List do Edyty

...a może jednak przeczyta?
Awatar użytkownika
Nei
The story so far
The story so far
Posty: 432
Rejestracja: 10 lis 2008, 10:28
Ulubiony album: Dotyk ,EG
Ulubiona piosenka: Gone Będe ¦niła
Lokalizacja: Z naszej planety

Re: List do Edyty

Post autor: Nei »

Nie błągam , ostatnimi czasy ciężko czyta mi się to forum , ludzie zaczynają panikiwać , ze Edyta zatraca siebie , boże przecież to jest DOROSŁA KOBIETA i wie co robi .Czy jeżeli wasi znajomi zmieniają styl też zaczynacie im mówić , że kogoś kopiują , że nie kieruja się sercem itd ?? :mama:
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: List do Edyty

Post autor: pijej1 »

Nei pisze: ...ludzie zaczynają panikiwać , ze Edyta zatraca siebie , boże przecież to jest DOROSŁA KOBIETA i wie co robi .Czy jeżeli wasi znajomi zmieniają styl też zaczynacie im mówić , że kogoś kopiują , że nie kieruja się sercem itd ?? :mama:
jeśli blisko 40-letnia kobieta na siłę usiłuje się przeobrazić w gimnazjalistkę to chyba mamy prawo wyrazic swoją opinię na ten temat?!

Poza tym to idiotyczna zmiana stylu zachwyca tylko dzieciarnię z przedziału wieku 14-16!!!
Awatar użytkownika
caterina78
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1279
Rejestracja: 28 mar 2009, 17:39

Re: List do Edyty

Post autor: caterina78 »

Edi!
Rob tak, abys Ty czula sie z tym dobrze i mogla spokojnie spojrzec w sama siebie, Twoje " sumienie".... Pozostale opinie ludzi tutaj to drobiazgi, to Twoje zycie i zyj nim jak najlepiej potrafisz, nie boj sie popelniac bledy, a jesli juz, wyciagaj wnioski, a przede wszystkim badz wierna samej sobie, cokolwiek by to mialo oznaczac, po prostu sluchaj serca, samej siebie, Twojej Intuicji, a tlumaczyc sie bedziesz, jesli juz tylko Absolutowi.... Pamietaj, ze Piekno jest i bedzie zawsze w Tobie, wierze w Ciebie, dokadkolwiek dojdziesz :)
Ostatnio zmieniony 23 maja 2010, 18:54 przez caterina78, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
sebastian
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 06 lip 2008, 16:08
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: List do Edyty

Post autor: sebastian »

Edyto, rób to, co uważasz za stosowane. My jesteśmy tylko ludźmi i boimy się o Ciebie.
Awatar użytkownika
Carolla
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 322
Rejestracja: 25 paź 2009, 15:47
Ulubiony album: E.G
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej..
Lokalizacja: Łódzkie...

Re: List do Edyty

Post autor: Carolla »

Edytko.!
Żyj najpiękniej jak umiesz - po swojemu..!
Nie zwracaj uwagi na cały świat-wszyscy Cię kiedyś opuszczą.
Słuchaj swego serca. Bez względu na to gdzie Cie ono poprowadzi, będzie to zawsze Twoja decyzja.
Jak świat długi i szeroki każdy ma swoje zdanie i własną opinię. Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał Ci zwyczajnie dokopać.
Pamiętaj jednak,że są jeszcze na tym świecie istoty, które zwyczajnie się o Ciebie troszczą. Są to ludzie, którzy bez względu na to jaka drogę wybierzesz zawsze będą Cię wspierać i trzymać za Ciebie kciuki,,,
Pamiętaj,że dla tych osób nieważny jest cały świat bo to Ty jesteś dla nich życiem.!

Otwórz się, daj się odsłonić od środka, niech Twoje uczucia wypłyną na wierzch i sprawią, byś była kimś wartym podziwu.
My jesteśmy zawsze przy Tobie,,, <3

"Bez względu na to ilu będziesz miała w życiu doradców,słuchaj zawsze swego serca,,"
:love:

To nie jest temat przeznaczony do dyskusji,
kilka ostatnich postów wylądowało w koszu,
Blur :wink2:
Ostatnio zmieniony 23 maja 2010, 19:48 przez Carolla, łącznie zmieniany 1 raz.
KäßöóM
Hope for us
Hope for us
Posty: 28
Rejestracja: 25 maja 2010, 15:59
Lokalizacja: Kielce

Re: List do Edyty

Post autor: KäßöóM »

Wróć do dawnej siebie i nie zmieniaj się (głównie swojego wyglądu)!
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: List do Edyty

Post autor: ANETA »

Droga Edyto,

W przeciwieństwie do poprzedniczki, ja powiedziałabym, że właśnie powinnaś się zmienić. Zwłaszcza swoje postępowanie wobec ludzi. Nie tylko Ty, Edyto masz uczucia, inni też. Nikt nie chce być raniony.
Wielu z nas miało trudne dzieciństwo i wiele przykrych doświadczeń w życiu dorosłym ale to nie upoważnia nas do pochopnego oceniania innych, wykorzystywania wtedy kiedy są nam potrzebni, porzucenia i oczerniania. Swoją gorycz można wylać i rozładować inaczej. Tobie radzę poprzez muzykę.

