Telewizje w Polsce

Wszystkie forumowe ankiety.

Jaką stację telewizyjną oglądasz najchętniej?

TVP 1
4
12%
TVP 2
1
3%
Polsat
4
12%
TVN
21
64%
Inną (napisz w poście jaką)
3
9%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: KrzysiekF »

W miniony weekend sylwestrowy (31.12.05-01.01.06) klienci Polskiej Telefonii Cyfrowej wysłali i odebrali rekordową liczbę prawie 110 mln SMS-ów z życzeniami noworocznymi (około 40 mln wysłanych i 70 mln odebranych).

Jest to prawie o 40 procent więcej, niż w roku ubiegłym i około 75% więcej, niż w przeciętny weekend. Łącznie w okresie
świąteczno-noworocznym 2005 roku klienci PTC wysłali i otrzymali ponad 350 milionów wiadomości SMS.

Coraz większą popularnością cieszą się także multimedialne wiadomości MMS. W ostatni dzień starego i w pierwszy dzień nowego roku przesłano ich około 400 tysięcy, czyli prawie czterokrotnie więcej niż rok wcześniej.

Znacznie wzrosły również ilość i czas trwania połączeń głosowych. Klienci PTC rozmawiali o 10 % częściej i aż o 50% dłużej niż w ubiegłym roku.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: vanity »

no proszę jak się telewizji dobrze powodzi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

wybacz Krzysiu, nie mogłam się opanować....
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: Estratos »

Najchętniej oglądanym programem w ostatni dzień 2005 roku był program muzyczny „Sylwester pod dobrą gwiazdą”, który przyciągnął przed telewizory 6,4 mln widzów (udział stacji w trakcie emisji programu wyniósł 43,4%).
Dalej mi ArO powiesz, ze malo ludzi oglada tego Sylwestra? :P

Shame on you Edyta! Shame on you! :P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: Aro »

TVP1 i TVP2 najchętniej oglądane

Dwie najpopularniejsze w Polsce stacje telewizyjne to TVP1 i TVP2 – wynika z sondażu przeprowadzonego przez Biuro Badania Opinii i Rynku Estymator. Oglądalność tygodniowa obu tych stacji wynosi po 75 proc. Według ankiety, przeciętny Polak ogląda telewizję przez cztery godziny i sześć minut na dobę.



Kolejne w ogólnopolskim rankingu oglądalności stacje, które ustępują publicznym liderom, to Polsat (ogląda go w ciągu tygodnia 69 proc. Polaków) i minimalnie mu ustępująca telewizja TVN (oglądalność na poziomie 66 proc.). Piąte miejsce przypada TVP3 (34 proc.)

Spośród tych pięciu największych stacji, najbogatszego i najbardziej wielkomiejskiego widza ma telewizja TVN, a najstarszego TVP3.

Kolejne pozycje w rankingu stacji telewizyjnych, których program jest emitowany przez nadajniki naziemne to: TV4 (6 proc.) i Puls (5 proc.).

Wśród stacji telewizyjnych, które trzeba odbierać za pomocą anteny satelitarnej lub sieci kablowej, największą oglądalność ma kanał Discovery (12 proc.). Kolejne miejsca w rankingu zajmują: TVN24 – 6 proc., oraz MTV i Animal Planet – po 5 proc. Na dalszych pozycjach są: Eurosport, Canal+, Viva, TVN7 i National Geographic (po 4 proc.) oraz TVN Turbo, TVP Polonia i TVN Style (po 3 proc.).

Badanie przeprowadzono metodą ankiety pocztowej na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 667 Polaków w wieku od 14 do 79 lat.
Taka ciekawostka. :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: vanity »

zaraz...zaraz...a TV Trwam....? :D Nikt jej nie ogląda? Rydzyk się znudził?
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: Aro »

Wiemy kto zatańczy!

"Fakt" ujawnił nazwiska osób, które na pewno zobaczymy w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Na wiosnę w przebojowym programie TVN zatańczą, znana z serialu "Na wspólnej" Renata Dancewicz oraz Joanna Koroniewska., która sympatię widzów zyskała rolą Małgosi, w "M jak miłość". Swój udział w programie potwierdziła także Natalia Kukulska.


