Doda!

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
tomek7
Make it happen
Make it happen
Ulubiony album: EG Live'99
Ulubiona piosenka: No more drama

Re: Doda!

Postautor: tomek7 » 11 sie 2019, 9:37

Doda już w swoim żywiole. W ostatnim wywiadzie dla przeambitni.pl na pytanie, że Górniak będzie uczyć się jeździć samochodem, przerwała dając pytanie „po kim będzie jeździć” ...
Ona nigdy się nie zmieni. Jeszcze w styczniu robiła z siebie wielka samarytanke ale jak to mówią słoma z butów nadal wystaje.
I po co te zaczepki się pytam??? Później będzie jęczeć, że Edyta nie chce jej cześć powiedzieć :lol3:

Angie29
Make it happen
Make it happen
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas

Postautor: Angie29 » 11 sie 2019, 14:15

Szczerze dobrze powiedziała ile razy można być olewanym. Edyta wielka Diva przez duże D wielokrotnie bez podstaw jechała po Dodzie, udawała że to nie ta wrażliwość muzyczna, że ona nie rozumie takiej muzyki jaka robi doda jakby sama robiła inna.... Potem nigdy nie wyciągnęła ręki do nikogo i zawsze zgrywa pokrzywdzona. Jak to miało miejsce że Szpakiem który wielokrotnie na jej temat wypowiada się z szacunkiem a ona go nie zna ani nie wie kto to jest. Nigdy nie pogratulowala mu występu i 8 miejsca w Eurowizji.Potem udawała w The Voice że go nie widzi gdy była wystąpić z piosenką Andromeda. Oglądałem kulisy wtedy... Kompletny brak szacunku do innych bo to przecież wielka artystka i klaniajcie się narody.
Zatem kompletnie nie dziwi mnie podejście Dody bo znając mój charakter zrobiłbym to samo.

Awatar użytkownika
Nuklodem
Moderator
Moderator
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania

Postautor: Nuklodem » 13 sie 2019, 22:26

Doda&Janowski

Pierwszy raz w życiu poczułem ciary podczas występu Dody, bardzo ładnie brzmiała i czułem, że płynie razem
z piosenką, zależy jej na niej.
Muszę się kiedyś wybrać posłuchać jej gdzieś na żywo.

Wróć do „Muzyka polska”