ALBUM ROKU 2005

Wszystkie forumowe ankiety.
ODPOWIEDZ

ALBUM ROKU 2005

Czas głosowania minął 21 gru 2005, 14:56

MARIAH CAREY - "THE EMANCIPATION OF MIMI"
17
12%
GOYA - "SMAK SŁÓW"
9
6%
MADONNA - "CONFESSIONS ON A DANCE FLOOR"
10
7%
ANDRZEJ PIASECZNY - "JEDNYM TCHEM"
5
4%
CRAIG DAVID - "THE STORY GOES"
4
3%
EWELINA FLINTA - "NIE ZNASZ MNIE"
3
2%
KATIE MELUA - "PIECE BY PIECE"
3
2%
JAMES BLUNT - "BACK TO BEDLAM"
3
2%
THE PUSSYCAT DOLLS - "PCD"
4
3%
ROBBIE WILLIAMS - "INTENSIVE CARE"
7
5%
PATI YANG - "SILENT TREATMENT"
1
1%
MANDARYNA - "MANDARYNKOWY SEN"
4
3%
RENIA PĄCZKOWSKA - "1,2,3 PRÓBA MIKROFONU"
2
1%
KATE BUSH - "AERIAL"
2
1%
MYLENE FARMER - "AVANT QUE L`OMBRE"
2
1%
TONI BRAXTON - "LIBRA"
3
2%
DOROTA MIŚKIEWICZ - "POD RZĘSAMI"
2
1%
VIRGIN - "FICCA"
6
4%
HEY - "ECHOSYSTEM"
6
4%
ANITA LIPNICKA&JOHN PORTER - "INSIDE STORY"
5
4%
CELINE DION - "ON NE CHANGE PAS"
5
4%
PATRYCJA MARKOWSKA " NIE ZATRZYMA NIKT"
5
4%
ROB THOMAS - "SOMETHING TO BE"
4
3%
BEATA - "TERAZ PŁYNĘ"
3
2%
KAYAH - " THE BEST AND THE REST"
5
4%
GORILLAZ - " DEMON DAYS"
0
Brak głosów
GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA - "PROWINCJA JEST PIĘKNA"
2
1%
KRZYSZTOF KILJAŃSKI - "IN THE ROOM"
9
6%
SISTARS - "AEIOU"
6
4%
DEPECHE MOFE - "PLAYING AN ANGEL"
2
1%
 
Liczba głosów: 139

Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: ALBUM ROKU 2005

Post autor: B@r »

vanity pisze:
Magda pisze:A swoja drogai MC i EG na scenie 15 lat, a jaka roznica w ilosci dorobku... Confused
tak, dołujące spostrzeżenie. szkoda że Edka się tak mało "produkuje". tyle by się chciało od Edki dostać na cd... :(
Ja nie kupuje tej bajki o tym, ze nagrywa rzadko bo ma byc wszystko perfekcyjnie itd. Mariah tez nagrala mase swietnych plyt, do tego sama wspokomponuje material, produkuje, nagrywa remixy itp. itd.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: ALBUM ROKU 2005

Post autor: vanity »

Magda pisze:Ja nie kupuje tej bajki o tym, ze nagrywa rzadko bo ma byc wszystko perfekcyjnie itd. Mariah tez nagrala mase swietnych plyt, do tego sama wspokomponuje material, produkuje, nagrywa remixy itp. itd.
o tak, Mariah świruje z płytami i na płytach nieźle. i myślę że takie Zosie Samosie więcej czasu i pracy wkładają w takie albumy niż tylko śpiewające piosenkarki.
z samą Edytą nie jest tak źle. może czerpać piosenki z 2 źródeł: polskich i zagranicznych.
a myślisz Magda że jak to bajka z tym profesjonalizmem na płytach itd, to co jest przyczyną tak małej ilości jej płyt wogóle?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: ALBUM ROKU 2005