Pierwsze próby do "Tańca..." rozpoczną się za dwa tygodnie, a producenci wciąż nie ujawniają wszystkich uczestników. Niepotwierdzona pozostała także pogłoska, jakoby wśród gwiazd miała zatańczyć córka byłego Prezydenta, Aleksandra Kwaśniewska. Za to z pewnością na ekranach zobaczymy Katarzynę Skrzynecką i Huberta Urbańskiego, w roli prowadzących.
/http://www.tvn.tivi.pl/


Wrrr po co ta Koroniewska się zgadzała? :evil: TVN znów zarobi miliony na "M jak miłość" :?
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: Titter »

ArO pisze:
Wiemy kto zatańczy!

"Fakt" ujawnił nazwiska osób, które na pewno zobaczymy w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Na wiosnę w przebojowym programie TVN zatańczą, znana z serialu "Na wspólnej" Renata Dancewicz oraz Joanna Koroniewska., która sympatię widzów zyskała rolą Małgosi, w "M jak miłość". Swój udział w programie potwierdziła także Natalia Kukulska.


Pierwsze próby do "Tańca..." rozpoczną się za dwa tygodnie, a producenci wciąż nie ujawniają wszystkich uczestników. Niepotwierdzona pozostała także pogłoska, jakoby wśród gwiazd miała zatańczyć córka byłego Prezydenta, Aleksandra Kwaśniewska. Za to z pewnością na ekranach zobaczymy Katarzynę Skrzynecką i Huberta Urbańskiego, w roli prowadzących.
/http://www.tvn.tivi.pl/


Wrrr po co ta Koroniewska się zgadzała? :evil:
Pewnie jej dobrze zaplaca i dlatego :D :P
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: Aro »

Titter pisze:Pewnie jej dobrze zaplaca i dlatego
Oj tak. Krąży informacja, że tańczący artyści otrzymują 10 tysięcy złotych za jeden odcinek programu.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: Titter »

ArO pisze:
Titter pisze:Pewnie jej dobrze zaplaca i dlatego
Oj tak. Krąży informacja, że tańczący artyści otrzymują 10 tysięcy złotych za jeden odcinek programu.
:shock: :shock: no ladnie.. I Ty sie pytasz dlaczego? :)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: Marrcino »

ArO pisze:Oj tak. Krąży informacja, że tańczący artyści otrzymują 10 tysięcy złotych za jeden odcinek programu.
A Edyta Górniak nie będzie tańczyć??? Za taką kasę... chyba,że jej nie proponowali. :) :wink:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: vanity »

marrcino pisze:A Edyta Górniak nie będzie tańczyć??? Za taką kasę... chyba,że jej nie proponowali.
może za mała ta kwota :P :wink:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: B@r »

Szkoda, że Dominiki Ostałowskiej tam nie wzięli :|
Ale jak będą tak brać wszystkie kobiety z MjM to dojdą i do niej. Coś czuję, że i Kożuchowska się doczeka :roll:
July
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 18 sty 2006, 2:34
Lokalizacja: z miasta

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: July »

Ostałowska?
Jakoś jej tam nie widzę.
Ona nie wygląda na taką co chciałaby tańczyć za pieniądze :lol:
Zresztą nie życzę jej występu w tym programie, bo to jeden wielki KIT.
Moim zdaniem ;)
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: Monika23 »

Oj tak. Krąży informacja, że tańczący artyści otrzymują 10 tysięcy złotych za jeden odcinek programu.
o matyldo :shock: Koroniewska sie zarzekala,ze nie wezmie udzialu,a jednak :P jak widzicie kobieta zmienna jest,wiec nie miejcie pretensji do Edki :)
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Telewizje w Polsce

Post autor: dorota »

Monika23 pisze:
Oj tak. Krąży informacja, że tańczący artyści otrzymują 10 tysięcy złotych za jeden odcinek programu.

z podatkiem czy bez? :P

taka kasa? no to ja tez chce, moze mnie obsadzą w m jak miłosc jako cudownie odnaleziona i przez pomyłke przez kogoś adoptowaną córkę czy siostrę i zaraz będę tańczyć :D
ODPOWIEDZ