Wybory prezydenckie 2020

Jak głosują forumowicze?

Wszystkie forumowe ankiety.

Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich 2020?

Wyniki są ułożone według malejącej ilości otrzymanych głosów.

Rafał Trzaskowski
18
49%
Szymon Hołownia
6
16%
Andrzej Duda
4
11%
Robert Biedroń
4
11%
Władysław Kosiniak-Kamysz
3
8%
Krzysztof Bosak
1
3%
nie głosuję
1
3%
Marek Jakubiak
0
Brak głosów
Mirosław Piotrowski
0
Brak głosów
Paweł Tanajno
0
Brak głosów
Stanisław Żółtek
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 37

Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: Gosia1423 »

W sumie coś w tym jest, że raz mu bliżej do jednej, a raz do drugiej strony...
aśka
Make it happen
Make it happen
Posty: 186
Rejestracja: 21 cze 2015, 14:57
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Będę Śniła
Lokalizacja: Polska "B"

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: aśka »

Bo Kosiniak ewidentnie sytuuje PSL w centrum - tym bardziej prawicowym i konserwatywnym.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: lena7 »

Takiego ruchu ze strony Dudy Biedron sie raczej nie spodziewal :shock:
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/wybory- ... bt/dbm9ye2
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: spot_me »

Witkowski to objawienie tej kampanii. Szkoda, ze tak madry i dobry czlowiek nie ma zadnych szans na zwyciestwo. To tez dowod na to, ze nawet starsze pokolenie w Polsce moze miec pieknie otwarty umysl.

Biedron to jedyny odwazny z tej jedenastki, ktory naprawde by parl do zmian bez ustepstw przed tymi z grupy ciemnogrodu czy tez lekal sie kosciola.

Trzaskowski niestety mnie strasznie rozczarowal. Wyklepane slogany. Momentami faktycznie pokazal ''agresywnie protekcjonalna twarz'' jak powiedzial komentator po debacie. Tutaj nie mozna bylo zrobic ustawki z odpowiedzia po angielsku dla dziennkiarza z Reutersa. Udowodnil, ze bedzie grzecznie wpasowywal sie w to co narzuci mu PO by pomoc wrocic swej partii do wladzy. On nie odpowiedzial wprost na ZADNE pytanie. Wielka szkoda.

Bosak to maly ''hitlerek''. Takich ludzi nalezy sie bac. Stwierdzil, ze w Bialymstoku policja nie powinna byla interwenjowac. Szok, ze tacy ludzie maja jakiekolwiek poparcie.

Holownia to znakomity showman. Aktor. Nie ufam.

Inni bez komentarza.

Dla mnie tylko Witkowski i Biedron pokazali, ze w koncu cos mogliby zmienic w zyciu i umyslach ''Polek i Polakow''.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: Gosia1423 »

Zgadzam się ze spot_me co do Witkowskiego. Zaskoczył mnie swoją otwartością umysłu. Nie spodziewałam się takich poglądów po "starszym" panu, ale niestety nie ma żadnych szans.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: endeven »

Przede wszystkim to nie byla debata. To byl teleturniej, jeden z jedenastu. W dodatku pytania dla uczestnikow wylosowali chyba Pi i Sigma. Niewiarygodne, że jeszcze za to płacimy. Najgorsza debata w historii III RP.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: Piter »

Nie oglądałem.
Nie chciałem tego oglądać.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: Gosia1423 »

Piter się nie dziwię...

Pytanie pierwsze o przymusową relokalizację uchodźców...
Drugie o religię w szkołach..
Trzecie LGBT małżeństwa i adopcje.

:facepalm:

Bardzo niecierpiące zwłoki tematy i problemy w Polsce...
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: endeven »

Kampania w rozpędzie haha.

Kto widział nowy weekendowy spot Anżeja w całości poświęcony Rafałowi? :lol3:
-> https://www.facebook.com/watch/?v=577462053179683
Normalnie powrót do przeszłości, starych praktyk manipulacyjnych, az ze śmiechu łezka w oku sie zakręca. W dodatku Rafał wcale nie wypada tam źle, a chyba nie o to chodziło haha
A wczoraj oglądałem Mrs America i właśnie Cate Blanchett, skrajna konserwatystka próbująca powstrzymac feministki i ruch na rzecz równości kobiet, skleja i przemontowywuje kasety magnetofonowe z powycinanymi wypowiedziami feministek z wieców, by wypluć w efekcie końcowym osmieszające bezsensowne mixtejpy. Rok 77. Jednak te prawicowe prokonserwy nic się nie zmieniają.