Post autor: B@r »

vanity pisze:
Magda pisze:Ja nie kupuje tej bajki o tym, ze nagrywa rzadko bo ma byc wszystko perfekcyjnie itd. Mariah tez nagrala mase swietnych plyt, do tego sama wspokomponuje material, produkuje, nagrywa remixy itp. itd.
o tak, Mariah świruje z płytami i na płytach nieźle. i myślę że takie Zosie Samosie więcej czasu i pracy wkładają w takie albumy niż tylko śpiewające piosenkarki.
z samą Edytą nie jest tak źle. może czerpać piosenki z 2 źródeł: polskich i zagranicznych.
a myślisz Magda że jak to bajka z tym profesjonalizmem na płytach itd, to co jest przyczyną tak małej ilości jej płyt wogóle?
Nie przecze, ze jest profesjonalistka i przyznam szczerze, ze dlatego sama sie zastanawiam, co powoduje ze Edyta tak rzadko nagrywa. Bo majac taki glos mozna przebierac w piosenkach.

Nie wiem, czy tu chodzi o nieciekawe kontrakty czy wspolpracownikow, bo o Edycie sie mowi, ze potrafi szybko pracowac, wiec chyba nie tempo pracy jest problemem. Moze dlatego, ze Edyta sama uwaza sie za artystke estradowa i skupia sie na koncertowaniu (wystepach na festiwalach, w TV, na imprezach klasy biznesu itd.), a plyty sa drugorzedne.

Moze rowniez zaangazowanie w inne projekty, np. Julia oraz sytuacja osobista (zeszly rok nie sprzyjal nagrywaniu, w 2003 byla w ciazy).

Jakiekolwiek tego powody by nie byly, mam nadzieje, ze Edyta zacznie nagrywac czesciej. Teraz zaczela wspoltworzyc reprtuar, wiec moze pojdzie sladami innych "Zos Samos" i bedzie tak jak one czesciej wydawac nowy material.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: ALBUM ROKU 2005

Post autor: vanity »

Nie wiem, czy tu chodzi o nieciekawe kontrakty czy wspolpracownikow, bo o Edycie sie mowi, ze potrafi szybko pracowac, wiec chyba nie tempo pracy jest problemem. Moze dlatego, ze Edyta sama uwaza sie za artystke estradowa i skupia sie na koncertowaniu (wystepach na festiwalach, w TV, na imprezach klasy biznesu itd.), a plyty sa drugorzedne.
tu chyba się nie zgodzę, w tv występuje praktycznie tylko przy promocji płyt, sylwki się zdarzają, no i jakieś tam Opola Sopoty TopTrendy. a koncerty jak na lekarstwo. dużo koncertowała przy trasie Dotyku, potem były same już tylko szczątki (no jeszcze trasa pod live99). generalnie czy nagrywa płytę czy nie, czy promuje płytę czy nie ja mam wrażenie że dla publiki jest tyle samo za każdym razem koncertów. częściej słysze o koncertach choćby Kowalskiej która i często w tv i radio i wydaje płyty.

Magda pisze:Moze rowniez zaangazowanie w inne projekty, np. Julia oraz sytuacja osobista (zeszly rok nie sprzyjal nagrywaniu, w 2003 byla w ciazy).
no ale julia była też takim trochę koncertem przecież, a w ciązy była tylko raz, zresztą i tak podczas ciąży w tv zaliczyła kilka programów.

no ale też była i promocja zagraniczna 2 albumów, ciągnęło się to długo. ale zdaje się że podczas promocji EG mówiła że są piosenki zatrzymane na następną płytę. czyli może po prostu niezdecydowanie.

nie wiem co o tym wszystkim sądzić.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: ALBUM ROKU 2005

Post autor: B@r »

Vanity, masz duzo racji piszac to, co wyzej (aha, odnosnie Julii mialam na mysli nagrywanie sluchowiska). Moze faktycznie niezdecydowanie...
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: ALBUM ROKU 2005

Post autor: Grzechu »

Wyczytałem na cgm, że płyta AEIOU Sistars zostanie wydana w Niemczech w przyszłym roku :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: ALBUM ROKU 2005

Post autor: vanity »

Grzechu pisze:Wyczytałem na cgm, że płyta AEIOU Sistars zostanie wydana w Niemczech w przyszłym roku n
superowo :)
ODPOWIEDZ