Kolejny singiel z płyty "My"

Wszystkie forumowe ankiety.

Jaka piosenka powinna zostac kolejnym singlem z albumu "My"?

Find Me
2
3%
Obudźcie mnie
26
38%
(Let's) Save The World
14
21%
Tafla
6
9%
Dzisiaj dziękuję
3
4%
Perfect Heart
14
21%
Sens-is
3
4%
 
Liczba głosów: 68

Awatar użytkownika
Joan
Lunatique
Lunatique
Posty: 2846
Rejestracja: 24 sie 2007, 17:36
Ulubiona piosenka: Tafla
Kontakt:

Re: Kolejny singiel z płyty "My"

Post autor: Joan »

Find Me

Chociaż jakbym mogła oddałabym głos też na LSTW :) łołołolo :dance:
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Kolejny singiel z płyty "My"

Post autor: Matiz99 »

Bez dyskusji Obudźcie mnie. Najbardziej radiowy ze wszystkich.

Choć najbardziej z powyższych podoba mi się PH :-)
adiX
The story so far
The story so far
Posty: 474
Rejestracja: 12 maja 2008, 17:19
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: LSTW, NWI
Lokalizacja: Nakło nad Notecią

Re: Kolejny singiel z płyty "My"

Post autor: adiX »

Jeżeli to ma być ostatni singiel to tylko lets save the world, bo w końcu miała być kontynuacja OTR. Nie będzie hitem, ale może powstać ciekawy teledysk.
Awatar użytkownika
iga103
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 628
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:24
Ulubiony album: Dotyk, EG, MY
Ulubiona piosenka: wszystkie
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kolejny singiel z płyty "My"

Post autor: iga103 »

Osobiście jestem za Perfect Heart....Magiczna piosenka <3
Ale jeśli ma to być jakiś tam sukces medialny to tylko Obudźcie mnie.
Może Edyta i tym razem weźmie pod uwagę wybór fanów....
Awatar użytkownika
Phealer33
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2159
Rejestracja: 27 lip 2011, 22:26
Ulubiony album: Dotyk / MY
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij
Lokalizacja: Berlin

Re: Kolejny singiel z płyty "My"

Post autor: Phealer33 »

Aro pisze:
Phealer33 pisze:Piosenka jest na najwyższym poziomie ze wszystkich z płyty. Ma szanse zaistnieć zagranicą. A czy w Polsce? Nie wiem.
Naiwny jesteś! W Polsce nasza gwiazda ledwo sobie radzi, a Ty wierzysz, że zaistnieje za granicą.
Mówię o piosence. Sądzę, że świetnie wpisuje się ona w założenia popularnej muzyki zagranicznej. Przy dobrym teledysku, mogłoby być światowo! To moje zdanie.
Awatar użytkownika
sexuality
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2056
Rejestracja: 26 kwie 2009, 12:01
Ulubiony album: Dotyk, EKG
Ulubiona piosenka: wiele :)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kolejny singiel z płyty "My"

Post autor: sexuality »

Ciężko tak wybrać jedną ;) Bardzo lubię "MY" i właściwie każda piosenka poza "Sens-is" oraz "Dzisiaj Dziękuję" mogłaby stać się kolejnym singlem.

Jeśli Edyta chciałaby, aby utwór był emitowany zarówno w radiu jak i w stacjach telewizyjnych na jej miejscu wybrałabym "Taflę". Kompozycja idealnie wpasowałaby się w masowe playlisty, Edyta nie śpiewa tam "górami", które uznawane są przez niektórych słuchaczy masówek jako wycie. Ballada należąca do tych prostych, łatwych i przyjemnych dla ucha. Ja jestem za. Dodatkowo klip gdyby był w klimatach "Frozen" Madonny byłoby naprawdę znakomicie. Widziałabym również w produkcji z sceny sesji do z "Vivy" z bodajże 2008 roku.

"Obudźcie mnie" świetnie brzmi, ale może przepaść w rozgłośniach, choć gorzej już nie będzie w porównaniu z anglojęzycznymi piosenkami.

Z anglojęzycznych kompozycji wybrałabym "Perfect Heart" dla podkreślenia różnorodności "MY".
"Find Me" na jesieni mi się nie widzi, choć też lubię ten utwór. "(Let's) Save The World" na dwa razy Ta piosenka w Polsce przejdzie bez echa, zwyczajnie szkoda sobie nawet nią zawracać cztery litery, no chyba, że emitowałaby to chociaż "4" to ok.

W ogóle to Edyty nie rozumiem. Jak wydała płytę w lutym to w ogóle miała w du**e promocję. Wolała bawić się w "Bitwie na Głosy". Teraz po pół roku się przebudziła, marnując świetne "Nie Zapomnij"... Oby tylko nie powtórzyła się sytuacja jak z poprzedniego roku, gdzie w bardzo krótkich odstępach Edyta wypuściła 2 klipy na raz, że aż stacje TV nie wiedziały co grać. Mam tutaj na myśli "TT" i "OTR".