Rafał też wypuścił spot w weekend. Trochę gwiazda, ale zgrabnie mu to zmontowali i nadali fajny rys. Normalność. Wszystko to, czego chcą go pozbawić w TVP. LOL.
-> https://www.facebook.com/watch/?v=2692964637659172
Szacun, że nie daje sie wyprowadzic z równowagi. "Amerykanin z Wirginii" też nie pomógł, rzucane butelki na wiecu tez nie pomogły. I proces wyborczy sztabu Dudy przeciw Trzaskowskiemu skończony fiaskiem, choc podobno teraz TVP go oskrarża. Jest pozew o to, że (uwaga) "zastrasza dziennikarzy TVP" :P Ale przed chwilą wypuścił też spot o Anżeju. Moim zdaniem niepotrzebny. Bo jednak wdał się w te przepychanki, choć level zupełnie inny -> https://www.facebook.com/watch/?v=3384083158268910

Dobrze, że z odsieczą dla Dudy ruszyła Pierwsza Dama. Jak zwykle nic nie mówi, mówi za nią TVP. Słowami projektantki mody, chwalącej wyrazistośc i styl Agaty. Tylko nie dodała, że to ona Ją ubiera i stylizuje. Ale potrzebne były też międzynarodowe słowa międzynarodowego stylisty amerykańskiego (oczywiście), więc Chrtistian Paul równiez chwali. Jego 63 followersów na insta pewnie też sie poznało na tym szyku.

I wiecie, pod koniec czerwca 3 sezon DARK na netfliksie. Ostatni. Fajnie, że Anżej sie zaangażowął tak bardzo w promo :) Miałem nie oglądać.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: Gosia1423 »

Ja się dziwię, że ludzie jeszcze głosują na obecnego prezydenta... A te podkopy pod Trzaskowskim są... żałosne tj. fejkowy Amerykanin :facepalm:
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: endeven »

Fejkowy amerykanin
Fejkowy stylista swiatowej sławy ktory okazał sie byc analitykiem, Krystianem Fabiancem.
Ale dzis ponoc zalozono mu konto na you tubie i na twitterze wiec idzie jak burza. Czekamy na pierwszy catwalk. :lol3:
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: Piter »

Według mnie, Dudę świetnie zobrazowały zdjęcia z terenów powodziowych. Kazali mu, to pojechał, pochodził, pogadał, popatrzył po krzakach. Po co, nikt nie wie. Brakuje mu naturalnego przywództwa, pewnej inteligencji lidera, którą Trzaskowski ma we krwi. Rafał jest naturalny, bystry, wie, co mówi. Trzyma rękę na pulsie, nie błąka się niczym dziecko we mgle. Zdarzają mu się wpadki i błędy, ale nie jest to bezmyślność obecnie panującego kandydata.
Wciąż mam nadzieję, że naród przejrzy na oczy i zrozumie, że lepiej,jeśli władza nie jest w jednych rękach.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: Steffie »

Piter pisze:Wciąż mam nadzieję, że naród przejrzy na oczy i zrozumie, że lepiej,jeśli władza nie jest w jednych rękach.
Wszystko kosztuje na tym swiecie, nawet milosc ludu...
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: endeven »

a w cieniu Christiana Paula....
O kolejnej postaci wykreowanej w TVP informuje dziennikarz Jakub Dymek. "Cichym bohaterem ostatniego tygodnia jest dla mnie pan Jacek Mroczek, który 20.06 w 'Wiadomościach' TVP był przedsiębiorcą narzekającym na opieszałość Warszawskich urzędników w kontekście Tarczy Antykryzysowej, a 25 minut później, w programie 'Minęła 20' ekspertem komentującym wizytę prezydenta Andrzeja Dudy w USA" – napisał.

Dymek sprawdził w sieci, czym naprawdę zajmuje się Jacek Mroczek. "Portal lubimyczytac.pl przynosi informację, że Jacek Mroczek jest też autorem podręcznika do origami, wydał dwa tomiki wierszy, na blogu pisze, że jest dziennikarzem z 20-letnim stażem i że zna się z szefem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Prowadzi szkolenia z występów publicznych. Dzięki Telewizji Polskiej wiem już, że jest w tym, co robi, naprawdę dobry" – dodał.
-> https://natemat.pl/312653,jacek-mroczek ... J_sCXhr0AM

Ja bym chętnie porozmawiał z tymi, co oddali głos w ankiecie na PADa. Tak merytorycznie., serio. Chciałbym poznac inny punkt widzenia.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: Gosia1423 »

endeven pisze:Ja bym chętnie porozmawiał z tymi, co oddali głos w ankiecie na PADa. Tak merytorycznie., serio. Chciałbym poznac inny punkt widzenia.
Nie wiem czy się doczekasz... Choć może ktoś się przyzna i wyjawi swój punkt widzenia...

TVP tak manipuluje, że mogliby zatrudnić się u Kim Dzong Il :P

PAD w USA rozmawia po polsku... Atakuje Rosję, Niemcy i kaja się przed Trumpem... Znowu kompromitacja...
ODPOWIEDZ