Wybory prezydenckie 2020

Jak głosują forumowicze?

Wszystkie forumowe ankiety.

Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich 2020?

Wyniki są ułożone według malejącej ilości otrzymanych głosów.

Rafał Trzaskowski
18
49%
Szymon Hołownia
6
16%
Andrzej Duda
4
11%
Robert Biedroń
4
11%
Władysław Kosiniak-Kamysz
3
8%
Krzysztof Bosak
1
3%
nie głosuję
1
3%
Marek Jakubiak
0
Brak głosów
Mirosław Piotrowski
0
Brak głosów
Paweł Tanajno
0
Brak głosów
Stanisław Żółtek
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 37

Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Wybory prezydenckie 2020

Post autor: Marrcino »

Na kogo oddacie swój głos? :?: :smile:
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: addar »

Nie ma dla mnie kandydata.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: Piter »

Na Rafała.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: endeven »

Choć jestem lewicowy z ducha, ciała i przekonań, to Biedroń na poczatku kariery politycznej mnie nie przekonywał z braku charyzmy i braku postawy radzącej sobie w ostrej debacie, potem jakby zaplusował tym słupskiem, przynajmniej jakos PR owo, potem stał sie jednak dla mnie wydmuszką polityczną, która za fasadą i zabiegami marketingu politycznego, nie ma po prostu "jaj" do porwania ludzi, do merytorycznej burzy mózgów etc. Inna sprawa, że jest dla mnie niewiarygodny i po skrytykowaniu jego kandydatury z ramienia Lewicy bloknął mnie na fejsie haha. Nie tylko mnie, ale wielką cześć własnego elektoratu, o co zresztą w styczniu była burza. To juz powiedziało o nim wszystko. Blokadami i cenzurami nie wygrywasz. Dla mnie jest skreslony i ciągle nie rozumiem, jak Lewica mogła na niego postawić. Chyba tylko deal przed połączeniem lewicowych sił wchodzi w grę, bo na pewno nie rozwaga i diagnoza polityczna. I miałem problem na kogo, byłem gotów w 1 turze iść nawet na hołownie, albo kosiniaka. Ale teraz nie mam problemu. TRZASK i juz. Wystarczy posłuchac startu kampanii w Poznaniu. Znakomite przemówienie.
-> https://www.facebook.com/watch/live/?v= ... _permalink
Właściwy człowiek do tej funkcji. Właściwy tez dla równowagi politycznej w kraju. Zdecydowanie Rafał.
W każdym razie od 20 lat nie opuściłem żadnego głosowania i równiez tym razem pójdę. Żałuje, że w wielu krajach zagranicą będzie ograniczona mozliwość oddania głosu.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: pijej1 »

u nas Duda ma 0% poparcia a jak przyjdzie co do czego to wygra :)
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: endeven »

this is... this is.... this is.... ammm this is... this is...

Kto słucha tok fm ten doskonale zna, odkąd to usłyszałem to jedyne, co kojarzy mi sie z dudą.

chciałbym, żeby jednak duda poślizgnął się na kondomie tej "zgniłej" "Ideologii" lgbt :ciotki:
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: Virtual Tom »

Biedroń to dla mnie chodząca pierdoła, to już Śmiszek byłby o niebo lepszy, bardziej kompetentny i z wiedzą ekonomiczną. Robert momentami wygląda jak dziadzio Rafała.

Bardzo dobrą kampanię od początku ma Hołownia, tylko na ile on jest wiarygodny?

Teraz Trzaskowski zdecydowanie, jest charyzmatyczny, ma świetną prezencję, zna języki i jest świetną alternatywą dla tego kretyna. :patelnia:
cosmic84
Make it happen
Make it happen
Posty: 122
Rejestracja: 08 mar 2012, 15:54
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: It's a man's world

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: cosmic84 »

Trzaskowski sprawdza sie ''na scenie'', ale musimy pamietac, ze on jest i zawsze bedzie narzedziem PO w walce o wladze. Owszem, to co teraz glosi na wiecach daje nadzieje na zmiany w kierunku europejskim, ale to sa tylko wyborcze obietnice, ktore w przypadku wygranej zderza sie ze sciana. Ta sciana to nie tylko rzad PiS, ktory moze odrzucic kazde weto prezydenckie ale takze Platforma, ktora bedzie dyktowala mu taka polityke jaka bedzie sluzyla im w odzyskaniu wladzy. Karta, ktora teraz gra czyli ''przyjaznego LGBT'' jest wbrew polityce PO wiec szybko zniknie z listy jego obietnic. Czarno widze przyszlosc Polski w ciagu najblizszych lat niezaleznie czy wygra Trzaskowski czy Duda. Czekaja nas albo niekonczace sie przepychanki i jeszcze wiekszy jezyk nienawisci w przypadku pierwszego albo dalsza droga w kierunku wyjscia z Unii, glebsze utwierdzenie podzialow w narodzie i coraz wiekszy ciemnogrod rzadzony przez kaczke i ''kosciol''.
Bezpartyjny prezydent bylby tu jakas alternatywa ale niestety brak dobrego kandydata w tej kategorii. Holownia to dewot, po ktorym nie wiadomo czego mozna sie spodziewac. Podobno by przeczytac wszystkie jego ksiazki, w ktorych mowi o swej wierze w Boga, lacznie trzeba spedzic wiecej czasu niz na przeczytanie Starego i Nowego Testamentu. Jesli ktos chce na niego glosowac powinien chyba zaznajomic sie z ta lektura by nie kupowac kota w worku. Powodzenia.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: max28 »

cosmic84 pisze: ...Ta sciana to nie tylko rzad PiS, ktory moze odrzucic kazde weto prezydenckie...
PiS + nie ma wystarczającej ilości posłów, by odrzucić weto prezydenckie.

