Justyna Steczkowska

O polskich wokalistkach, wokalistach i zespołach. Muzyka polska. Zapraszamy do dyskusji!
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Marek »

Jednak nie obyło się bez małej wpadki. Po wspólnym koncertowaniu Steczkowska poprosiła publiczność, by przekazała sobie znak pokoju. Pomyliła wtedy Sopot z Opolem, drugim polskim miastem kojarzonym z festiwalami. Publiczność zareagowała śmiechem, a gwiazda szybko się poprawiła.
Oglądałem i nie wyłapałem tej wpadki. Oceniają, że najgorszy duet wczorajszego wieczoru. Możliwe. Dwa różne głosy. Jednak sam fakt, że wystąpiły razem może przysłonić te wszystkie niedoskonałości :edi:
AS
Make it happen
Make it happen
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2020, 16:25
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: Kraków

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: AS »

Nie jestem fanką twórczości Dody, z całego serca nie jestem :wink:, ale ten występ to zdecydowanie więcej niż tylko piosenka. Czuć emocje obu Pań, ich historię. Mniejsza o to, czy głosy do sobie pasowały... Wspaniała sprawa.

Na marginesie, piosenka jest wybitnie grafomańska, ale Justyna zaśpiewała swoją część tak, że wydobyła maksimum artyzmu. To wielka sztuka (opowiadał o tym kiedyś u Wojewódzkiego Kuba Badach śpiewając "Ona tańczy dla mnie").
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Steffie »

Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: lordarek1 »

lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: lena7 »

Justyna niczym polska Jennifer Lopez. Takiego show jeszcze nikt nigdy w Opolu nie zrobil.
Juz wiadomo dlaczego Edytka odmowila udzialu w tym roku i 'To Nie Ja' nie mialo z tym nic wspolnego.
Wiedziala, ze Krolowa w tym roku bedzie Justyna. Opole 2022 zostanie zapamietane jako rok Justyny.
kirin
Make it happen
Make it happen
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2017, 16:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: Toruń

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: kirin »

był znakomity show!!!
prawdziwa Artystka!!!
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Margaret »

To prawda, show było niesamowite.
Doda a tym bardziej nasza Diva - mogą się od niej uczyć. To było na światowym poziomie i myślę sobie, że to w pewnym stopniu rekompensata za słaby jubileusz w Sopocie, gdzie zaśpiewała 5 piosenek i miała tylko 30 minut czasu antenowego.
Też pomyślałam o tym, że Diva zrezygnowała po tym gdy poznała cały scenariusz festiwalu. Nikt by nie mówił o jej niedzielnym "To Nie Ja", a o sobotnim jubileuszu Jusi.
Poza tym mogłyby się spotkać na korytarzu a wtedy wróciłby temat awantury o koncert dla Ukraińców :PP

Jedynym minusem było to, że w całości "Wrogu Mój", "Tango" i po części w "Buenos Aires" nie rozumiałam co, o czym i w jakim języku Jusia śpiewa 8)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

Świetny występ.
Widać, że Justyna wciąż ma coś do powiedzenia na scenie.
kirin
Make it happen
Make it happen
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2017, 16:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: Toruń

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: kirin »

W wywiadzie po koncercie przyznała ze zasiądzie w fotelu jury w The Voice of Poland... czyli Edzki nie będzie
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Margaret »

Steczkowska z jedną z najsłabszych oglądalności tegorocznego Opola.
Choć Justyna była kreowana na największą Gwiazdę tej edycji Festiwalu to niestety nie wzbudziła zainteresowania.
Jej (niesamowite) show oglądało ledwo 1.300.000 osób, gdzie każdy inny tegoroczny koncert gromadził ponad 2.000.000 widzów. Słabsze były tylko Debiuty z 600.000 oglądających.
To pokazuje, że Justyna nie wzbudza zainteresowania, a szkoda. Uważam, że Jej Jubileusz zasługiwał na większe zasięgi.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1124
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Pawel »

Mnie się ten jubileusz nie podobał, stroje ładne, tańce też, ale jedyne co Justynie dobrze wychodzi w śpiewie to te wokalizy, albo inaczej, wycie, które po kilku minutach męczy. Tak samo jak jej piosenki, ciężkie i męczące. Oczywiście to kwestia gustu.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Piter »

Margaret pisze:Steczkowska z jedną z najsłabszych oglądalności tegorocznego Opola.
Choć Justyna była kreowana na największą Gwiazdę tej edycji Festiwalu to niestety nie wzbudziła zainteresowania.
Jej (niesamowite) show oglądało ledwo 1.300.000 osób, gdzie każdy inny tegoroczny koncert gromadził ponad 2.000.000 widzów. Słabsze były tylko Debiuty z 600.000 oglądających.
To pokazuje, że Justyna nie wzbudza zainteresowania, a szkoda. Uważam, że Jej Jubileusz zasługiwał na większe zasięgi.
Steczkowska to nie Zenek
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: Flux »

Byłem na miejscu. Występ kompletny, spektakl właściwie. Choć składał się z elementów doskonale znanych fanom, to nadal ułożenie tego wszystkiego w całość robiło piorunujące wrażenie. Na żywo też inaczej się odbiera niż zasiadając przed telewizorem. Wokalnie były miejscami problemy z czytelnością, racja. Aranżacje świetne, trąbka i harfy miodzio. "Sto lat" wyraźnie ją wzruszyło, wyszła do ludzi w amfiteatrze po występie, w przerwie przed kolejną częścią. Podziwiam jak kompleksowo Justyna myśli o muzyce, niewiele jest w Polsce artystów, którzy ogarniają tak materię na scenie.
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2747
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: pijej1 »

Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Justyna Steczkowska

Post autor: addar »

Ja jestem odwiecznym fanem wiedzmina i nie rozumiem tego nawiązania justyny. ni z gruchy ni z pietruchy
ODPOWIEDZ