Strona 1 z 1

Czy chciał(a)byś być Edytą Górniak?

: 06 lip 2017, 20:10
autor: Marrcino
mieszkać w ELEJ, pić deszczówkę i jeść liście, pieścić się z przystojnym Amerykaninem, latać first class, mieć swoją własną nositorbę, być ci*ecz*ą DZOANNY K. i mieć darmowy vampire facial u Gojdzia? Czy chciał(a)byś być Edytą Górniak?

:edi:

:diva:

Re: Czy chciał(a)byś być Edytą Górniak?

: 08 lip 2017, 23:59
autor: Kopaneek
"Wybrałam wolność!"

Re: Czy chciał(a)byś być Edytą Górniak?

: 09 lip 2017, 4:43
autor: Flux
Dlaczego wszystkie głosy oddane w ankiecie są na nie? :beczy: Nikt nie chciałby zarabiać kasy za sam wygląd i nazwisko, na które zapracował w latach '90? Wygłaszać orędzia i mowy motywacyjne w programach talent show, namaszczać uczestników na światowe gwiazdy po niespełna dwóch minutach śpiewu? Skakać po fotelach czy też chować za nimi cała we łzach, udawać ciążę, nosić drogie choć nie zawsze ładne i dostosowane do sylwetki kiecki i pidżamy? Mieć całą prywatną świtę, tj. Nositorbę i przyboczną gwardię, tj. fanów-zakon? Obrażać w wywiadach wszystkich byłych współpracowników i koleżanki z branży, którzy wyciągnęli do nas pomocną dłoń, publicznie mieszać z błotem eks-partnerów? Obruszać się i strzelać fochy w programach śniadaniowych, prezentować kolekcję szczoteczek do zębów jak na wokalistkę przystało (inne pewnie mają kolekcję mikrofonów nie wiedzieć czemu)? Udzielać światowych wywiadów zaprzyjaźnionym mediom, które o muzykę nie spytają? Oskarżać kolejne osoby o to, że nie ma się na siebie w muzyce pomysłu? Być ambasadorką Polski na gali rozdania nagród dla ogierów i klaczy, wojowniczką światła i obrończynią prawdy, żołnierzem w spódnicy, perłą na dnie? Nikt!? :edi: C'mon!

Re: Czy chciał(a)byś być Edytą Górniak?

: 09 lip 2017, 10:26
autor: pijej1
Flux przekonałeś mnie! Chcę!

Re: Czy chciał(a)byś być Edytą Górniak?

: 26 sie 2017, 9:44
autor: Fan25
Nigdy w zyciu nie chcialbym byc Edyta Gorniak. Spiewa przecietnie cudze piosenki i nie nagrywa wlasnych utworow. Wyglada nienaturalnie, poniewaz zbyt czesto poprawia urode. Odnosze tez wrazenie, ze ona sama wymysla i rozpowszechnia o sobie plotki.

Re: Czy chciał(a)byś być Edytą Górniak?

: 26 sie 2017, 23:31
autor: adaś
Fan25 pisze:Nigdy w zyciu nie chcialbym byc Edyta Gorniak. Spiewa przecietnie cudze piosenki i nie nagrywa wlasnych utworow. Wyglada nienaturalnie, poniewaz zbyt czesto poprawia urode. Odnosze tez wrazenie, ze ona sama wymysla i rozpowszechnia o sobie plotki.

Mam pytanie. Skoro takie masz zdanie o Edycie, to co robisz na tym forum? nie szkoda Ci na to czasu ?

Re: Czy chciał(a)byś być Edytą Górniak?

: 27 sie 2017, 10:04
autor: Fan25
Napisalem juz komus wczesniej, ze czekam na nowe informacje o tym filmie. Gorniak jest caly czas zajeta i bardzo dlugo pracuje nad jedna piosenka lub piosenkami. Na pewno przygotowuje tez teledyski. Chce to wszystko ocenic.

Re: Czy chciał(a)byś być Edytą Górniak?

: 04 wrz 2017, 0:42
autor: Kamui Shiro
Mógłbym. Forsa, lenistwo, młodsi kochankowie, obiecujące dziecko, forsa, sława, zapewnione miejsce w poczecie królów polskiej piosenki, forsa, zgrabna sylwetka, ładna buzia, forsa.