"Sejm może weto Prezydenta RP odrzucić większością kwalifikowaną 3/5 głosów w obecności minimum połowy ustawowej liczby posłów."
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: pijej1 »

JA biedronia spotkałem kilkukrotnie w "ciekawych" okolicznościach. Gdybym bym pisiorem łatwo bym mógł go skompromitować na skalę nie tylko kraju :P MA facet szczęście że mam w go dupie i mi nie przeszkadza na scenie politycznej.

Na miejscu Pseudodziennikarzy z naszego forum pracujący dla gazetek dla ciemnego ludu (Fakty i srakty tego typu) poszperałbym i pochodził za nim i jeszcze polatał za nim - dużo ciekawego materiału moglibyście o nim naskrobać).
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: Virtual Tom »

pijej1 pisze: JA biedronia spotkałem kilkukrotnie w "ciekawych" okolicznościach
Kolejna latawica? :placzka:
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: lena7 »

max28 pisze:PiS + nie ma wystarczającej ilości posłów
Jesli chodzi o najbardziej liberalne ustawy, ktore chcialby forsowac Trzask, PiS bedzie mial wsparcie Konfederacji i PSL. Poza tym wiemy jak jest z frekwencja opozycji w Sejmie w najwazniejszych momentach. Ale mam nadzieje, ze masz racje.
pijej1 pisze: JA biedronia spotkałem kilkukrotnie w "ciekawych" okolicznościach.
Zabrzmialo jakbys go widzial w jakims przybytku rozpusty. Nieladnie tak dwuznacznie sugerowac, ze jest ''skompromitowany'' nie podajac dowodow. Albo powinno sie pisac szczegoly czynu dokonanego, albo milczec.

ps. uwielbiam tego psiaka w Twoim gifie :love01:
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: ray »

lena7 pisze:Zabrzmialo jakbys go widzial w jakims przybytku rozpusty.
Ja spotkałem kiedyś Biedronia w pewnym przybytku rozpusty. :PP Konkretnie w nieistniejącym już klubie Toro w Warszawie. Natknąłem się tam na niego przy górnym barze, gdzie była dyskoteka. A czy bawił się również w strefie z darkroomami, to już nie wiem...
Lubię Biedronia, ale zawsze trochę drażniły mnie jego zapędy celebryckie.

Bardzo mi się podobało, jak wczoraj Kolenda-Zaleska wyprosiła Żalka z "Faktów po Faktach". <3 Może się łudzę, ale chciałbym, by dzięki tej aferze więcej osób wreszcie zrozumiało, że nie ma czegoś takiego jak "ideologia LGBT". Niestety, Duda w kampanii dalej brnie w te brednie:
Andrzej Duda pisze:Naszym dzieciom wmawia się dziś ideologię, coś co jest sprzeczne z najgłębszą logiką dojrzewania człowieka. Pokazuje to sytuacja, gdy z jednej z polskich telewizji wyrzucono posła, który powiedział, że to jest ideologia. Próbuje się nam wmówić, że to ludzie, a to po prostu ideologia.
:587:

A zagłosuję oczywiście na Trzaskowskiego. Bardzo go lubię. Zgadzam się, że ma charyzmę i świetną prezencję.
Mocno kibicowałem mu, kiedy kandydował na prezydenta Warszawy. Wierzyłem, że wygra z Jakim, ale nie spodziewałem się, że uda się już w pierwszej turze. :D
Rafał Trzaskowski - mój prezydent.
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: To co najlepsze »

O ludzie, do czego to doszło, przecież PO traktuje Was, i waszą Ideologię jako kartę przetargową. Przecież w ostatnich wywiadach politycy Platformy obywatelskiej uciekaja od odpowiedzi czy chcą związków jednopłociowych czy małżeństw homoseksualnych, wstydzą się Was oficjalnie poprzeć, a tu permanentny przedstawiciel ideologii lgbt głosi że będzie na niego głosował...i jako jeden z argumentów podaję dobrą prezencję.... no z całą ludzką sympatią, ale to masohizm. POzwalacie się upadlac i potem głosujcie. Jestem zaszokowany .... . Szanujcie się trochę.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wybory prezydenckie 2020

Post autor: endeven »

To co najlepsze pisze:a tu permanentny przedstawiciel ideologii lgbt głosi że będzie na niego głosował...i jako jeden z argumentów podaję dobrą prezencję.... no z całą ludzką sympatią, ale to masohizm. POzwalacie się upadlac i potem głosujcie.
nie ma ideologii Lesbijek Gejów Biseksualistów i osób Transpłciowych.
prezencję podał jako jeden z argumentów, powiedzmy jako dodatek, taka broszka do pakietu argumentów, isn`t?
podłość w naszym kierunku zionie tylko z jednej strony (no moze dwóch), jeśli ktoś z nas głosuje na człowieka mema to możę wtedy miałbys rację z masochizmem. a tak to, jak zwykle.

Dodano po 2 minutach 45 sekundach:
lena7 pisze:Zabrzmialo jakbys go widzial w jakims przybytku rozpusty. Nieladnie tak dwuznacznie sugerowac, ze jest ''skompromitowany'' nie podajac dowodow. Albo powinno sie pisac szczegoly czynu dokonanego, albo milczec.
obawiam sie, że mogłabyś protestować przy szczegółach i zgłaszać post jako chamski i obraźliwy. a zasugerowanie w tak "letniej" formie jakichś tam przygód nie jest przekroczeniem granicy.
ODPOWIEDZ