Teledyski

Wszystkie forumowe ankiety.

Najlepszy teledysk EDYTY GÓRNIAK

To nie ja
1
2%
Once in a life time
4
6%
Jestem kobietą
3
5%
Dotyk
10
15%
When you come back to me
11
17%
Anything
1
2%
One and One
0
Brak głosów
Dumka na dwa serca
2
3%
Lustro
1
2%
Jak najdalej
0
Brak głosów
Nie proszę o więcej
16
25%
Impossible
16
25%
 
Liczba głosów: 65

kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Teledyski

Post autor: kinga »

Mnie się Impossible podoba, ale nie "uwielbiam" go :smile: Widać, że jest wlasnie taki...światowy :wink: Za to moim zdaniem najpiękniejszym teledyskiem jest ten do "Nie prosze o więcej".
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Teledyski

Post autor: Magda M »

hmm... teraz mnie zlinczujecie.... :D:D:D ale ja to wogole nie przpadam za 'nie prosze o wiecej'.. teledysk tez mi sie nie podoba... ups... :P bardzo lubie poczatek tej piosenki.. potem juz tak mi sie nie za bardzo mi sie podoba... no ale grunt ze innym sie podoba :D:D:D:D:D ja dalej jestem za "IMPOSSIBLE :D:D:D:D:D:D:D
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Teledyski

Post autor: monia80 »

Nie prosze o wiecej -zdecydowanie :D
uwielbiam tez Impossible-genialne dopracowany,fantastycznie zrobiony :D
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Teledyski

Post autor: Robik »

A ja nie lubię ani "Impossible" ani "Nie proszę o więcej" ani "Jak najdalej". Dlaczego :?: Bardzo proste bo nie ma w tych teledyskach żadnej treści. Teledysk powinien opowiadać o tym, o czym śpiewa artysta. Takie jest moje zdanie. Mam nadzieję, że teledysk do "Lunatique" będzie z "treścią".
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Teledyski

Post autor: Magda M »

Robik pisze:A ja nie lubię ani "Impossible" ani "Nie proszę o więcej" ani "Jak najdalej". Dlaczego :?: Bardzo proste bo nie ma w tych teledyskach żadnej treści. Teledysk powinien opowiadać o tym, o czym śpiewa artysta. Takie jest moje zdanie. Mam nadzieję, że teledysk do "Lunatique" będzie z "treścią".
hmm.... a jak sobie wyobrazasz tresc teledysku???? ze np bedzie filmik z jakąs historyjką? jak edzia siedzi na przystanku i płacze i nie prosi o wiecej??to masz na mysli?? wtedy wszystkie teldyski byłyby takie same...... mysle ze teledyski powinny byc rózne..... nie prosze o wiecej jest stonowanym kawałkiem - i teledysk tez taki jest... , impossible to skoczny kawałek.. kolorowy... taneczny.. i teledysk to odzwierciedla... a jak najdalej to mi sie nie podoba.. wiec nie komentuje ;P ...

ja tam dalej kocham i piosenke i teledyski impossible :D:D:D:D:D
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Teledyski

Post autor: monia80 »

magdamiecz pisze:
Robik pisze:A ja nie lubię ani "Impossible" ani "Nie proszę o więcej" ani "Jak najdalej". Dlaczego :?: Bardzo proste bo nie ma w tych teledyskach żadnej treści. Teledysk powinien opowiadać o tym, o czym śpiewa artysta. Takie jest moje zdanie. Mam nadzieję, że teledysk do "Lunatique" będzie z "treścią".
hmm.... a jak sobie wyobrazasz tresc teledysku???? ze np bedzie filmik z jakąs historyjką? jak edzia siedzi na przystanku i płacze i nie prosi o wiecej??to masz na mysli?? wtedy wszystkie teldyski byłyby takie same...... mysle ze teledyski powinny byc rózne..... nie prosze o wiecej jest stonowanym kawałkiem - i teledysk tez taki jest... , impossible to skoczny kawałek.. kolorowy... taneczny.. i teledysk to odzwierciedla... a jak najdalej to mi sie nie podoba.. wiec nie komentuje ;P ...

ja tam dalej kocham i piosenke i teledyski impossible :D:D:D:D:D
:lol: :lol: Madziumiecz rozbroilas mnie z tym przystankiem autobusowym :lol:
Super przynajmniej konkretnie jasno wytlumaczylas gosciowi sprawe tresci teledyskow mi wiec nic innego nie pozostaje jak tylko podpisac sie pod kazdziutkim slowem jesli tylko pozwolisz :)
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Teledyski