Dozgonna wielbicielka Twojego talentu
Awatar użytkownika
Mist
Ready for love
Ready for love
Posty: 3077
Rejestracja: 21 lis 2005, 15:25
Lokalizacja: GB South West

Re: List do Edyty

Post autor: Mist »

Pani Edyto,

Piekna i wyjatkowa kobieto. Dorastalam razem z Pania od 94 roku. Chcialabym sie godnie zestarzec.

Pani slowa w mediach i oczernianie ludzi - tych ktorzy kiedys byli Pani tak bliscy jest nawet dla czlowieka z duza cierpliwoscia i tolerancja trudne do zaakceptowania. Pani to nieprzystoi. Jako osoba, ktora bardzo szanuje Pani dokonania i to w jaki sposob wyraza Pani muzyke chcialabym zawsze pekac z dumy ale niestety czesto czuje sie zazenowana Pani wypowiedziami i reakcjami.

Zycze Pani na nasteptne 20lecie przebudzenia i odrodzenia w muzyce, i tego, zeby zawsze byla Pani godna talentu i piekna jakie nosi Pani w sobie. :)
Ostatnio zmieniony 28 maja 2010, 23:56 przez Mist, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Martynkaa
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2053
Rejestracja: 23 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: List do Edyty

Post autor: Martynkaa »

Edytko, ja Cię proszę tylko o jedno...
Żeby jutrzejszy jubileusz był jednym z najpiękniejszych koncertów...
Żebyś oddała w nim cała siebie...
I pamietaj my nigdy Cię nie zawiedziemy :wub:
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: List do Edyty

Post autor: ja30 »

A ja życzę pani prawdziwy oddanych fanów nie hien. Wszystkiego najlepszego 20lat pracy na scenie.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: List do Edyty

Post autor: pijej1 »

disney pisze:A ja życzę pani prawdziwy oddanych fanów nie hien. Wszystkiego najlepszego 20lat pracy na scenie.
A ja Tobie życzę, aby ktoś bliski zasponsorował Ci słownik ortograficzny pod choinkę! Albo w prezencie komunijnym Dziecinko... :lol3:
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: List do Edyty

Post autor: ja30 »

pijej1 pisze:
disney pisze:A ja życzę pani prawdziwy oddanych fanów nie hien. Wszystkiego najlepszego 20lat pracy na scenie.
A ja Tobie życzę, aby ktoś bliski zasponsorował Ci słownik ortograficzny pod choinkę! Albo w prezencie komunijnym Dziecinko... :lol3:
To miło że piszesz do mnie list. Ale ja nie mam na imię Edyta.
Jak bardzo chcesz słownik to mogę ci go dać za darmo. Proszę o szanowanie mojej osoby nie jestem wycieraczka. Miłego dnia Panu życzę :)
Awatar użytkownika
KarT15
Hope for us
Hope for us
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2009, 18:46
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Never Will I
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: List do Edyty

Post autor: KarT15 »

Edyto, rób tak jak uważasz za słuszne!! ;) Nie słuchaj ludzi, krytykujących twój wygląd bo po prostu zazdroszczą ci go... Polacy to taki naród, jak czegoś nie mają, to jest im z tym źle... Najważniejsze jest to że nadal przekazujesz emocje w sposób doprowadzający mnie do łez, po mimo że mam 20 lat;) Pozdrawiam Cię Edytko kochana;):*
miecia
Hope for us
Hope for us
Posty: 13
Rejestracja: 03 paź 2009, 22:33
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: List
Lokalizacja: Maszewo

Re: List do Edyty

Post autor: miecia »

Hej chciałabym napisać list do Edyty , czy może ktoś z was pisał .?
Zastanawiam się czy jak wyślę do Warszawy czy dotrze on do Niej bo bardzo mi na tym zależy :)
Mam Nadzieję , że mi pomożecie :D
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: List do Edyty

Post autor: Paulik24 »

miecia pisze:Zastanawiam się czy jak wyślę do Warszawy czy dotrze on do Niej bo bardzo mi na tym zależy
Polecam przesłać komuś, kto będzie sie widział z Edytą, żeby jej przekazał. (Np przy spotkaniu w EMPIKu czy BNG, jeżeli sama nie dasz rady pojechać). Wtedy masz pewność, że list dotrze do Edyty, a wysyłać bezpośrednio do niej- nie wiem, nie próbowałam :)
ODPOWIEDZ