)
Awatar użytkownika
Himcio
Impossible
Impossible
Posty: 1789
Rejestracja: 30 sie 2009, 19:22
Ulubiony album: Kiss Me Feel Me
Ulubiona piosenka: Under Her Spell
Lokalizacja: Lubartów
Kontakt:

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Himcio »

Wszystkiego Najlepszego :)
Mam brata w wieku Allanka, urodził się 1 kwietnia :D
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Martynkaa »

Allanku w dniu Twoich urodzinek :) wszystkiego najlepszego! Żebyś był szczęśliwy i niczym się nie smucił! :*
Sto lat! :-D
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: Wojtuś »

Ja również przyłączam sie do najlepszych życzeń urodzinowych dla Allanka - aby uśmiech gościł ci na twarzy jak najczęściej i aby spełniły sie twoje dziecięce marzenia.
Awatar użytkownika
KlaudinLoveEdzie
Impossible
Impossible
Posty: 1924
Rejestracja: 16 sty 2010, 12:38
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: wszystkie są magiczne.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Cieple slowo dla Edyty

Post autor: KlaudinLoveEdzie »

Niemiałam wczoraj dostepu do kąpa więc dziś napiszę , ale oczywiście niezapomniałam o 6 urodzinkach Allanka :)
Życzę ci wszystkiego co najlepsze , aby spełniło się każde twoje marzenie . Marzenia w życiu sa najważniejsze abyś nigdy nie miał powodów by się smucić . :smile:
ODPOWIEDZ