Prośby

...a może jednak przeczyta?
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Prośby

Post autor: coctu »

Rozumiemy te koncerty dla kasty byznesu, bo na nich robisz dobry interes, ale o fanach z innych kast nie zapominaj.
tak piszesz jakbys nie znala rzeczywistosci. nie od dzisiaj wiadomo ze najbiedniejszych gryza psy. ;(
po co sie jej meczyc i nagrywac plyty, ktore niewielu chce kupowac jak mozna zrobic dwa zamkniete koncerty dla firm i zarobic wiecej niz na plytach. no i nie trzeba inwestowac z ryzykiem pieniedzy, ktorych chyba u edzi nie jest za duzo. :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośby

Post autor: B@r »

coctu pisze:tak piszesz jakbys nie znala rzeczywistosci. nie od dzisiaj wiadomo ze najbiedniejszych gryza psy.
po co sie jej meczyc i nagrywac plyty, ktore niewielu chce kupowac jak mozna zrobic dwa zamkniete koncerty dla firm i zarobic wiecej niz na plytach. no i nie trzeba inwestowac z ryzykiem pieniedzy, ktorych chyba u edzi nie jest za duzo.
Zdecydowanie ja rozumiem, bo na takich wlasnie koncertach moze zarobic - sama bym robila tak jak ona. Ale mam juz doscczytania na stronie "zamkniety dla klasy biznesu" - to okreslenie "klasa biznesu" to dla mnie brzmi jak jakas arystokracja, ludzie lepsi od fanow, ktorzy kupuja plyty.
Awatar użytkownika
Łukasz
Perła
Perła
Posty: 1063
Rejestracja: 12 kwie 2006, 20:15
Ulubiony album: Invisible
Ulubiona piosenka: Obłok
Lokalizacja: ŻL

Re: Prośby

Post autor: Łukasz »

a.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2008, 19:10 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Prośby

Post autor: Titter »

Magda pisze:
coctu pisze:tak piszesz jakbys nie znala rzeczywistosci. nie od dzisiaj wiadomo ze najbiedniejszych gryza psy.
po co sie jej meczyc i nagrywac plyty, ktore niewielu chce kupowac jak mozna zrobic dwa zamkniete koncerty dla firm i zarobic wiecej niz na plytach. no i nie trzeba inwestowac z ryzykiem pieniedzy, ktorych chyba u edzi nie jest za duzo.
Zdecydowanie ja rozumiem, bo na takich wlasnie koncertach moze zarobic - sama bym robila tak jak ona. Ale mam juz doscczytania na stronie "zamkniety dla klasy biznesu" - to okreslenie "klasa biznesu" to dla mnie brzmi jak jakas arystokracja, ludzie lepsi od fanow, ktorzy kupuja plyty.
Tymbardziej, ze wiekszosci tych ludzi p.Gorniak i jej piosenki g**** obchodzi.

Ale mialo byc o prosbach - ja takowych do Edyty nie mam, wiec stad spadam :d
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Prośby

Post autor: coctu »

Zdecydowanie ja rozumiem, bo na takich wlasnie koncertach moze zarobic - sama bym robila tak jak ona.
zarobic mozna i nie ma w tym nic zlego, tylko rownoczesnie trzeba wydawac cos nowego, a edyta nic nie wydaje i przez takie ekskluzywne wystepy dla paru osob, dla ogolu zapada w zapomnienie. :(
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośby

Post autor: B@r »

coctu pisze:zarobic mozna i nie ma w tym nic zlego, tylko rownoczesnie trzeba wydawac cos nowego, a edyta nic nie wydaje i przez takie ekskluzywne wystepy dla paru osob, dla ogolu zapada w zapomnienie.
Zgadzam sie.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Prośby

Post autor: DeathlySilence »

Magda pisze:Ale mam juz dosc czytania na stronie "zamkniety dla klasy biznesu"
Rozumiem, że chodzi o proporcje (20 dla k.b. i jeden recital w Tesco) 8) Kiedyś jak była oficjalna strona, były prośby o to, żeby informowano o koncertach dla 'klasy biznesu'...
Titter pisze:Ale mialo byc o prosbach - ja takowych do Edyty nie mam, wiec stad spadam :d
Zapewne spadasz do tematu z "Żądaniami' :hellobaby: W takim razie przejme prośbe Titter - pośbe poniekąd do edyty i do Titter - "Niech nie przestaje patrzeć na mnie takim wzrokiem (Edka) z twojego (Titter) podpisu" :-)
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Prośby

Post autor: Titter »

DeathlySilence pisze:
Titter pisze:Ale mialo byc o prosbach - ja takowych do Edyty nie mam, wiec stad spadam :d
Zapewne spadasz do tematu z "Żądaniami' :hellobaby: W takim razie przejme prośbe Titter - pośbe poniekąd do edyty i do Titter - "Niech nie przestaje patrzeć na mnie takim wzrokiem (Edka) z twojego (Titter) podpisu" :-)
Da sie zrobic :d
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośby

Post autor: B@r »

DeathlySilence pisze:Kiedyś jak była oficjalna strona, były prośby o to, żeby informowano o koncertach dla 'klasy biznesu'...
Na pewno sie przejeli i dlatego teraz informuja o tym. :P
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Prośby

Post autor: coctu »

Na pewno sie przejeli i dlatego teraz informuja o tym.
dokladnie... najprawdopodobniej w magazynie manager, w poland monthly lub faktach (magazyn gospodarczy). wszystko wydawnictwa dla fanow muzyki eg. :P :lol3: :lol3:
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Prośby

Post autor: Titter »

Sama sie dalam wciagnac w dyskusje nie na temat, ale teraz prosze juz bardzo, kierowac w tym watku tylko prosby do Edyty :)
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Prośby

Post autor: coctu »

ja mam trzy prosby. :-)

prosze usluznie o strone internetowa z informacjami muzycznymi jak na prawdziwa piosenkarke z klasa przystalo.

prosze o traktowanie mnie jako fanki powaznie i wydanie wreszcie tej dluuugo, dluugo obiecanej plyty (nie lizaka).

prosze o nieobiecywanie rzeczy ktore nie sa do spelnienia - to wywoluje we mnie frustracje i musze robic psychologiczny selbstheilung .

o to wszystko prosze.... usluznie. :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Prośby

Post autor: vanity »

coctu pisze:selbstheilung
Edyta nie zna niemieckiego....
coctu
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 376
Rejestracja: 15 maja 2006, 21:10
Lokalizacja: stolica pomorza zachodn.

Re: Prośby

Post autor: coctu »

vanity pisze:Edyta nie zna niemieckiego....
jak to nie zna, :shock: jej wytwornia byla w niemczech. wystepowala i robila kariere w niemczech, no i zakonczyla swoja kariere miedzynarodowa w niemczech, to musi znac. :P

selbstheilung=samouzdrowienie
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Prośby

Post autor: vanity »

coctu pisze:jak to nie zna, :shock: jej wytwornia byla w niemczech. wystepowala i robila kariere w niemczech, no i zakonczyla swoja kariere miedzynarodowa w niemczech, to musi znac.
no cóz, ale nie zna, ale za to w Niemczech znają angielski, przynajmniej ci, którzy powinni znać, dlatego głodna tam nie chodziła :D
ODPOWIEDZ