Czy boisz sie latac samolotami?

Wszystkie forumowe ankiety.

Czy boisz się latać samolotami?

tak
15
29%
nie
37
71%
 
Liczba głosów: 52

Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Czy boisz sie latac samolotami?

Post autor: Matiz99 »

A czy samolot to jedyny środek transportu? :PP
Awatar użytkownika
soul
Hope for us
Hope for us
Posty: 36
Rejestracja: 21 mar 2009, 15:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: prawie wszystkie
Lokalizacja: śląsk

Re: Czy boisz sie latac samolotami?

Post autor: soul »

Ja bałem się bardzo , pierwszy raz leciałem we wrześniu zeszłego roku i od razu czekał mnie lot 13 godzinny, Pierwsza jego część z Katowic do Frankfurtu była straszna samolot malutki ( mniejszy niż się spodziewałem)po starcie myślałem że ..... łagodnie rzecz ujmując bolał mnie żołądek i było mi niedobrze :) podobne specyficzne uczucie jakiego czasem można doświadczyć w windzie bądź jadąc samochodem po górzystym terenie z zakrętami i dolinami. Dodatkową " atrakcją" było omdlenie starszego pana , stewardessa z podobnym tragizmem jak na filmie zaczęła krzyczeć czy jest na pokładzie lekarz , to już był dla mnie koniec miałem dość :) musieliśmy zawrócić do Katowic i czekała nas 40 minutowa przerwa , ale chyba była mi jednak potrzebna bo troszkę ochłonąłem i za drugim razem było znacznie lepiej . Natomiast druga część mojej podróży całe 11 godzin to było coś pięknego nie wiem czy to magia i ogrom Boeinga ( nie czułem się już jak w puszce o śćianach z aluminium ) czy wspaniała opieka i dopracowanie w każdym szczególe( tak po niemiecku :) ) załogi linii Lufthansa no i oczywiście darmowy alkohol o którym wspominał Estratos , wiem jedno choć jakiś tam strach ( lądowanie ) zawsze jest ,to latanie to jednak piękna sprawa :)
ODPOWIEDZ