Post autor: Robik »

Jak sobie wyobrażam teledysk do "Nie prosze o więcej" :?: Na przykład Edyta siedzi na kanapie ogląda zdjęcia i wspomina cudowne chwile ze swoim ukochanym. "Jak najdalej" - krótkie filmiki z krajobrazami krajów, a "Impossible" nie wiem... Oczywiście we wszystkich teledyskach powinny być wstawki z Edytą śpiewającą do mikrofonu. Żeby nie było niedomówień. Wszystkie te 3 piosenki bardzo lubię tylko teledyski mogły by być lepsze. Z tych trzech, teledysk "Impossible" jest najlepszy, bo nie mogę się tam napatrzeć na Edytę... :P
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Teledyski

Post autor: Magda M »

monia80 pisze:
:lol: :lol: Madziumiecz rozbroilas mnie z tym przystankiem autobusowym :lol:
Super przynajmniej konkretnie jasno wytlumaczylas gosciowi sprawe tresci teledyskow mi wiec nic innego nie pozostaje jak tylko podpisac sie pod kazdziutkim slowem jesli tylko pozwolisz :)
heheh... alez bardzo prosze:) a co do przystankow... to one mają cos w sobie ze wszyscy ich naduzywają :D:D: heheheh :mrgreen: :mrgreen: :grin: :grin: :smile: :smile:

PS. ja nie chiałam zeby to jakos groznie zabrzmiało.. robik jesli cie urazilam to sorki... po prostu mam z deczko inne zdanie :)

[ Dodano: 2005-05-12, 19:47 ]
Robik pisze: Z tych trzech, teledysk "Impossible" jest najlepszy, bo nie mogę się tam napatrzeć na Edytę... :P [/color]
zgadzam sie :D:D zgadzam sie!!!
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Teledyski

Post autor: Robik »

magdamiecz pisze: ja nie chiałam zeby to jakos groznie zabrzmiało.. robik jesli cie urazilam to sorki... po prostu mam z deczko inne zdanie :)
Madziu nie uraziłaś mnie ani trochę :wink: . Każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania i my właśnie to robimy.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Teledyski

Post autor: Magda M »

Robik pisze:
magdamiecz pisze: ja nie chiałam zeby to jakos groznie zabrzmiało.. robik jesli cie urazilam to sorki... po prostu mam z deczko inne zdanie :)
Madziu nie uraziłaś mnie ani trochę :wink: . Każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania i my właśnie to robimy.
ufff.. to dobrze :D:D:D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Teledyski

Post autor: vanity »

ja nie cierpię Jak najdalej. reszta dla mnie jest w porzo bardziej lub mniej. ale chyba bardziej mi się podobają te z okresu Dotyk.
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Teledyski

Post autor: homerowa »

Najbardziej lubię pierwsze teledyski Edyty, sa trochę realniejsze, jesli dobrze ujmę to w tym słowie. Natomiast z Perły teledyski są dość sztuczne, jesli chodzi o jak najdalej i impossible, lubie natomiast klip nie proszę o więcej. Jednak chyba moim ulubionym jest .... o kurcze chyba nie mam ulubionego. Wiem że się chyba już wypowiadałam w tym temacie, ale naprawdę trudno jest mi wybrać mój ulubiony klip, jest ich kilka chociażby One&one Once in a lifetime Dotyk Nie proszę o więcej a i nie lubię Impossible bo Edyta wygląda tam sztucznie i upodobniono ją do Kylie.... :!:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Teledyski

Post autor: Magda M »

ooo ja tez lubie One & one teledysk... ale ten gdzie edzia tanczy.... w siwym ubranku... bo ten drugi to taki nie do konca teledyskk... :D:D:D a wiec mam juz 2 ulubione: impossible i One&one:D:D:D

[ Dodano: 2005-05-15, 09:28 ]
skoro jest tu mowa o teledyskach to nie długo mam nadzieje napiszemy tu cos o lunatique... jutro - poniedzialek - na MTV o 19:30 puszczają same nowosc z kraju i ze swiata
Nowości MTV, poniedziałek 16.05.2005 19:30 MTV
Program prezentuje premierowe klipy z Polski i ze świata. Ekipa MTV jako pierwsza dociera do najnowszych dokonań znanych i lubianych artystów. Promuje również tych, którzy dopiero startują na rynku muzycznym, a już zasłużyli sobie na miano godnych polecenia. Ponadto w programie informacje o nowych zespołach, trasach koncertowych i najciekawszych projektach.
30min
mam nadzieje ze edzie wreszcie puszczą....
Zablokowany