"Consequences" dopiero się rozkręca. W radiu ciężko jest utwór usłyszeć, choć ostatnio śmigało w mojej rodzinnej miejscowości po 1 w nocy. Dałabym do września, a nawet października szanse tej piosence.
Jeśli radia konsekwentnie nie będą sobie grać to klip się na swój sposób obroni. Mimo braku jakiejkolwiek w nim fabuły to na piękną Edytę można chociaż popatrzeć, więc teledysk zostanie zapamiętany na dłużej.
W tym przypadku jest lepiej niż przy singlu "Nie zapomnij" , który dobrze był rozkręcony w ogólnopolskich rozgłośniach, a przepadł przez samą Divę :( Tak więc z wywodami na temat "CQ" to bym się jeszcze wstrzymała, fakt w radiach jest flop, ale stacje TV dopiero się rozkręcają :)


Głosu nie oddaję. Zwyczajnie nie mam konkretnego faworyta. Wszystko dla mnie może stać się singlem z wyjątkiem 2-óch wyżej wspomnianych przeze mnie piosenek. Wiele zależy od chęci Edyty, a także kasy jaką będzie chciała przeznaczyć na teledysk czy dalszą promocję. Liczę na to, że skoro Edyta jest leniwą Artystką i przy pierwszej lepszej okazji poleci to show jako jurorka/uczestnik to przez rok poudaje, że promuję album (chociażby przez kolejne single i klipy). Na "MY" jest naprawdę sporo utworów godnych uwagi. Warto byłoby chociaż tak na zakończenie promocji płyty dać szansę jednej piosence po polsku i jednej po angiesku.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Kolejny singiel z płyty "My"

Post autor: Wojtuś »

Ze względu na to, że miała to być kontynuacja OTR chciałbym LSTW ale jeszcze bardziej ucieszyłbym się z Perfect heart i na tę piosenkę oddaję mój głos.
lado
Make it happen
Make it happen
Posty: 178
Rejestracja: 12 lut 2007, 19:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kolejny singiel z płyty "My"

Post autor: lado »

xx
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 0:03 przez lado, łącznie zmieniany 1 raz.
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1630
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kolejny singiel z płyty "My"

Post autor: Robik »

Czas zakończyć wydawanie singli z płyty "My" :kciuk: .
lado
Make it happen
Make it happen
Posty: 178
Rejestracja: 12 lut 2007, 19:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kolejny singiel z płyty "My"

Post autor: lado »

xx
Ostatnio zmieniony 23 lut 2013, 0:03 przez lado, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Kolejny singiel z płyty "My"

Post autor: Aro »

Nowy materiał pół roku po wydaniu płyty? Niektórzy na serio żyją w swoim świecie. :lol3:
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Kolejny singiel z płyty "My"

Post autor: stinger »

Absolutnie zgadzam się z Sexuality!
Tafla jest idealna na jesienne wieczory,do tego smutny teledysk,widziałbym coś właśnie na wzór Madonny lub zupełnie w czarno-białych barwach,smutna Edyta w płaszczu odwiedza grób bliskiej osoby,międzyczasie w myślach przywołuje wspomnienia z szczęśliwej przeszłości.Ach,jak fajnie pomarzyć... :d :beczy:

PH czy Obudźcie Mnie też pasują,jednak śmiem przypuszczać,że i Tafla i PH nie zrobiłoby furory w komercyjnych radiach,dlatego Edyta powinna tym bardziej uderzyć w Trójkę,Złote Przeboje,Jedynkę,skoro tamte radia ją zlewają.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1890
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Kolejny singiel z płyty "My"

Post autor: Grzegorz »

Sam do końca nie wiem:

Tafla / Obudźcie Mnie / Perfect Heart

Mogą być wszystkie! :)
Awatar użytkownika
Seba0305
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 754
Rejestracja: 31 maja 2008, 15:01
Ulubiony album: Wszystkie:)
Ulubiona piosenka: Wszystkie:)
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kolejny singiel z płyty "My"

Post autor: Seba0305 »

Chciałbym Perfect Heart, lecz myślę, że w rozgłośniach jedyne, co mogłoby się sprawdzić tej jesieni, to Obudźcie Mnie, stąd mój głos.
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Kolejny singiel z płyty "My"

Post autor: Charlie »

Cokolwiek nie wybierze to i tak sukcesu nie odniesie a radia będą to grać max raz dziennie.

Kolejny singiel to LSTW - piosenka z potencjałem :)

A poza tym skoro Edi ma w nosie promocje to i tak piszmy do niej by PH i OM stały się singlami.. i tak żadna z tych piosenek nie odniesie sukcesu ale chociaż MY będziemy szczęśliwi :)
ODPOWIEDZ